6 geriausios senų, lėtų kompiuterių naršyklės, naudojamos 2020 m

 • Naršyklės ir paieškos sistemos visiems laikams pakeitė pasaulį ir padėjo mums vos per kelias sekundes rasti ieškomą informaciją.
 • Jei norite pagerinti seno, mažai specifikacijų turinčio kompiuterio naršymo greitį, peržiūrėkite šį geriausių naršyklių, naudojančių labai mažai išteklių, sąrašą.
 • Jums taip pat gali būti įdomu naudoti specialų kompiuterio optimizavimo įrankį, kad senas jūsų kompiuteris taptų paprastesnis.
 • Apsilankykite mūsų interneto naršymo centre ir sužinokite, kaip išnaudoti visas naršymo galimybes.
Naršyklės, skirtos lėtiems kompiuteriams

„Google“, „Opera“ programinė įranga ir „Mozilla“ atsisakė „Windows XP“ ir „Vista“ palaikymo „Chrome“, „Opera“ ir „Firefox“.

Taigi negalite paleisti naujausių tų naršyklių versijų senuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose ar staliniuose kompiuteriuose su tomis platformomis.

Net jei „Chrome“ vis dar buvo suderinama su „Windows XP“, ta naršyklė, naudodama daug RAM, iki ribos išplės pasenusių kompiuterių sistemos išteklius.

Taigi „Google Chrome“ nėra ideali naršyklė, jei naudojate pasenusį asmeninį kompiuterį.

Kalbant apie RAM naudojimą, rekomenduojame įdiegti stebėjimo įrankį, kad galėtumėte efektyviau valdyti kompiuterio išteklius. Šis patogus sąrašas jums pasiūlys viską, ko jums reikia.

Vis dėlto yra keletas lengvesnių „Chrome“ alternatyvų, kurios nepakenks sistemos išteklių. Jie yra supaprastintos naršyklės, efektyviau naudojančios sistemą.

Dauguma šių lengvų naršyklių taip pat išlieka suderinamos su „Windows XP“ ir „Vista“. Tai yra keletas naršyklių, kurios idealiai tinka seniems, lėtiems kompiuteriams.

„Opera“, „UR Browser“, „K-Meleon“, „Midori“, „Pale Moon“ ar „Maxthon“ yra geriausios naršyklės, kurias galite įdiegti sename kompiuteryje.

Norint tinkamai veikti, jiems nereikia didžiulio kompiuterio išteklių. Tai yra didelis privalumas kalbant apie senus kompiuterius. Jei norite sužinoti daugiau apie šias naršykles, skaitykite toliau.


Kodėl tik lengva naršyklė? Išbandykite ir lengvą antivirusinę programą, kad būtumėte saugūs!


Reklama

Kokią naršyklę turėčiau įdiegti sename kompiuteryje?

Opera

naudotis Opera

„Opera“ yra bene geriausia naršyklė, naudojama jūsų sename „Windows 7“ kompiuteryje, ypač dabar, kai „Microsoft“ oficialiai nutraukė OS palaikymą.

Senuose mažos specifikacijos kompiuteriuose nėra tiek daug duomenų apdorojimo galios, kiek šiuolaikinėse mašinose yra naujausi procesoriai.

„Opera“ žino šį faktą ir optimizavo savo naršyklę, kad sunaudotų kuo mažiau kompiuterio išteklių.

Naudodami „Opera“ galite mėgautis greita naršymo sparta senajame kompiuteryje dėl savo įmontuotos skelbimų blokavimo funkcijos.

Eikite į „ Settings“> „Advanced“> „Features“ ir įgalinkite „ Block ads“ ir naršykite internete net tris kartus greičiau .

Skelbimų blokavimas reiškia, kad nereikalingi scenarijai neleidžia jums sulėtėti, bet taip pat galite spustelėti Tvarkyti išimtis, kad įtrauktumėte į svetainių, kurios neturėtų būti blokuojamos, sąrašą.

Visi žinome, kad kompiuteriai su senomis operacinėmis sistemomis yra mėgstamiausi įsilaužėlių taikiniai. Nepaisant to, „Opera“ turi jūsų nugarą, pirmiausia užtikrindama duomenų saugumą ir privatumą.

Keletas pagrindinių „ Opera“ pateikiamų funkcijų :

 • „Adblocker“, įkelianti tinklalapius iki 90% greičiau
 • Įtrauktas nemokamas VPN
 • Spartieji klavišai, o ne rodymas ir pelės paspaudimas
 • „Tracker blocker“, kuris neleidžia rinkti duomenų
 • Intuityvi ir blaškymasis be naršyklės

Svarbi pastaba : atminkite, kad „Opera“ oficialiai nutraukė senesnių „Windows“ operacinių sistemų, įskaitant „XP“ ir „Vista“, palaikymą.

Neįdiekite „Opera“ kompiuteriuose, kuriuose veikia „Windows XP“ arba „Vista“, kad išvengtumėte techninių nesklandumų.

Naršyklė palaiko tik „Windows 7“ ir „Windows 10“ ir be problemų galite ją įdiegti savo 5 metų ar senesniame kompiuteryje.

Opera

Opera

„Opera“ yra optimizuota seniems kompiuteriams. Išbandykite ir mėgausitės įmontuota skelbimų blokavimo funkcija ir didesniu saugumu. Nemokamai apsilankykite svetainėje

UR naršyklė

naudokite UR naršyklę

„UR Browser“ yra labai universali naršyklė, puikiai tinkanti seniems kompiuteriams. Jame gausybė modernių funkcijų, kurios padės greitai ir saugiai naršyti internete.

Ši naršyklė tinklalapius įkelia greičiau nei bet kuri kita naršyklė, kurią naudojote sename gerame kompiuteryje.

Jei atsitiktų taip, kad jūsų kompiuteryje yra „Windows XP“, gaukite vieną iš šių antimalware įrankių, kurie puikiai veiks su UR naršykle.

„UR“ naršyklė neįkelia jokių stebėjimo priemonių ar skelbimų. Kaip visi žinote, skelbimai ir slapukai dažnai sulėtina jūsų naršyklę. Ši problema dar labiau paplitusi senuose kompiuteriuose.

UR naršyklėje svarbiausia apsaugoti jūsų duomenis internete. Šis įrankis siūlo jums keletą galimybių, leidžiančių filtruoti, kas turi prieigą prie jūsų internetinių duomenų.

„UR-Browser“ taip pat būtinai blokuoja pavojingas svetaines, kurios gali įdiegti kenkėjiškas programas jūsų kompiuteryje. Automatiniai HTTPS peradresavimai ir įmontuotas virusų skaitytuvas užblokuos praktiškai visas kibernetines grėsmes, kurios gali būti nukreiptos į jūsų kompiuterį.

Apibendrinant, pateikiame pagrindinius „ UR-Browser“ naudojimo sename kompiuteryje ar nešiojamame kompiuteryje pranašumus :

 • Jūsų asmens duomenys nėra bendrinami su „Google“
 • Naršyklė remiasi privatumo užtikrinančia paieškos sistema „Qwant“
 • Įtaisytas skelbimų blokatorius
 • Internete pasirodote kaip kitas vartotojas
 • Integruotas VPN visiškai užšifruoja jūsų ryšį
UR naršyklė

UR naršyklė

Jei vis dar naudojate seną kompiuterį, UR naršyklė yra idealus pasirinkimas. Trečiosios šalys negalės jūsų apžiūrėti. Nemokamai apsilankykite svetainėje

K-Meleonas

naudoti K-Meleoną

„K-Meleon“ buvo galima įsigyti daugiau nei dešimtmetį. Tai „Mozilla“ naršyklė, kurioje įdiegtas „Firefox“ „Gekco“ variklis.

Naršyklės vartotojo sąsaja yra panaši į „Firefox“, o programinėje įrangoje yra daugybė įrankių juostų, meniu ir sparčiųjų klavišų pritaikymo galimybių.

Nors prie „K-Meleon“ negalite pridėti „Firefox“ plėtinių, ši programinė įranga vis tiek turi daug patogių papildinių.

„K-Meleon“ taip pat yra labai greita naršyklė, veikianti „Windows 95“, „XP“, „Vista“ ir kitose platformose, kurios buvo ankstesnės nei „Windows 7“. Programinei įrangai rekomenduojamas 256 RAM sistemos reikalavimas.

Tokiu būdu jis gali veikti daugelyje senų stalinių ar nešiojamųjų kompiuterių. Nepamirškite, kad „K-Meleon“ nėra taip dažnai atnaujinamas.

⇒ Atsisiųskite „K-Meleon“ naršyklę

Midori

naudokite Midori

„Midori“ kūrėjai sukūrė šią programinę įrangą kaip supaprastintą alternatyvą labiau išpūstoms naršyklėms. Nors „Midori“ pakuotės yra mažiau nei alternatyvių naršyklių, jo svoris siekia 37 megabaitus.

Palyginimui, „Firefox“ reikia 200 MB standžiojo disko vietos. Taigi, tai yra tinkama naršyklė pasenusiems kompiuteriams.

„Midori“ vis dar naudoja naujausias žiniatinklio technologijas. Naršyklė palaiko HTML 5 medijos kodekus ir CSS 3.

„Midori“ taip pat buvo sukurtas su „Webkit“ atvaizdavimo varikliu, kuris užtikrina naršymo spartą toje pačioje lygoje kaip ir „Chrome“.

Naršyklėje nėra didžiulės plėtinių saugyklos, tačiau joje yra keletas priedų, kurie dar labiau patobulina programinę įrangą.

⇒ Atsisiųskite „Midori“ naršyklę

Blyškus mėnulis

naudoti blyškų mėnulį

„Pale Moon“ yra naršyklė, sukurta naudojant „Firefox“ šaltinio kodą. Tai yra pašalinta „Firefox“ versija, veikianti „Windows XP“ ir „Vista“.

„Pale Moon“ reikia tik 256 MB laisvos RAM ir ji optimizuota šiuolaikiniams procesoriams.

Taigi ši naršyklė yra dar efektyvesnė naudojant išteklius nei „Fox“, ir ji veiks gana greitai žemų specifikacijų nešiojamiesiems ir staliniams kompiuteriams.

„Pale Moon“ vartotojo sąsajos dizainas yra labai panašus į senesnių „Firefox 3“ versijų. Daugelis „Firefox“ priedų yra suderinami su „Pale Moon“.

Be to, „Pale Moon“ turi savo išskirtinius priedus. Naršyklė taip pat dalijasi daugeliu „Firefox“ skirtukų, puslapio turinio ir kt. Tinkinimo parinkčių.

⇒ Atsisiųskite „Pale Moon“ naršyklę


Bijote savo privatumo tokioje lengvoje naršyklėje? Šie VPN, skirti „Pale Moon“, ištrins jūsų baimes!


Maksonas

naudoti „Maxthon“

„Maxthon“ yra labai vertinama naršyklė, kuri auga. „Maxthon“ pagrindiniame puslapyje puikuojasi, kad naršyklė turi 670 milijonų vartotojų bazę.

„Maxthon“ sistemos reikalavimai yra 1 GHz procesorius, 512 MB RAM ir 64 megabaitai vietos standžiajame diske.

Naršyklė taip pat suderinama su „Windows 2000“, „XP“ ir „Vista“ bei naujausiomis platformomis; taigi jis veiks sklandžiai daugelyje stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių.

„Maxthon“ yra keletas įrankių ir parinkčių, kurių nerasite didžiosiose keturiose naršyklėse („Chrome“, „Internet Explorer 11“, „Edge 14“ ir „Firefox“).

Jame yra įmontuotas skelbimų blokatorius, kurį galite pašalinti pridėdami, o tai taip pat sumažina puslapio skirtukų RAM paskirstymą.

„Maxthon“ turi plačias debesies sinchronizavimo ir atsarginės kopijos parinktis, kad vartotojai galėtų sklandžiai sinchronizuoti duomenis įvairiuose įrenginiuose.

Be to, naršyklėje yra programinės įrangos nuorodos; ir „Maxthon“ naudojimas taip pat gali užfiksuoti momentines nuotraukas naudodamas savo įmontuotą ekrano kopijos įrankį.

⇒ Atsisiųskite „Maxthon“ naršyklę

„Firefox“

naudoti „Firefox“

Naujausios „Firefox“ versijos gali nebepalaikyti „Windows XP“ ir „Vista“. Tačiau tai vis dar yra geriausia šiek tiek pasenusių „Windows 7“ ar nešiojamųjų kompiuterių su 4 GB RAM naršyklė.

„Mozilla“ tvirtina, kad „Google Chrome“ yra 1,77 karto daugiau RAM nei „Fox“.

„Firefox“ efektyviau naudoja išteklius nei „Safari“, „Chrome“ ir „Edge“, o tai užtikrina, kad kartu galėsite paleisti daugiau programinės įrangos.

„Firefox“ taip pat turi daugybę priedų, kuriais galite patobulinti programinę įrangą.

Šiuose prieduose yra skirtukų tvarkyklės, skelbimų blokatoriai ir kiti plėtiniai, kuriais galite pašalinti svetainės puslapio turinį, o tai dar labiau sumažins kiekvieno skirtuko RAM naudojimą ir padidins naršymo greitį.

Tai neabejotinai viena iš geriausių priedų naršyklių, o „Fox“ taip pat turi daug galimybių pritaikyti vartotojo sąsajos išdėstymą, temą ir naršymo juostą.

⇒ Atsisiųskite „Firefox“ naršyklę

Tai yra 7 geriausios nešiojamųjų kompiuterių ar stalinių kompiuterių, turinčių mažiau nei 4 GB RAM, ir procesorių su mažesnio laikrodžio greičio naršyklėmis.

Šios naršyklės yra suderinamos su platesniu „Windows“ platformų asortimentu nei dauguma programinės įrangos, ir jos nepadarys didžiulės sistemos išteklių dalies net pasenusiuose staliniuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.