Geriausia „Windows 10“ šachmatų programinė įranga

 • Tai era, kai stalo žaidimai prarado dalį savo senosios šlovės dėl žaidimų, kaip koncepcijos, technologinės evoliucijos. Šachmatai nėra išimtis, atsižvelgiant į augantį susidomėjimą šiuo populiariu žaidimu.
 • Nesvarbu, ar esate šachmatų entuziastas, ar tik bandote išmokti virvių, specializuota šachmatų programinė įranga gali būti labai naudinga. Tai gali padėti jums praktikuoti savo judesius ir net išmokyti naujų.
 • Jei šachmatai yra vienas iš jūsų pomėgių, peržiūrėkite geriausius mūsų šachmatų programinės įrangos pasirinkimus.
 • Daugiau apie viską, kas susiję su žaidimais, galite sužinoti mūsų svetainėje.

Tai era, kai stalo žaidimai prarado dalį savo senosios šlovės dėl žaidimų, kaip koncepcijos, technologinės evoliucijos.

Šiais laikais žmonės, išgirdę žodį „ žaidimas “, dažniausiai galvoja apie tai, kas yra grynai įdomu ir veikia pagal tam tikrą žaidimų sistemą.

Dauguma senovinių stalo žaidimų yra ištrinti iš pagrindinės kultūros, tačiau šachmatų atveju taip nebus ir nebus. Jo taktinis pobūdis gyvuos amžinai ir daugelis ateinančių kartų ras šachmatus kaip vertą savo laiko.

Kaip derinti šiuolaikines technologijas su puikiu strateginiu žaidimu ir paversti ją žaidžiama milijonams? Sukurti programinę įrangą, kuri imituoja patį žaidimą?

Tik tiek. „Microsoft“ įdiegė „Chess Titans“ į „Windows Vista“ ir „Windows 7“, bet nustojo tai daryti „Windows 8“ ir „Windows 10“. Visi galime sutikti, kad tai buvo klaida.

Nors šachmatų titanai buvo puikūs ir sunkiai prilygstami, turime keletą kitų žaidimų, kuriuos galima įsigyti „Windows 10“.

Parengėme geriausių šachmatų žaidimų, kuriuos galite žaisti „Windows 10“ kompiuteryje, sąrašą.

Kokie yra geriausi „Windows 10“ šachmatų žaidimai?


DecodeChess (redaktoriaus pasirinkimas)

„Windows“ žaidimo dekodavimas

Manoma, kad šiuo metu „DecodeChessis“ yra stipri šachmatų programinės įrangos priemonė dėl geros priežasties.

Šachmatų entuziastai turi galimybę mėgautis šachmatų varikliu, kuris suteikia galimybę laimėti ką nors dar didesnio už jų žinioje esantį meistrą 24/7.

Tiesą sakant, „DecodeChess“ yra kur kas didesnė už šachmatų genijaus įgūdžius.

Tai suteikia geriausią sąsają praktikuoti naudojant šachmatų variklį, lankstumą varžytis su priešais, kurie žaidžia panašiau į žmones, naudingų patarimų, kaip sužinoti būsimų žaidėjų planus, ir pozicinius / taktinius motyvus, susijusius su iššifruota pozicija.

Vartotojai gali pamiršti viską apie įprastus šachmatų variklius, kuriems trūksta paaiškinimų. „DecodeChess“ automatiškai paaiškina šachmatų judesius turtinga, intuityvia kalba, kaip aprašyta šiame paveikslėlyje:dekodezas, paaiškinantis judesius

Šachmatų analizės skirtukuose viskas nesiskiria:dekodezas analizuojant žaidimą

Štai kodėl nesunku pasakyti, kad „DecodeChess“ patenkina pradedančiųjų šachmatininkų, norinčių pradėti mokyti savo įgūdžius, poreikius.

Be to, tai taip pat puikus pasirinkimas profesionalams, kuriuos dažnai užvaldo prastai įdiegtos sudėtingos kitų šachmatų programinės įrangos priemonių savybės.

Galų gale, visi jie turi panašų tikslą: tapti atviresni priešais esančioms žaidimo galimybėms ir įgyvendinti išmintingus įpročius. Būtent tai jie gauna iš „DecodeChess“!

