NUSTATYTI: „Windows 10“ raudono ekrano klaidos [RSoD klaida]

 • Raudonojo mirties ekrano klaidos gali būti tokios pat pavojingos kaip ir BSoD.
 • Laimei, RSoD klaidos nėra dažnos, tačiau mes turime tinkamus jūsų problemos taisymus.
 • Sužinokite daugiau apie „Windows 10“ ir jos problemas iš „Windows 10“ skyriaus.
 • Kompiuterio trikčių šalinimas gali būti pradėtas tiesiai iš mūsų techninių trikčių šalinimo centro.
pataisyti „RSoD Windows“

Jei esate „Windows 10“ vartotojas, tikriausiai esate susipažinęs su „Blue Screen of Death“, tačiau kai kurie vartotojai pranešė apie „Windows 10“ raudoną ekraną.

Kai pasirodys raudonas ekranas, nieko negalėsite padaryti, ir būsite priversti rankiniu būdu paleisti kompiuterį iš naujo. Kas yra raudono ekrano priežastis ir kaip jį ištaisyti?

Daugeliu atvejų raudoną „Windows 10“ ekraną sukelia aparatinės įrangos klaida, ypač jei perjungiate kompiuterį. Kartais raudoną ekraną gali sukelti nesuderinami tvarkyklės arba BIOS problemos, todėl pažiūrėkime, kaip tai išspręsti.

Raudonas ekranas yra neįprasta problema, kuri gali kilti „Windows 10“. Kalbėdami apie raudono ekrano problemas, vartotojai taip pat pranešė apie šias problemas:

 • „Windows 10“ raudono ekrano paleidimas - kartais raudonas ekranas gali pasirodyti paleidus sistemą. Šią problemą gali sukelti trečiųjų šalių programinė įranga arba pasenę tvarkyklės.
 • Tuščias raudonas ekranas „Windows 10“ - tai greičiausiai sukelia persijungimas, todėl būtinai pašalinkite visus „overclock“ nustatymus.
 • Įkeliamas „Windows 10“ raudonas ekranas - kraunant raudoną ekraną jūsų kompiuteris gali įstrigti. Tai yra neįprasta problema, tačiau galbūt galėsite ją išspręsti naudodamiesi vienu iš mūsų sprendimų.
 • Raudonas ekranas nešiojamame kompiuteryje - gali pasirodyti staliniuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Jei turite šią problemą nešiojamame kompiuteryje, problema gali būti jūsų vaizdo plokštėje.
 • Raudonas ekranas „Windows 10“ su žymekliu, garsu - tai greičiausiai sukelia jūsų vaizdo plokštė arba tvarkyklės.
 • Raudonas ekranas „Windows 10 explorer.exe“, „Excel“ - ši problema gali atsirasti naudojant „Windows Explorer“ arba „Excel“. Pabandykite iš naujo įdiegti grafikos plokštės tvarkykles arba problemines programas.
 • Raudonas ekranas „Windows 10“ du monitoriai - jei taip atsitiks, priežastis greičiausiai yra jūsų konfigūracija arba vaizdo plokštės tvarkyklė.
 • Raudonas ekranas „Windows 10“ tiesiog mirksi - jei raudonas ekranas vis mirksi „Windows“ kompiuteryje, problemą gali sukelti jūsų „overclock“ nustatymai. Kai kuriais atvejais problema gali būti sugedusi aparatinė įranga.
 • Raudonas ekranas „Windows 10 Nvidia“ - gali pasirodyti naudojant „Nvidia“ grafiką. Būtinai pašalinkite „overclock“ nustatymus ir atnaujinkite tvarkykles.

Kaip „Windows 10“ ištaisyti raudonojo mirties ekrano (RSoD) klaidas?

1. Įdiekite numatytąją grafikos plokštės tvarkyklę / atnaujinkite savo grafikos plokštės tvarkyklę

 1. Į paieškos juostą tipas Device Manager ir pasirinkite jį iš rezultatų sąraše.
 2. Raskite skyrių „ Ekrano adapteriai“ ir išplėskite jį. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite savo įrenginį skyriuje Vaizdo adapteriai ir sąraše pasirinkite Pašalinti .

