Neveikia nesantaikos paieška [Trikčių šalinimo vadovas]

  • „Discord“ paieškos funkcija pastaruoju metu neveikia tinkamai dėl serverio problemų programos pabaigoje.
  • Šis vadovas padės jums suprasti, kaip ištaisyti „Discords“ paieškos juostą netinkamai arba iš viso, patikrindamas, ar „Discord“ serveriai neveikia, ar jūsų interneto ryšys nėra pakankamai greitas.
  • Jei jums reikia daugiau „Discord“ programos pataisų ir instrukcijų, tiesiog pažvelkite į mūsų skirtą „Discord“ trikčių šalinimo skyrių.
  • Dėl bet kokių kitų problemų taip pat galite peržiūrėti „Windows“ trikčių šalinimo centrą, kuriame paskelbiame lengvai suprantamus vadovus, kaip išspręsti problemas kompiuteryje.
nesantaikos paieška neveikia

„Discord“ paieškos funkcija kartais gali neveikti kaip įprasta. Problema gali kilti programos pusėje, nes „Discord“ visiškai priklauso nuo jų serverių, kad jie veiktų tinkamai.

Jei kyla problemų dėl „Discord“ paieškos funkcijos sistemoje „Windows 10“, tada programoje bus rodoma didinamojo stiklo klaida.


Ką daryti, jei „Discord“ paieška neveikia?

1. Patikrinkite, ar nėra nesantaikos serverio problemų

„Discord“ pagrindinės funkcijos labai priklauso nuo serverio pusės. Iškilus serverio problemoms ar sutrikimams, daugelis „Discord“ funkcijų, tokių kaip paieškos funkcija, neveiks.

Kai taip atsitiks, geriausia patikrinti „Discord“ būsenos puslapį. Šiame puslapyje galite pamatyti, ar klientas šiuo metu susiduria ar turi serverio problemų ir ar tai paveikė kurią nors iš jo paslaugų (arba API), ir patikrinkite, ar buvo įdiegtas pataisymas.neveikia nesantaikos paieška

Pagrindiniai pertraukimai žymimi raudonomis, o daliniai - geltonomis.

Jei slinksite žemyn, „Discord“ paslaugose galite rasti esamų ir buvusių įvykių. Taip pat galite patikrinti, kas buvo padaryta norint išspręsti problemas.

nesantaikos paieškos klaida


2. Jūsų interneto ryšys gali būti lėtas

Dėl interneto ryšio kai kurios „Discord“ funkcijos gali neveikti tinkamai, įskaitant paieškos parinktį. Šiuo atveju geriausia patikrinti, ar kyla ryšio problemų ar sulėtėja.

Pavyzdžiui, jei šiuo metu esate prisijungę per „Wi-Fi“, patikrinkite, ar jūsų signalas yra pakankamai stiprus. Silpnas „Wi-Fi“ signalas gali sukelti nesantaikos funkcijų problemų, todėl šiuo atveju geriausia naudoti Ethernet kabelį arba pagerinti „Wi-Fi“ ryšį.


3. Reikia atnaujinti nesantaiką

Iš naujo paleisdami „Discord“ programą, kad patikrintumėte, ar yra naujinių, galima išspręsti kai kurias kliento problemas, įskaitant paieškos funkciją.

Norėdami paleisti „Discord“ sistemoje „Windows 10“, pirmiausia eikite į apatinę dešinę „Windows 10“ užduočių juostos pusę, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite nesantaikos piktogramą ir spustelėkite mygtuką Baigti nesantaiką . Po to dar kartą atidarykite „Discord“ ir programa turėtų pati pradėti atnaujinimo procesą.

kaip iš naujo paleisti nesantaiką


Negalite atnaujinti nesantaikos „Windows 10“? Atlikite paprastus šio vadovo veiksmus ir atlikite tai per trumpą laiką.


Programą „Discord“ naudoja daugybė vartotojų, todėl dėl jos populiarumo „Discord“ pabaigoje kartais gali kilti problemų su serveriais.

Geriausi sprendimai šiuo atveju yra palaukti, kol iš kūrėjų komandos bus įdiegta pataisa, patikrinti, ar jūsų interneto ryšys yra pakankamai greitas, arba iš naujo paleisti „Discord“, kad atnaujintumėte programą ir pritaikytumėte pataisas.


DUK: Sužinokite daugiau apie „Discord“ programą

  • Kodėl mano nesantaika nesusijusi?

Jei nesantaika įstrigo įkeliant ekraną, geriausia patikrinti, ar jūsų interneto ryšys jokiu būdu nėra sulėtėjęs. Jei jūsų „Discord“ klientas visiškai neatidaromas, atlikite šiame straipsnyje nurodytus veiksmus.

  • Ar nesantaika yra saugi vaikams?

Nesantaika gali būti saugi vaikams, tačiau tik prižiūrint suaugusiems. Atminkite, kad „Discord“ kaip paslauga negali naudotis niekas iki 13 metų. Jei turite nepilnamečio vaiko, turėtumėte stebėti savo saugumą, prie kurių serverių jie prisijungia, ir bendrauja.

  • Kaip išspręsti nesantaikos iškirpimą?

Jei kalbant „Discord“ jūsų balsas skamba, turėtumėte rankiniu būdu reguliuoti mikrofono jautrumą, kol pasieksite reikiamą lygį.