Ar galite pasiekti tik „Google“ svetaines? 4 sprendimai tai išspręsti

 • Daugelis pranešė, kad jų internetas yra prijungtas, bet veikia tik „Google“ ir „Youtube“.
 • Jei jums taip pat pasitaikė šis keistas scenarijus, kai įkeliamos tik „Google“ svetainės, atlikite toliau nurodytus veiksmus.
 • Kalbėdami apie pataisymus, galbūt norėsite patikrinti ir mūsų puslapį „Naršymo patarimai ir gudrybės“.
 • Patobulinkite savo trikčių šalinimo įgūdžius, naudodamiesi patikimu partneriu, mūsų naršyklių centru.
Galima pasiekti tik „Google“ svetaines

Kai kurie vartotojai palaikymo forumuose paskelbė įdomų klausimą, kurio naršyklėse veikia tik „Google“ svetainės, pvz., „Google.com“ ir „YouTube“.

Be „Google“ svetainių, jokios kitos svetainės neatidaro, net jei yra interneto ryšys. Forumo įraše vienas vartotojas teigė:

Kompiuteryje sakoma, kad esu prisijungęs prie interneto, tačiau tik „Google.com“ veikia tiek IE, tiek „Chrome“. Kitose svetainėse gaunu pranešimą „Šis puslapis negali būti rodomas“.

Jei apsiribojate tik „Google“ paieškos svetaine, patikrinkite keletą toliau pateiktų pataisymų.

Ką daryti, jei veikia tik „Google“ svetainės?

Greitas patarimas

Pirmiausia pabandykite atidaryti puslapius kitoje žiniatinklio naršyklėje, kad patikrintumėte, ar tai yra su naršykle susijusi problema. Yra iš ko rinktis, o „Opera“ naršyklė yra viena geriausių.

Šioje naršyklėje yra įmontuotas VPN, skelbimų blokatorius ir kitos apsaugos nuo stebėjimo priemonės, taip pat „Crypto Wallet“, „Workspaces“ skirtukų grupavimui, paieškos funkcija, veikianti visuose atidarytuose skirtukuose ir dar daugiau.

Suaktyvinę ir naudodami įmontuotą VPN galite pastebėti, kad visos svetainės yra įkeltos. Tai tikriausiai reiškia, kad jūsų įprastas IP adresas buvo kažkaip laikinai uždraustas.

Tai taip pat reiškia, kad draudimas buvo netikslus ir didelės svetainės, tokios kaip „Google“, vis dar įkeliamos.

Opera

Opera

Daug greičiau ir saugiau nei „Google Chrome“. Dabar pereikite prie „Opera“ nemokamai apsilankykite svetainėje

1. Pakeiskite DNS parametrus

 1. Daugelis vartotojų ištaisė klaidą pakeisdami savo DNS į „Google DNS“. Norėdami tai padaryti, paspauskite „Windows“ klavišą + X.
 2. Spustelėkite Vykdyti, kad atidarytumėte tą priedą.
 3. Teksto laukelyje Vykdyti įveskite šią komandą ir spustelėkite Gerai, kad atidarytumėte Tinklo ir bendrinimo centrą:control.exe /name Microsoft.NetworkAndSharingCenter

Tinklo ir bendrinimo centro svetainė neatidaroma, išskyrus „Google“

 1. Spustelėkite Keisti adapterio parametrus, kad atidarytumėte jungtis valdymo skydelyje, kaip nurodyta toliau.tinklo ryšių svetainė neatidaroma, išskyrus google
 2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite interneto ryšį ir pasirinkite Ypatybės .„WiFi Properties“ lango svetainė neatsidaro, išskyrus „Google“
 3. Skirtuke Tinklas pasirinkite Interneto protokolo 4 versiją (TCP / IPv4) .
 4. Tada spustelėkite mygtuką Ypatybės , kuris atidarys langą momentinėje nuotraukoje, esančioje žemiau.„Internet Protocol 4“ lango svetainė neatsidaro, išskyrus „Google“
 5. Pasirinkite radijo mygtuką Naudoti šiuos DNS serverio adresus .
 6. Laukelyje Preferred DNS server įveskite 8.8.8.8.
 7. Tada laukelyje Alternatyvus DNS serveris įveskite 8.8.4.4, kaip nurodyta toliau.
 8. Spustelėkite mygtuką Gerai .

