Atsisiųskite ir įdiekite „Microsoft Money“ sistemoje „Windows 10“

„Microsoft Money“ programinė įranga

Finansų valdymas ne visada yra paprasčiausias uždavinys. Anksčiau daugelis vartotojų rėmėsi tokiais įrankiais kaip „Microsoft Money“, kad padėtų jiems valdyti savo finansus.

„Microsoft Money“ anksčiau buvo populiarus įrankis, todėl šiandien parodysime, kaip juos įdiegti „Windows 10“.

Kas yra „Microsoft Money“?

„Microsoft Money“ turi ilgą istoriją, tačiau, deja, šis įrankis nebėra aktyviai kuriamas.

Pirmoji šios programos versija buvo išleista dar 1991 m., Ir ją buvo galima įsigyti darbalaukio „Windows“ versijoje. Po kelių versijų „Microsoft Money“ 2000–2006 m. Pasirinko tam tikras „Windows Mobile“ versijas.

2008 m. „Microsoft“ paskelbė, kad ji kiekvienais metais nustos leisti naujas programinės įrangos versijas ir neketina išleisti 2009 m. Versijos. Pardavimai buvo nutraukti 2009 m. Birželio 30 d. 

2011 m. Sausio mėn. Internetinės paslaugos buvo sustabdytos ir vartotojai nebegalėjo mėgautis „Microsoft“ palaikymu.

Nors programinė įranga buvo nutraukta, „Microsoft“ visiškai neatsisakė savo vartotojų. 2010 m. „Microsoft“ paskelbė išleidusi „Money Plus Sunset“.

Tai yra nemokamas įrankis ir, priešingai nei ankstesnėse versijose, jo nereikia suaktyvinti.

Šis įrankis yra sukurtas kaip „Money Plus Deluxe“ ir „Money Plus Home & Basic“ pakaitalas, todėl, jei turite įdiegtą bet kurią iš ankstesnių programinės įrangos versijų, siūlome ant jos neįdiegti „Money Plus Sunset“.

Nors „Microsoft Money Sunset“ siūlo tas pačias funkcijas kaip ir pirmtakai, turime paminėti, kad trūksta tam tikrų funkcijų. Pvz., Negalima importuoti duomenų failų iš „Microsoft Money“ ne JAV versijų.

Atkreipkite dėmesį, kad „Money Plus Sunset“ versijos yra iš anksto sukonfigūruotos: · Nėra internetinių paslaugų (nėra internetinių kainų pasiūlymų, nėra sąskaitų apmokėjimo, nėra „Money“ inicijuotų ataskaitų atsisiuntimų, duomenų sinchronizavimo su „MSN Money“ internetinėmis paslaugomis ir kt.) · Nėra palaikymo paslaugų (palaikymo paslaugos apsiriboja tik internetine savipagalba, daugiau informacijos ieškokite „Money Plus Sunset EULA“ ir „Microsoft“ palaikymo ciklo puslapiuose) · Nereikia aktyvuoti gamybos t

Kadangi visa pagalba internetu nebepasiekiama, negalite naudoti jokių anksčiau prieinamų internetinių funkcijų, tokių kaip sąskaitų apmokėjimas, internetinės citatos, ataskaitų atsisiuntimai, duomenų sinchronizavimas su „MSN Money“ ir kt.

Turėkite omenyje, kad nėra internetinės pagalbos ir nėra pagalbinio palaikymo, todėl jei kils kokių nors problemų, negausite „Microsoft“ palaikymo.

Kaip įdiegti „Microsoft Money“ sistemoje „Windows 10“?

Kaip matote, kadangi „Microsoft Money“ oficialiai nebepalaikoma, trūksta tam tikrų funkcijų. Vis tiek galite jį įdiegti „Windows 10“ be didesnių problemų.

Norėdami įdiegti „Microsoft Money“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eikite į „Microsoft Money“ atsisiuntimo puslapį.
 2. Spustelėkite mygtuką Atsisiųsti ir palaukite, kol prasidės atsisiuntimas.

  parsisiųsti

 3. Suraskite ką tik atsisiųstą failą USMoneyDlxSunset ir dukart spustelėkite jį.

  diegimo failas

 4. Galite gauti pranešimą, kuriame teigiama, kad antivirusinė programinė įranga gali trukdyti nustatyti „Microsoft Money“. Spustelėkite Gerai . Savo sistemoje naudojame AVG antivirusinę programą ir neturėjome jokių problemų diegdami. Jei pastebite kokių nors klaidų, būtinai laikinai išjunkite antivirusinę programinę įrangą.
 5. Perskaitykite licencijos sąlygas ir spustelėkite mygtuką Aš sutinku .
 6. Palaukite, kol baigsis diegimas.
 7. Baigę diegti, spustelėkite mygtuką Baigti .

