Reikia pagalbos norint ištaisyti 0xc00000e klaidą „Windows“ kompiuteryje? Čia yra sprendimai

 • Sistemos klaidos, tokios kaip „ Windows“ nepavyko paleisti 0xc00000e , visada yra skausmas. Paprastai tai atsitinka nustatant kelis diskus, tačiau žinomos ir kitos priežastys.
 • 0xc0000e klaidos taisymas atliekamas vėl atkuriant įkrovos sektoriaus failus. Vykdykite mūsų instrukcijas žingsnis po žingsnio, kad pamatytumėte, kaip tai padaryti.
 • Ne visada lengva suprasti, kodėl atsiranda tam tikra klaida. Mūsų sistemos klaidų trikčių šalinimo skyriuje yra daug straipsnių apie juos, todėl būtinai patikrinkite.
 • Pažymėkite „Windows 10“ klaidų trikčių šalinimo centrą, kad gautumėte daugiau vadovų ir išsamių instrukcijų, kaip pašalinti įprastas „Windows 10“ klaidas, kurios rodomos jūsų prietaise.
Ištaisykite kompiuterio klaidos kodą 0xc00000e

Sistemos klaidos, tokios kaip 0xc00000e  , niekada nėra laukiamos. „Microsoft“ šiek tiek patobulino „Windows 10“ įmontuotą trikčių šalinimo įrankį, dėl kurio jie atrodo šiek tiek paklusnesni, tačiau neleiskite to apgauti manydami, kad jums bus lengva juos išspręsti.

Ši klaida gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, tačiau mūsų geriausias varžovas visada yra sugedęs įkrovos sektorius. Jei staiga užklupote šią problemą ir nežinote, kaip ją spręsti, būtinai patikrinkite toliau pateiktus sprendimus.

Kaip išspręsti klaidos kodą 0xc00000e sistemoje „Windows 10“?

 1. Patikrinkite aparatūrą
 2. Atstatykite BCD registro avilį
 3. Patikrinkite BIOS nustatymus

1 sprendimas - patikrinkite aparatūrą

Visų pirmą. Ši klaida dažniausiai atsiranda dėl BCD (įkrovos tvarkyklės) sugadinimo. Tačiau neįprasta, kad aparatinės įrangos pakeitimai taip pat sukelia tokią kritinę sistemos klaidą. Taigi, prieš pereidami prie išplėstinės programinės įrangos trikčių šalinimo, įsitikinkite, kad pašalinote ir atjungėte visus periferinius įrenginius, kuriuos neseniai prijungėte.

Be to, keletą kartų iš naujo paleiskite kompiuterį ir ieškokite pakeitimų. Spėjame, kad aparatūra taip pat gali sukelti šią problemą, tačiau dėl galimų konfigūracijų ir scenarijų įvairovės negalime būti tikri. Jei vis tiek žiūrite į šiek tiek ryškesnį, bet ne mažiau gąsdinantį „Mirties mėlynąjį ekraną“, tęskite toliau nurodytus veiksmus.

Taip pat galite pabandyti laikinai pašalinti RAM ir nesisteminius standžiuosius diskus ir juos atkurti. Tam gali prireikti tam tikrų įrankių, taip pat patariama pašalinti maitinimo laidą. Pašalinę viską ir bandę paleisti, pabandykite rasti įkrovos problemos priežastį pašalinimo sistemoje.

2 sprendimas - atstatykite BCD registro avilį

Kai pašalinsime aparatūrą kaip galimą kaltininką, pereikime prie labiau tikėtino mūsų problemos šaltinio. BCD (įkrovos konfigūracijos duomenys) arba MBR (pagrindinis įkrovos įrašas) yra konfigūracijos failai, apie kuriuos dauguma vartotojų niekada negirdėjo. Jie yra atsakingi už įkrovos seką ir kartu su BIOS (UEFI) bei winload.exe leidžia įjungti jūsų sistemą.

Dabar sunku pasakyti, kaip tai vyksta, tačiau jie gali gauti defektų ir tada iškyla problemų. Ir tai nėra jūsų įprasta paprasta problema, kurią galima išspręsti „Windows“ sąsajoje. Laimei, yra būdas vėl pataisyti ir atkurti įkrovos sektoriaus failus, kurie turėtų būti 0xc00000e  klaidos sprendimas.

