„Microsoft Security Essentials“ ir geriausi trečiųjų šalių antivirusiniai įrankiai

 • „Microsoft“ pateikia galingą integruotą įrankį, skirtą apsaugoti jūsų kompiuterį nuo visų rūšių kenkėjiškų programų.
 • Jei ieškote papildomo saugumo sluoksnio, nedvejodami peržiūrėkite geriausių trečiųjų šalių antivirusų ir „Microsoft Security Essentials“ apžvalgą.
 • Čia pateikiama daugiau informacijos apie „Microsoft Security Essentials“.
 • Naršykite ir mūsų antivirusinių sprendimų centrą, kad pasirinktumėte teisingus poreikius.
Microsoft Saugumo Pagrindai

„Microsoft Security Essentials“ yra įmontuotas saugos sprendimas, kurį „Microsoft“ sukūrė ir siūlo verslo ir asmeniniams tikslams, naudojant senesnes OS versijas.

Tai pagrindinė antivirusinė programinė įranga, kurią galima naudoti sistemoje „Windows 7“, norint apsaugoti jūsų duomenis ir tikrąją programinę-aparatinę įrangą nuo kenkėjiškų programų atakų.

Tačiau „Microsoft Security Essentials“ funkcijoms trūksta kai kurių svarbių galimybių aptariant naršymo internete ar kenkėjiškų programų duomenų bazę, o tai reiškia, kad atsižvelgiant į jūsų poreikius, galite rasti geresnių alternatyvų.

Taigi šiuo klausimu mes palyginsime „Microsoft Security Essentials“ su geriausiomis trečiųjų šalių antivirusinių programų programomis.

Geriausi antivirusai, kurie šiuo metu yra prieinami, bus visada kuriami, o tai reiškia, kad specializuoti kūrėjai stengiasi rasti geriausius saugos sprendimus jūsų verslui ar asmeninei „Windows 10“ sistemai.

Tai nereiškia, kad „Microsoft“ nesistengia padaryti visko, kad pagerintų savo saugumo sprendimą, tačiau kartais bus geriau pasirinkti išorinę (dažniausiai labiau specializuotą) paslaugą.

Taigi, ar jums tikrai reikia „Microsoft Security Essentials“?

Jei naudojate „Windows 10“, atsakymas yra neigiamas. „Windows Defender“ jau teikia apsaugą realiuoju laiku, taip pat nereikia diegti „Microsoft Security Essentials“.

Atminkite, kad vienu metu paleidus daugiau nei vieną antivirusinį sprendimą gali kilti įvairių techninių nesklandumų. Taigi, venkite to.

Kita vertus, jei vis dar naudojate „Windows 7“, galite įdiegti „Microsoft Security Essentials“, kad išvengtumėte kibernetinių grėsmių.

Kaip paaiškina „Microsoft“:

„Windows Defender“, skirta „Windows 8.1“, „Windows RT 8.1“ ir „Windows 10“, suteikia integruotą apsaugą nuo kenkėjiškų programų. Negalite naudoti „Microsoft Security Essentials“, bet jums to nereikia - „Windows Defender“ jau yra įtraukta ir paruošta naudoti.

Jei norite apsaugoti asmeninį kompiuterį su senesne „Windows 7“ versija, galite naudoti „Microsoft Security Essentials“, kad suteiktumėte išsamią apsaugą nuo kenkėjiškų programų, kurios padės apsisaugoti nuo virusų, šnipinėjimo programų ir kitos kenkėjiškos programinės įrangos. Tai suteikia nemokamą * realaus laiko apsaugą jūsų namams ar smulkaus verslo kompiuteriams.


Ar norite naudoti „Windows 7“ po to, kai „Microsoft“ oficialiai nutraukia OS palaikymą? Štai kaip tai padaryti.


Taigi, žemiau mes pabandysime aptarti svarbiausius šių pagrindinių antivirusų ir antimalware programų bei numatytosios „Microsoft Security Essentials“ platformos skirtumus.

Tikimės, kad remdamiesi šia apžvalga galėsite išmintingai pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią antivirusinę programą.

„Microsoft Security Essentials“ ir geriausi trečiųjų šalių antivirusai

„Microsoft Security Essential“ ir „Bullguard“

Bulius

„Bullguard“ yra daugiau nei kovos su kenkėjiškomis programomis įrankis, tai efektyviausias ir išsamus saugos rinkinys, aprėpiantis visus jūsų apsaugos reikalavimus.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo   savybes :

 • „BullGuard“ tėvų kontrolė (stebėti jūsų vaikus vykdant veiklą internete)
 • Tapatybės apsaugos sistema (siekiant apsaugoti jūsų duomenis nuo duomenų vagių ir kibernetinių nusikaltėlių)
 • Naujos kartos kenkėjiškos programos (trigubo sluoksnio apsauga kenkėjiškoms programoms aptikti, karantinuoti ir neutralizuoti)
 • Įmantrus elgesio nustatymas
 • Pažeidžiamumo skaitytuvas (norint patikrinti programų ir tvarkyklių tikrumą tikrinant jų skaitmeninius parašus)
 • Intuityvi ir lengvai naudojama sąsaja
 • Integruota užkarda (blokuoti neteisėtus bandymus prijungti įrenginį prie interneto)

Žinoma, visi šie akcentai gali būti jūsų, tik jei įsigysite aukščiausios kokybės versiją. Taigi, čia galime kalbėti apie pagrindinį „Microsoft Security Essential“ pranašumą: jis yra visiškai nemokamas.

„Microsoft Security Essential“ taip pat gali veikti greičiau nei „Bullguard“. Kadangi jis yra integruotas į OS, visam nuskaitymui reikės mažiau išteklių, todėl gali būti geriau lėtesnėms „Windows“ sistemoms.

Tačiau „Bullguard“ naudoja debesų antivirusinę duomenų bazę, o tai reiškia, kad jūs iš tikrųjų nepastebėsite svarbių skirtumų, jei jūsų sistema veikia tinkamai ar aukščiausios klasės aparatūros konfigūracijai.

Bulius

Bulius

Gaukite aukščiausios kokybės, realiuoju laiku teikiamą „BullGuard“ apsaugą visoms OS versijoms. 23,99 USD per metus Gaukite tai dabar

=> Peržiūrėkite visą „Bullguard“ apžvalgą


„Microsoft Security Essential“ ir „Avast“

Avast

„Avast“ turi „Email Shield“, „Behavior Shield“, „Auto sandbox“ ir daug daugiau konfigūravimo parinkčių bei mažesnį išteklių naudojimą.

Tai taikoma tik nemokamai versijai, o tai yra daug daugiau nei galite gauti naudodami numatytąją „Microsoft Security Essential“ programą.

Mokama versija pateikiama su papildomais patobulinimais, tačiau norint užtikrinti minimalią, tačiau tinkamą apsaugą, galite sėkmingai naudoti nemokamą paketą.

Žvelgiant iš šios perspektyvos, „Avast“ yra palyginamas su „Avira“, o gal ir su AVG - kita antivirusine programa, siūlančia pakankamai funkcijų neperkant visos programos.

Šiuo atžvilgiu AVG ir „Avast“ dabar naudojasi ta pačia platforma, nes yra tos pačios bendrovės dalis.

Abi turi lengvą sistemos našumą, kuris užtikrina puikią ir atnaujintą antivirusinę duomenų bazę (panašią į „Bitdefender“ ir „Kaspersky“), tačiau AVG turi mažiau naudingų papildomų funkcijų nei „Avast“.

Avast

Avast

Mėgaukitės apsauga realiuoju laiku naudodamiesi pirmaujančiu skaitmeniniu saugos paketu, kurį teikia „Avast“. 55,99 USD Gaukite tai dabar

„Microsoft Security Essential“ ir „Bitdefender“

„Bitdefender“

„Bitdefender“ yra vienas labiausiai vertinamų antivirusinių sprendimų. Programinė įranga sukurta Rumunijoje ir pirmą kartą buvo išleista 2011 m.

Nuo tada kūrėjams pavyko išplėsti tikrąją platformą ir įdiegti naujas saugos funkcijas, kurios gali apsaugoti jūsų įrenginius, neatsižvelgiant į tai, ką paprastai darote kasdien.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Saugus naršymas - interneto filtravimo technologija visoms jūsų naršyklėms („Windows Defender“ integruota tik IE arba „Microsoft Edge“).
 • „Wi-Fi“ saugumo patarėjas - apsaugo jūsų „Wi-Fi“ ryšį.
 • Internetinės bankininkystės apsauga - atlikite operacijas nesijaudindami kenkėjiškų programų atakų.
 • Slaptažodžių tvarkyklė - internetinis saugykla yra skirta saugoti ir apsaugoti visus jūsų slaptažodžius.
 • Apsauga nuo sukčiavimo ir apgaulė - užtikrinkite savo apsipirkimo internetu patirtį.
 • Apsauga nuo interneto kameros - nesijaudinkite dėl neteisėtos prieigos prie interneto kameros.
 • Tėvų patarėjas - sužinokite, kaip nustatyti tinkamus saugos sprendimus savo mažyliams.
„Bitdefender“

„Bitdefender“

Norite geriausio saugumo nuo visų interneto grėsmių? „Bitdefender“ yra geriausias pasirinkimas. 29,99 USD per metus Gaukite tai dabar

=> Peržiūrėkite visą „Bitdefender“ apžvalgą


„Microsoft Security Essential“ ir „Kaspersky“

Kaspersky

„Kaspersky“ yra dar viena antivirusinė programa, užimanti aukštą vietą AV testuose. Tai lengva antimalware platforma, galinti suteikti visišką jūsų „Windows 10“ sistemos apsaugą.

Panašiai kaip „Bitdefender“, kad galėtumėte visiškai apsaugoti, turite įsigyti produktą; dar kartą galite pasirinkti iš trijų skirtingų mokamų planų, atsižvelgdami į tai, ką ketinate daryti savo kompiuteryje.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Saugūs pinigai - užtikrina jūsų internetinės bankininkystės procesą.
 • Saugumas vaikams - blokuoja internetinį turinį, kuris gali būti netinkamas jūsų vaikams.
 • Saugus slaptažodžių tvarkytuvas - saugo visus slaptažodžius, kad galėtumėte lengvai ir greitai pasiekti mėgstamus tinklalapius.
 • Failų atsarginė kopija ir šifravimas - galite saugiai kurti atsargines asmeninių failų kopijas ir šifruoti savo duomenis.

„Kaspersky“ yra pigesnis nei „Bitdefender“, tačiau neturi kai kurių funkcijų ir yra šiek tiek žemesnis už naujausius AV testus.

Tačiau jis yra lengvesnis ir vis tiek turi geresnę antivirusinę duomenų bazę, palyginti su tuo, ką gaunate naudodami numatytąją „Windows Security Essential“ programinę įrangą.

=>  Gaukite „Kaspersky Internet Security“

„Microsoft Security Essential“ ir „Norton“

„Norton Antivirus“

Tarp pagrindinių saugos funkcijų „Norton“ suteikia papildomą 25 GB saugios debesies saugyklos vietą, kur galite pridėti savo asmeninius failus ir duomenis, kad padidintumėte šių pasirinktų failų saugos parametrus.

Antivirusinė programa taip pat suteikia atsargines jūsų vaizdų, vaizdo įrašų ir kitų panašių paketų atsargines kopijas, apsaugo jūsų bankininkystės iniciatyvas ir apsaugo jūsų naršyklės patirtį.

Galite rinktis iš 4 skirtingų kainodaros planų, taip pat galite atsisiųsti nemokamą versiją, tačiau tokiu atveju gausite tik minimalią apsaugą.

Tačiau „Norton AV“ testai dar kartą užima aukštesnę vietą nei „Microsoft Security Essential“, o tai reiškia, kad naudodami šį trečiosios šalies saugos sprendimą galite geriau apsaugoti „Windows 10“ sistemą.

=>   Gaukite „Norton Suite“

„Microsoft Security Essential“ ir „Avira“

Avira

„Avira“ yra galbūt geriausia nemokama „Microsoft Security Essential“ alternatyva. Skirtingai nuo kitų peržiūrėtų trečiųjų šalių antivirusinių programų, „Avira“ siūlo tinkamas funkcijas, net jei nuspręsite atsisiųsti nemokamą versiją.

Antivirusas turi gerą įvertinimą, jei stebime naujausius AV testus, kad galėtumėte pasikliauti gautais nuskaitymo rezultatais.

Tai suteiks jūsų naršymo apsaugą ir jūsų privatumą visą laiką ir galėsite pritaikyti pagrindinį jo nuskaitymo variklį.

Pavyzdžiui, galite nustatyti išteklius, kurie bus naudojami atliekant tam tikrus nuskaitymus, ir galite žaisti su skirtingais priedais. Jo sąsają galima lengvai pritaikyti, tačiau ji turi gana bauginančią vartotojo sąsają.

Vis dėlto, turimų patobulinimų dėka, antivirusinė programa gali sklandžiai veikti net ir žemos klasės konfigūracijose.

Mokama versija suteiks papildomą apsaugą jūsų el. Laiškams ir jūsų banko / apsipirkimo operacijoms.

=>  Gaukite Avira 


Ar žinojote, kad „Avira Phantom“ siūlo nemokamą VPN paslaugą „Windows 10“ įrenginiuose?


„Microsoft Security Essential“ ir „McAfee“

„McAfee“

„McAfee“ vis dar glaudžiai bendradarbiauja su „Microsoft“, net jei dabar „Windows Defender“ yra įmontuotas ir numatytasis antivirusinis sprendimas.

Jei tinkamai įdiegta, „McAfee“ automatiškai išjungs „Windows Defender“ iš jūsų kompiuterio; priešingu atveju turėsite atlikti šį procesą rankiniu būdu, nes programos negali tinkamai veikti kartu.

Apskritai „McAfee“ siūlo geresnę apsaugą nei „Microsoft Security Essential“ ir geresnius rezultatus, kai pradedami AV testai.

„McAfee“ turi daugiau galimybių, net jei ji nepateikia per daug pritaikymų.

=> Gaukite „McAfee“

„Microsoft Security Essential“ ir „Malwarebytes“

Malwarebytes

„Malwarebytes“ ras užkrėstus failus net tada, kai kitos antivirusinės programos nepavyks.

Tai yra kenkėjiškų programų, išpirkos vykdančių programų ir išnaudojimo programinė įranga, kuri gali sėkmingai pašalinti beveik bet kokio tipo virusus ir kenkėjiškas programas, kurios bando ar jau sugebėjo užkrėsti jūsų failus.

Taigi, turėtumėte naudoti „Malwarebytes“, kai visa kita nėra pakankamai efektyvi.

Žvelgiant iš šios perspektyvos, tai yra daug geriau nei „Microsoft Security Essential“, nors šiuo atveju mes diskutuojame ne apie klasikinę antivirusinę programą, o apie specializuotą antimalware, kuriai nėra tiek daug saugos funkcijų ir priedų.

=> Gaukite „Malwarebytes“


Bendra idėja nėra ta, kad „Microsoft Security Essential“ yra blogiausias naudojamas antivirusinis sprendimas.

Išvados yra sudėtingesnės ir yra geresnių sprendimų nei „Microsoft Security Essential“ net diskutuojant apie nemokamas platformas, tokias kaip jau aprašytos Avira, Avast ar AVG platformos.

Jei nuspręsite išbandyti šiuos antivirusus, pamatysite, kad daugumos situacijų net ir mažiau yra, o tai yra keistas aspektas, atsižvelgiant į tai, kad „Security Essential“ yra „Windows“ sistemos dalis.

Galite pasidalinti savo pastebėjimais su mumis naudodami komentarų laukelį iš apačios. Be to, būkite arti, nes mes nuolat jus atnaujinsime su kitais „Windows 10“ kompiuterio saugos sprendimais.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Microsoft Security Essentials“

 • Ar man reikia antivirusinės programos su „Microsoft Security Essentials“?

Jei naudojate „Windows 10“, ne. „Windows Defender“ jau teikia apsaugą realiuoju laiku, taip pat nereikia diegti „Microsoft Security Essentials“.

 • Ar „Microsoft“ saugumo pagrindai yra geri?

„Microsoft Security Essentials“ yra galingas įmontuotas įrankis, kuris gali apsaugoti jūsų kompiuterį nuo kenkėjiškų programų ir virusų. Tačiau trečiųjų šalių antivirusai siūlo sudėtingesnes saugos funkcijas.

 • Ar „Microsoft“ saugos pagrindai yra pakankamai geri „Windows 7“?

Taip, norint išvengti kibernetinių grėsmių, turėtų pakakti „Microsoft Security Essentials“. Jei ieškote kitų alternatyvų, pateikite išsamų geriausių „Windows 7“ antivirusinių programų sąrašą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.