„Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų? Štai kaip tai išspręsti

 • „Gmail“ yra viena iš geriausiai naudojamų žiniatinklio pašto paslaugų pasaulyje.
 • Daugelis vartotojų pranešė, kad negauna el. Laiškų savo „Gmail“ paskyroje.
 • Jei reikia informacijos apie internetą ar problemų, peržiūrėkite skiltį Žiniatinklis ir debesys.
 • Apie „Google“ produkciją rašėme daugiau „Google Hub“, todėl būtinai patikrinkite, ar rasite naudingesnių vadovų.

Kai kurie vartotojai „Google“ forumuose teigė, kad jų „Gmail“ paskyros negauna jokių el. Laiškų. Tie vartotojai galbūt vis tiek galės siųsti el. Laiškus, tačiau jų negauna.

„Gmail“ vartotojai gali negauti pranešimų dėl filtrų, nepakankamos paskyros saugyklos, antivirusinių užkardų ar net serverio sutrikimų. Tai yra keli galimi „Gmail“ paskyrų, kurios negauna el. Laiškų, pataisymai.

Trumpas patarimas:

Jei atsibodo „Gmail“ nestabilumas, siūlome išbandyti „Mailbird“, nes ši paslauga yra kur kas stabilesnė ir pasižymi mažiau prastovų.

Šis trečiosios šalies el. Pašto klientas veikia kaip bendras visų jūsų el. Pašto adresų („Yahoo“, „Gmail“ ir kt.) Centras, leidžiantis geriau valdyti el. Pašto adresus.

Paukščių paukštis

Paukščių paukštis

„Maildbird“ yra el. Pašto klientas, skirtas visiems el. Pašto klientams nutraukti, leidžiantis centralizuoti visas el. Pašto paskyras į vieną meniu. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

Kaip pataisyti „Gmail“ paskyras, kurios negauna el. Laiškų?

1. Išbandykite „Gmail“ kitoje naršyklėje

Jei jūsų „Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų, atidarykite ją kitoje naršyklėje ir patikrinkite, ar problema vis dar išlieka. Tam tikslui galite naudoti bet kurią kitą naršyklę, tačiau mes rekomenduotume naudoti „Opera“.

Ši naršyklė sukurta naudojant „Chromium“ variklį, tačiau, skirtingai nei „Chrome“, ji nesiųs jūsų duomenų „Google“.

Verta paminėti, kad šioje naršyklėje yra įmontuotas „adblock“, VPN, privatumas, stebėjimas, apsauga nuo kenkėjiškų programų, todėl ji yra viena saugiausių naršyklių internete.

Opera

Opera

Interneto naršyklė, kuri garantuos greitą tinklalapio įkėlimo greitį ir „Gmail“ patirtį be klaidų. Nemokamai apsilankykite svetainėje

2. Ar neveikia „Gmail“?

Gali būti, kad „Gmail“ paslauga laikinai neveikia. Norėdami patikrinti, ar taip yra, naršyklėje atidarykite „Downdetector“ svetainę.

Įveskite raktinį žodį „Gmail“ į tos svetainės paieškos laukelį ir paspauskite grįžimo klavišą. Tada spustelėkite „Gmail“, kad pamatytumėte, ar „Gmail“ neveikia. Jei taip, palaukite, kol „Google“ ištaisys prastovą.

„Gmail“ neveikimo puslapis „Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų


3. Patikrinkite „Gmail“ saugyklos kvotą

 1. Spustelėkite „ Atnaujinti saugyklą „ Google “diske, kad atidarytumėte skirtuką, parodytą žemiau.
 2. Didžiausia laisvai skirta „Gmail“, „Google“ disko ir „Google“ nuotraukų saugyklos vieta yra 15 GB kartu.„Google“ saugyklos puslapio „Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų
 3. Vartotojai, pasiekę 15 GB atminties ženklą, turės atlaisvinti vietos. Norėdami tai padaryti, atidarykite „Gmail“ naršyklėje.
 4. Tada pasirinkite kelis el. Laiškus, kuriuos norite ištrinti, ir spustelėkite mygtuką Ištrinti .
 5. „ Gmail“ skirtuko kairėje spustelėkite Daugiau .„Gmail Bin“ „Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų
 6. Tada spustelėkite „Bin“, kad jį atidarytumėte.
 7. Spustelėkite parinktį Ištuštinti šiukšliadėžę dabar, kad ištrintumėte ten esančius el. Laiškus. Vėliau vartotojai gali vėl pradėti gauti „Gmail“ el. Laiškus.
 8. Pasirinkus tuščią šiukšliadėžę, „Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų

Vartotojai negali gauti el. Laiškų, kai nebeturi laisvos „Gmail“ vietos. Norėdami patikrinti saugyklą, atidarykite „Google“ disko puslapį (kuriame „Gmail“ vartotojai turėtų būti registruoti kaip „Google“ paskyros dalis).


