NUSTATYTI: „Xbox One“ tinklo nustatymai blokuoja vakarėlių pokalbius

 • „Xbox One“ konsolės vakarėlių pokalbių funkcija yra puikus būdas vartotojams bendrauti tarpusavyje mėgstamų žaidimų sesijų metu ir už jų ribų.
 • Dėl netinkamų tinklo nustatymų gali kilti problemų dėl „Xbox One“ vakarėlių pokalbių funkcijos, o šiame vadove bus nagrinėjami keli efektyvūs trikčių šalinimo veiksmai, kaip išspręsti šią problemą.
 • Šis straipsnis yra tik vienas iš daugelio, kuriuos įtraukėme į specialų „Xbox One“ problemų centrą, todėl būtinai išsaugokite jį vėliau, nes niekada nežinote, kada jis bus naudingas.
 • Daugiau puikių straipsnių apie šią nuostabią žaidimų konsolę rasite mūsų „Xbox“ puslapyje.
pataisyti xbox vieną užblokuotą vakarėlio pokalbį

Žaisdami daugelio žaidėjų žaidimus internete, daugelis vartotojų dažniausiai naudojasi vakarėlių pokalbiais. Tai puiki funkcija, leidžianti lengvai bendrauti su draugais žaidime, tačiau kartais gali kilti problemų dėl šios funkcijos.

Vartotojai pranešė, kad tinklo nustatymai blokuoja vakarėlio pokalbio klaidos pranešimą savo „Xbox One“, ir šiandien mes jums parodysime, kaip išspręsti šią problemą.


Kaip pataisyti tinklo parametrus, kurie blokuoja pokalbius vakarėliuose?

1. Patikrinkite, ar jūsų NAT nustatytas kaip Atidaryti

 1. Eikite į Nustatymai> Visi nustatymai .
 2. Pasirinkite Tinklas> Tinklo nustatymai .
 3. Ieškokite NAT tipo parinkties.

Norėdami išspręsti vakarėlio pokalbio ir tinklo nustatymų problemą, turite įsitikinti, kad jūsų NAT tipas nustatytas kaip Atidaryti. Galimi trys NAT tipai: griežtas, vidutinis ir atviras, o norint mėgautis internetiniame daugelio žaidėjų režime, NAT tipą reikia nustatyti kaip „Atidaryti“.

Tiesą sakant, jei norite naudoti vakarėlius, rekomenduojama, kad jūs ir jūsų draugas nustatytumėte NAT tipą į Atidaryti. Jei jūsų NAT tipas nustatytas kaip Vidutinis arba Griežtas, turėsite jį nustatyti kaip Atidaryti. Tai galite padaryti persiųsdami uostus naudodami DMZ arba UPnP.

Mes paaiškinome, ką kiekviena iš šių funkcijų veikia jūsų tinkle yra už NAT apriboto prievado, todėl būtinai patikrinkite. Kadangi uosto persiuntimas, DMZ ir UPnP yra pažangios funkcijos, išsamių instrukcijų ieškokite savo maršrutizatoriaus instrukcijų vadove.


Tinklo parametrus galima nustatyti per patikimą VPN. Mes primygtinai rekomenduojame įdiegti „CyberGhost VPN“ ir užmegzti su juo saugų ryšį. Tai leis jums surengti puikias žaidimų sesijas ir apsaugoti jus nuo įvairių su saugumu susijusių klaidų. Tai taip pat leis jums pasiekti serverius iš šalių, kuriose kai kurios funkcijos yra pigesnės arba nemokamos.

Atsisiųskite dabar „  Cyberghost“ (šiuo metu 77% nuolaida)  ir atsikratykite šių erzinančių klaidų žaisdami mėgstamus žaidimus.


