Visiškas „NieR“ pataisymas: automatų klaidos

„NieR“: „Automata“ yra pasaulyje, kuriame užpuolikai išstūmė žmoniją iš Žemės. Žmonės prisiglaudė Mėnulyje, tačiau jie nenori atsisakyti savo planetos.

Žmonijos taryba organizuoja „Android“ karių pasipriešinimą, siekdama beviltiškų pastangų atsiimti savo planetą. „Pasipriešinimas“ dislokuoja naują „Android“ pėstininkų padalinį „YoRHa“, kad surengtų paskutinę kovą su įsibrovėliais.

„NieR: Automata“ yra sudėtingas ir įdomus žaidimo būdas. Deja, žaidimų patirtį kartais riboja įvairios techninės problemos. Šiame straipsnyje išvardysime keletą būdų, kuriuos galite naudoti norėdami ištaisyti dažniausiai pasitaikančias „NieR: Automata“ klaidas.

NUSTATYTI: „NieR Automata“ problemos

„NeiR“: „Automata“ yra unikalus žaidimas, tačiau jį vargina įvairios problemos. Kalbant apie problemas, pateikiame keletą dažniausiai pasitaikančių problemų, apie kurias pranešė vartotojai:

 • „Nier Automata“ avarija - anot vartotojų, žaidimas dažnai užstringa jų kompiuteryje. Tai gali būti didelė problema, ir dažniausiai ją sukelia jūsų vaizdo plokštės tvarkyklės. Norėdami išspręsti problemą, patariama iš naujo įdiegti tvarkykles ir įdiegti senesnę versiją.
 • „Nier Automata“ užšaldymas - daugelis vartotojų pranešė, kad žaidimas užstringa jų kompiuteryje. Tai gali smarkiai paveikti jūsų žaidimo patirtį, tačiau galbūt galėsite išspręsti problemą pakeisdami procesoriaus bendrumą.
 • „Nier Automata“ juodos juostos - pora vartotojų pranešė apie juodas juostas žaisdami „NeiR: Automata“. Šią problemą sukelia jūsų žaidimo nustatymai, o juos pakoregavus, problema turėtų būti išspręsta.
 • „Nier Automata“ baltas ekranas - dar viena dažna „NeiR“ problema: „Automata“ yra baltas ekranas. Daugelis vartotojų pranešė apie šią problemą, tačiau turėtumėte ją išspręsti įdiegdami senesnius grafikos plokštės tvarkykles. Arba galite išspręsti šią problemą įdiegdami FAR bendruomenės mod.
 • SKAITYKITE TAIP: Pataisymas: „Conan Exiles“ grįžta į pagrindinį meniu

1 sprendimas - įdiekite senesnes AMD tvarkykles

„Nier Automata“ avarija

Pasak vartotojų, kartais jūsų kompiuteryje gali užstrigti baltas ekranas. Paprastai tai atsitinka naudojant AMD vaizdo plokštes, tačiau galbūt galėsite išspręsti problemą paprasčiausiai įdiegę senesnes AMD tvarkykles. Norėdami tai padaryti, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pašalinkite visus tvarkykles naudodami „AMD Clean Uninstall Utility“.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite 16.11.5 tvarkykles (taip, jūs turite grįžti taip toli).
 3. Išjunkite „Xbox DVR“ registre.
 4. Jei reikia, naudokite langą be sienų.

Atlikę šiuos veiksmus, negalėsite naudoti „ReLive“, kad užfiksuotumėte žaidimo medžiagą. Tai vienintelis žinomas šio sprendimo būdas.


2 sprendimas - pakeiskite tvarkyklės nustatymus

Daugelis vartotojų pranešė, kad užstrigo naudojant „GTX 780 Ti“ grafiką. Tai lemia jūsų vaizdo plokštės nustatymai, tačiau galite lengvai išspręsti problemą pakeisdami šiuos nustatymus:

 1. Eikite į tvarkyklės nustatymų puslapį> pakeiskite „Anti Aliasing“ konfigūravimo režimą, kad nepaisytumėte žaidimo nustatymų.
 2. Išjunkite anizotropinį filtravimą .
 3.  Eikite į energijos valdymo režimą ir pasirinkite maksimalų našumą .
 4. Įdėkite „V-sync“ į „ Adaptable“ .

3 sprendimas - pakeisti žaidimo parametrus

Daugelis „Nvidia“ vartotojų pranešė apie žemą FPS „NieR: Automata“. Tai gali būti didelė problema ir jūsų žaidimas gali būti beveik nežaidžiamas. Tačiau šią problemą galite išspręsti atlikdami šiuos pakeitimus.

1. Naudokite šiuos žaidimo nustatymus:

 • Languotas režimas
 • „V-Sync“: IŠJUNGTA
 • AA: IŠJUNGTA
 • „MotionBlur“: IŠJUNGTA
 • HBAO: ĮJUNGTA
 • Anizotropinis filtras: x16
 • TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip pašalinti „Minecraft“ avarijas sistemose „Windows 10“, „8“ ar „7“

2. Atidarykite „GeForce“ tvarkyklės parametrus> pasirinkite Tvarkyti 3D nustatymus

Eikite į Programos parametrai> Į savo sąrašą pridėkite nierautomata.exe (turėtų pataisyti jūsų garų aplanke).

3. Naudokite šiuos nustatymus:

 • Antialiaso režimas: nepaisykite bet kurio programos nustatymo
 • Antialiaso nustatymas: x2 (arba didesnis, jei galite)
 • Maitinimo valdymo režimas: teikite pirmenybę maksimaliam našumui
 • Tekstūros filtravimas - anistrofinis mėginio pasirinkimas: IŠJUNGTA
 • Vertikalus sinchronizavimas: adaptyvus (60Hz) arba adaptyvus (pusės atnaujinimo dažnis / 30Hz / fps)

4 sprendimas - įdiekite senesnes „Nvidia“ tvarkykles

Jei turite problemų su „NeiR: Automata“ sistemoje „Windows 10“, problema gali būti susijusi su jūsų vaizdo plokštės tvarkyklėmis. Pasak vartotojų, šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai grįždami prie senesnės „Nvidia“ tvarkyklių versijos. Tai yra gana paprasta ir galite tai padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Norėdami visiškai pašalinti „Nvidia“ tvarkyklę, naudokite „Display Driver Uninstaller“.
 2. Pašalinę tvarkyklę, atsisiųskite senesnę versiją ir įdiekite ją.

Įdiegus senesnę tvarkyklę, problema turėtų būti išspręsta. Atminkite, kad „Windows 10“ yra linkusi automatiškai atnaujinti pasenusias tvarkykles, todėl veikiausiai „Windows“ atnaujins jūsų vaizdo plokštės tvarkyklę ir sukels šią problemą iš naujo. Norėdami tai išspręsti, patariama blokuoti automatinius tvarkyklių naujinimus, kad problema nepasikartotų.


5 sprendimas - pakeisti procesoriaus afinitetą

Pasak vartotojų, galbūt galėsite išspręsti „NieR Automata“ strigčių problemą paprasčiausiai pakeisdami procesoriaus bendrumą. Tai tik problemos sprendimas, ir jei jis jums tinka, turėsite tai pakartoti kiekvieną kartą, kai pradėsite žaidimą. Norėdami pakeisti procesoriaus bendrumą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pradėkite žaidimą. Kai tik žaidimas prasideda, sumažinkite jį paspausdami „ Alt“ + „Tab“ .
 2. Dabar paspauskite „ Ctrl“ + „Shift“ + Esc, kad paleistumėte „ Task Manager“ .
 3. Eikite į skirtuką Išsami informacija ir raskite „ NeirAutomata.exe“ . Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir meniu pasirinkite Nustatyti bendrumą .

  „Nier Automata“ juodos juostos

 4. Dabar pasirinkite tik „ Core 0“ ir „ Core 2“ ir spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus. Jei turite daugiau nei keturis branduolius, turėtumėte išjungti kiekvieną kitą branduolį, pradedant nuo „Core 0“.
 5. Dabar grįžkite į žaidimą ir viskas turėtų vėl pradėti veikti be jokių problemų.

Kaip sakėme, tai yra tik problemos sprendimas, ir jei jis jums tinka, būtinai pakartokite jį kiekvieną kartą, kai pradėsite žaidimą.

 • TAIP PAT SKAITYKITE: „Frostpunk“ klaidos: žaidimas nebus paleistas, avarijos, FPS lašai ir dar daugiau

Jei norite, taip pat galite sukurti .bat failą, kuris automatiškai paleidžia „NeiR: Automata“ su reikalingais nustatymais. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ Notepad“ .
 2. Dabar įklijuokite šias komandas:
 3. pushd% ~ dp0
 4. pradžia / bendrumas 55 NieRAutomata.exe
 5. Spustelėkite Failas> Išsaugoti kaip .