„DecodeChess“

„DecodeChess“

Pasinaudokite moderniausiu šachmatų analizės įrankiu, perkelkite savo įgūdžius į kitą lygį. Nemokamai Išbandykite dabar

„Shredder Classic“, skirtas „Windows“ smulkintuvas klasikinis 5 žaidimo būdas

„Shredder Classic“ nėra tiesiog šachmatų žaidimas, tai yra visas menas. Šią programinę įrangą sukūrė Stefanas Meyeris-Kahlenas ir ji yra 18 kartų didesnė už pasaulio kompiuterinių šachmatų čempioną. Taigi jums nereikės jaudintis dėl jo įgūdžių - žaisite su profesionalu.

Jei esate pradedantysis, galite pritaikyti programos lygį sau - smulkintuvas prisitaikys prie jūsų žaidimo įgūdžių ir leis jums žengti į priekį. Jūs taip pat turėsite asmeninį asistentą, kuris jums padės rungtynių metu ir taip pagerins jūsų šachmatų įgūdžius.

Norėdami sportuoti, turėsite prieigą prie:

 • Daugiau nei 1000 šachmatų dėlionių
 • Atidarymai mokosi ir praktikuojasi
 • Praktikuokite galinius žaidimus
 • Nuosavas žaidimų ekspertas

Galite atrasti daugiau šių funkcijų nemokamai atsisiųsdami ir išbandę „Shredder Classic 5“ šachmatų žaidimą iš toliau pateiktos nuorodos.

 • Atsisiųskite dabar „Shredder Classic“

Šachmatai Lv.100

šachmatai lvl100 langai

Vienas iš nedaugelio nemokamų šachmatų žaidimų, pasiekiamų „Microsoft Store“. Ji nėra tokia graži kaip šachmatų titanai, bet jums gerai pasitarnaus. Mokama versija yra be skelbimų, bet net ir nemokama versija nėra tiek nuskandinta iššokančiuose languose.

„Chess Lv.100“ pateikia daug tinkinimo variantų, susijusių su lenta ir gabalais, žaidimo garsu ir grafika. Taip pat galite įrašyti žaidimus, kuriuos žaidžiate, kad būtų galima vėliau patikrinti.


Jei norite pigių kompiuterių žaidimų įrašymo programinės įrangos, peržiūrėkite šį sąrašą su mūsų geriausiais pasirinkimais.


Yra, kaip sako pats pavadinimas, 100 AI sunkumų lygių ir numatytasis lygis yra 30.

Žaidėjas gali pasirinkti lygius pagal savo žinias apie žaidimą arba žaisti prieš draugus. PG yra gana keblu įveikti aukštesniame lygyje, todėl pasiruoškite tikram iššūkiui.

Paskutinė žaidžiama partija išsaugoma uždarius, todėl kitą kartą galite tęsti nuo to paties taško.

 • Gaukite žaidimą iš „Microsoft Store“

Šachmatai4Visi

chess4all langai

„Chess4All“ yra dar vienas nemokamas šachmatų treniruoklis, kurį galite rasti „Microsoft Store“. Tai nesiūlo gausybės pritaikymo galimybių, tokių kaip „The Chess Lv.100“, tačiau suteikia konkurencingų internetinių žaidimų ir gražią interaktyvią mokymo programą.

Dirbtinio intelekto išlyginimas yra gerai optimizuotas, todėl žaisdami prieš procesorių galite lengvai rasti savo sunkumų. Internetinis režimas suteikia geras galimybes žaisti ar mokytis stebint, kaip kiti žaidžia, ar sprendžiant galvosūkius iš garsių rungtynių.


Jei jums taip pat patinka „Solitaire“, peržiūrėkite geriausias „Solitaire“ programas, skirtas „Windows 10“, šiame nuostabiame straipsnyje.


Be to, yra pokalbio parinktis, kad galėtumėte kalbėtis žaisdami prieš internetinius oponentus.

„Chess4All“ yra patenkinama patirtis, nors yra daugybė būdų, kaip ją patobulinti. Nepaisant to, turėtumėte tai išbandyti, ypač jei esate pradedantysis, nes tai leis jums įdomiai mokytis ir tobulėti.

 • Atsisiųskite „Chess4All“ 

Didžiojo meistro šachmatai 3

didmeistro šachmatų langai

Pirmasis aiškus skirtumas tarp „Grand Master Chess 3“ ​​ir aukščiau pateiktų šachmatų treniruoklių yra būdas, kuriuo galite tai gauti. Tai nėra UWP programa, todėl reikia atsisiųsti ir įdiegti iš trečiosios šalies svetainės.

