Kaip ištaisyti didelį „Xbox“ paketų praradimą Išsamus vadovas

 • „Xbox“ yra populiari „Microsoft“ žaidimų konsolė, teikianti daug džiaugsmo milijonams vartotojų. Tačiau prisijungus prie interneto, iškyla tie patys klausimai, kaip ir naudojantis bet kuria kita internetine paslauga.
 • Paketų praradimas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, susijusių su internetinėmis paslaugomis. Nors ir erzina, galite išspręsti šią problemą, net kai ją patiriate „Xbox“.
 • Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip įdiegti VPN „Xbox“.
 • Norėdami sužinoti daugiau apie įvairių VPN problemų šalinimą, apsilankykite mūsų „How-To Hub“.
„Xbox“ didelis paketų praradimas

„Xbox“ yra populiari „Microsoft“ žaidimų konsolė, teikianti daug džiaugsmo milijonams vartotojų. Tai leidžia žaisti platų žaidimų rinkinį pavieniui ar su draugais.

Be to, daugelis žaidimų yra keli platformos. Tai reiškia, kad žaidėjai, kuriems priklauso žaidimas skirtingose ​​platformose (PC, PS4), gali prisijungti prie jūsų. Nors iš pradžių konsolės buvo labiau orientuotos į vieno žaidėjo žaidimą, šiais laikais viskas pasikeitė.

Yra keletas žaidimų, kurie neprisijungė prie daugelio žaidėjų, ir tai rodo. Žaidimų serveriai išaugo, kad tilptų vis daugiau žaidėjų, kurie nori komandų ir mėgaujasi titulais kartu.

Kad ir kaip malonu tai skambėtų, yra ir minusų. Kiekviena internetinė paslauga (ne išimtis) susiduria su daugybe iššūkių. Tai apima didelį ping, paketų praradimą, gedimus ir net ryšio skirtąjį laiką.

Nuo šių nepageidaujamų problemų nutekėję paketai yra bjauriausia. Ir jūs pamatysite, kodėl tik keli.

Kas yra didelis paketų praradimas?

Pradedantiesiems paketų praradimas yra tada, kai jūsų siunčiami ar gaunami duomenų rinkiniai (paketai) niekada nepatenka į paskirties vietą. Tai savo ruožtu gali sukelti kitų problemų, kurios gali trukdyti mėgautis žaidimų sesija. Būtent:

 • Aukštas pingas
 • Jitter
 • Gumos juostos
 • Avarijos
 • Ryšio skirtasis laikas

Taigi mes žinome, kas yra paketų praradimas. Didelis paketų praradimas yra, paprastai tariant, kai paketų nutekėjimo procentas yra didelis. Taigi bėdos, su kuriomis galite susidurti per internetinę „Xbox“ sesiją, gali sustiprėti.

Kas sukelia didelį paketų praradimą?

Paprastai tariant, pagrindinė paketų praradimo priežastis yra tinklo perkrovos. Tai reiškia, kad tinklas negali priimti vienu metu prisijungusių vartotojų skaičiaus ir pradeda mažinti nuostolius.

Tačiau gali būti ir kitų didelių paketų praradimo priežasčių, tokių kaip serverio nutekėjimas (netinkama konfigūracija), blogi laidai (iš abiejų pusių) ar net „Wi-Fi“ paketų praradimas (trukdžiai, blogo kanalo signalas ir pan.).

Daugeliu atvejų didelis paketų praradimas įvyksta staiga ir dingsta taip pat greitai. Tai geros ir blogos naujienos, nes tai reiškia, kad joje gali būti tik daug laukiama.

Kaip patikrinti paketų praradimą „Xbox One“?

Kompiuteriai siūlo daug testų, kurie gali nustatyti paketų praradimą. Net „Ookla“ „Speedtest“ turi paketų praradimo testą. Tačiau patikrinti, ar konsolėje nėra prarastų paketų, gali būti sudėtingiau.

Atlikite šiuos veiksmus, jei norite atlikti „Xbox One“ paketų praradimo testą:

 1. Įjunkite „Xbox One“
 2. Paleiskite programą „ Nustatymai
 3. Eikite į skyrių Tinklas
 4. Atidarykite parinktį Tinklo nustatymai
 5. Dešiniajame meniu pasirinkite Išsami tinklo statistika
 6. Palaukite, kol testas bus baigtas

Šis testas parodys jūsų atsisiuntimo ir įkėlimo greičio vertes, vėlavimą ir paketų praradimą.

Kaip ištaisyti didelį paketų praradimą?

1. Naudokite VPN

 1. Atsisiųskite privačią interneto prieigą ir įdiekite ją į savo kompiuterį
 2. Paleiskite PIA ir prisijunkite prie savo paskyros
 3. Prisijunkite prie pasirinkto serverio
 4. Susiekite „Xbox One“, kad nukreiptumėte srautą per savo kompiuterį
 5. Patikrinkite, ar vis dar išlieka paketų praradimo problema

Privačioji interneto prieiga yra puiki visapusiška „Kape Technologies“ VPN paslauga. Tai gali padėti padidinti jūsų privatumą internete, apsaugoti ryšį ir išvengti tokių problemų kaip pralaidumo ribojimas, paketų praradimas ar tinklo perkrovimas.

Privati ​​interneto prieiga

Privati ​​interneto prieiga

„Xbox“ patiria paketų praradimą? Išbandykite VIP. 2,85 USD / mėn. Pirkite dabar

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei jūsų namuose yra kažkas negerai arba jei kyla problemų „Xbox“ serveriuose, VPN naudojimas nepadės. Šis metodas veikia tik tuo atveju, jei paketas prarandamas jūsų interneto paslaugų teikėjo pusėje.

2. Taikykite rankinius taisymus

 • Iš naujo paleiskite maršrutizatorių
 • Taikykite „Xbox“ konsolės nustatymą iš naujo
 • Eikite neprisijungę prie konsolės ir nustatykite ją iš naujo
 • Išvalykite savo MAC adresą
 • Pabandykite naudoti laidinį ryšį, o ne belaidį
 • Venkite piko laiko
 • Pakeiskite savo DNS nustatymus į viešus („Google Public DNS“, „Cloudflare“)
 • Įjunkite / išjunkite savo maršrutizatoriaus QoS funkciją
 • Uždarykite visus žaidimus ir (arba) programas, kurie veikia konsolėje

„Xbox One“ galite ištaisyti didelį paketų praradimą

Jei „Xbox One“ pastebite paketų nutekėjimą, tai gali būti kažkas bendro su perpildytais serveriais (tinklo perkrova). Šiuo atveju nedaug galite padaryti, kad sušvelnintumėte problemą.

Tačiau kartais galite pagerinti situaciją išbandydami daugybę pataisymų. VPN naudojimas yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, tačiau atminkite, kad tai neveikia kiekvieną kartą.

Prieš bandydami VPN turėsite įsitikinti, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas yra jūsų didelio paketų praradimo priežastis. Priešingu atveju galite nusivilti, kai suprasite, kad tai visiškai neveikia.

DUK: Sužinokite daugiau apie didelį „Xbox“ paketų praradimą

 • Kaip sumažinti „Xbox“ paketų praradimą?

Jei įtariate, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas riboja jūsų pralaidumą, galite pabandyti naudoti VPN, pvz., VIP. Arba galite išbandyti mūsų siūlomus pataisymus, kurie apima maršrutizatoriaus atstatymą iš naujo, DNS parametrų pakeitimą arba laidinio ryšio naudojimą vietoj belaidžio ryšio.

 • Koks geriausias „Xbox“ VPN?

Geriausias VPN, kurį galite įdiegti ir naudoti „Xbox“, yra privati ​​interneto prieiga. Tačiau, jei norite daugiau pasirinkimų, peržiūrėkite geriausių „Xbox“ VPN sąrašą.

 • Ar VPN gali ištaisyti paketų praradimą?

Taip, VPN gali pagerinti paketų praradimą. Tačiau turite įsitikinti, kad problema susijusi su jūsų interneto paslaugų teikėju, o ne su jumis ar paskirties serveriu, prie kurio prisijungiate.