2. Įjunkite energijos taupymo režimą

 1. Paspauskite „ Xbox One“ valdiklio mygtuką „ Menu “ (sužinokite viską apie savo valdiklį iš šio išsamaus vadovo).
 2. Eikite į Nustatymai> Maitinimas ir paleidimas .
 3. Skyriuje Maitinimo parinktys pasirinkite maitinimo režimą ir paspauskite valdiklio mygtuką A.
 4. Dabar pasirinkite energijos taupymo parinktį.

Pasak vartotojų, galite ištaisyti tinklo parametrus, kurie blokuoja pokalbio  klaidas, paprasčiausiai įjungdami energijos taupymo parinktį. Pagal numatytuosius nustatymus „Xbox One“ naudoja greitojo įjungimo parinktį, kuri perkelia „Xbox One“ į laukimo režimą.

Tai puiku, jei norite greitai įjungti „Xbox One“, tačiau kai kurios šios funkcijos problemos gali kilti vieną kartą. Panašu, kad ši funkcija gali sukelti problemų su jūsų NAT, tačiau turėtumėte sugebėti išspręsti problemą paprasčiausiai įjungdami energijos taupymo režimą.

Įjungę energijos taupymą, „Xbox One“ visiškai išsijungs ir beveik nenaudos elektros energijos, kol jis bus išjungtas. Turėkite omenyje, kad naudodami šią funkciją „Xbox One“ įsijungs šiek tiek lėčiau nei anksčiau, tačiau vakarėlio pokalbio problema turėtų būti išspręsta.


Naudodami šiuos puikius emuliatorius, galite žaisti mėgstamus daugelio žaidėjų žaidimus kompiuteryje!


3. Išjunkite konsolę ir atjunkite maitinimo laidą

 1. Norėdami jį išjungti, palaikykite paspaudę „Xbox One“ maitinimo mygtuką.
 2. Kai „Xbox One“ išsijungs, atjunkite maitinimo laidą.
 3. Kabelį atjunkite minutę ar dvi.
 4. Prijunkite maitinimo laidą prie konsolės ir paspauskite maitinimo mygtuką.

„Xbox One“ talpykloje saugo įvairiausius laikinus failus, o kartais šie failai gali būti sugadinti ir sukelti šią bei daugelį kitų klaidų.

Norėdami išspręsti šią problemą, turite išjungti „Xbox One“ ir atjungti maitinimo laidą. Įsijungus konsolei, talpykla bus išvalyta, o vakarėlio pokalbio klaida turėtų būti pašalinta.


4. Pakeiskite savo privatumo nustatymus ir išvalykite nuolatinę saugyklą

 1. Pasirinkite Peržiūrėti išsamią informaciją ir tinkinti .
 2. Turėtumėte pamatyti kelis galimus stulpelius. Įsitikinkite, kad kiekvienas stulpelis nustatytas kaip Visi arba Leisti .

Privatumo nustatymai kartais gali trukdyti prisijungti prie tinklo ir dėl to tinklo nustatymai blokuoja vakarėlio pokalbio klaidos pranešimą, kuris rodomas jūsų „Xbox One“.

Tai atlikę turėsite išvalyti nuolatinę saugyklą. Nuolatinėje saugykloje yra failai, susiję su jūsų „Blu-ray“ diskais. Šie diskai gali kelti problemų, kurios yra aptartos ir išspręstos kitame vadove.

Kadangi šie failai gali sukelti problemų, turėsite juos pašalinti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ Nustatymai“ ir eikite į „ Disc & Blu-ray“ .
 2. Pasirinkite „ Blu-ray“ .
 3. Pasirinkite Nuolatinė saugykla ir pasirinkite Išvalyti nuolatinę saugyklą . Gali tekti kelis kartus pakartoti šį veiksmą, kad visiškai ištrintumėte nuolatinę saugyklą.

5. Pabandykite iš naujo paleisti modemą

 1. Norėdami jį išjungti, paspauskite modemo maitinimo mygtuką.
 2. Kai modemas išsijungs, palaukite 30 ar daugiau sekundžių.
 3. Dar kartą paspauskite maitinimo mygtuką, kad įjungtumėte modemą.
 4. Palaukite, kol jūsų modemas įsijungs, ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

Kadangi dėl tinklo konfigūracijos gali pasirodyti šis klaidos pranešimas, galbūt jį galėsite iš naujo paleisti iš naujo paleidę modemą. Jei kartu su modemu naudojate belaidį maršrutizatorių, atlikite anksčiau nurodytus veiksmus, iš naujo paleiskite abu įrenginius.


Norėdami išspręsti problemą, galite naudoti savo kompiuterį kaip belaidį kelvedį. Tapkite šio klausimo ekspertu naudodamiesi šiuo vadovu!


6. Įtraukite savo draugą į leidžiamą sąrašą

Kai kurių vartotojų teigimu, šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai įtraukdami savo draugą į leidžiamą sąrašą.

Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti jo ratą, įvertinti jį 100%, įvesti vardą ir pasirinkti Taikyti . Tai padarius, klausimas turėtų būti visiškai išspręstas.


7. Uždarykite vakarėlio pokalbių programą ir paleiskite ją iš naujo

Vartotojai pranešė, kad šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai uždarydami vakarėlio pokalbių programą ir paleisdami ją iš naujo. Paleidus vakarėlio pokalbių programą iš naujo, vėl prijunkite ir pakvieskite visus dalyvius.

Tai nėra geriausias sprendimas, tačiau tai yra tinkamas sprendimas, todėl būtinai pabandykite.


8. Pakeiskite savo maršrutizatoriaus MTU nustatymus

Norėdami išspręsti  tinklo nustatymus blokuoja pokalbio klaidos pranešimą, gali tekti pakeisti maršrutizatoriaus nustatymus.

Tiesiog prisijunkite prie savo maršrutizatoriaus konfigūracijos puslapio ir raskite MTU nustatymus. Nustatykite MTU vertę apie 1458 ir išsaugokite pakeitimus. Po to patikrinkite, ar problema išspręsta.

Jei nepavyksta atlikti jokio sėkmingo sprendimo, rekomenduojame rimtai pagalvoti apie naujo maršrutizatoriaus įsigijimą.

Jų galite rasti daug internete ir siūlome prieš perkant patikrinti jo ypatybes. Siekdami sutaupyti problemų, mes pasinaudojome šiuo nauju maršrutizatorių sąrašu, kuris gerai veiks jūsų įrenginiuose.


DUK: Sužinokite daugiau apie dažnai kylančias „Xbox One“ pokalbių problemas

 • Kas dažniausiai užblokuoja vakarėlių pokalbius „Xbox One“?
Dažniausia priežastis, dėl kurios jūsų pokalbio funkcija gali būti užblokuota, yra blogas NAT (tinklo adresų vertimas), tačiau tai galite lengvai išspręsti apsilankę konsolės tinklo nustatymuose.
 • Kaip galiu išspręsti balso pokalbio problemas „Xbox“ sistemoje?

Jei jums reikia išspręsti daugelio žaidėjų internetinių „Xbox“ žaidimų balso pokalbio problemas, perskaitykite šį trikčių šalinimo straipsnį.

 • Ar aparatinės įrangos problemos gali sukelti pokalbių problemų „Xbox One“ konsolėje?

Netinkami maršrutizatoriaus nustatymai gali sukelti problemų dėl „Xbox One“ konsolės tinklo nustatymų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Xbox“ ir maršrutizatorių nesuderinamumus, peržiūrėkite šį išsamų straipsnį.


Tinklo nustatymai blokuoja vakarėlio pokalbio klaidos pranešimą, todėl gali kilti problemų dėl „Xbox One“ ryšio, tačiau tikimės, kad pavyko išspręsti šią problemą pasinaudojus vienu iš mūsų sprendimų.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Spalio mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.