Ištaisykite „Nvidia“ valdymo skydą, kuris neatidaro / neveikia / neatsako

 • „Nvidia Control Panel“ yra programinė įranga, naudojama valdyti įvairius nustatymus, susijusius su jūsų „Nvidia“ vaizdo plokšte. Jis taip pat gali būti naudojamas keisti ekrano nustatymus, pvz., Ekrano skiriamąją gebą.
 • Kai kuriems vartotojams kyla problemų paleidžiant valdymo skydą. Tai gali būti dėl pasenusių tvarkyklių, pakabintų procesų ar antivirusinės klaidos. Toliau skaitykite, kad sužinotumėte, ką galite padaryti.
 • Kalbant apie diskretiškas vaizdo plokštes, galite perskaityti „Nvidia“ skyrių, kad gautumėte daugiau informacijos ir kitų vadovų. 
 • Ištaisykite bet kokią netinkamai veikiančią programinę įrangą naudodami mūsų straipsnius iš „PC Software Troubleshooting Hub“.
pataisyti nvidia valdymo skydelis nereaguoja

„Nvidia“ tvarkyklės yra su tam tikra programine įranga, tačiau daugelis vartotojų pranešė, kad negali atidaryti „Nvidia“ valdymo skydo savo kompiuteryje. Tai gali būti problema, ypač jei norite patikslinti vaizdo plokštės nustatymus. Tačiau yra būdas išspręsti šią problemą.

Daugelis vartotojų naudoja „Nvidia“ valdymo skydą norėdami pritaikyti savo grafikos plokštės nustatymus, tačiau kai kurie vartotojai pranešė, kad apskritai negali atidaryti „Nvidia“ valdymo pulto.

Ką daryti, jei „Nvidia“ valdymo skydelis nebus atidarytas?


 1. Patikrinkite antivirusinę programą
 2. Baigti „Nvidia Display Display“ procesą
 3. Įsitikinkite, ar veikia būtinos paslaugos
 4. Paleiskite programą tiesiai iš diegimo katalogo
 5. Išjunkite greitojo paleidimo parinktį sistemoje „Windows 10“
 6. Atnaujinkite tvarkykles ir sistemą
 7. Iš naujo įdiekite tvarkyklę iš „NVIDIA GeForce Experience“
 8. Įsitikinkite, kad „Nvidia“ valdymo skydelis nėra paslėptas

1 sprendimas - patikrinkite antivirusinę programą

Pasak vartotojų, dažna programų problema gali būti jūsų antivirusinė programa. Kartais negalite atidaryti „Nvidia“ valdymo skydo, nes antivirusinė programa tam trukdo. Norėdami išspręsti problemą, patariama patikrinti antivirusinės programos nustatymus ir įsitikinti, kad antivirusinė programa neužblokuoja „Nvidia“ valdymo skydo.

Jei tai nėra problema, pabandykite išjungti tam tikras antivirusines funkcijas ir patikrinkite, ar tai padeda. Be to, galite pabandyti visiškai išjungti antivirusinę programą ir patikrinti, ar tai padeda. Blogiausiu atveju galite net pabandyti pašalinti antivirusinę programą.

Keletas vartotojų pranešė, kad ši problema atsirado dėl AVG antivirusinės programos, tačiau ją pašalinus problema buvo išspręsta. Net jei nenaudojate AVG, galite pabandyti pašalinti antivirusinę programą ir patikrinti, ar tai išsprendžia problemą.

Jei pašalinus antivirusinę programą problema išspręsta, turėtumėte apsvarstyti galimybę pereiti prie kito antivirusinio sprendimo. Rinkoje yra daugybė puikių antivirusinių įrankių, tačiau jei norite maksimalios apsaugos, kuri netrukdytų jūsų sistemai, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „ Bitdefender“ .

„Bitdefender Antivirus“

„Bitdefender Antivirus“

Aukščiausias našumas ir labai apdovanotas antivirusinis sprendimas. Gaukite „Bitdefender“, nes jis nesusipeš su „Nvidia“ valdymo skydeliu. Nemokama bandomoji versija Atsisiųskite dabar

Perskaitykite visą mūsų apžvalgą apie „Bitdefender“


2 sprendimas. Baigti „Nvidia“ ekrano sudėtinį procesą

Kartais jūsų sistemoje gali atsirasti tam tikrų nesklandumų, o tai gali sukelti problemų dėl kai kurių procesų. Jei negalite atidaryti „Nvidia“ valdymo skydo, galbūt galite išspręsti problemą paprasčiausiai užbaigdami „Nvidia Display Container“ procesą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ Task Manager“ . Tai galite padaryti paspausdami „ Ctrl“ + „Shif“ + Esc .
 2. Suraskite „ Nvidia Display Container“ procesą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir meniu pasirinkite „ End Task“ .

  Neveikia „Nvidia“ valdymo skydelis „Windows 7“, 64 bitų

Tai atlikus, procesas bus paleistas iš naujo ir turėtumėte galėti atidaryti „Nvidia“ valdymo skydą. Turėkite omenyje, kad tai tik problemos sprendimas, todėl greičiausiai turėsite tai pakartoti, kai iš naujo paleisite kompiuterį.


3 sprendimas - įsitikinkite, kad veikia reikalingos paslaugos

Norint, kad sistema veiktų tinkamai, turi veikti tam tikros paslaugos. Tas pats pasakytina ir apie „Nvidia“ valdymo skydą, o jei negalite atidaryti „Nvidia“ valdymo skydo, galbūt reikalingos paslaugos neveikia.

Pasak vartotojų, „Nvidia“ valdymo skydelis remiasi dviem paslaugomis, ir jei jos neveikia, galite susidurti su šia ar kita problema. Norėdami įgalinti reikalingas paslaugas, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite services.msc . Dabar paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .

  Nepavyksta rasti „Nvidia“ valdymo skydelio

 2. Kai atsidaro paslaugų langas, suraskite „ Nvidia Display Container LS“ ir dukart spustelėkite jį, kad atidarytumėte jo ypatybes.
 3. Dabar nustatykite paleidimo tipą į Automatinis ir spustelėkite mygtuką Pradėti, kad pradėtumėte paslaugą. Spustelėkite Taikyti ir Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  Trūksta „Nvidia“ valdymo skydelio

 4. Dabar raskite „ Nvidia“ tinklo paslaugų konteinerį , nustatykite jo paleidimo tipą į Automatinis ir įsitikinkite, kad paslauga veikia.

Tai padarius, „Nvidia“ valdymo skydo problema turėtų būti visiškai išspręsta.


4 sprendimas - paleiskite programą tiesiai iš diegimo katalogo

Jei nebegalite atidaryti „Nvidia“ valdymo skydo savo kompiuteryje, galbūt galėsite išspręsti šią problemą paprasčiausiai paleisdami programą tiesiai iš diegimo katalogo. Tai padaryti yra gana paprasta, ir tai galite padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Eikite į C: Program Files „NVIDIA CorporationControl Panel Client“ katalogą.
 2. Raskite ir paleiskite nvcplui.exe .

  „Nvidia“ valdymo skydas nustojo veikti „Windows 10“

Tai atlikus, „Nvidia“ valdymo skydelis turėtų pradėti veikti be jokių problemų. Jei norite, galite sukurti šios programos nuorodą darbalaukyje ir naudoti ją greitai paleisdami „Nvidia“ valdymo skydą.

Jei norite, taip pat galite priversti „Nvidia“ valdymo skydą automatiškai pradėti veikti su jūsų sistema. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia sukurti „Nvidia“ valdymo skydo nuorodą ir įdėti ją į C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartUpkatalogą.

Tokiu būdu programa kiekvieną kartą bus paleista automatiškai su jūsų sistema.


5 sprendimas - išjunkite greitojo įkrovos parinktį sistemoje „Windows 10“

„Windows 10“ turi naudingą funkciją, pavadintą „Fast Boot“, ir jos dėka jūsų sistema bus paleista greičiau nei ankstesnėse „Windows“ versijose. Ši funkcija ne visiškai išjungs jūsų kompiuterį, o tai leis greičiau paleisti.

Tačiau ši funkcija gali sukelti įvairių problemų, tokių kaip ši. Jei negalite atidaryti „Nvidia“ valdymo skydo, galbūt galite išspręsti problemą paprasčiausiai išjungdami „Fast Boot“. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite maitinimo parametrus . Meniu pasirinkite Maitinimo ir miego nustatymai .
 2. Dešiniojoje srityje slinkite žemyn į skyrių Susiję parametrai ir spustelėkite Papildomi energijos nustatymai .
 3. Dabar bus atidarytas maitinimo parinkčių langas. Kairėje esančiame meniu pasirinkite Pasirinkite, ką veikia maitinimo mygtukas .
 4. Spustelėkite Keisti nustatymus, kurie šiuo metu nepasiekiami .
 5. Atžymėkite parinktį Įjungti greitą paleidimą (rekomenduojama) ir spustelėkite Įrašyti pakeitimus .

Tai atlikus, greito įkrovos parinktis turėtų būti visiškai išjungta. Atminkite, kad jūsų sistema bus paleista šiek tiek lėčiau nei anksčiau, tačiau „Nvidia“ valdymo skydo problema turėtų būti išspręsta.


6 sprendimas - atnaujinkite tvarkykles ir sistemą

Jei negalite atidaryti „Nvidia“ valdymo skydo savo kompiuteryje, problema gali būti jūsų tvarkyklės. „Nvidia“ tvarkyklės gali būti pasenusios, todėl gali atsirasti ši ir daugelis kitų klaidų. Norėdami išspręsti šią problemą, patartina atnaujinti „Nvidia“ tvarkykles.

Norėdami tai padaryti, tiesiog apsilankykite „Nvidia“ svetainėje ir atsisiųskite naujausius grafikos plokštės tvarkykles. Atsisiuntę tvarkykles, įdiekite jas ir problema turėtų būti išspręsta. Jei nenorite rankiniu būdu ieškoti tvarkyklių, visada galite naudoti trečiosios šalies įrankį, pvz., „ TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę .

Naudodami šį įrankį atnaujinkite savo grafikos plokštę ir visas kitas pasenusias tvarkykles sistemoje automatiškai, todėl būtinai išbandykite. Be to, rankiniu būdu atsisiunčiant ir įdiegiant netinkamas tvarkyklių versijas, jūsų sistema bus apsaugota nuo nuolatinių pažeidimų.

 • Gaukite dabar „Tweakbit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę

Be jūsų tvarkyklių, daugelis vartotojų siūlo atnaujinti ir savo sistemą. Tai taip pat gana paprasta padaryti, ir jūs galite tai padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite programą „Nustatymai“ . Tai galite padaryti greitai naudodami „ Windows Key + I“ spartųjį klavišą. Kai atidaroma programa „Nustatymai“, eikite į skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“ .
 2. Dešinėje srityje spustelėkite mygtuką Ieškoti naujinimų .

Jei yra kokių nors naujinimų, jie bus automatiškai atsisiųsti fone ir įdiegti, kai tik paleisite iš naujo kompiuterį. Kai jūsų sistema ir tvarkyklės bus atnaujintos, problema turėtų būti visiškai išspręsta.


7 sprendimas. Iš naujo įdiekite tvarkyklę iš „NVIDIA GeForce Experience“

Pasak vartotojų, galbūt galėsite išspręsti „Nvidia“ valdymo skydo problemas paprasčiausiai iš naujo įdiegę tvarkyklę. Keli vartotojai pranešė, kad problemą išsprendė paprasčiausiai iš naujo įdiegę tvarkyklę iš „NVIDIA GeForce Experience“ programos.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ NVIDIA GeForce Experience“ .
 2. Dabar eikite į skyrių Vairuotojai .
 3. Pasirinkite parinktį Iš naujo įdiegti tvarkyklę ir pasirinkite Greitas diegimas .
 4. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte iš naujo įdiegti procesą.

Iš naujo įdiegę tvarkyklę, patikrinkite, ar problema vis dar išlieka.


