Kokia geriausia antivirusinė programinė įranga 2018 m. Čia yra mūsų atnaujintas sąrašas

Atnaujinimas - 2018 m. Netrukus baigsis ir mes jau turime vadovą, kuris yra geriausias antivirusas, kurį turėtumėte gauti 2019 m.

Norėdami įsitikinti, kad pateikiame jums naujausią informaciją, atnaujinome savo sąrašą su geriausiais 2018 m. „Windows 10“ naudotojų antivirusais su naujais produktais. Kaip ir reikėjo tikėtis, tik nedaugelis iš jų išleido naujas savo produktų versijas, dauguma jų išlaikė produktus beveik vienodus.

Nors tai dar 2017 m., Mes jau turime pirmąją didelę antivirusinę kompaniją, išleidusią savo 2018 m. Produktų asortimentą. Mes kalbame apie „BitDefender“, kurį daugelis jau laiko geriausia antivirusine programa pasaulyje.

Geriausia antivirusinė programa, skirta „Windows 10“ kompiuteriams [2018 m. Sąrašas]

 1. „BitDefender 2018“
 2. „Emsisoft“ kenkėjiška programa
 3. „Panda Internet Security 2018“
 4. „BullGuard“ 2018 m
 5. „Kaspersky Antivirus 2018“
 6. „Avira Antivirus 2018“
 7. „AVG Internet Security 2018“
 8. „Norton AntiVirus 2018“
 9. „ESET NOD32 Antivirus 2018“
 10. „Malwarebytes“ 2018 m

Visa ši antivirusinė programinė įranga, kurią mes čia rekomenduojame, yra viena geriausių „Windows 10“ vartotojams.

Šiuo metu šiame puslapyje yra tik viena didelė antivirusinė programa, tačiau mes būtinai atnaujinsime, kai tik turėsime daugiau informacijos iš kitų didelių antivirusinių kompanijų, kurios tikrai dar aktyviau ruošiasi 2018 metams, dabar, kai „BitDefender“ yra pirmasis turintis parengta visa rikiuotė.

Taigi, mes tiesiog manysime, kad tie, kurie yra tarp geriausių antivirusinės programinės įrangos asmeniniams kompiuteriams, ir kitais metais išliks aukščiausi. Mes taip pat pasirūpinsime, kad šiame puslapyje užpildytumėte išskirtinius pasiūlymus dėl visų geriausių antivirusų 2018 m.


Pastaba : Jei jūsų kompiuteryje jau yra antivirusinė programa, bet vis tiek domitės savo internetine apsauga, rekomenduojame atsisiųsti ir įdiegti „ NordVPN“  (JAV Nr. 1 VPN). Tai slepia jūsų IP ir apsaugo jūsų asmeninius duomenis nuo vagių. Daugiau nei 4000 serverių visame pasaulyje saugo savo naršymą ir asmeninius duomenis nuo išpuolių naudodamiesi „NordVPN“.1. Atsisiųskite „BitDefender 2018“: mūsų geriausias pasirinkimas

antivirusinė programa „PC 2018“

Jei norite sužinoti apie produktą, turėtumėte žinoti, kad jau galite nemokamai atsisiųsti visą produktų rinkinį - „Total Security 2018“, „Internet Security 2018“, „Antivirus Plus 2018“ ir „Family Pack 2018.“. Tiesiog sekite šį straipsnį, kad gautumėte tinkamas nuorodas. Be to, mes ką tik baigėme „BitDefender Total Security 2018“ apžvalgą, nors tai daugiau pirmojo įspūdžio kūrinys, rekomenduojame tęsti ir gauti daugiau informacijos apie tai. Tikslesnius atsakymus į savo klausimą galite rasti „BitDefender“ svetainėje.

 • Atsisiųskite „Bitdefender Antivirus 2019“ už specialią 35% nuolaidą
 • Gaukite specialų „Bitdefender“ juodojo penktadienio pasiūlymą (61% nuolaida visiems produktams)

2. „Emsisoft Anti-malware“geriausia antivirusinė emsisoft ekrano kopija

Vienas naujausių antivirusų yra „Emsisoft Anti-malware“. Tai nuostabus įrankis, apsaugantis svarbiausias jūsų sistemos dalis ir padengiantis mažesnių funkcijų galą. Jis sukurtas sklandžiai veikti kompiuteriuose su žemomis specifikacijomis. Tai labai suderinama su „Windows 10“, veikiančia tiek „x32“, tiek „x64“ platformose.

Naudodamiesi garsiausiomis savybėmis, naudosime patogius dviejų variklių skaitytuvus, 4 sluoksnių apsaugos, valymo ir restauravimo funkcijas. Tai taip pat yra puiki kaina, palyginti su kitais antivirusais iš šio sąrašo.

 • Patikrinkite tai dabar savo oficialioje svetainėje

3. Parsisiųsti „Panda Internet Security 2018“ - rekomenduojamapanda interneto saugumo pristatymo vaizdas

„Panda Internet Protection“ taip pat atnaujintos naujos funkcijos. Kadaise jis buvo žinomas kaip „Panda Free Antivirus“, jį galima rasti nemokamoje versijoje, tačiau jo saugumo funkcijos bus ribotos.

2018 m. Versijoje dabar yra specialūs algoritmai, skirti filtruoti URL ir naršymą internete. Integruota USB apsauga teikiama jums ir jūsų USB įrenginiams. Vienas iš naujausių pakeitimų yra visų „Windows“ versijų optimizavimas, siekiant aprėpti visus galimus vartotojus.

„Panda Antivirus“ yra nemokama programinė įranga, tačiau norint maksimaliai apsaugoti, turėsite sumokėti. Mūsų skaitytojai, norintys ją įsigyti, gali rasti 50 proc. Nuolaidą.

 • Atsisiųskite dabar „Panda Antivirus Pro“ nemokamai

4. Atsisiųskite „BullGuard 2018“ - 70% nuolaida

Yra daugybė antivirusinių sprendimų ir suprantama, kaip kažkas gali rasti mažai skirtumų tarp galimų variantų. Tačiau pažvelgus šiek tiek arčiau, tiems, kuriems reikia pagalbos, bus aišku, kad yra tokių produktų kaip „BullGuard Antivirus“, kurie išsiskiria iš minios. Tai taip pat nėra lengvas darbas, todėl tampa daug įdomiau pamatyti, kaip „BullGuard“ sugeba pasirodyti 2018 m. Tarp naujausių savybių rasite:

 • Įtrauktas visiškai naujas žaidimų režimas: galite optimizuoti kompiuterio procesus, kad jūsų aparatūra būtų kuo efektyvesnė
 • Tai užkerta kelią problemoms anksti, užuot bandžius jas išspręsti, todėl tai yra puiki prevencijos priemonė;
 • Ši paslauga teikiama aukščiausio lygio klientų aptarnavimui, nes visose antivirusinėse bendruomenėse yra žinoma, kad „BullGuard“ klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio;
 • Jame yra palaikymas ir įrankiai, skirti spręsti visas problemas nuo šnipinėjimo programų iki rootkitų ir Trojos arklys bei daugybės „Windows“ versijų.

    - Atsisiųskite dabar „Bullguard“ (šiuo metu 70% nuolaida)


5. Atsisiųskite „Kaspersky Antivirus 2018“ nemokamai

„Kaspersky“ neseniai turėjo kivirčų su „Microsoft“ ir dabar daro viską, kad įtikintų vartotojus įdiegti antivirusinius sprendimus. Jei jus domina „Kaspersky“ produktai, dabar galite nemokamai atsisiųsti „ Kaspersky Internet Security 2018“ ir „ Kaspersky Total Security 2018 “ (slinkite žemyn oficialiame „Kaspersky“ puslapyje, kad pasirinktumėte šią parinktį).

Tačiau šiuo metu produktus galima įsigyti tik tam tikrose šalyse: JAV, Australijoje ir Malaizijoje. Bendrovė rugsėjo mėnesį išleis 2018 m. Antivirusinius leidimus.


6. Atsisiųskite „Avira Antivirus 2018“

geriausias antivirusas 2018 avira„Avira Antivirus“ yra rinkoje gerai žinomas prekės ženklas. „Avira Antivirus Pro 2018“ yra geriausia visų laikų versija: ji yra intuityvi, saugi ir išleidžia mažiau kompiuterio išteklių nei ankstesnės versijos. Dabar vykdomų saugos operacijų stebėjimo procesas yra supaprastintas, o nuskaitymo tinkinimas yra optimizuotas, kad būtų užtikrinta geresnė vartotojo patirtis.

Jūs taip pat turite kelių platformų licenciją, kuri reiškia: iki 5 įrenginių, turinčių tik 1 licenciją. Keliais žodžiais: turite tą pačią antivirusinę programą, bet su geresniu vaizdu ir geresne apsauga. 2018 m. Versija yra pagrįsta „ mūsų [Avira] intelektinės nuosavybės ir debesimis pagrįstos saugumo strategijos sinchronizavimu ir vartotojo sąsajų koordinavimu įvairiose operacinėse sistemose “, - teigia Andreas Flach, „Avira“ generalinis direktorius.

Galite pabandyti „Avira 2018“ rinkinį atsisiųsti iš oficialaustinklalapio .

7. Atsisiųskite „AVG Internet Security 2018“antivirusinė 2018 windows pc

AVG komanda praneša, kad atsisakė kasmet rengti „big-bang“ leidimą. Vietoj to, jie automatiškai įdiegs naujas funkcijas. Pavyzdžiui, 2017 m. Birželio mėn. Vartotojams jie pristatė „AVG Ransomware Protection“. Šis įrankis užšifruoja failus, nuotraukas, el. Laiškus ir pan., Kad jūsų informacija būtų saugi. Kitas produktas, paskelbtas išleisti spalio mėnesį, yra „AVG Webcam Protection“. Norėdami gauti daugiau informacijos apie AVG įrankius, apsilankykite jų oficialiame tinklalapyje.

Kita rekomenduojama antivirusinė programinė įranga, skirta „Windows 10“

8. Atsisiųskite „Norton AntiVirus 2018“

Naująjį „Norton Security 2018“ sudaro „Norton Security Standard“, „Deluxe“ ir „Premium“, kaip „Norton 360“, „Norton Internet Security“ ir „Norton AntiVirus“ pakaitalai. Tarp naujų ir patobulintų funkcijų galime rasti „Rootkit“ apsaugą, „Pulse“ atnaujinimus, „Norton Insight“, „Norton Download Insight“, „SONAR“ elgesio apsaugą, „Pažeidžiamumo“ apsaugą.

Sparčiu greičiu „Norton Security 2018“ naudoja mažiau atminties nei kitos programos ir užtikrina, kad mainai į apsaugą neprarastų našumo. Jis išjungia nereikalingas programas, kurios sulėtina paleisties laiką, kad jūsų kompiuteris veiktų greičiau ir efektyviau. „Norton Security Standard“ ir „Deluxe“ atlieka defragmentavimą kietajame diske, suranda ir ištrina nereikalingus failus, sureguliuoja kompiuterį ir apsaugo jūsų failus dirbdami belaidžiu tinklu. Be to, kas išdėstyta pirmiau, „Norton Security Premium“ teikia kompiuterio atsarginę kopiją kartu su 25 GB saugomos debesies pagrindu veikiančios internetinės atminties.

 • Atsisiųskite „Symantec“ „Norton 2018“ rinkinį ir sutaupykite 57%

9. Nemokamai atsisiųskite ESET NOD32 Antivirus 2018

„ESET NOD32“ 2018 m. Leidimas „Internet Security“, „Smart Security Premium“ ir „Multi-Device Security“ turi patobulintą daugiasluoksnę apsaugą ir didesnį greitį.

Naujas pridėtas sluoksnis yra „Unified Extensible Firmware Interface“ (UEFI) skaitytuvas, kuris aktyviai tikrina, ar programinės įrangos sąsajoje tarp operacinės sistemos ir platformos programinės aparatinės įrangos yra kenkėjiškų programų.

„Eset“ taip pat atnaujino „Connected Home Monitor“ funkciją, kuri dabar apima patobulintą jūsų išmaniųjų įrenginių nuskaitymą. „My.eset.com“ svetainėje buvo patobulinimų, kad ji būtų atnaujinta „License Manager“ funkcija, leidžiančia peržiūrėti galiojimo laiką.

10. „Malwarebytes 2018“ versija

„malwarebytes“ langai 10

„Malwarebytes“ yra labai sudėtinga saugos priemonė, siūlanti daugybę grėsmių apsaugos. Galite jį naudoti kaip antivirusinį sprendimą, antimalware įrankį, antiransomware programinę įrangą ir pan. Įvardykite kibernetinę grėsmę ir „Malwarebytes“ gali ją išspręsti.

Dėl daugiasluoksnės apsaugos „Malwarebytes“ gali sėkmingai nustatyti internete slypinčias grėsmes ir jas užblokuoti dar nepasiekus jūsų kompiuterio.

Nesvarbu, ar ieškote namų antivirusinio sprendimo, ar verslo saugos įrankio, „Malwarebytes“ yra jums tinkamas pasirinkimas.

 • Atsisiųskite dabar „Malwarebytes“ 

- Atsisiųskite antivirusą kitiems tikslams 2018 m

Kai kurie iš jūsų gali ieškoti antivirusinių programų, skirtų kitoms „Windows“ versijoms, arba kai kurių specialių funkcijų, kurios yra įtrauktos. Žemiau galite rasti su antivirusu susijusių straipsnių, kurie jus gali dominti, sąrašą:

 • 2018 m. Geriausi antivirusai, skirti kompiuteriams su žemomis specifikacijomis
 • Geriausi 2018 m. „Antivirusai“, skirti „Windows Vista“ vartotojams
 • Populiariausi antivirusai su nemokamu VPN įrankiu
 • Geriausi antivirusai, skirti apsaugoti jūsų išorinį HDD 2018 m
 • Į viršų 2018 antivirusai studentams
 • Geriausi antivirusai, turintys tėvų kontrolę, 2018 m

Mūsų nuomone, tai yra geriausia antivirusinė programinė įranga, kurią galite įdiegti 2018 m. „Windows“ kompiuteryje. Jei manote kitaip, palikite komentarą žemiau ir praneškite mums, kas jums patinka ar nepatinka šiame straipsnyje.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.