5 ir daugiau geriausių „iPhone“ ir „iPad“ emuliatorių, skirtų „Windows 10“

Geriausi „iOS“ emuliatoriai, skirti „Windows 10“

„IOS“ platforma visada yra stereotipiškai apibūdinta „klase“ dėl protą grįstų funkcijų, programų ir žaidimų, kurie pateikiami kartu. Ir visi nori mėgautis šiomis „Apple Inc.“ teikiamomis funkcijomis.

Bet taip gali būti ne visiems. Kaip visi žinote, „Apple“ produktai nėra pigūs.

Tai sakant, yra daugybė „iOS“ programų, kuriomis žmonės nori mėgautis „Windows 10“ ar „Mac“, tačiau dauguma šių programų nebuvo pritaikytos naudoti darbalaukyje ar nešiojamuose kompiuteriuose.

Siekdami pateikti jums sprendimus ir įrankius, kurie praturtina jūsų „Windows“ patirtį, parodysime, kaip dabar pasiekti „Windows 10“ asmeninį kompiuterį naudojant geriausias „iOS“ programas.

Norėdami tai padaryti, turėsite atsisiųsti ir įdiegti „iOS“ emuliatorių, suderinamą su „Windows 10“. Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su geriausiais „iOS“ emuliatoriais, kuriuos galite naudoti norėdami paleisti mėgstamas „iOS“ programas ir žaidimus „Windows 10“ kompiuteryje.


Kurie yra geriausi „iOS 10“ emuliatoriai ir treniruokliai, skirti „Windows 10“?

  • 1. „iPadian iOS“ emuliatorius, skirtas „Windows 10“
  • 2. Išveskite „iPhone“
  • 3. „Xamarin Testflight“
  • 4. „MobieOne“ studija
  • 5. „Smartface“
  • 6. „Ripple Emulator“

1. „iPadian iOS“ emuliatorius, skirtas „Windows 10“

Geriausi „iOS“ emuliatoriai, skirti „Windows 10“„iPadian iOS“ emuliatorius yra neabejotinai geriausias „iOS“ emuliatorius, skirtas „Windows 10“. „iPad“ gerbėjai tikrai norėtų, kad „iPadian“ pasiektų „iOS“ programas „Windows“ kompiuteryje, nes tai suteikia tikrąją „iPad“ sąsają „Windows“.

Programos piktogramos, gestai ir fonas suteikia nepažeistą „iPad“ patirtį. „iPadian“ yra iš anksto įdiegtos visos populiarios programos, tokios kaip „Twitter“, „Facebook“, „Instagram“, „YouTube“ ir daugelis kitų programų.

Jame taip pat yra pritaikyta programų parduotuvė, kurioje galite pasiekti visas „iOS“ programas sistemoje „Windows“. Kitos funkcijos, kurias rasite „iPad“, pvz., Prietaisų skydelis, dokas ir šoninės juostos, taip pat yra šiame emuliatoriuje.

„iPadian“ yra geriausias „iOS“ emuliatorius, skirtas „iOS“ žaidimams žaisti „Windows“ kompiuteryje. Jis taip pat gali būti naudojamas „Linux“ ir „Mac OS X“ sistemose. Be iš anksto įdiegtų programų, „iPadian“ taip pat yra su iš anksto įdiegtais žaidimais.

Tai labai paprasta naudoti ir jums reikia tik dukart spustelėti bet kurią programą, kad ją paleistumėte.


Veidrodinėkite „iPhone“ / „iPad“ ekraną „Windows 10“ atlikdami kelis paprastus veiksmus. Peržiūrėkite šį vadovą, jei norite gauti daugiau informacijos.


Kaip atsisiųsti ir įdiegti „iPadian iOS“ emuliatorių asmeniniam kompiuteriui, kuriame veikia „Windows 10“

Viskas, ką rasite „iPadian“ emuliatoriuje, yra gana nuostabu. Emuliatorius yra dviejų variantų; vienas yra nemokamas, o už kitą reikia mokėti.

Abi veikia beveik vienodai, bet, žinoma, su mokamu variantu, jūs gaunate daugiau funkcijų ir funkcionalumo. Norėdami atsisiųsti mokamą versiją, mokate 10 USD, o ne labai pigiai, tačiau tai leidžia įdiegti bet kurią „iOS“ programą, pvz., „Snapchat“ ar „Whatsapp“.

Norėdami įdiegti „iPadian“ programą, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

  1. Atsisiųskite „iPadian“ iš šios nuorodos.
  2. Baigę atsisiųsti, atidarykite .exe failą.
  3. Vykdykite ekrane pateiktą instrukciją, kad užbaigtumėte diegimą
  4. Baigę diegti, paleiskite programą iš naujo.

Taip pat galite žiūrėti toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad gautumėte daugiau informacijos.