Kalbant apie skirtumus, tai yra gana senovinis žaidimas, todėl vizualiai jis nėra toks nuostabus.

3D vaizdas yra šiek tiek painus, todėl geriau laikykitės 2D rodinio. Tai siūlo variantą „Bobby Fisher“ šachmatams, kai atsitiktinai sumaišomi galinės eilės gabalai.


Ieškote žaidimų, skirtų mažai dėmėtiems „Windows 10“ nešiojamiesiems kompiuteriams? Geriausius rasite šiame straipsnyje.


Tai puikus pasirinkimas, jei esate šachmatų profesionalas ar pažengęs entuziastas. Nesijaudinkite, yra ir standartinis režimas. Kompiuterio lygis yra gerai subalansuotas ir jis tampa proporcingai sunkesnis, kai jūs einate per lygius.

„Grand Master Chess 3“ ​​yra klasikinių šachmatų treniruoklių, su kuriais susidūrėme 90-aisiais, pavyzdys, todėl daugumai šių dienų žaidėjų jis atsilieka. Bet tai yra tinkamas pasirinkimas nostalgijos ir šachmatų galvosūkių mėgėjams.

Norėdami atsisiųsti „Grand Master Chess 3“, spustelėkite nuorodą.


Nemokama šachmatai

nemokami šachmatų langai

„Free Chess“ yra paprastas, bet geras šachmatų treniruoklis. Kai kurioms kategorijoms trūksta, bet kitose jis yra puikus, todėl turėtumėte pabandyti. Grafika yra puiki tiek 2D, tiek 3D peržiūros režimais, o žaidimo muzika yra tinkama šachmatų žaidimui.

Sąsaja yra paprasta, tačiau trūksta kai kurių galimybių, kurias galėtumėte rasti kituose žaidimuose. Tačiau lengva suprasti žaidimą ir apeiti.


Jei jums reikia daugiau parinkčių, peržiūrėkite geriausias šachmatų programas tarp platformų, kurias galite žaisti šiandien.


Yra 7 sunkumų lygiai, pradedantiesiems ir baigiant profesionalais. Ją galima žaisti internete prieš kitus žaidėjus, tačiau išlyginimas nėra toks puikus, todėl kartais pradedantiesiems pasitaiko pažengusių priešininkų.

Nemokama šachmatai neturi pamokymų ar galimybių naujokams, todėl tai nepasitarnaus teisingumui, jei nesate įpratę prie šachmatų žaidimo.

Norėdami atsisiųsti nemokamą šachmatą, spustelėkite šią nuorodą.


Jei esate aukštos kvalifikacijos šachmatininkas, jus gali sudominti šachmatų mokymo programos. Jais naudojasi geriausi šachmatininkai pasaulyje ir jie leidžia analizuoti bei išmokti visus savo judesius. Štai keletas jų:

 • Komodo 10
 • Fritz 15
 • Giliai Rybka 4

Viskas apie geriausių šachmatų treniruoklių, suderinamų su „Windows 10“, sąrašą. Tikimės, kad tai bus naudinga.

Koks jūsų mėgstamiausias visų laikų šachmatų treniruoklis? Nedvejodami pasidalykite ja su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie šachmatų programinę įrangą

 • Kokie šachmatų varikliai dažniausiai naudojami?

Remiantis populiariąja nuomone, atrodo, kad „Houdini“, „Stockfish“ ir „Komodo“ yra geriausi šachmatų varikliai ir per pastaruosius kelerius metus jie keitėsi vaidmenimis.

 • Koks yra stipriausias šachmatų intelektas pasaulyje?

„AlphaZero“ yra galingiausias šachmatų intelektas pasaulyje. Iš pradžių sukurtas kaip „AlphaGo“, jis nugalėjo daug „Go“ žaidėjų ir buvo pritaikytas šachmatų varžyboms kaip „AlphaZero“.

 • Kuri šachmatų programinė įranga yra geriausia?

Jei norite išmokti ar išmokyti žaisti šachmatus, galite naudoti bet kurią iš programų, kurias įtraukėme į mūsų sąrašą. Tačiau jei norite geriausių rezultatų, siūlome laikytis „DecodeChess“ arba „Shredder Classic“.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Sausio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn.