„TweakBit Driver Updater“ apžvalga - ar tai teisėta? Ar tai saugu? [parsisiųsti]

„TweakBit Driver Updater“ logotipas „UtilitiesApplication“ / nemokama demonstracinė versija / „Windows 10“, „Windows 7“ / atsisiųskite dabar 29,95 €

„TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonė yra puikus asistentas, norint ištaisyti klaidą „Geriausia tvarkyklės programinė įranga jau įdiegta“ jūsų „Windows 10“ kompiuteryje. Galite naudoti ją taisydami įrenginio problemas atsisiųsdami ir įdiegdami naujausius tvarkykles.

Jei kyla problemų žaidžiant žaidimus ar dirbant su daug išteklių reikalaujančiomis programomis kompiuteryje, galite pagalvoti, kad atnaujinti aparatinę įrangą ir pirkti naujus komponentus, pvz., GPU kortelę, papildomą RAM ar visą procesorių, yra tipiškas.

Bet tai yra brangus sprendimas ir tai turėtų būti jūsų paskutinė išeitis. Prieš tai atlikdami, galite kreiptis į programinės įrangos sprendimus. Sistemos informacijos įrankis, skirtas stebėti kompiuterio našumą, gali padėti išspręsti problemą.

Sužinoję, kokia aparatinė įranga yra atsakinga už prastą žaidimų našumą, galite kreiptis į „TweakBit Driver Updater“, kad atnaujintumėte sistemą į naujausias tvarkyklių versijas.

Ekrano nuotraukos

 • Pagrindinis „TweakBit Driver Updater“ langas
 • „TweakBit Driver Updater“ diagnostika
 • „TweakBit Driver Updater“ atsarginės kopijos
‹›
 • Pagrindinis „TweakBit Driver Updater“ langas
 • „TweakBit Driver Updater“ diagnostika
 • „TweakBit Driver Updater“ atsarginės kopijos
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Atnaujinkite tvarkykles į naujausią versiją
Jei reikia, sukurkite atsargines kopijas ir atkurkite senus tvarkykles
Paprasta naudoti
Minusai
Negalima nuskaityti ir atnaujinti jokių tvarkyklių nemokama versija

Skirtas tik „Windows“ kompiuteriams, „TweakBit Driver Updater“ yra intuityvi programinė įranga, žadanti išspręsti kompiuterio našumo problemas atnaujinant tvarkykles į naujausią versiją. Tai gali lengvai valdyti vartotojai, net ir nepatyrę tvarkyklių atnaujintojų.

Prieš peržiūrėdami šį produktą, peržiūrėkite „TweakBit Driver Updater“ leidimus, sistemos reikalavimus, diegimą, sąsają ir funkcijas.

„TweakBit Driver Updater“ nemokama bandomoji versija

„TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonė nėra nemokama programa, tačiau galite nemokamai atsisiųsti, įdiegti ir patikrinti jos parinktis ir konfigūracijos nustatymus. Nėra jokių laiko apribojimų. Tačiau jis netikrina, ar sistemos įrenginiuose nėra trūkstamų ar pasenusių tvarkyklių, jau nekalbant apie jų atnaujinimą į naujesnę versiją.

Norint panaikinti šį apribojimą, būtina įsigyti visą produktą. Programinės įrangos licencijas galima įsigyti vienam, penkiems ar bet kokiam kompiuterių skaičiui. Dėl gerosios pusės, nėra jokių prenumeratos planų, todėl jums tereikia atlikti vienkartinį mokėjimą.

Visoms licencijoms suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl per pirmąjį naudojimo mėnesį galite paprašyti grąžinti visą sumą, jei nesate visiškai patenkintas „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemone.

„TweakBit Driver Updater“ sistemos reikalavimai

Prieš atsisiųsdami ir įdiegdami „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę savo kompiuteryje, įsitikinkite, kad atitinkate šias sistemos sąlygas:

 • RAM : rekomenduojama 1 Gb
 • HDD : apie 50 Mb laisvos vietos
 • OS : „Windows 10“, 8.1, 8, 7, „Vista“, XP (tiek 32, tiek 64 bitų)

Kaip įdiegti „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę

Atsisiuntę nedidelio dydžio sąrankos failą, galite pradėti sąranką ir šiek tiek pakeisti. Be to, kad pasirinksite diegimo programos kalbą, galite modifikuoti numatytąjį diegimo kelią, sukurti darbalaukio piktogramą ir nurodyti įrankiui automatiškai paleisti kiekvieną „Windows“ paleistį. „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę galima paleisti, kai tik sąranka bus baigta.

„TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo sąsaja

Taikomoji programa integruojama į „systray“ ir ten siunčiama uždarius pagrindinį langą. Todėl, jei norite mesti, turite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite piktogramą „Systray“ ir spustelėkite Išeiti.

Kalbant apie grafinę sąsają, „TweakBit Driver Updater“ priima tamsią temą ir tvarkingai išdėstytą išdėstymą, kuriame galite lengvai pasiekti programų funkcijas skiltyje „Apžvalga“, „Diagnostika“, „Tiesioginis palaikymas“, „Atsarginės kopijos“, „Atkurti“ ir „Nustatymai“. Sąsajos teksto ir elementų dydį galima keisti srityje „Nustatymai“.

Kompiuterio nuskaitymas paleidžiamas paleidus „TweakBit Driver Updater“ automatiškai, kad patikrintų jūsų sistemos tvarkykles ir žmogaus sąsajos įrenginius, universalius nuosekliosios magistralės valdiklius, spausdinimo eiles, garso įvestis ir išvestis, tinklo ir ekrano adapterius, programinės įrangos įrenginius, klaviatūras, monitorius, saugyklą ir IDE valdikliai, COM ir LPT prievadai, laikmenų tūriai, garso, vaizdo ir žaidimų valdikliai, kompiuteris, diskų įrenginiai, procesoriai, programinė aparatinė įranga, taip pat pelės ir kiti žymėjimo prietaisai.

Kas yra „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonė?

Apibendrinant galima pasakyti, kad „TweakBit Driver Updater“ yra lengvai naudojama „Windows“ programa, skirta tikrinti ir atnaujinti tvarkykles į naujausias versijas, kad jūsų kompiuteris būtų optimalus. Jis greitai nuskaito sistemos įrenginius, tuo pačiu naudodamas minimalius išteklius.

Deja, nemokamame „TweakBit“ tvarkyklių atnaujinimo leidime nieko negalite padaryti. Skirtingai nuo kitų panašių produktų, net negalite nuskaityti, kad sužinotumėte, kuriuos tvarkykles reikia atnaujinti, o tai atgraso vartotojus, kurie gali apsvarstyti galimybę įsigyti produkto programinės įrangos licenciją.

DUK: Sužinokite daugiau apie „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę

 • Ar „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonė yra saugi? Ar tai teisėta?

„TweakBit Driver Updater“ yra teisėtas programinės įrangos produktas, kuriame nėra kenkėjiškų programų, todėl jį atsisiųsti ir įdiegti saugu.

 • Kaip pašalinti „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę?

Norėdami pašalinti „TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę, pirmiausia turite išeiti iš programos. Norėdami tai padaryti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jo piktogramą ir pasirinkite Išeiti. Tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Windows 10“ mygtuką Pradėti ir meniu pasirinkite Programos ir funkcijos. Suraskite ir pasirinkite „TweakBit Driver Updater“ įrašą, spustelėkite Pašalinti ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas. Taip pat galite naudoti pašalintuvo įrankius.

 • Koks geriausias nemokamas tvarkyklių atnaujinimo įrankis?

Jei ieškote geriausio nemokamo tvarkyklių atnaujinimo priemonės, turėtumėte patikrinti „DriverPack Solution“, „Snappy Driver Installer“, „Driver Booster“, „DriverMax“ ir „Device Doctor“.

„TweakBit“ tvarkyklių atnaujinimo funkcijų apžvalga

  • Patikrinkite, ar nėra kompiuterio komponentų, ar nėra tvarkyklių
  • Atnaujinkite tvarkykles į naujausią versiją, kad jūsų sistema būtų tikrinama
  • Kurkite atsargines visų tvarkyklių kopijas, kad įsitikintumėte, jog turite apsauginį tinklą, jei „Windows“ imtų kilti problemų
  • Lengvai atkurkite ankstesnius tvarkyklės nustatymus, tiesiog sukurdami atsarginę kopiją
  • Atsisiųskite stabiliausias tvarkyklių versijas, net jei jos yra senesnės (galima išjungti)
  • Niekada neįdiekite nepasirašytų diskų iš nežinomų šaltinių (galima išjungti)
  • Suplanuokite automatinius nuskaitymus kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį
  • Sukurkite nepaisomų įrenginių tvarkyklių sąrašą, kad jų negalėtumėte nuskaityti ir atnaujinti

Visos specifikacijos

Licencija
Nemokama demonstracija
Raktažodžiai
tvarkyklės atnaujinimas, tvarkyklių taisymas,
„TweakBit Driver Updater“ logotipas

„TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonė

Parsisiųsti dabar
 • „Windows 10“
 • Windows 7
 • Komunalinės paslaugos ir įrankiai