  Raudonas ekranas „Windows 10 Nvidia“

 3. Pažymėkite Ištrinti šio įrenginio tvarkyklės programinę įrangą ir spustelėkite Pašalinti .

  „Windows 10“ raudonojo ekrano paleidimas

 4. Pašalinę dabartinę tvarkyklę, iš naujo paleiskite kompiuterį.

Be to, galbūt norėsite atnaujinti grafikos plokštės tvarkykles. Jei naudojate stalinį kompiuterį, eikite į savo grafikos plokštės gamintojo svetainę ir atsisiųskite naujausius grafikos plokštės tvarkykles.

Jei naudojate nešiojamąjį kompiuterį, eikite į nešiojamojo kompiuterio gamintojo svetainę, raskite nešiojamojo kompiuterio modelį ir atsisiųskite naujausias jo tvarkykles.

Automatiškai atnaujinkite tvarkykles

Norint išvengti kompiuterio pažeidimų įdiegiant netinkamas tvarkyklių versijas, siūlome tai padaryti automatiškai naudojant „ DriverFix“ .

Po kelių bandymų mūsų komanda padarė išvadą, kad tai yra geriausias automatizuotas sprendimas ir tai neleis jums įdiegti netinkamo tvarkyklės ir padaryti daugiau žalos jūsų kompiuteriui.

„DriverFix“ yra labai paprasta naudoti, tačiau pirmiausia turėsite jį atsisiųsti ir įdiegti. Nesijaudinkite dėl piktogramos radimo, nes ji bus paleista automatiškai.

Be to, jis pradės nuskaityti jūsų kompiuterį, ar nėra tvarkyklės problemų, taigi jums dar nieko nereikia spustelėti. Vos per kelias sekundes gausite rekomenduojamų tvarkyklių, kurias norite įdiegti, sąrašą.

„DriverFix“ automatiškai atnaujina tvarkyklesTai vienintelis momentas, kai reikia jūsų indėlio. Galite spustelėti mygtuką „ Atnaujinti viską “ iš viršaus arba pasirinkti atskirus tvarkykles pažymėdami jų langelius kairėje.„DriverFix“

„DriverFix“

Atsikratykite visų „Red Screen of Death“ klaidų automatiškai atnaujindami tvarkykles naudodami „DriverFix“. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

2. Pašalinkite įsijungimo nustatymus

Norėdami gauti geriausią aparatūros našumą, vartotojai dažnai viršija savo procesorių ar GPU. „Overclocking“ reiškia aparatūros laikrodžio dažnio, daugiklio ar įtampos keitimą.

Nors tai padidina jūsų našumą, padidina ir jūsų procesoriaus ar GPU sukuriamą šilumą.

Dėl padidėjusios šilumos jūsų procesorius arba grafinis procesorius gali tapti nestabilus, arba blogiausiu atveju galite visam laikui sugadinti aparatinę įrangą, jei nesate atsargūs.

Kaip matote, „overclocking“ nėra skirtas pagrindiniams vartotojams, o jei „Windows 10“ ekrane rodomas raudonas ekranas, galbūt norėsite pašalinti visus įsijungimo nustatymus.

Įsijungimo nustatymų pašalinimas paprastai atliekamas per BIOS, ir tai skiriasi kiekvienam BIOS tipui. Jei neužklupote procesoriaus ar GPU, galite praleisti šį sprendimą.


3. Atnaujinkite savo BIOS / UEFI

Kartais raudoną „Windows 10“ ekraną gali sukelti jūsų BIOS / UEFI, ir norint jį išspręsti, turite jį atnaujinti.

Tai nėra procedūra, skirta pagrindiniams vartotojams, ir, jei to nepadarysite tinkamai, galite visam laikui sugadinti savo kompiuterį.

Norėdami atnaujinti savo BIOS / UEFI, turite apsilankyti pagrindinės plokštės gamintojo svetainėje ir atsisiųsti naujausią versiją.

Daugelis pagrindinės plokštės gamintojų savo svetainėje turi instrukcijas, kaip atnaujinti BIOS, todėl jei ketinate ją atnaujinti, pirmiausia perskaitykite šias instrukcijas, kad išvengtumėte nereikalingos žalos.

Jei nežinote, kaip tinkamai atnaujinti BIOS, pateikite puikų vadovą, kad galėtumėte apie tai sužinoti.


4. Patikrinkite, ar nėra techninės įrangos veikimo sutrikimų

Kartais raudoną ekraną gali sukelti sugedusi aparatinė įranga , ir vartotojai pranešė, kad klaidinga grafikos plokštė gali sukelti šią problemą.

Jei jūsų kompiuteriui taikoma garantija, nebūtų bloga mintis nunešti jį į remonto dirbtuves, kad būtų patikrinta, ar nėra aparatūros sutrikimų.

Nedaugelis vartotojų pranešė, kad raudonas ekranas atsirado dėl sugedusios vaizdo plokštės, o pakeitus probleminę kortelę, viskas grįžo į savo įpročius.

Taip pat yra pranešimų, kad CD / DVD skaitytuvai retais atvejais gali sukelti šią problemą, todėl galbūt norėsite laikinai pašalinti savo CD / DVD skaitytuvą.


5. Pašalinkite neseniai įdiegtą programinę įrangą

 1. Spustelėkite mygtuką Pradėti ir pasirinkite Nustatymai .

  Tuščias raudonas ekranas „Windows 10“

 2. Spustelėkite Programos .

 3. Kairiojoje srityje pasirinkite Programos ir funkcijos . Sąraše raskite neseniai įdiegtą programinę įrangą, spustelėkite ją ir spustelėkite mygtuką Pašalinti .

  Raudonas ekranas nešiojamajame kompiuteryje

Kartais, norint išspręsti šią problemą, turite pašalinti visus failus, susijusius su pašalinta programine įranga. Greičiausias ir efektyviausias būdas tai padaryti yra naudoti pašalinimo programą.

Jei jums reikalinga pašalinimo programa, primygtinai rekomenduojame išbandyti „ IObit Uninstaller“ . Tai ypač paprasta naudoti dėl švarios ir draugiškos vartotojo sąsajos.

Jei nieko nežinote apie „IObit Uninstaller“, tai yra puikus įrankis, kuris ne tik gali sunaikinti visus programos pėdsakus, bet ir įspėja, jei bandote įdiegti kenksmingas programas.

Paleidus šią programinę įrangą, jūsų kompiuteris veiks greičiau ir nustebsite, kiek kietojo disko vietos atgausite.

„IObit Uninstaller 10 PRO“

„IObit Uninstaller 10 PRO“

Jei norite įsitikinti, kad visiškai pašalinote programinę įrangą, turite paleisti „IObit“ pašalinimo programą. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

6. Iš naujo įdiekite AMD tvarkykles be „Catalyst Control Center“

 1. Pašalinkite šiuo metu įdiegtą grafikos plokštės tvarkyklę, kaip mes jums parodėme 1 sprendime ( tvarkyklėms pašalinti galite naudoti tokią programinę įrangą kaip „ Display Driver Uninstaller“ ).
 2. Atsisiųskite naujausius AMD tvarkykles.
 3. Paleiskite sąranką ir išskleiskite failus į konkretų savo kompiuterio aplanką (nepamirškite, kur išskleidžiate šiuos failus, nes jums jų prireiks vėliau).
 4. Jei sąranka prasideda automatiškai, atšaukite ją.
 5. Atidarykite „ Device Manager“ ir išplėskite skyriųDisplay adapter“ . Suraskite savo grafikos adapterį ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį. Pasirinkite Atnaujinti tvarkyklę .

  „Windows 10“ raudonojo ekrano paleidimas

 6. Pasirinkite Naršyti mano kompiuteryje ieškant tvarkyklių programinės įrangos .

 7. Suraskite aplanką, kuriame išgaunamos AMD tvarkyklės, ir spustelėkite Pirmyn, kad įdiegtumėte tvarkykles, tačiau įsitikinkite, kad pažymėta parinktis Įtraukti po aplankus .

 8. R estart kompiuterį.

7. Atkurkite atikmdag.sys failą

 1. Atidarykite AMD tvarkyklės aplanką ir raskite atikmdag.sy_ failą. Nukopijuokite jį į savo darbalaukį .
 2. Ieškokite cmd ir spustelėkite Vykdyti kaip administratorius, kad paleistumėte komandų eilutę .

 3. Į komandų eilutę , pakeisti savo esamą aplanką į Desktop . Tai galite padaryti įvesdami šią eilutę ir klaviatūroje paspausdami „ Enter “:
  • chdir DesktopRaudonas ekranas „Windows 10“ su žymekliu
 4. Įveskite šį tekstą ir paspauskite Enter, kad jį paleistumėte:
  • EXPAND.EXE atikmdag.sy_ atikmdag.sysRaudonas ekranas „Windows 10 explorer.exe“
 5. Eikite į šį aplanką ir raskite atikmdag.sys:
  C:\Windows\System32\Drivers

  Pervardykite failą į atikmdag.sys.old .

 6. Dabar perkelkite atikmdag.sys failą iš darbalaukio į
  C:\Windows\System32\Drivers
 7. Iš naujo paleiskite kompiuterį.

Jūs negalite paleisti komandų eilutės kaip administratorius? Perskaitykite šį vadovą, kad išspręstumėte problemą


8. Pakeiskite failą „settings.ini“

 1. Atidarykite „ Dokumentai“ , eikite į aplanką BFBC2  ir raskite failą „ settings.ini“ .
 2. Raskite šią eilutę:
  • DxVersion = automatinis

   ir pakeiskite jį į:

  • DxVersion = 9
 3. Išsaugokite pakeitimus ir bandykite paleisti žaidimą dar kartą.

Pastaba: Vartotojai praneša, kad raudonas ekranas veikia „ Battlefield: Bad Company 2“ , ir norint išspręsti šią problemą, reikia pakeisti žaidimo „ settings.ini“ failą.


9. Pažymėkite savo grafinę kortelę

Kartais „Windows 10“ raudonas ekranas gali būti išspręstas dėl jūsų telefono spartinimo. Nedaugelis vartotojų pranešė, kad sumažinus pradinį „AMD 7870X“ grafinės plokštės taktikos koeficientą, jie išsprendė raudonojo ekrano problemas.

Dar kartą, jei nežinote, kaip pavaizduoti grafinę kortelę, paprašykite profesionalo tai padaryti už jus.


Raudonojo ekrano problemos sistemoje „Windows 10“ gali būti gana rimtos, ir daugeliu atvejų šios problemos yra susijusios su jūsų aparatine įranga, todėl, spręsdami šią problemą sistemoje „Windows“, būkite atsargūs, kad išvengtumėte galimos žalos.

Kaip visada, būtinai palikite komentarus žemiau esančiame skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie RSoD klaidas

 • Kas sukelia raudoną mirties ekraną?

Raudonojo mirties ekrano klaidos paprastai yra susijusios su sugedusiais aparatūros ar grafikos plokštės elementais. Kartais programinės įrangos konfliktai paleidimo metu taip pat gali sukelti RSoD klaidas.

 • Kaip sutvarkyti raudoną mirties ekraną?

Norėdami išspręsti RSoD, įveskite saugųjį režimą, kad patikrintumėte, kuri programa sukelia problemą, ir pašalinkite klaidų programą iš savo kompiuterio. Peržiūrėkite šį išsamų vadovą, kad gautumėte daugiau sprendimų.

 • Kaip pataisyti raudoną mirties ekraną „iPhone“?

Tiesiog vienu metu paspauskite „Home + Sleep / Wake“ mygtukus, kol ekrane pasirodys „Apple“ logotipas. Tvarkant RSoD geriausia turėti ranka patikimą „iPhone“ duomenų atkūrimo programinę įrangą.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Spalio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.