Taip, fiksatorius yra diegimo laikmenoje, kurią turite įsigyti norėdami ją pataisyti. Tai galima padaryti naudojant „Media Creation Tool“ kelis paprastus veiksmus. Įsigiję įkrovos laikmeną įdiegę „Windows 10“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Prijunkite arba įdėkite „   Windows 10“  įkrovos laikmeną   (USB atmintinę arba DVD).
 2. Iš naujo paleiskite kompiuterį.
 3. Norėdami pakeisti įkrovos tvarką, įveskite įkrovos meniu arba BIOS nustatymus . Nustatykite laikmenos diską (USB arba DVD) kaip pagrindinį įkrovos įrenginį ir paspauskite bet kurį mygtuką, kad paleistumėte.
 4. Palaukite, kol baigsis sistemos failų įkėlimas.
 5. Pasirinkite savo nuostatas ir paspauskite  mygtuką Kitas .
 6.   Apatiniame kairiajame kampe pasirinkite   Taisyti kompiuterį .
 7.   Pasirinkimo meniu atidarykite   Trikčių šalinimas .
 8. Pasirinkite  Išplėstinės parinktys .
 9. Atidarykite   komandinę eilutę . Paraginti pasirinkite paskyrą ir įveskite slaptažodį.
 10. Komandų eilutėje įveskite šias komandas ir po kiekvienos paspauskite Enter:
  • bootrec / FixMbrkompiuterio klaidos kodas 0xc000000 bootrec
  • „bootrec“ / „FixBoot“
  • „bootrec“ / „ScanOs“
  • „bootrec / RebuildBcd“
 11. Išeikite, išimkite diegimo diską ir pabandykite paleisti sistemą įprastu būdu.

Po šios procedūros turėtumėte galėti paleisti „Windows 10“ kaip ir anksčiau.

3 sprendimas - patikrinkite BIOS nustatymus

Jei CMOS baterija išsikrovusi, BIOS nustatymų (įskaitant laiką) išsaugoti nepavyks. Ką turėsite padaryti, tai pakeisti pagrindinės plokštės bateriją (į laikrodį panaši 3 V baterija dažniausiai). Po to turėtumėte iš naujo sukonfigūruoti BIOS nustatymus ir iš naujo paleisti kompiuterį. Tikimės, kad to gali pakakti, kad išspręstumėte šią klaidą ir išvengtumėte „Blue Screen of Death“.


Sužinokite viską apie savo pagrindinę plokštę. Naudokite vieną iš šių geriausių pagrindinės plokštės informacijos programinės įrangos


Jei nežinote, kaip tai padaryti, vykdykite toliau pateiktas instrukcijas:

 1. Visiškai išjunkite kompiuterį.
 2. Atjunkite maitinimo laidą ir išimkite bateriją , jei tai nešiojamas kompiuteris.
 3. Laikykite maitinimo mygtuką 60 sekundžių, kad visiškai iškrautumėte kompiuterį.
 4. Atsukite atsuktuvu kompiuterio dėklą ir palieskite metalinį paviršių, kad išsikraustytumėte iš savo statinės elektros.
 5. Išimkite CMOS monetų elementų bateriją. Turėtumėte lengvai rasti jo lizdą.pc klaidos kodas 0xc000000 CMOS baterija
 6. Įdėkite naują bateriją į lizdą.
 7. Paleiskite kompiuterį ir sukonfigūruokite BIOS .
 8. Patvirtinkite pakeitimus ir ieškokite patobulinimų.

Tai turėtų tai padaryti. Galiausiai, vienas draugiškas patarimas, kuris turėtų išvengti jūsų ir panašių kritinių klaidų: jei formatuojate sistemos skaidinį, neištrinkite ir įkrovos skyriaus. Tai apie 150 MB ir jame saugomos visos įkrovos konfigūracijos. Kišimasis į jį sukels daug problemų.

Be to, jei turite klausimų ar papildomų sprendimų dėl sistemos klaidos „0xc00000e“ sistemoje „Windows 10“, nedvejodami praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Windows“ nepavyko paleisti klaidos kodo 0xc00000e?

 • Kaip pataisyti „Windows“ nepavyko paleisti „0xc00000e“?

Jei „Windows“ paleisties taisymas negali išspręsti šios problemos, turite atlikti visus šio vadovo veiksmus, kaip ištaisyti klaidos kodą 0xc00000e.

 • Kaip atkurti BCD?

BCD atstatymas yra išplėstinė procedūra, skirta tik ypatingiems atvejams. Tai naudinga, jei reikia ištaisyti sugadintą BCD.

 • Kas yra klaidos kodas 0xc00000e?

Paprastai ši klaida yra susijusi su Winload.exe 0xc00000e klaida, o tai reiškia, kad turite patikrinti „Windows Boot Manager“ nustatymus. Atlikite šiuos tikslius veiksmus ir įveskite komandas iš atkurti BCD registro avilio sprendimo.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Spalio mėn. Nuo to laiko jis buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.