Kaip ištaisyti „Kmode“ neapdorotų klaidų klaidą [10 žingsnių]

 • Mėlynojo ekrano klaidos atsiranda, kai jūsų OS patiria rimtą smūgį ir yra priverstas visiškai sustoti. 
 • Kmode išimties klaida su visais galimais variantais turi keletą pataisymų, kuriuos mes išvardijame žemiau.
 • Mes plačiai aptarėme BSoD egzempliorius skyriuje BSoD, todėl tikrai rasite savo problemos sprendimus.
 • Būkite pasirengę bet kokiai netikėtai sistemos klaidai. Pažymėkite mūsų „Windows 10“ klaidų centrą ir sužinokite, kaip jas išspręsti.
BSOD klaida „Kmode“ išimtis netvarkyta „Windows 10“

„Kmode_exception_not_handled“ yra „Blue Screen of Death“ klaida sistemoje „Windows 10“ ir ją gali sukelti daugybė dalykų.

Dėl šios konkrečios klaidos jūsų įrenginys pakartotinai paleidžiamas iš naujo, o kai kuriais atvejais jūs negalite pasiekti „Windows 10“.

Todėl vienintelis sprendimas šiai problemai išspręsti yra prisijungimas prie saugiojo režimo.

Pastaba: rasti sprendimai taip pat gali veikti dėl kitų klaidų, apie kurias pranešė vartotojai, pavyzdžiui:

 • „Kmode“ išimtis netvarkoma ntfs.sys / netio.sys / ndis.sys / syntp.sys / wdf01000.sys / etd.sys / tcpip.sys / tppwr32v.sys / usbport.sys / igdkmd64.sys / intelppm.sys / iastora. sys - taip sistema nurodo failo, sukėlusio klaidą, pavadinimą. Galite naudoti šią informaciją norėdami rasti probleminį įrenginį ar programą.
 • „Kmode“ išimtis netvarkoma per valandą
 • „Kmode“ išimtis nėra tvarkoma RAM
 • Kmode_exception_not_handled USB - Šis pranešimas nurodo netinkamą tvarkyklę arba sugedusį USB įrenginį.
 • „Kmode“ išimtis netvarkoma diegiant - dar kartą šią klaidą gali sukelti sugadinta tvarkyklė, nesuderinama su jūsų kompiuteriu.
 • Kmode išimtis nėra tvarkoma kilpa

Minėtos klaidos dažniausiai atsiranda asmeniniuose kompiuteriuose, tačiau jos taip pat yra pakartotos virtualizavimo programinėje įrangoje, tokioje kaip „VMware“ arba „VirtualBox“.

Kaip aš galiu ištaisyti „Kmode“ išimtį, kuri nėra tvarkoma BSOD klaida?

1. Atnaujinkite tinklo tvarkykles

Kmode_exception_not_handled netio.sys klaida dažnai yra susijusi su jūsų tinklo adapteriu, todėl norint išspręsti šią problemą patariama atnaujinti tinklo adapterio tvarkykles.

Norėdami tai padaryti, įveskite saugųjį režimą (kaip minėta aukščiau) ir apsilankykite tinklo adapterio gamintojo svetainėje, kad atnaujintumėte programinę įrangą.

Arba taip pat galite tai padaryti iš kito kompiuterio ir atsisiųsti naujausias tinklo adapterio tvarkykles, tada sugedusiame įrenginyje įdiekite jas saugiuoju režimu.


Nerandate tinklo adapterio tvarkyklės? Neišsigąskite! Mes jums pataisėme!


Jei tvarkyklių atnaujinimas neveikia arba neturite reikalingų kompiuterinių įgūdžių tvarkyklėms atnaujinti / taisyti rankiniu būdu, primygtinai siūlome tai padaryti automatiškai naudojant „ DriverFix“ .„DriverFix“ automatiškai atnaujina tvarkykles

Šis įrankis atliks visą darbą, sutaupydamas laiko tyrimams ir kruopščiam naujinių pasirinkimui.

Kaip galite įsivaizduoti, turėsite įdiegti įrankį saugiuoju režimu ir paleisti jį šioje aplinkoje. „DriverFix“ nuskaitys jūsų įrenginį ir ras suderinamus naujus tvarkykles.

Jame bus pateiktas visas būtinų veiksmų sąrašas. Rekomenduojama atnaujinti ne tik tinklo tvarkyklę, bet ir visus pasenusius komponentus.

„Driverfix“

„Driverfix“

Greitai įdiekite, atnaujinkite ir taisykite tvarkykles ir išspręskite BSoD problemas naudodamiesi šia fantastine kompiuterio priemone. Nemokama bandomoji versija Atsisiųskite dabar

2. Įdiekite trūkstamus tvarkykles

Kmode_exception_not_handled klaidą kartais gali sukelti trūkstami arba sugadinti tvarkyklės. Kaip ir tikėtasi, norint išspręsti šią problemą, rekomenduojama įdiegti trūkstamus tvarkykles.

Jei negalite pasiekti „Windows 10“, šią procedūrą gali tekti atlikti iš saugiojo režimo. Jei jau minėtas būdas pasiekti saugųjį režimą neveikia, naudokite šiuos veiksmus:

 1. Kol jūsų kompiuteris įsijungia, vis paspauskite F8 arba „ Shift“ + F8 .
 2. Jei spartusis klavišas veikia, turėtumėte pamatyti galimų parinkčių sąrašą.
 3. Pasirinkite saugųjį režimą su tinklu ir palaukite, kol jūsų kompiuteris paleis saugųjį režimą.

Tada atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + X ir meniu pasirinkite „ Device Manager“ .

  Kmode_exception_not_handled USB

 2. Raskite nežinomus įrenginius, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite juos ir pasirinkite Atnaujinti tvarkyklę .

  „Kmode“ išimtis netvarkoma diegiant

 3. Norėdami ieškoti atnaujintos tvarkyklės programinės įrangos, pasirinkite Ieškoti automatiškai .
 4. Jei tai neveikia, galbūt norėsite išbandyti parinktį Naršyti mano kompiuteryje ieškant tvarkyklės programinės įrangos .

  Kmode išimtis nėra tvarkoma kilpa

 5. Įdiegę visus trūkstamus tvarkykles, išeikite iš saugiojo režimo ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

Išmokite atnaujinti tvarkykles kaip tikras technikas naudodamiesi mūsų patogiu vadovu!


3. Pašalinkite antivirusinę programinę įrangą

Pašalinkite antivirusinę programinę įrangą

Kartais klaidą kmode_exception_not_handled gali sukelti jūsų antivirusinė programinė įranga.

Vartotojai pranešė, kad „McAfee“ antivirusinė programinė įranga yra atsakinga už šią klaidą, todėl norint ją ištaisyti, patariama pašalinti šią programinę įrangą iš kompiuterio.

Pašalinę „McAfee“ antivirusinę programą, y

Šioje pastaboje siūlome naudoti profesionalų pašalinimo priemonės įrankį, pvz., „IObit Uninstaller“, kad visiškai pašalintumėte failus ir registro elementus, susijusius su sugedusia antivirusine programa.

Tokia programinė įranga yra geriausias būdas išvalyti įrenginį nuo nepageidaujamų daiktų ir paruošti jį naujoms programoms.

„IObit“ pašalinimo programa

„IObit“ pašalinimo programa

Neleiskite, kad pašalintų programų pėdsakai trukdytų kitoms programoms, o pašalinkite jas naudodami „IObit Uninstaller“. Atsisiųskite nemokamą apsilankymą svetainėje

Atminkite, kad patariame nepalikti įrenginio neapsaugotam.

Todėl, pašalinę pradinę antivirusinę programą, „Windows 10“ kompiuteryje turėtumėte įdiegti kitą apsaugos programinę įrangą. Patikimesnis arba antivirusas turės minimalų poveikį sistemai.

„Bitdefender“ yra tokia programa, kuri siūlo aukščiausio lygio apsaugą nuo bet kokio tipo internetinių grėsmių. Nors tai yra galingas įrankis, kai jis naudojamas tam tikrais veiklos režimais, jis gali puikiai suderinti apsaugą realiuoju laiku ir panaudoti jūsų įrenginio išteklius.

„Bitdefender Antivirus Plus“

„Bitdefender Antivirus Plus“

Pasirinkite galingą antivirusinę programą, apsaugančią jūsų sistemą nuo bet kokio tipo internetinių atakų, netrukdant kitiems procesams. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

4. Pervardykite probleminį failą

Pervardykite probleminį failą

Kaip jau minėjome anksčiau, tam tikra programinė įranga gali sukelti minėtą BSOD klaidą „Windows 10“.

Šiuo atveju klaida taip pat apima probleminį failą - bdselfpr.sys .

Vartotojai pranešė, kad pakeitus probleminio failo pavadinimą, pvz., Bdselfpr.sys į bdselfpr.s__ , problema jiems išspręsta.

Atminkite, kad šių failų pavadinimų pakeitimas ne visada yra geriausias sprendimas, nes tai gali sukelti dar didesnį sistemos nestabilumą.

Jei planuojate pakeisti failo, dėl kurio kyla ši problema, pavadinimą, reikia greitai atlikti tyrimą ir įsitikinkite, kad nekeičiate jokio svarbaus sistemos failo pavadinimo.


Priimkite išmintingą sprendimą ir įdiekite įrankį, kad lengviau pervardytumėte failus!


DUK: Sužinokite daugiau apie „KMode“ ir tvarkyklių klaidas

 • Kas nėra „Kmode“ išimtis?

Neapdorota „Kmode“ išimtis yra mėlyno ekrano klaida, kurią sukelia sistemos gedimas. Pagrindinė šios problemos priežastis yra branduolio režimo programa, sukelianti išimtį, kurios nepavyko nustatyti.

 • Kas yra sugedęs vairuotojas?

Sugedęs vairuotojas yra sugadintas, todėl tapo netinkamas. Kai vairuotojas sugadintas, atitinkamas nuo jo priklausantis įrenginys taip pat tampa neveikiantis.

 • Kaip patikrinti, ar „Windows 10“ tvarkyklėse nėra klaidų?

Yra keletas lengvai naudojamų specialių įrankių, kurie padės jums atlikti šią užduotį.

Šis straipsnis tęsiamas kitame puslapyje, kuriame pateikiama daugiau sprendimų, kaip pataisyti „Kmode“ išimtį. Reikia daugiau vadovų? Patikrinkite mūsų specialų skyrių apie „Windows 10“ klaidas.