Geriausios kompiuterio aparatūros diagnostikos priemonės [2020 vadovas]

geriausios aparatūros diagnostikos priemonės

„Windows 10“ operacinė sistema turi intuityvią vartotojo sąsają ir greitai tapo daugelio žmonių pasirinkta OS, tačiau ji nėra tobula.

Kaip ir kitose operacinėse sistemose, kartais susidursite su tokiais klausimais kaip mėlynas mirties ekranas, (BSoD) dažni sistemos gedimai, atsilikusi sąsaja ir kt.

Dauguma šių problemų yra su aparatūra susijusių problemų pasekmė ir, jei jos nebus išspręstos, gali suteikti jums siaubingos patirties.

Egzistuoja įvairios kompiuterio aparatūros diagnostikos priemonės, kurios gali nedelsiant išspręsti problemą. Šiame straipsnyje mes sutvarkėme aparatinės įrangos diagnostikos įrankių rinkinį, skirtą dažniausiai pasitaikančioms klaidoms, esančioms skirtinguose jūsų sistemos komponentuose.

Taigi užuot samdę ekspertą, kuris pašalintų jūsų problemą, rekomenduojame pirmiausia išbandyti šias priemones.


Geriausios aparatūros diagnostikos priemonės, skirtos „Windows 10“

Atminties diagnostikos įrankis

windows_memory_diagnostic_tools

Taip pat žinomas kaip „mdsched.exe“, „Windows“ atminties diagnostikos įrankis atlieka išsamius kompiuterio atminties testus, tikrindamas, ar nėra klaidų, kurios gali užgniaužti tinkamą veikimą.

Šis įrankis patikrina jūsų atmintį, ar nėra defektų, ir pateikia bandymo rezultatus, kad galėtumėte imtis veiksmų. Tai yra vienas iš integruotų diagnostikos įrankių, todėl jums nereikia trečiosios šalies įrankio. Norėdami jį paleisti, atlikite šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Paspauskite klavišus „Win + R“, kad atidarytumėte dialogo langą Vykdyti.

2 žingsnis: Įveskite „ mdsched.exe“ ir paspauskite Enter, kad jį paleistumėte.

3 žingsnis: Pasirinkite iš naujo paleisti kompiuterį ir patikrinti, ar nėra problemų, arba patikrinti, ar nėra problemų, kai kitą kartą paleisite kompiuterį.

Bet kuriuo atveju atminties diagnostikos įrankis atliks jūsų kompiuterio bandymus ir praneš apie visus atminties, įskaitant RAM, defektus, kurie gali sukelti sistemos gedimą.

Daugelis vartotojų nežino, ką daryti, kai „Windows“ klavišas nustoja veikti. Peržiūrėkite šį vadovą ir būkite žingsnis į priekį.


Reikia papildomos informacijos apie atminties diagnostikos įrankį? Peržiūrėkite šį vadovą.


„JScreenFix“

hardware_diagnostic_tools_jscreenfix

Jei ekrane pastebite keletą dėmių, kurias sukelia ne dulkės ar dėmės, ekrane gali būti įstrigusių taškų, kurie gali būti labai erzinantys.

Užstrigęs pikselis yra ryškus spalvų taškas, kurio nepavyksta pakeisti, kai keičiasi kaimyniniai pikseliai. Tokie pikseliai tampa labai pastebimi, kai ekranas tampa juodas.

Jei įstrigę taškai nėra dėl ekrano defektų, tada „JScreenFix“ gali išspręsti problemą. Jis veikia taip, kad kiekvieną minutę paveiktą vietą praplauna šimtais skirtingų spalvų. Tokiu būdu pikselių išklijavimas užtrunka tik kelias minutes.

Pataisykite užstrigusius pikselius


Išspręskite visas „Windows 10“ problemas naudodami geriausius dabar prieinamus trikčių šalinimo įrankius!


„CrystalDiskInfo“

windows_diagnostic_tools_crystaldiskinfo

Dauguma šiuolaikinių kompiuterių yra su „Solid State Drive“ (SSD), kuris turi savų pranašumų, tačiau yra žinoma, kad jie miršta ir neįspėję.

Bet jei norite sužinoti, ar jūsų SSD ar kietasis diskas yra geros būklės, naudojamas įrankis yra ne kas kitas, o „CrystalDiskInfo“. Šis įrankis atlieka išsamią jūsų duomenų diskų, įskaitant USB diskus, SSD ir HDD, būklės analizę.

Jis apskaičiuoja bendrą sveikatos būklę ir suteikia jums informacijos apie klaidų lygį, veikimo laiką, gręžimo laiką ir temperatūrą. Programoje yra brolis, vadinamas „CrystalDiskMark“, kurį taip pat galite naudoti norėdami įvertinti, kaip greitai jūsų duomenų diskai gali skaityti ir rašyti.

Atsisiųskite „CrystalDiskInfo“

„Intel“ procesoriaus diagnostikos įrankis

hardware_diagnostic_tools_IPDT

Mažiausiai tikėtina, kad iš visų jūsų kompiuterio komponentų problemų gali sukelti procesoriai. Tačiau jie nėra nemirtingi ir gali mirti, kaip ir kiti komponentai, nors dažniausiai tai įvyksta dėl elektros antplūdžio ar perkaitimo.

Laimei, „Intel“ procesoriaus diagnostikos įrankis gali padėti išspręsti visas problemas, kurias sukelia sugedę procesoriai. Kaip tai veikia?

Įrankis atlieka įvairius procesoriaus testus nepalankiausiomis sąlygomis, tikrina specifines procesoriaus ypatybes, tikrina procesorių veikimo efektyvumą ir tikrina prekės ženklo tapatybę.

Tada įrankis rodo bandymo rezultatus. Jei kuris nors iš testų rezultatų neatitinka darbo efektyvumo standartų, įrankis parodys nepavykusius bandymus ir turėsite ieškoti naujo procesoriaus.

Šį įrankį galima atsisiųsti iš „Intel“ svetainės. Tačiau įsitikinkite, kad atsisiuntėte tinkamą savo kompiuterio versiją, 32 arba 64 bitų.

Atsisiųskite „Intel“ procesoriaus diagnostikos įrankį

Redaktoriaus pastaba: Šis straipsnis tęsiamas kitame puslapyje. Jei jus domina kiti trikčių šalinimo sprendimai, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.