2. Atkurkite „Windows“ ugniasienę į numatytąją

 1. Kai kurie vartotojai gali išspręsti problemą atkūrę „Windows Defender“ užkardą pagal numatytuosius nustatymus. Atidarykite paieškos įrankį paspausdami „Windows“ klavišą + S spartųjį klavišą.
 2. Kaip paieškos raktinį žodį įveskite „Windows Defender“ užkardą.
 3. Spustelėkite „Windows Defender“ užkardą, kad atidarytumėte tą valdymo skydelio programėlę.Neatidaroma „Windows Defender“ užkardos valdymo skydelio programėlių svetainė, išskyrus „Google“ /
 4. Spustelėkite Atkurti numatytuosius, kad atidarytumėte žemiau esantį mygtuką.Neatidaroma parinktis Atkurti numatytuosius nustatymus, išskyrus google /
 5. Tada spustelėkite mygtuką Atkurti numatytuosius nustatymus .
 6. Atminkite, kad kai kurios programos gali nebeveikti atkūrus užkardą pagal numatytuosius nustatymus. Taigi, prieš atkuriant ugniasienę pagal nutylėjimą, gali būti verta nustatyti sistemos atkūrimo tašką.

 Reikia rankos? Štai kaip sukurti sistemos atkūrimo tašką sistemoje „Windows 10“.


3. Iš naujo nustatykite maršrutizatorių

Maršrutizatoriaus atstatymas yra dar viena potenciali rezoliucija. Išjunkite ir išjunkite maršrutizatorių maždaug 15 minučių. Tada vėl prijunkite maršrutizatorių ir įjunkite jį.

Maršrutizatoriaus svetainė neatidaroma, išskyrus „Google“


4. Iš naujo nustatykite TCP / IP

 1. Vartotojai taip pat patvirtino, kad iš naujo nustatę TCP / IP taip pat galite išspręsti ne „Google“ svetainių atidarymą. Spustelėkite spartųjį klavišą Win + X atidarykite meniu „Win + X“.
 2. Spustelėkite komandų eilutę (administratorius), kad atidarytumėte padidintą raginimo langą.
 3. Tada atskirai įveskite šias komandas: „ netsh winsock reset“ katalogas, „netsh int ipv4 reset reset.log“, „netsh int ipv6 reset reset.log“„netsch winsock“ komandos svetainė neatidaroma, išskyrus „Google“
 4. Užvedę kiekvieną iš pirmiau nurodytų komandų, uždarykite komandų eilutę.
 5. Tada paleiskite „Windows“ iš naujo.

Aukščiau pateiktos rezoliucijos tikriausiai išspręs ne „Google“ svetaines, kurios neatsidaro daugumai vartotojų.

Jei „Wi-Fi“ veikia tik „Google“, galbūt norėsite patikrinti šiuos pataisymus arba nedvejodami pasidalykite savo trikčių šalinimo pasiūlymais toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: internetas yra prijungtas, bet veikia tik „Google“ ir „YouTube“

 • Ar galima prisijungti tik prie „Google“ svetainių?

Jei internetas prijungtas, bet įkeliamos tik „Google“ svetainės, galbūt norėsite pakeisti DNS nustatymus arba iš naujo nustatyti TCP / IP naudodami padidintą komandų eilutę. Šis žingsnis po žingsnio padės jums atlikti veiksmus.

 • Kodėl kai kurios svetainės neįkeliamos „Chrome“?

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra užduočių tvarkyklėje nutraukti visus „Google Chrome“ procesus ir sužinoti, ar tai padeda. Peržiūrėkite išsamų ekspertų vadovą, kaip elgtis, kai „Google Chrome“ tinkamai neįkelia puslapių.

 • Ką darote, kai svetainė neįkeliama?

Pabandykite išvalyti talpyklą arba apsvarstykite galimybę pereiti prie kitos naršyklės. 

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugsėjo mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugpjūčio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.