NUSTATYTI: Negirdžiu nieko nesantaikoje [VISAS VADOVAS]

 • „Discord“ yra nemokama „VoIP“ programa, kurią naudoja daugiau nei 250 milijonų unikalių vartotojų pasaulyje, tačiau turint tiek daug vartotojų, kai kurios problemos būtinai pasirodys.
 • Kai kurie vartotojai pranešė, kad negirdi nieko, kas nutiktų, nes mikrofonas sukonfigūruotas neteisingai arba jie naudoja netinkamą garso posistemį.
 • Norėdami išspręsti daugybę nesantaikos problemų, turėtumėte pažvelgti į išsamų mūsų nesantaikos trikčių šalinimo puslapį, kuriame aptariame daugumą iškilusių problemų.
 • Kai žaidimai ir su žaidimais susijusi programinė įranga suklysta arba kai ieškote vadovo ypač sunkiu lygiu, mūsų žaidimų centras turėtų būti jūsų pirmoji stotelė.
išspręsti garso problemas Nesantaika

„Discord“ yra nemokama „VoIP“ programa, kurią naudoja daugiau nei 250 milijonų unikalių vartotojų visame pasaulyje. Bėgant metams jo populiarumas išaugo, o dabar tai viena sėkmingiausių tokio tipo programų. Kartą gali pasirodyti keletas klaidų, susijusių su programa. Vienas iš svarbiausių yra tas, kad negalite girdėti nieko „Discord“, nepaisant to, kad jūsų garsiakalbiai / ausinės veikia puikiai.

Tai yra didelė problema, tačiau neišsigąskite. Mes turime sprendimus, kaip tai išspręsti.

Ką daryti, jei negirdžiu, kad kas nors kalba nesantaikoje? Galite greitai išspręsti problemą atlikdami keletą bendrų patikrinimų. Paprastai problemą sukelia atjungta aparatūra arba programoje esanti klaida. Tada galite nustatyti pageidaujamą įrenginį kaip numatytąjį arba naudoti seną garso posistemį.

Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

Ką daryti, jei negirdite nieko nesantaikos

 1. Nustatyti kaip numatytąjį įrenginį
 2. Naudokite tinkamą išvesties įrenginį
 3. Naudokite seną garso posistemį

Pirmiausia turėsime atlikti keletą bendrų patikrinimų, kad įsitikintume, jog viskas veikia tinkamai:

 • Atnaujinti / iš naujo paleisti nesantaiką.
 • Išjunkite bet kurią trečiosios šalies balso keitimo programinę įrangą.
 • Iš naujo nustatykite balso nustatymus „Discord“ vartotojo nustatymuose.
 • Patikrinkite, ar garsiakalbiai / ausinės / mikrofonas veikia.
 • Įsitikinkite, kad periferiniai įrenginiai yra tinkamai prijungti.

1. Nustatyti kaip numatytąjį įrenginį

Jei jūsų pageidaujamas įrenginys nėra nustatytas kaip numatytasis, tai gali būti problema. Kadangi tai nėra „Discord“ nustatymas ir daugiausia susijęs su „Windows 10“, pradėsime nuo to:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite piktogramą Garsiakalbiai , esančią „ Windows“ užduočių juostos apačioje, dešinėje .
 2. Spustelėkite „ Garsai“ .
 3. Turėtų pasirodyti garso langas. Spustelėkite atkūrimą .negirdi nesantaikos garso
 4. Skirtuke Atkūrimas dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite norimą įrenginį ir pažymėkite Nustatyti kaip numatytąjį įrenginį .negirdi nesantaikos žmonių
 5. Pakartokite procesą, bet dabar pažymėkite Nustatyti kaip numatytąjį ryšio įrenginį .
 6. Pasirodys žalias žymėjimas, patvirtinantis numatytąjį įrenginį.
 7. Spustelėkite Taikyti, tada paspauskite Gerai .

Pastaba: Jei norimas įrenginys nerodomas sąraše, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tuščią vietą ir pažymėkite Rodyti išjungtus įrenginius ir Rodyti atjungtus įrenginius. Kai norimas įrenginys pasirodys sąraše, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite Įgalinti, tada atlikite anksčiau nurodytus veiksmus.


2. Naudokite tinkamą išvesties įrenginį

Turite įsitikinti, kad išvesties įrenginys yra nustatytas kaip numatytasis nesantaika. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite nesantaiką .
 2. Spustelėkite Vartotojo nustatymai (krumpliaračio piktograma šalia jūsų avataro).nesantaikos vartotojo nustatymai nieko negirdi
 3. Kairiajame meniu pasirinkite „ Voice & Video“ .
 4. Dalyje Išvesties įrenginys išskleidžiamajame meniu pasirinkite pageidaujamą įrenginį ir įsitikinkite, kad išvesties garsumas nėra 0 .Nesantaikos išvesties įrenginys negirdi jokio garso

Reikėtų išspręsti problemą. Jei vis tiek kyla problemų, eikite į skyrių Įvesties režimas ir įjunkite bei išjunkite balso veiklą ir tiesioginį pokalbį, kad sužinotumėte, ar tai keičia rezultatą.


3. Naudokite seną garso posistemį

Jei problema kyla po atnaujinimo, dažniausiai tai kyla dėl aparatūros ir naujausio „Discord“ posistemio nesuderinamumo.

Grįžimas į seną garso posistemį išsprendė problemą daugeliui vartotojų ir tai taip pat turėtų veikti jums.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite nesantaiką .
 2. Spustelėkite Vartotojo nustatymai (krumpliaračio piktograma šalia jūsų avataro).nesantaikos vartotojo nustatymai negirdi žmonių
 3. Kairiajame meniu pasirinkite „ Voice & Video“ .
 4. Slinkite žemyn, kol pamatysite  garso posistemio parinktį. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite „ Legacy“ .„Discord Legacy Audio“ posistemis
 5. Parodytame lange spustelėkite Gerai .
 6. Nesantaika vėl bus paleista.

Po to problema turėtų išnykti.

Atminkite, kad jei niekas neveikia, visada galite naudoti žiniatinklio programos versiją. Jei problema kyla dėl „Windows 10 Discord“ programos, žiniatinklio versijoje su ja nebesusidursite.

Pasirinktinai galite naudoti „The Voice Debug Panel“, kaip rekomenduoja patys „Discord“, kad patys diagnozuotų bet kokias programos problemas.

Iš pradžių jis buvo sukurtas žaidimų bendruomenėms, tačiau dabar jį naudoja visi, kuriems norint bendrauti reikia pokalbių kanalo. Nesantaika plinta keliose platformose, įskaitant „Windows“, „Android“, IOS, „macOS“, „Linux“ ir interneto naršykles.

Ar „Discord“ yra jūsų mėgstamiausia „VoIP“ programa, ar jums labiau patinka kita? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje kartu su visais kitais klausimais, kurie jums gali kilti, ir mes pažvelgsime.


DUK: Nesąžiningos garso problemos

 • Kodėl negirdžiu nieko nesantaikos?

Pakeiskite garso posistemį, kaip parodyta aukščiau pateiktame vadove . Be to, patikrinkite, ar jūsų mikrofonas tinkamai sukonfigūruotas. Jei jūsų garsas nutrūksta, atlikite šiame vadove išvardytus veiksmus.

 • Kodėl nesantaika nepakelia mano mikrofono?

Įsitikinkite, kad leidote „Discord“ naudoti mikrofoną ir fotoaparatą, kaip parodyta šiame vadove. 

 • Kodėl mano draugai gali girdėti mano žaidimą per nesantaiką?

Tai dažna nesantaikos problema. Atlikdami šiuos veiksmus galite lengvai tai išspręsti.


Redaktoriaus pastaba:   Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Gegužės mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.