9 populiariausi šiandien naudojami „NES“ emuliatoriai, skirti „Windows 10“

NES emuliatoriaus langai 10

Naujausi didelių žaidimų pavadinimai yra pagrindinis šių dienų dalykas. Šie žaidimai pritraukia dėmesį visame internete, uždirba daugiausiai pinigų ir parodo, kokie yra žaidimai šiais metais.

Tačiau yra gerai žinoma, kad daugelis žaidėjų mėgsta kartkartėmis lankyti senąją mokyklą ir žaisti kai kuriuos žaidimus nuo savo vaikystės.

„Nintendo“ NES („Nintendo Entertainment System“) tikrai yra viena populiariausių platformų nuo 80-ųjų pabaigos ir 90-ųjų pradžios.

Kadangi skaitote šį straipsnį, žinote, kad vis dar galima žaisti NES žaidimus šiuolaikiniuose kompiuteriuose naudojant emuliatorių .

Šiuo metu nostalgiškiems žaidėjams yra daugybė emuliatorių, todėl jiems gali būti sunku nuspręsti, kuris iš jų yra geriausias.

Dėl to mes sukūrėme 9 geriausių NES emuliatorių sąrašą ir mes jums pasakysime apie tai, ką siūlo kiekvienas emuliatorius, kad galėtumėte greitai nuspręsti, kurį emuliatorių naudoti.

Reklama

Kokie yra geriausi „Windows 10“ NES emuliatoriai?

FCEUX

„fceux Windows 10“

FCEUX yra vienas populiariausių NES emuliatorių NES bendruomenėje. Ši programa siūlo daugybę funkcijų, kartu su daugybe pritaikymo galimybių, kurios patenkins tiek žaidėjus, tiek kūrėjus.

„FCEUX“ yra gana paprasta naudoti, o programa suteikia derinimo, vaizdo įrašymo, „ROM“ įsilaužimo ir „Speedruns“ kūrimo įrankius. Taip pat yra vairasvirtė ir viso ekrano palaikymas, kad galėtumėte mėgautis puikia patirtimi.

Taip pat galite tinkinti daugybę nustatymų, pvz., Valdiklius ir įvesties konfigūraciją.


Jei norite, kad jūsų emuliatoriai veiktų greičiau „Windows 10“, peržiūrėkite šį nuostabų straipsnį.


Kita vertus, pagal numatytuosius nustatymus pateikiama netiksli spalvų paletė, tačiau tai galima išspręsti rankiniu būdu. Be įprastų NES failų, FCEUX taip pat gali įkelti UNF, NSF, FDS, RAR, ZIP ir GZ formatus.

Rekomenduojame „FCEUX“ žaidėjams daugiausia dėl savo paprastumo ir daugybės funkcijų bei pritaikymo galimybių. Jei jus domina FCEUX naudojimas, galite jį atsisiųsti nemokamai.

  • Atsisiųskite FCEUX

„RetroArch“

Geriausias „Nes“ emuliatorius „RetroArch“

„RetroArch“ taip pat yra labai populiarus ir galbūt pats pažangiausias NES emuliatorius, kurį galite rasti. Jame yra daugybė funkcijų ir pritaikymo galimybių.

Tačiau dėl to, kad jis yra toks universalus, „RetroArch“ yra vienas iš sudėtingiausių naudoti ir nustatyti emuliatorių.

„RetroArch“ siūlo platų funkcijų spektrą ir sukuria beveik tobulą NES patirtį. Jis gali imituoti beveik identišką grafiką, o tinkamai nustatius, atsilikimų nebus.

Taigi, jei norite visapusiškai išgyventi žaidimų patirtį savo senajame NES, vargu ar rasite geresnį emuliatorių.


Pagerinkite „Windows 10“ našumą naudodami šiuos patarimus, kad gautumėte puikią NES patirtį.


Tačiau, kaip sakėme, „RetroArch“ yra gana sudėtinga įdiegti. Turėsite įdiegti keletą branduolių ir koreguoti nustatymus, kurie gali klaidinti vartotojus, kurie nėra susipažinę su „RetroArch“ aplinka.

Kadangi beveik nėra oficialių dokumentų apie „RetroArch“ nustatymą ir naudojimą, turėsite šiek tiek ieškoti „Google“, kad viską išsiaiškintumėte.

„RetroArch“ yra nemokama, todėl būtinai atsisiųskite ją, jei norite naudotis visomis emuliatoriaus funkcijomis.

  • Atsisiųskite „RetroArch“

„Nestopia UE“

„nestopia ue windows“ 10

„Nestopia UE“ yra pagrindinis „RetroArch“ emuliatorius, kurį turėtumėte naudoti, jei nenorite patirti vargo nustatydami „RetroArch“.

Nepainiokite jo su savo pirmtaku „Nestopia“, kurio kūrėjas aktyviai nebepalaiko.

„Nestopia UE“ („Undead Edition“) yra neoficialus originalaus „Nestopia“ emuliatoriaus tęsinys ir vis dar puikiai suderinamas su „Windows“.

Jis siūlo keletą puikių funkcijų (ne tiek daug, kaip „RetroArch“, bet vis tiek yra gana geras), tačiau žaidėjams, nusprendusiems naudoti šį emuliatorių, teks sunkiai pasirinkti.

Viskas apie „vsync“ ir jei ši parinktis įjungta, jūs patirsite lėtą įvesties vėlavimą. Jei „vsync“ išjungtas, turėsite susidoroti su ekrano plyšimu. Taigi, jūs turite nuspręsti, ar norite žaisti savo žaidimus su vėlavimais, ar ekrano ašaromis.

Jei norite išbandyti „Nestopia UE“, galite jį atsisiųsti nemokamai.

  • Atsisiųskite „Nestopia UE“

VirtuaNES

10 langai

„VirtuaNES“ yra dar vienas emuliatorius, kurio kūrėjas nebepalaiko . Nepaisant to, kad „VirtuaNES“ nepalaikomas nuo 2007 m., Jis vis tiek veikia nepriekaištingai bet kurioje „Windows“ versijoje, įskaitant „Windows 10“.

Tiesą sakant, emuliatoriui nereikia daugiau palaikymo ar tobulinimo, kad būtų galima žaisti NES žaidimus jūsų kompiuteryje.

„VirtuaNES“ yra labai pritaikomas NES emuliatorius, kuriame pateikiamos labai patogios funkcijos. Jame yra išorinis vairasvirtės ir žaidimų valdiklio palaikymas bei reguliuojamas ekranas, įskaitant viso ekrano režimą.

Tiems, kurie mėgsta daryti viską paprasčiau, „VirtuaNES“ turi aktyvią „Cheat Codes“ palaikymo tarnybą. Jūs netgi galite redaguoti šešias atminties vietas, kad išbandytumėte naujus kodus. „VirtuaNES“ galima nemokamai.

  • Atsisiųskite „VirtuaNES“

jNES

jnes langai

„Jnes“ yra bene geriausias emuliatorius tiems, kurie tiesiog nori atidaryti ROM ir pradėti žaisti savo mėgstamą žaidimą. Jis neturi daugybės funkcijų, kaip kai kurie kiti emuliatoriai iš šio sąrašo, tačiau tikriausiai yra lengviausias naudoti.

Tai nereikalauja sudėtingos sąrankos ir neturi jokių žinomų problemų.

Kai kurios pagrindinės šio emuliatoriaus funkcijos yra galimybė naudoti žaidimų pultą, galimybė valdyti garsą ir galimybė reguliuoti ekrano dydį.

Jis veikia su NES arba NSF ROM. Taigi, kol jums tiesiog reikia mėgautis savo žaidimu, neeksperimentuojant su pažangiomis funkcijomis, „jNES“ yra tobulas.

„Jnes“ yra nemokama, ją galite patraukti ir pradėti žaisti iškart.

  • Parsisiųsti Jnes

Nintenduliatorius

„Nintendulator“ langai

„Nintendulator“ yra dar vienas patikimas NES emuliatorius, skirtas „Windows“. Tai parašyta C ++ kalba, kad vartotojams būtų teikiama kuo geresnė patirtis. Kartu su realistišku žaidimu „Nintendulator“ taip pat turi keletą rankų funkcijų.

Šis emuliatorius turi integruotą „Game Genie“ palaikymą, kad būtų galima pradėti automatinį žaidimą, taip pat integruotą „USB Gamepad“ palaikymą. Kas taip pat gana šaunu apie šį emuliatorių, yra tai, kad jame yra „Soft-rest“ ir „hard-reset“, kaip matyti originalioje konsolėje.

„Nintendulator“ galima įsigyti nemokamai, todėl būtinai išbandykite.

  • Atsisiųskite „Nintendulator“

RockNES

„Rocknes“ yra paprastas ir stabilus emuliatorius, turintis daug funkcijų. Tai gali būti ne taip greitai kaip kiti, tačiau skirtumas nėra labai pastebimas.

Jis palaiko visus žaidimus ir turi „Eagle“ režimą, kuris padeda žaisti žaidimą ir garsą.

Jei norite nustatyti, kad jums priklauso garso, vaizdo, žaidimų valdiklis ir kitos parinktys, turėtumėte žinoti, kad po pirmo paleidimo RockNES sukurs ROCKNES.CFG failą, kurį bus galima lengvai redaguoti.

Be to, emuliatorius palaiko „Game Genie“ ir visą informaciją apie tai, kaip naudoti šią funkciją, galite rasti ROCKNES.TXT faile, esančiame atsisiųstame ZIP.

  • Atsisiųskite „RockNES“

Mesenas

„Mesen“ žaidimas

„Mesen“ palaiko visus kada nors NES sukurtus žaidimus. Taip pat yra tiksliausias turimas NES emuliatorius ir juo galite pasitikėti užtikrintai.

Jis turi daug funkcijų ir paprastą sąsają. Tai padeda naudotis vartotojo patirtimi ir leidžia viskas vykti sklandžiau ir greičiau.

Kai kurios funkcijos apima ekvalaizerį, grojimą tinkle, apgaulės ieškiklį, vaizdo ir garso įrašymo įrenginius ir daugelį kitų.

Tikrai naudinga parinktis yra ta, kad „Mesen“ atsimins paskutinius naudotus jūsų ROM failus, kai išeisite, o kitą kartą sugrįžus bus rodoma to failo ekrano kopija ir paskutinis atkūrimo laikas.

Tai gali padaryti keli failai.

Jums bus malonu žinoti, kad „Mesen“ automatiškai sukuria išsaugojimo taškus, kai juos atsitiktinai uždarote ir visa jūsų pažanga išsaugoma.

  • Parsisiųsti MESEN

„Nesbox“ / universalus emuliatorius

universalaus emuliatoriaus langai

„Nesbox“ yra moderniausias NES emuliatorius, kurį galite rasti dabar. Tai iš tikrųjų suteikia žaidėjams dvi galimybes: galite žaisti NES žaidimus tiesiogiai savo naršyklėje, „Nesbox“ svetainėje, tačiau kūrėjas taip pat siūlo „UWP“ programą, skirtą „Windows 10“.

Jei nenorite vargti atsisiuntę emuliatorius, tiesiog apsilankykite „Nesbox.com“, įdėkite savo ROM ir pradėkite groti. Patirtis yra gana sklandi ir neturėtumėte turėti jokių atsilikimų ar kitų našumo problemų.

„Nexbox“ internetinis emuliatorius palaiko NES (.nes), „Sega“ (.gen .smd), „Super Nintendo“ (.smc), „GameBoy“ (.gb .gbc .gba) formatus.

Kalbant apie „Windows 10“ skirtą programą „Universal Emulator“, tai galbūt geriausias „NES“ emuliatorius „Windows“ parduotuvėje. Tai puikiai veikia „Windows 10“, „Windows 10 Mobile“ ir net „Windows Holographic“.

Tiesiog įdiekite jį į „Windows 10“ planšetinį kompiuterį arba „Windows Mobile“ telefoną ir galėsite žaisti mėgstamus NES žaidimus, kad ir kur eitumėte.

  • Apsilankykite „Nesbox“ / „Universal Emulator“

Universalus „Windows 10“ emuliatorius užbaigia geriausių „Microsoft“ operacinės sistemos NES emuliatorių sąrašą. Kaip matote, kiekviena iš šių priemonių siūlo tai, ko tam tikri vartotojai norėtų.

Kai kurie yra labai paprasti, tačiau neturi pažangių funkcijų, o kai kurie pažangesni emuliatoriai yra sudėtingesni. Taigi, galite pasirinkti viską, kas jums tinka.


Arba išbandykite vieną iš šių emuliatorių, norėdami žaisti retro ir arkadinius žaidimus!


Koks jūsų mėgstamiausias visų laikų NES žaidimas? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo