Konvertuoti AAX į MP3 [geriausi nemokami ir mokami sprendimai]

 • Jei norite konvertuoti AAX į MP3, šiame vadove pateikiamos geriausios programinės įrangos parinktys, mokamos ir nemokamos.
 • Geriausias šios užduoties pasirinkimas yra „Epubor Audible Converter“, kuris siūlo puikų keitimo greitį ir užtikrina gerą garso kokybę rezultatams.
 • Peržiūrėkite mūsų platų garso ir garso programinės įrangos skyrių, kuriame rasite daugiau lengvai sekamų vadovų.
 • Norėdami ištirti įvairias programinės įrangos galimybes atidaryti skirtingų tipų programas, peržiūrėkite mūsų failų konvertavimo centrą. 

„Audible“ vartotojams siūlo platų audioknygų, originalų ir TV programų asortimentą. Kaip jūs tikrai pastebėjote, „Audible“ naudoja patentuotą AAX failo formatą garso failams iš savo bibliotekos platinti.

Tačiau ką daryti, jei norite konvertuoti AAX į MP3 formatą?

Nors „Audible“ programoje yra padorus medijos leistuvas, ne visus žavi tas pats. Nemaža dalis „Audible“ vartotojų norėtų naudoti savo mėgstamą MP3 grotuvą garso knygoms leisti, nes tai suteikia daugiau valdymo ir pritaikymo galimybių.

Pagal numatytuosius nustatymus „Audible“ nesiūlo galimybės konvertuoti AAX formatą į MP3 ar kitus garso formatus. Laimei, yra keletas trečiųjų šalių įrankių, kurie gali padėti jums atlikti šią užduotį.

Šiame straipsnyje apžvelgiame geriausius AAX formatus MP3 formatu, kurie padės jums paversti „Audible“ garso knygas MP3 formatu.

Pastaba : Kai kurie iš šių įrankių yra nemokami, o kiti gali pareikalauti įsigyti licenciją.

Reklama

Kaip aš galiu konvertuoti girdimus AAX failus į MP3?

„Epubor“ garsinis keitiklis

Konvertuoti AAX į MP3

„Epubor Audible Converter“ yra galingas įrankis, galintis konvertuoti „Audible AAX“ failus į MP3. Jis gali pašalinti „Audible DRM“ ir konvertuoti failus į MP3 su 100% kokybės išsaugojimu.

Nors „Epubor Audible Converter“ yra aukščiausios kokybės programinė įranga, vis tiek galite atsisiųsti nemokamą bandomąją versiją, kad išbandytumėte įrankį prieš pirkdami.

Įrankyje yra skaidymo funkcija, leidžianti padalyti vieną „Audible“ knygą į kelis skyrius. Atitinkamai galite pritaikyti padalijimą į minutes, segmentus ar skyrius.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Redaguokite failų metaduomenis
 • Konvertuokite garsinius DRM failus į neapsaugotus formatus iki 60 kartų greičiau
 • Konvertuodami failus išsaugokite originalius parametrus (kanalą, bitų greitį, kodekus)
 • Suskirstykite garsinę knygą į skyrius
 • Interaktyvūs vadovai, padėsiantys atlikti konversijos procesą
„Epubor“ garsinis keitiklis

„Epubor“ garsinis keitiklis

Konvertuokite AA / AAX knygas į MP3 ir mėgaukitės jomis savo mėgstamame medijos leistuvėje su 0 kompromisų dėl kokybės! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„imElfin“ garsinis keitiklis

„imElfin“ garsinis keitiklis

Tai yra viskas viename įrankis, kuris veikia nepriekaištingai, kai reikia pašalinti DRM iš AA ir AAX garso knygų. Be to, tai daro neprarandant kokybės.

Naudodami „imElfin Audible Converter“, galite greitai konvertuoti garso knygas į MP3 arba M4B formatus, nes tai yra intuityvi, vilkite ir nuleiskite sąsaja.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Konvertuokite garsines knygas į MP3 ar M4B, neprarandant kokybės
 • Paketinės konversijos palaikymas darbo eigai pagreitinti
 • Spartesnis konversijos greitis, kad sutaupytumėte dar daugiau laiko
 • Švari sąsaja su intuityviais, 1 paspaudimo valdikliais ir „drag and drop“ funkcijomis
 • Suskirstykite garso knygas į skyrius arba laiką, kad puikiai atitiktų jūsų klausymosi įpročius
 • Pašalinkite DRM iš „Audible AA / AAX“

Atsisiųskite „imElfin Audible Converter“

„TunesKit“ garsinis AA / AAX keitiklis (WIN ir MAC)

Garsas į MP3 keitiklį

„TunesKit Audible Converter“ yra funkcijų supakuotas aukščiausios kokybės keitiklis, leidžiantis visiškai kontroliuoti garso knygas, kurias įsigijote iš „Audible“.

Atsisiųstas garso knygas galima konvertuoti į MP3, kad galėtumėte mėgautis kolekcija visuose MP3 formatu palaikomuose grotuvuose.

Dėl aukštos kokybės iššifravimo proceso įrankis gali išsaugoti visas „Audible AA“ ir „AAX“ garso knygas, neprarandant kokybės. Be to, prieš konvertuodami failą, galite pasirinkti išvesties formatą kaip be nuostolių.

„TunesKit Audible Converter“ gali konvertuoti į kelis garso formatus, įskaitant MP3, AAC, M4A, AC3 ir WAV. Be to, taip pat galite pakoreguoti išvesties parametrus, kad atitiktų jūsų reikalavimus.

⇒ Gaukite „TunesKit Audible Converter“

„TunePat“ garso knygų keitiklis

„TunePat“ yra vienas iš geriausių įrankių konvertuoti „Audible AA / AAX“ knygas į praktiškai bet kokį jūsų pasirinktą formatą, be to, tai tikrai geriausias rinkoje esantis garso knygų atsisiuntėjas.

Ši programinė įranga leidžia atsisiųsti garsines garso knygas ir išsaugoti jas savo kompiuteryje, todėl interneto ryšys tampa neprivalomas.

„TunePat“ gali lengvai konvertuoti patentuotą AA ir AAX formatą į MP3, M4A arba M4B, nepaveikdamas kokybės - tai reiškia, kad galite mėgautis be nuostolių išvesties failais, kurie išsaugo tą pačią kokybę kaip ir originalai.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Atsisiųskite garsines knygas, kad galėtumėte klausytis neprisijungę
 • Konvertuokite AA / AAX garso knygas į M4A / M4B / MP3
 • Greitesnis konversijos greitis ir kokybės praradimas
 • Automatiškai sugeneruokite tikslius savo audioknygų metaduomenis
 • Išsaugokite skyrius po konversijos
 • Pridedami nemokami programinės įrangos atnaujinimai ir techninė pagalba

Atsisiųskite „TunePat“ garso knygų keitiklį nemokamai

„TuneCable“ garsinių knygų keitiklis

„TuneCable“ garsinių knygų keitiklis

„TuneCable“ gali būti orientuota į „Apple Music“ konversiją, tačiau puikiai dirba ir su AA / AAX audioknygomis.

Šis galingas įrankis gali lengvai konvertuoti „Audible“ knygas į MP3, WAV, FLAC ir daugelį kitų populiarių formatų, 100% išsaugant kokybę.

Kaip ir ankstesnė programinė įranga, esanti mūsų sąraše, ji taip pat gali padaryti jūsų audioknygas neprisijungus prie bet kokio įrenginio ir išlaikyti metaduomenis, kad visada galėtumėte tvarkytis.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • „Apple Music“ įrašymo pajėgumai
 • Konvertuokite AA / AAX garso knygas ir M4P muziką į MP3, WAV, FLAC ar AAC ir daugiau formatų be nuostolių.
 • Leisti turinį neprisijungus
 • Gaukite išvesties failus 10 kartų greičiau
 • Konvertuodami išsaugokite metaduomenis ir meno kūrinius organizaciniais tikslais
 • Įkelkite ir bendrinkite failus tiesiai į „Google“ diską, „Dropbox“ arba „OneDrive“

Atsisiųskite „TuneCable“ garso knygų keitiklį


Ar turite galimybę išbandyti vieną iš šiame sąraše esančių įrankių? Jei taip, nedvejodami pasidalykite savo patirtimi su mumis ieškodami toliau pateikiamo komentarų skyriaus.

Ar nutiko žinoti kitus produktus, kurie, jūsų manymu, gali būti verti čia paminėti? Nesidrovėkite pasirodyti ir mes būtinai atnaujinsime savo vadovą, kad visa kita būtų naudinga.

DUK: Skaitykite daugiau apie skirtingų failų konvertavimą į MP3

 • Kaip konvertuoti AAX į MP3 sistemoje „Mac“?

Atsisiųskite garsinių knygų konvertavimo įrankį. Tada spustelėkite Garso knygos, pasirinkite failus, kuriuos norite konvertuoti, ir pasirinkite MP3 išvestį. Galiausiai spustelėkite mygtuką Konvertuoti.

 • Ar VLC gali atkurti AAX failus?

Taip, „VLC Media Player“ gali atkurti AAX failus, tačiau vartotojai praneša, kad jų kokybė yra žemesnė, palyginti su jų grojimu kaip MP3.

 • Ar „Audible“ nemokama naudojant „Amazon Prime“?

Taip, jei turite „Amazon Prime“ prenumeratą, „Audible“ bus nemokama. Norėdami pagerinti savo srautinę patirtį, įsitikinkite, kad naudojate vieną iš šių geriausių „Amazon Prime“ VPN klientų.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Gegužę ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn.