Štai kaip atidaryti CFG failus „Windows 10“ kompiuteriuose

atidarykite CFG failus

Kas yra CFG failas?

CFG failą yra konfigūracijos failas, kuris saugo nustatymus ir konfigūravimo informaciją programoms. CFG kūrėjai naudoja rašydami skirtingas programas. Yra įvairių CFG failų, kuriuose saugomi duomenys įvairiais formatais.

Šie CFG failai dažnai vadinami config.cfg, juose yra kintamasis ir vertė kiekvienoje eilutėje. Teksto redaktoriai reikalingi norint skaityti ar redaguoti CFG failus, ypač sistemoje „Windows 10“. „Windows“ ataskaita surinko geriausią programinę įrangą, kuri gali atidaryti CFG failus „Windows 10“ kompiuteryje.

Kaip atidaryti CFG failus „Windows 10“

Kaip minėta, CFG failai pagal numatytuosius nustatymus gali būti atidaryti „Windows 10“ naudojant programinę įrangą ir atskirus failų teksto redaktorius. Tuo tarpu kai kurie iš labiausiai paplitusių yra:

 • „Microsoft“ užrašinė
 • „WordPad“
 • „Notepad ++“
 • „NoteTab“
 • PSPad
 • „Apache OpenOffice“
 1. „Microsoft“ užrašinė

kaip atidaryti CFG failus "Windows 10"„Microsoft Notepad“ yra populiarus teksto redaktorius, kurį šimtai milijonų naudoja visame pasaulyje. Nors „Notepad“ pirmiausia naudojamas pagrindiniam kodavimui, „Notepad“ sudaro paprastas teksto rengyklė, prieinama visoms „Windows“ operacinėms sistemoms. Šis įrankis leidžia jums suvynioti tekstą renkantis šriftą, dydžio stilių ir tekstą.

Be to, „Notepad“ palaiko CFG failų formatus ir daugiau nei penkiolika skirtingų teksto kodavimo formatų. Nors „Notepad“ yra tik pagrindinės formatavimo funkcijos, vis tiek galite peržiūrėti, redaguoti ir modifikuoti CFG šaltinio kodo failus. Tai daro „Notepad“ paprastu, bet galingu teksto redaktoriumi, leidžiančiu atidaryti CFG failus „Windows 10“.

Tuo tarpu „Notepad“ jau įdiegta „Windows 10“; taigi pagal numatytuosius nustatymus galite jį naudoti CFG failams atidaryti.

 • SUSIJEDS: 5 geriausi tarpplatforminiai kodų redaktoriai programuotojams
 1. „Microsoft WordPad“

kaip atidaryti CFG failus "Windows 10"Kitas „Microsoft“ įrankis CFG failams atidaryti „Windows 10“ yra „WordPad“. „Microsoft WordPad“ yra teksto rengyklės įrankis, kuris sujungia „Microsoft Word“ ir „Microsoft Notepad“ funkcijas. Tai daugiau hibridinis teksto redaktorius, turintis daug funkcijų nei „Notepad“, bet mažiau galimybių nei „Microsoft Word“.

„WordPad“ įgalina įvairias formatavimo parinktis, kuriose galite tinkinti teksto dokumento šriftus, eilučių tarpus ir teksto formatą. Taip pat į tekstinius dokumentus galite įterpti nuorodas ir objektus, pvz., Formas ir vaizdus.

Šis įrankis taip pat siūlo išplėstines dokumentų siuntimo el. Paštu per „Outlook“ parinktis. „WordPad“ palaiko CFG failus ir daugiau failų formatų nei „Notepad“, pvz., .Docx formatas.

Jei ketinate atidaryti CFG failus „Windows 10“, „WordPad“ yra patogus naudoti įrankis. Be to, „WordPad“ nereikia daug grafinių detalių ir yra naudinga kaip išplėstinė parinktis populiariajai „Microsoft Notepad“.

Tuo tarpu „WordPad“ jau įdiegta „Windows 10“; taigi pagal numatytuosius nustatymus galite jį naudoti CFG failams atidaryti.

 • SUSIJEDS : Štai kaip peržiūrėti neapdorotus failus sistemoje „Windows 10“
 1. „Notepad ++“

kaip atidaryti CFG failus "Windows 10"„Notepad ++“ yra tekstinis redaktorius, turintis daug panašių funkcijų kaip „Microsoft Notepad“. Šis įrankis yra labai populiarus tarp interneto kūrėjų, nes suteikia papildomų kodų redagavimo funkcijų nei „Notepad“. Redagavimo įrankis naudoja „drag and drop“ funkciją, tuo pačiu užtikrindamas skirtukų dokumento sąsają.

Kadangi programa daugiausia naudojama šaltinio kodui redaguoti, ji palaiko daugybę populiarių programavimo kalbų, tokių kaip Java, HTML ir C ++.

Jei ketinate modifikuoti ir redaguoti programos CFG failus. „Notepad ++“ suteikia papildomų funkcijų ir lankstumo. Be to, jis palaiko papildinius, kuriuos galima pridėti prie CFG failų, kad būtų suteikta daugiau funkcijų. Be to, „Notepad ++“ yra galingas teksto redaktorius, pasižymintis kodavimu ir palaikantis kelis failų formatus, yra puikus įrankis atidaryti CFG failus „Windows 10“ kompiuteryje.

Atsisiųskite „Notepad ++“

 • SUSIJ :S: 7 geriausia programinė įranga, skirta sukurti QR kodą kompiuteryje [2018 sąrašas]
 1. „NoteTab“

kaip atidaryti CFG failus "Windows 10"„NoteTab“ yra teksto redaktorius, kurį sukūrė Šveicarijos technologijų įmonė „Fookes Software“. Apdovanojimų pelniusi programa yra žinoma dėl savo unikalaus HTML ir universalaus teksto redaktoriaus. „NoteTab“ taip pat galima naudoti norint atidaryti CFG failus.

Šis įrankis turi unikalių funkcijų, tokių kaip „ Paieškos ir pakeitimo“  funkcija, leidžianti modifikuoti teksto, viso dokumento ar net neatidarytų failų pasirinkimą diske. Teksto rengyklėje yra unikali iškarpinė, kurioje yra fragmentai, kuriuos galima įterpti į jūsų dokumento vietą.

Be to, „NoteTab“ palaiko CFG failų formatus, pagal kuriuos galite modifikuoti failus ir redaguoti turinį. Jis taip pat palaiko kitus formatus, tokius kaip HTML ir CSS, ir yra puikus įrankis kodavimui.

„NoteTab“ atsisiųsti nėra nemokama, o viso rinkinio kaina - 39 USD.

Pirkite „NoteTab“

 • SUSIJEDS : Kaip atidaryti PNG failus "Windows 10" kompiuteriuose
 1. PSPad

kaip atidaryti CFG failus "Windows 10"„PSPad“ yra nemokamas patogus teksto rengyklės įrankis, prieinamas „Windows“ operacinėje sistemoje, ypač sistemoje „Windows 10.“. Šis redaktorius leidžia atlikti pagrindinius šaltinio failų redagavimo veiksmus naudojant paprastą „drag and drop“ sąsają. PSPad įgalina įvairias teksto formatavimo funkcijas su savo integruotu kodo redaktoriumi, todėl jis idealiai tinka programavimui.

PSPad palaiko CFG formato failus ir leidžia peržiūrėti bei modifikuoti CFG formato failus. Taigi, naudodami PSPad galite atidaryti CFG failus. Be to, šis įrankis taip pat palaiko tokius formatus kaip HTML ir CSS ir turi keitiklį, kuris konvertuoja failų formatus.

Atsisiųskite „PSPad“

 1. „Apache OpenOffice“

kaip atidaryti CFG failus "Windows 10"„Apache OpenOffice“ yra populiariai naudojamas biurų paketas, panašus į „Microsoft“ biurų paketą. Rinkinyje yra rašytojas, kuris yra teksto redaktorius, turintis daug pažangių funkcijų, palyginti su bloknotu. „Apache OpenOffice Writer“ palaiko daug formatų, tokių kaip .doc, .docx ir ypač CFG failus.

 • SUSIJEDS: Štai kaip atidaryti TGA failus "Windows 10"

Be to, „OpenOffice Writer“ leidžia atlikti įvairias funkcijas, tokias kaip teksto ir rašybos tikrinimas, taip pat dokumentų formatavimas. Programa pateikia standartinį išdėstymą su daugybe formatavimo pavyzdžių, kuriuos galite naudoti. „OpenOffice Writer“ gali atidaryti CFG failus ir kitus populiarius teksto formatus, tokius kaip DOCX, RTF, TXT ir HTML.

Galite peržiūrėti, redaguoti ir modifikuoti CFG šaltinio failus naudodami „AbiWord“ teksto rengyklę, kuri yra įdėta į teksto procesorių. „OpenOffice Writer“ yra geras tekstų apdorojimo įrankis ir suteikia gerą galimybę dirbant su CFG failais sistemoje „Windows 10“.

Atsisiųskite „Apache Open Office“

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra ir kita programinė įranga, galinti atidaryti CFG formato failus, tačiau programoje, kurią paminėjome vadove, suteikiama daugiau funkcijų ir paprastumo modifikuojant CFG failus.

Ar žinote kitų būdų, kurie nėra išvardyti čia, kaip atidaryti CFG failus „Windows 10“? Pasidalinkite su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Susijusios istorijos, kurias reikia patikrinti:

 • 7 geriausi „Windows 10“ HTML5 redaktoriai
 • Štai kaip atidaryti paslėptus failus „Windows 10“
 • Kaip atidaryti šifruotus failus „Windows 10“