Kas yra „AdobeGC Invoker Utility“? Ar turėčiau jį išjungti?

  • „Adobe“ programos yra vieni iš piratiškiausių programinės įrangos įrankių, nes jie yra labai pritaikomi ir ribotos prieigos kaip nemokamas planas.
  • Štai kodėl kūrėjas naudoja procesą, kad patikrintų programos suderinamumą ir licencijos patvirtinimą. 
  • Norite sužinoti daugiau apie „Adobe“ įrankius? Mūsų pasiūlymus, rekomendacijas ir vadovus rasite atskirame „Adobe Hub“.
  • Jei kada kyla abejonių dėl konkretaus su technologijomis susijusio termino, ieškokite jo atskirame apibrėžimų puslapyje.
kas yra „Adobe gc invoker“ naudingumas

„AdobeGCClient.exe“ (tikroji kopija) yra procesas, vykdomas atliekant „Adobe Software Integrity Service“ tikrinimo testą, kuris tikrina, ar nebuvo sugadinta „Adobe“ programinės įrangos programos failų, ar netinkama ar netinkama licencija.

„AdobeGCClient“ yra su keliomis „Adobe“ programomis. Bet tada „Adobe GC Invoker Utility“ veiks fone kaip viena iš programų, kurios automatiškai paleidžiamos paleidus kompiuterį.


Ar paleidus reikia paleisti „AdobeGC“ įjungimo programą?„AdobeGC invoker“ įrankis turi būti paleistas paleidžiant

Tikriausiai taip, „Adobe GC Invoker Utility“ reikia paleisti paleidimo metu, kad galėtų atlikti jai skirtas funkcijas.

Tačiau vartotojai pranešė apie daugelį „AdobeGCClient.exe“ proceso atvejų, kurie užima daug procesoriaus atminties, net kai nevykdoma jokia „Adobe“ programa.

Visas procesas sukelia didžiulį kompiuterio sulėtėjimą, kartais ir tada, kai įrenginys nėra prijungtas prie interneto.

Be to, atrodo, kad procesas elgiasi kaip šnipinėjimo programa, todėl įdiegta antivirusinė programa nuolat perspėja apie įtartiną veiklą ir blokuoja kitų saugių programų paleidimą.

Atsižvelgiant į šias aplinkybes, ar saugu išjungti procesą paleidus ar paleidus programas?

Nors nerekomenduojama, galite išjungti procesą atidarydami Užduočių tvarkyklę ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kiekvieną procesą, kad jį užbaigtumėte. Arba galite pereiti į skirtuką „Paleistis“ ir išjungti „Adobe GC Invoker Utility“.

Atminkite, kad tai padarius, kai kurių „Adobe“ programų gali nepavykti paleisti arba tinkamai paleisti.


Ar galiu pašalinti „Adobe GC Invoker Utility“?

Taip, galite, bet jis vėl atsiras, nes tai procesas, būdingas beveik visoms „Adobe“ programoms. Jei ją pašalinsite, bet kokia „Adobe“ programa, kurią turite, gali tapti netinkama.

Failą galite rasti aplanke C: / Program Files (x86) / Common Files / Adobe AdobeGCClient . Daugelis vartotojų paprasčiausiai ištrynė failą, bet jis vėl pasirodė.

Be to, pašalinus ir iš naujo įdiegus „Adobe“ programą bus pasiektas tas pats rezultatas. Be to, kartais pašalinant „Adobe“ programą „Adobe GC Invoker Utility“ vis tiek veiks paleidimo metu.

Tokiu atveju, jei norite, kad procesas būtų visiškai pašalintas iš kompiuterio, naudokite specialią programinę įrangą, pvz., „CCleaner“. Nemokamą versiją galite atsisiųsti iš čia. Įdiegę atidarykite programą> Įrankiai> Paleistis ir turėtumėte sugebėti išjungti nepageidaujamą procesą.


Vėlgi, jei kasdien naudojate „Adobe“ programinę įrangą arba norite ją toliau naudoti, neišvengiamai reikia suklupti dėl šios problemos, nes „Invoker Utility“ sukels problemų.

Jei norite susisiekti su „Adobe“ dėl pagalbos, negausite daug pagalbos, nes jie yra suinteresuoti apsaugoti savo programinę įrangą.


DUK: Skaitykite daugiau apie fono procesus

  • Kaip sustabdyti „Adobe“ veikimą fone?

Procesą turėtumėte sustabdyti užduočių tvarkyklės skirtuke „Paleidimas“.

  • Kiek foninių procesų yra normalu?

Normalu, kad jūsų kompiuteryje vykdomi daugybė foninių procesų; jų skaičius priklauso nuo to, kiek programų įdiegėte, o paleisties metu taip pat reikia atlikti tam tikrus veiksmus.

  • Kokius foninius procesus galiu išjungti?

Neįmanoma pasakyti, kuriuos foninius procesus galima saugiai išjungti. Bet po to galite pabandyti pažiūrėti, ar jūsų programa tinkamai veikia.