Vis tiek negaunate el. Laiškų „Gmail“? Galbūt viena iš šių el. Pašto klientų gali išspręsti problemą


4. Ištrinkite el. Pašto filtrus

 1. Vartotojai gali ištrinti filtrus spustelėdami mygtuką Nustatymai ir pasirinkdami Nustatymai .Skirtuke Bendra „Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų
 2. Spustelėkite Filtrai ir užblokuoti adresai, kad atidarytumėte toliau pateiktą skirtuką.Skirtuke Filtrai „Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų
 3. Pasirinkite visus tame skirtuke išvardytus filtrus.
 4. Norėdami ištrinti filtrus, paspauskite mygtuką „ Ištrinti “.
 1. „Gmail“ vartotojai, negaunantys pranešimų savo gautuosiuose, gali būti dėl filtrų, nukreipiančių el. Laiškus į kitus aplankus, pvz., „Visi laiškai“.

5. Išjunkite el. Pašto persiuntimą

 1. „Gmail“ spustelėkite mygtuką Nustatymai .
 2. Pasirinkite parinktį Nustatymai .
 3. Norėdami atidaryti tą skirtuką, pasirinkite Persiuntimas ir POP / IMAPSkirtuke „Persiuntimas“ „Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų
 4. Tada spustelėkite parinktį Išjungti persiuntimą .
 5. Spustelėkite mygtuką Įrašyti pakeitimus .

6. Išjunkite arba sukonfigūruokite užkardas

Kai kuri antivirusinė programinė įranga taip pat turi užkardas, kurios taip pat gali užblokuoti „Gmail“ el. Laiškus. Taigi, pabandykite pašalinti antivirusines programas iš sistemos paleidimo, kuri sustabdys jų veikimą, kai vartotojai paleidžia „Windows“.

Vartotojai gali pašalinti antivirusines programas iš sistemos paleisties, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami užduočių juostą, pasirinkdami Užduočių tvarkyklę , spustelėdami skirtuką Pradėti ir tame skirtuke pasirinkdami antivirusinę programinę įrangą.

Tada spustelėkite Išjungti, kad pašalintumėte antivirusinę programą iš paleisties.

„Start-up“ skirtuko „Gmail“ paskyra negauna el. Laiškų

Jei vartotojai gauna „Gmail“ pranešimus iš naujo paleidę „Windows“, antivirusinė programinė įranga turi būti užblokavusi el. Laiškus, kai ji veikė.

Vartotojai gali pašalinti antivirusines programas, kad užtikrintų, jog jų užkardos neužblokuos el. Laiškų.

Arba vartotojai gali sukonfigūruoti antivirusinių programų parametrus, kad jie nebeblokuotų el. Laiškų, kaip nurodyta toliau straipsnyje.

Tai yra labiausiai tikėtinos „Gmail“ taisymo problemos, kai vartotojai negauna el. Laiškų. Vartotojams, naudojantiems kliento programinę įrangą „Gmail“ el. Laiškams, taip pat gali tekti patikrinti tų programų gaunamų / išeinančių serverių parametrus, kad įsitikintų, jog jie gauna el. Laiškus.


DUK: Sužinokite daugiau apie „Gmail“

 • Kas yra „Gmail IMAP“?

„Gmail“ naudoja IMAP standartą, kad pristatytų el. Laiškus ir sinchronizuotų juos visuose jūsų įrenginiuose ir klientuose.

 • Kaip galiu pasiekti savo „Gmail“ paskyrą?

Norėdami pasiekti „Gmail“ paskyrą, tiesiog eikite į „Gmail“ svetainę arba kompiuteryje atidarykite specialią el. Pašto programą.

 • Ar „Gmail“ yra IMAP paskyra?

Taip, „Gmail“ visiškai palaiko IMAP standartą. Taip pat palaikomas senesnis POP standartas.

 • Ar turėčiau įgalinti IMAP „Gmail“?

IMAP standartas siūlo daug privalumų, palyginti su senesniu POP standartu, todėl nėra jokios priežasties jo nenaudoti.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugpjūčio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.