  „Nier Automata“ avarija

 6. Dabar nustatykite „ Išsaugoti kaip tipą“ į „ Visi failai“ . Įveskite norimą failą kaip failo vardas.bat . Galite naudoti bet kurį kitą pavadinimą, tačiau būtinai naudokite .bat plėtinį pabaigoje. Nustatykite išsaugojimo aplanką „NeiR: Automata“ diegimo kataloge ir spustelėkite Išsaugoti .

  „Nier Automata“ užšaldymas

Dabar jums tereikia paleisti sukurtą .bat failą ir jūs automatiškai išjungsite visus kitus branduolius. Atminkite, kad kiekvieną kartą norėdami pradėti žaidimą turėsite paleisti .bat failą.

Keletas vartotojų pranešė, kad gali tekti šiek tiek pakeisti kodą, atsižvelgiant į turimų fizinių branduolių skaičių. Čia yra trumpas vadovas, kurį vertes turėtumėte naudoti:

 • 1 šerdis = pradžia / giminingumas 1 NieRAutomata.exe
 • 2 šerdys = pradžia / afinitetas 5 NieRAutomata.exe
 • 3 branduoliai = pradžia / giminingumas 1 5 NieRAutomata.exe
 • 4 branduoliai = pradžia / afinitetas 55 NieRAutomata.exe

6 sprendimas - nustatykite tvarkykles į derinimo režimą

„Nier Automata“ baltas ekranas

Jei žaidimas vis stringa ir užšąla „Nvidia“ grafikoje, problema gali būti susijusi su jūsų tvarkyklėmis. Pasak vartotojų, šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai nustatydami tvarkykles dirbti derinimo režimu „Nvidia“ valdymo skydelyje.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paleiskite „ Nvidia“ valdymo skydą .
 2. Dabar eikite į Žinynas> Derinimo režimas .

Tai atlikus bus įjungtas derinimo režimas ir turėtumėte galėti paleisti žaidimą be jokių problemų. Turėkite omenyje, kad tai tik problemos sprendimas, ir jums reikės jį pakartoti, kai tik norite pradėti žaidimą.

 • TAIP PAT SKAITYKITE: „Far Cry 5“ klaidos: žemos kokybės grafika, žaidimas nebus paleistas ar užstrigs

7 sprendimas - atnaujinkite tvarkykles

Pasak vartotojų, „NeiR“: „Automata“ gali kilti problemų, jei jūsų tvarkyklės yra pasenusios. Norėdami išspręsti šią problemą, patariama atnaujinti visus tvarkykles. Tai gali būti šiek tiek varginanti, ypač jei kiekvieną tvarkyklę turite atnaujinti rankiniu būdu.

Tačiau yra įrankių, kurie gali automatiškai atnaujinti visus tvarkykles jūsų kompiuteryje.


8 sprendimas - išjunkite perdangą žaidime

Jei naudojate „Steam“ žaidimo versiją arba žaidimą gavote iš bet kurio kito skaitmeninio platintojo, svarbu paminėti, kad žaidimo perdanga gali sukelti žaidimo problemų. Norėdami išspręsti problemą, tiesiog atidarykite „Steam“ ar bet kurią kitą naudojamą platformą ir žaisdami išjunkite perdangos bei bendruomenės funkcijas.

Keli vartotojai pranešė, kad tai padeda spręsti įvairias problemas, todėl drąsiai išbandykite. Verta paminėti, kad tai tik sprendimas, todėl turėsite atlikti šį sprendimą, kai tik norite žaisti žaidimą.


9 sprendimas - naudokite FAR mod

„NeiR“: „Automata“ turėjo savo dalį problemų, tačiau daugelis žaidėjų nusprendė bendradarbiauti ir patys išspręsti šias problemas. „FAR mod“ yra „NeiR“ bendruomenės mod .: automatai, kurie išsprendžia įvairias žaidimo problemas.

Tai neoficialus modas, tačiau daugelis vartotojų teigia, kad jis veikia, todėl jei turite problemų dėl „NeiR: Automata“, pabandykite atsisiųsti FAR režimą iš „Steam Community“.

Jei aptikote kitų problemų, susijusių su įvairiomis „NieR: Automata“ problemomis, nedvejodami pateikite trikčių šalinimo veiksmus žemiau esančiame komentarų skyriuje.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Kovo mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.


SUSIJUSIOS ISTORIJOS, KURIAS REIKIA TIKRINTI:

 • Ištaisyti: klaida „Steam jau veikia“
 • NUSTATYTI: „Steam“ klaidos „Windows 10“
 • Greitas pataisymas: „Steam Games“ nepavyksta paleisti „Windows 10“