Trūksta D3dcompiler_43.dll? Štai kaip tai išspręsti

trūksta d3dcompiler_43 dll

„D3dcompiler_43.dll“ yra „Dynamic Link Libraries“ failas, kurį naudoja „DirectX“. Tai yra gana svarbus failas žaidimams ir grafikos programoms.

Trūksta DLL klaidų, kai OS neranda reikiamo programos DLL failo arba kai DLL yra kažkaip sugadintas. Jei trūksta d3dcompiler_43.dll failo, galite gauti klaidos pranešimą, kuriame nurodoma: „ D3dcompiler_43.dll trūksta jūsų kompiuteryje.

Trūkstama d3dcompiler_43.dll klaida greičiausiai atsiras, kai paleisite žaidimus ar grafinę programinę įrangą įvairiose „Windows“ platformose. Programinės įrangos paketai, kurie pateikia trūkstamą klaidos pranešimą d3dcompiler_43.dll, neketina veikti.

Tačiau yra įvairių galimų klaidos „ trūksta d3dcompiler_43.dllpataisymų ; ir tai yra keletas sprendimų, kurie gali išspręsti problemą.

Kaip ištaisyti d3dcompiler_43.dll klaidas sistemoje „Windows 10“

 1. Paleiskite sistemos failų tikrintuvo nuskaitymą
 2. Atnaujinkite „Microsoft DirectX“
 3. Iš naujo įdiekite programą
 4. Grąžinkite „Windows“ į atkūrimo tašką
 5. Atkurkite trūkstamą D3dcompiler_43.dll failą
 6. Atsisiųskite naują failą D3dcompiler_43.dll iš DLL-files.com
 7. Ištaisykite trūkstamus DLL naudodami „DLL Fixer“ programinę įrangą

1 sprendimas - paleiskite sistemos failų tikrintuvo nuskaitymą

„System File Checker“ arba SFC yra „Windows“ integruotasis įrankis sugadintiems ar trūkstamiems sistemos failams taisyti. SFC nuskaitymas gali ištaisyti įvairias DLL klaidas. Vykdykite toliau pateiktas gaires, kad paleistumėte SFC nuskaitymą.

 1. „Windows 10“ ir „8“ vartotojai gali atidaryti komandų eilutę iš „Win + X“ meniu paspausdami „Win“ klavišą + X spartųjį klavišą.
 2. „Win + X“ meniu pasirinkite komandinę eilutę (administratorius) .
 3. Prieš pradėdami SFC nuskaitymą, komandinėje eilutėje įveskite „ DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth “ ir paspauskite Enter .
 4. Tada komandinėje eilutėje įveskite „ sfc / scannow “ ir paspauskite mygtuką „ Return“, kad pradėtumėte nuskaitymą.

  trūksta cmd sfc nuskaitymo d3dcompiler_43 dll

Kai SFC baigs nuskaityti, komandinė eilutė jums pasakys, ar „Windows“ išteklių apsauga taisė failus. Jei WRP kažką taiso, iš naujo paleiskite darbalaukį ar nešiojamąjį kompiuterį.

 • TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip ištaisyti unarc.dll klaidas sistemoje „Windows 10“

2 sprendimas - atnaujinkite „Microsoft DirectX“

Kadangi d3dcompiler_43.dll yra „Microsoft DirectX“ dalis, „DirectX“ atnaujinimas yra galimas klaidos „ trūksta d3dcompiler_43.dllpataisymas . „DirectX“ galutinio vartotojo vykdymo laiko žiniatinklio diegimo programa gali atnaujinti pasenusias „DirectX“ versijas ir prireikus atkurti trūkstamus DX failus. Taip galite atnaujinti „DirectX“ naudodami tą diegimo programą.

 1. Pirmiausia paspauskite mygtuką „ Atsisiųsti “ šiame tinklalapyje.
 2. Tai atvers puslapį su kai kuriais pasirenkamais programinės įrangos atsisiuntimais. Jei nereikia papildomos programinės įrangos, galite panaikinti šių žymimųjų langelių žymėjimą.

  trūksta atsisiuntimo puslapio d3dcompiler_43 dll

 3. Norėdami išsaugoti diegimo programą „Windows“, paspauskite mygtuką „ DirectX End-Run Run Web Installer “.
 4. Atidarykite „DirectX“ diegimo programos langą, parodytą žemiau.

  „DirectX“ sąranka „d3dcompiler_43 dll“ nerasta

 5. Spustelėkite radijo mygtuką Aš sutinku su sutartimi ir paspauskite mygtuką Kitas .
 6. Jei jums nereikia tos naršyklės įrankių juostos, panaikinkite žymės langelį Įdiegti „Bing Bar“ .
 7. Norėdami atnaujinti „DirectX“ komponentus, paspauskite mygtuką Kitas .

  Trūksta „DirectX“ diegimo pabaigos d3dcompiler_43 dll

Atnaujinę „DirectX“ patikrinkite, ar problema vis dar išlieka.


3 sprendimas - iš naujo įdiekite programą

Jei viena konkreti programa ar žaidimas pateikia „ d3dcompiler_43.dll trūksta “ klaidos pranešimą, iš naujo įdiegę šią programinę įrangą problema gali būti išspręsta. Tai pakeis programos failus, įskaitant DLL ir registro įrašus. Diegdami žaidimus taip pat prarasite išsaugotus žaidimų failus, todėl prieš pašalindami programinę įrangą, apsvarstykite galimybę išsaugoti žaidimo atsarginę kopiją. Tada iš naujo įdiekite programinę įrangą taip.

 1. Paspauskite klavišą Win + R spartųjį klavišą, kad atidarytumėte „Run“.
 2. Įveskite „ appwiz.cpl “ į „Run“ ir paspauskite mygtuką Gerai . Tai atidarys valdymo skydelio skirtuką, parodytą tiesiogiai žemiau.

  pašalinti programą d3dcompiler_43 dll nerasta

 3. Pasirinkite programinę įrangą, kurią norite pašalinti.
 4. Kai kuri programinė įranga gali turėti taisymo parinktį. Jei taip, pirmiausia spustelėkite taisyti, kad išspręstumėte programos diegimą.

  trūksta taisymo programos d3dcompiler_43 dll

 5. Jei nėra  taisymo parinkties, paspauskite mygtuką Pašalinti .
 6. Paspauskite mygtuką Taip , kad pateiktumėte tolesnį patvirtinimą.

  pašalinti patvirtinti d3dcompiler_43 dll

 7. Iš naujo paleiskite „Windows“, kad įsitikintumėte, jog programinė įranga yra visiškai pašalinta.
 8. Dar kartą įdiekite programinę įrangą naudodami jos sąrankos vedlį. Įsitikinkite, kad įdiegėte naujausią programinės įrangos versiją.

Programų pašalinimas naudojant ankstesnį metodą gali būti neveiksmingas, nes galite palikti tam tikrus failus ir registro įrašus. Šie failai gali sukelti problemų ateityje, ir norint jas išspręsti reikia visiškai pašalinti pasirinktą programą.

Yra keli būdai, kaip tai padaryti, tačiau efektyviausias yra naudoti pašalinimo programą, pvz., „ IOBit Uninstaller“ . Naudodami pašalinimo programos programinę įrangą, galite pašalinti bet kurią programą iš savo kompiuterio kartu su visais jos failais.

 • Atsisiųskite dabar „IObit Uninstaller PRO“

Todėl užtikrinsite, kad programa bus visiškai pašalinta, ir išvengsite bet kokių problemų ateityje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Čia pateikiami 2 greiti sprendimai, kaip pašalinti „Camtasia filters.dll“ klaidas


4 sprendimas - grąžinkite „Windows“ į atkūrimo tašką

Naudodami sistemos atkūrimo įrankį, galite sugrąžinti „Windows“ į ankstesnę datą. Sistemos atkūrimas taip pat gali atkurti arba taisyti ištrintą ar sugadintą d3dcompiler_43.dll failą, jei tik grąžinate „Windows“ į datą, kai nė viena iš jūsų programinės įrangos negavo jokių trūkstamų d3dcompiler_43.dll klaidų. Tačiau sistemos atkūrimas greičiausiai neišspręs problemos, jei pasirinksite labai neseniai atkurtą tašką. Taip galite naudoti sistemos atkūrimą sistemoje „Windows“.

 1. Įveskite „restrui“ į „Run“ teksto laukelį ir spustelėkite Gerai, kad atidarytumėte langą tiesiai žemiau.
 2. Spustelėkite Pirmyn, kad atidarytumėte sistemos atkūrimo taškų sąrašą.

  trūksta sistemos atkūrimo pagrindinio lango d3dcompiler_43 dll

 3. Pasirinkite atkūrimo tašką, kuris grąžins OS datą, kai jūsų „Windows“ platformoje netrūko d3dcompiler_43.dll klaidos.

  pasirinkite atkūrimo tašką d3dcompiler_43 dll nerastas

 4. Taip pat galite paspausti mygtuką Ieškoti paveiktų programų, kad pamatytumėte, kokią programinę įrangą įdiegėte po pasirinkto atkūrimo taško. Po pasirinkto atkūrimo taško pridėta programinė įranga, naujiniai ir tvarkyklės bus ištrintos.

  trūksta sistemos atkūrimo rezultato d3dcompiler_43 dll

 5. Spustelėkite Pirmyn ir Baigti, kad patvirtintumėte pasirinktą atkūrimo tašką ir sugrąžintumėte „Windows“.

5 sprendimas - atkurkite trūkstamą failą D3dcompiler_43.dll

Jei d3dcompiler_43 DLL buvo ištrintas, tą failą galėtumėte atkurti patikrinę, ar jis yra šiukšliadėžėje. Atidarykite šiukšliadėžę ir paieškos laukelyje įveskite „D3DCompiler_43.dll“. Tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite d3dcompiler_43.dll ir pasirinkite parinktį Atkurti .

Jei negalite atkurti ištrintos d3dcompiler_43.dll šiukšliadėžėje, jums gali pasisekti daugiau naudojant trečiųjų šalių failų atkūrimo programinę įrangą. Yra daugybė failų atkūrimo paslaugų programų, kurios gali tinkamai atkurti ištrintą DLL, pvz., „Recuva“, „EaseUS Data Recovery“, „Pandora File Recovery“ ir „MiniTool Partition Recovery“. Šiame programinės įrangos vadove pasakojama apie keletą geriausių „Windows“ failų atkūrimo įrankių.


6 sprendimas - atsisiųskite naują failą D3dcompiler_43.dll iš DLL-files.com

Yra daugybė svetainių, iš kurių galite atsisiųsti naują d3dcompiler_43 DLL failą, kad pakeistumėte trūkstamą. Ne visos šios svetainės gali būti patikimi šaltiniai, tačiau „DLL-files.com“ yra viena iš geresnių svetainių, kur reikia gauti pakaitinį DLL. Iš tos svetainės galite išsaugoti naują „DLL“ failą sistemoje „Windows“ taip.

 1. Atidarykite šį puslapį DLL-files.com.
 2. Spustelėkite Atsisiųsti šalia 64 arba 32 bitų d3dcompiler_43.dll failo versijos. Atsisiųskite 32 bitų failą, jei turite 32 bitų „Windows“ platformą.
 3. Failas išsaugomas kaip ZIP, kurį galite išskleisti atidarę ZIP failų naršyklėje ir paspausdami parinktį Ištraukti viską . Pasirinkite išgauto failo kelią ir paspauskite mygtuką Ištraukti .

  trūksta išskleidimo katalogo d3dcompiler_43 dll

 4. Tada turėsite perkelti d3dcompiler_43.dll į aplanką C:> Windows> System32 „File Explorer“. Failus galite perkelti naudodami „File Explorer“ vilkdami ir nuleisdami juos į alternatyvius aplankus.

  trūksta „system32“ katalogo d3dcompiler_43 dll

 5. Iš naujo paleiskite „Windows“ OS.
 6. Jums taip pat gali tekti užregistruoti naują DLL. Norėdami tai padaryti, atidarykite komandinę eilutę paspausdami klavišą Win + X spartųjį klavišą ir pasirinkdami Komandinė eilutė (administratorius) .
 7. Paraginime įveskite „ regsvr32 d3dcompiler_43.dll “ ir paspauskite grįžimo klavišą.

7 sprendimas - pašalinkite trūkstamus DLL naudodami „DLL Fixer“ programinę įrangą

Yra daugybė DLL taisymo priemonių, taisančių trūkstamas DLL klaidas sistemoje „Windows“. „DLL Suite“ yra programinė įranga, kuria galite pataisyti ir pakeisti sugadintą arba ištrintą failą d3dcompiler_43.dll. Be to, programinė įranga automatiškai perregistruos naują DLL failą. Galite išbandyti bandomąją „DLL Suite“ versiją paspausdami mygtuką „ Free Trial “ šiame tinklalapyje. Pilna programinės įrangos versija yra mažmeninė prekyba už 9,99 USD.

Tai yra kelios rezoliucijos, kurios gali išspręsti trūkstamą d3dcompiler_43.dll klaidą daugumoje „Windows“ platformų. Be to, kenkėjiškų programų ir registrų nuskaitymas bei vaizdo plokštės tvarkyklės atnaujinimas taip pat gali išspręsti šią problemą. Peržiūrėkite šį straipsnį, kad pašalintumėte kitas trūkstamas DLL klaidas po „Windows 10“ kūrėjų naujinimo.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.


TAIP PAT SKAITYKITE:

 • Štai kaip išspręsti „SysMenu.dll“ klaidą „Windows 10“
 • NUSTATYTI: „Skype“ DXVA2.DLL trūksta „Windows“ kompiuteriuose
 • Ką daryti, kai „Windows 10“ trūksta „Userdata.dll“