Įdiegę „Microsoft Money“, galite jį paleisti dukart spustelėdami „Money Plus“ piktogramą.

pinigai pliusKai paleidžiamos programos, turėtumėte pamatyti pasveikinimo ekraną. Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką Kitas .

pasveikinimo ekranasDabar turite pasirinkti failų išsaugojimo vietą. Pasirinkę išsaugojimo vietą, spustelėkite mygtuką Kitas .

išsaugoti failą

Pasirinkite, kaip norite prisijungti prie „Microsoft Money“. Galite naudoti esamą „Microsoft“ paskyrą arba sukurti „Microsoft Money“ slaptažodį.


Ar turite „Microsoft“ paskyros problemų sistemoje „Windows 10“? Peržiūrėkite šį patogų vadovą, kad juos greitai išspręstumėte.


Slaptažodžio naudoti nėra privaloma, tačiau tai padės apsaugoti finansinę informaciją nuo pašalinių asmenų. Pasirinkę norimą parinktį, spustelėkite Pirmyn .

Prisijungti

„Microsoft Money“ dabar paprašys įvesti pagrindinio banko pavadinimą ir papildomos informacijos apie jį. Spustelėkite Pirmyn .

banko informacija

Pasirinkite paskyros tipą. Galite rinktis tarp bankininkystės, kreditinės kortelės ir investicijų. Pasirinkite norimą parinktį ir spustelėkite Pirmyn .

Paskyros tipas

Įveskite savo sąskaitos pavadinimą ir įveskite esamą likutį. Spustelėkite Pirmyn, jei norite tęsti.

pusiausvyra

Turėtumėte pamatyti pranešimą, kuriame teigiama, kad sėkmingai pridėjote paskyrą prie „Microsoft Money“. Spustelėkite Baigti .

sėkmė

Tai padarius, turėtų pasirodyti pagrindinis ekranas. Iš ten turėtumėte turėti prieigą prie visų žinomų parinkčių ir pamatyti sąskaitų istoriją, savo sąskaitos būseną ir išlaidų ataskaitas.

Pagrindinis ekranas

„Microsoft Money“ buvo viena populiariausių finansinių programų ir, nors „Microsoft“ ją nutraukė, džiaugiamės galėdami pasakyti, kad „Microsoft Money“ „Windows 10“ veikia be jokių problemų.


Jei kyla problemų dėl „Microsoft Money“ sistemoje „Windows 10“, jas galite išspręsti vadovaudamiesi šiuo vadovu.


Mes neturėjome jokių problemų dėl programos ir ji puikiai veikė nenaudojant suderinamumo režimo. Nors „Microsoft Money“ dabar galima laisvai naudoti, joje nėra tam tikrų funkcijų ir palaikymo internetu, todėl prieš ją įdiegdami turėkite tai omenyje.

Jei jus domina finansų įrankių valdymas, mes parengėme galingų programų, kurios galėtų padėti jūsų asmeninius finansus pakelti į kitą lygį, sąrašą:

 • 5 geriausia namų finansų programinė įranga, skirta jūsų biudžetui kontroliuoti
 • Populiariausia 5 programinė įranga, skirta stebėti grynąją vertę ir kontroliuoti savo finansus
 • 9 geriausios apskaitos programinės įrangos, skirtos stebėti visus asmeninius finansus

Nuorodose rasite tokias programas kaip „Moneyspire“, „Moneydance“, „Freshbooks“, „Zoho Books“ ir daugelį kitų profesionalių finansavimo įrankių, kurie turi daug galimybių, gali būti pritaikyti pagal jūsų poreikius ir turėti nuolatinę internetinę pagalbą, kad galėtumėte išspręsti bet kokias problemas.

Nepamirškite žemiau esančiuose komentaruose papasakoti, ką manote apie „Microsoft Money“, ir jei „Microsoft“ teiktų visą darbo dieną palaikymą, ar juo pasinaudotumėte, ar ne.

TAIP PAT SKAITYKITE:

 • „Microsoft Kaizala“ programa gauna naujas pinigų pervedimo funkcijas
 • „Microsoft“ uždaro visas neaktyvias paskyras nuo rugpjūčio 30 d
 • „Microsoft Security Essentials“ ir geriausi trečiųjų šalių antivirusiniai įrankiai

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Liepos mėn.