8 sprendimas - įsitikinkite, kad „Nvidia“ valdymo skydelis nėra paslėptas

Kartais negalima atidaryti „Nvidia“ valdymo skydelio vien todėl, kad jis paslėptas. Tam tikra programinė įranga ar „Windows“ naujinimas gali ją paslėpti, tačiau yra būdas išspręsti šią problemą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite valdymo skydą . Rezultatų sąraše pasirinkite Valdymo skydas .

  Nepavyksta rasti „Nvidia“ valdymo skydelio

 2. Atsidarius valdymo skydui , pasirinkite „ Nvidia“ valdymo skydą .

  Trūksta „Nvidia“ valdymo skydelio

 3. Dabar turėtų būti atidarytas „Nvidia“ valdymo skydelis. Eikite į darbalaukį ir pasirinkite Pridėti darbalaukio kontekstinį meniu ir Rodyti pranešimų dėklo piktogramą .

  „Nvidia“ valdymo skydas nustojo veikti „Windows 10“

Tai atlikę, užduočių juostoje ir kontekstiniame meniu turėtumėte pamatyti „Nvidia“ valdymo skydą.

Negalėjimas atidaryti „Nvidia“ valdymo skydo gali būti didelė problema, ypač jei norite tiksliai sureguliuoti savo vaizdo plokštę. Tačiau tikimės, kad jums pavyko išspręsti šią problemą naudojant vieną iš mūsų sprendimų.

Štai keletas panašių problemų, apie kurias pranešė vartotojai ir kurias reikėtų išspręsti taikant vieną iš jau pateiktų sprendimų:

 • „Nvidia“ valdymo skydelis nustojo veikti „Windows 10“ - galbūt problema yra jūsų antivirusinė programa. Skaitykite daugiau apie „Nvidia“ valdymo skydo nebeveikimą sistemoje „Windows“.
 • Neveikia „Nvidia“ valdymo skydelis „Windows 7 64 bit“ - ši problema gali atsirasti senesnėse „Windows“ versijose, tačiau turėtumėte sugebėti išspręsti šią problemą naudodami vieną iš mūsų sprendimų.
 • Nepavyksta rasti „Nvidia“ valdymo skydo - jei nerandate „Nvidia“ valdymo skydo, tiesiog eikite į jo diegimo katalogą, sukurkite nuorodą darbalaukyje ir problema turėtų būti išspręsta.
 • Trūksta „Nvidia“ valdymo skydelio - daugelis vartotojų pranešė, kad „Nvidia“ valdymo skydelio trūksta jų kompiuteryje, tačiau nėra tokio atvejo. Tiesiog atidarykite Valdymo skydą ir turėtumėte prie jo prisijungti.
 • Nerodomas „Nvidia“ valdymo skydelis - taip nutinka, kai jis nebuvo įdiegtas kartu su tvarkyklėmis arba paprasčiausiai nustojo veikti.
 • „Nvidia“ valdymo skydelis nebus paleistas - vartotojai pranešė nesėkmingai bandę atidaryti „Nvidia“ valdymo skydą iš „Windows“ valdymo skydo ir tikriausiai tai sukėlė netinkamas tvarkyklė.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Nvidia“ valdymo skydą

 • Kaip įjungti „Nvidia“ valdymo skydą?

Jei atsisiuntėte „Nvidia“ tvarkykles iš jų svetainės, jas įdiegę ir iš naujo paleidę kompiuterį, valdymo skydelis turėtų būti rodomas užduočių juostoje. Jei ne, atsisiųskite programą iš „Microsoft Store“. Sužinokite daugiau mūsų specialiame „Nvidia“ valdymo skydelio puslapyje.

 • Kaip iš naujo atsisiųsti „Nvidia“ valdymo skydą?

Jūs turite du pasirinkimus. Arba naudokite „Microsoft Store“, norėdami ieškoti ir atsisiųsti „Nvidia“ valdymo skydą, arba galite naudoti išplėstinę paiešką „Nvidia“ puslapyje.

 • Kaip iš naujo įdiegti „Nvidia“?

Jei iš naujo įdiegti „Nvidia“ tvarkykles tvarkinga, šis konkretus straipsnio sprendimas jums tiksliai parodys, ką daryti.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.