- Dviejų monitorių sąranka suteikia geresnį produktyvumą, tačiau kartais norint pakeisti norimus rezultatus, reikia pakeisti pagrindinį ir antrinį monitorius. Greitas būdas yra eiti į meniu Ekrano nustatymai
- Kitas būdas yra atidaryti specialią savo GPU valdymo pultą. Čia turėsite papildomų nustatymų, kurie gali padėti jums atlikti sąranką.
- Norėdami gauti kitų monitoriaus patarimų ir gudrybių, galite pažymėti mūsų monitoriaus trikčių šalinimo centrą
- Išsprendę monitoriaus problemą, galbūt galime padėti ir kitiems dalykams. Kodėl gi nežiūrint į mūsų nešiojamųjų kompiuterių ir kompiuterių centrą, kur rasite daug trikčių šalinimo vadovų?
Dviejų monitorių sąranka leidžia pasiekti geresnį produktyvumą, tačiau norint pasiekti norimus rezultatus, kartais reikia pakeisti pagrindinį ir antrinį monitorius.
Tai iš tikrųjų gana paprasta, ir jūs galite tai padaryti akimirkomis. Jei nežinote, kaip pakeisti pagrindinį ir antrinį monitorių, šis straipsnis jums puikiai tiks.
Šiame straipsnyje mes parodysime jums du paprastus ir greitus metodus, kuriuos galite naudoti, todėl be jokių papildomų veiksmų pradėkime.
Kaip pakeisti pagrindinį „Windows 10“ monitorių
1. Pakeiskite ekrano nustatymus
- Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tuščią vietą darbalaukyje ir meniu pasirinkite Ekrano nustatymai .
- Pasirinkite, kuris norite būti pagrindinis monitorius, slinkite žemyn ir pasirinkite Padaryti šį pagrindiniu ekranu .
- Tai padarius, pasirinktas monitorius taps pagrindiniu.
2. Nustatykite monitorių kaip pagrindinį ekraną „NVIDIA“ valdymo skydelyje
- Atidarykite „ NVIDIA“ valdymo skydą .
- Pagal parinktį Rodymas kairiajame srityje pasirinkite Nustatyti kelis ekranus .
- Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ekrano numerį, kurį norite naudoti pagrindiniame ekrane, ir pasirinkite Padaryti pagrindinį . Pastaba: žvaigždute (*) matomas ekrano numeris yra dabartinis monitorius.
- Tada spustelėkite Taikyti .
- Galiausiai patvirtinkite spustelėdami Taip .
Keisti pagrindinį ir antrinį monitorių yra gana paprasta, jei naudojate „Windows 10“. Greičiausias variantas tai padaryti natūraliai iš „Settings“ programos „Display“ skilties, tačiau tam galite naudoti ir „Nvidia“ valdymo skydą arba „AMD Catalyst Control Center“.
PASTABA: Šie sprendimai taip pat tinka nustatant kelis ekranus.
Būtinai išbandykite visus mūsų sprendimus ir nedvejodami praneškite mums komentarų skiltyje, kuris sprendimas jums tinka.
DUK: Sužinokite daugiau apie kelių monitorių sąranką
- Kodėl neaptinkamas mano antrasis ekranas?
Patikrinkite laido jungtį tarp monitoriaus ir vaizdo plokštės. Atjunkite laidą iš abiejų galų, palaukite kelias sekundes ir vėl prijunkite. Naudokite kitą kabelį, nes problema gali būti jungties kaiščiai arba netinkamas laidas. Daugiau sprendimų šiame vadove.
- Kiek monitorių galiu prijungti prie „Windows“ kompiuterio?
Kai kurie staliniai kompiuteriai leidžia pridėti antrą vaizdo plokštę, o tai reiškia, kad galite prijungti keturis monitorius. Ir yra žaidimų kompiuterių, kurie palaiko iki trijų vaizdo plokščių, iš viso šešiems monitoriaus išėjimams. Techniškai „Windows OS“ gali palaikyti tiek, kiek leis grafikos plokštės.
- Kodėl mano monitorių spalvos yra skirtingos?
Yra daugybė priežasčių, dėl kurių jūsų skirtingų monitorių vaizdai nesutampa. Taip yra todėl, kad kiekvienas monitorius yra skirtingas; gamybos kintamieji ir surinkimo trūkumai gali reikšti, kad net tiksliai su tuo pačiu modeliu pasižymintys monitoriai neturės tobulai derančių spalvų.
Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Birželio mėn., Todėl jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.