6 geriausi „Windows 10“ „Blu-ray“ grotuvai leidžia jūsų filmus

 • „Blu-ray“ vaizdo įrašai yra vaizdo kokybės pavyzdys, kiek tai leidžia dabartiniai standartai.
 • Toliau pateiktame straipsnyje bus pristatyti keli vaizdo grotuvai, galintys tvarkyti „Blu-ray“ vaizdo įrašus, kad galėtumėte mėgautis mėgstamų filmų žiūrėjimu.
 • Norėdami daugiau sužinoti apie šį nuostabų vaizdo įrašo formatą, apsilankykite mūsų „Blu-ray“ centre.
 • Daugiau panašių sąrašų ieškokite mūsų svetainės daugialypės terpės puslapyje.
Geriausi „Blu-ray“ grotuvai, skirti „Windows 10“

„Blu-ray“ diskas yra didelės talpos diskas, leidžiantis filmus 1080p ir 4K raiška. Dvikovų sluoksnio „Blu-ray“ diskų atmintyje yra 50 GB duomenų, palyginti su DVD 8,7 GB.

Taigi „Blu-ray“ diskai užtikrina geresnę vaizdo ir garso atkūrimo kokybę nei DVD. Be to, jie taip pat gali į savo meniu įtraukti daugiau papildomų premijų turinio.

Norėdami atkurti „Blu-ray“ diskus „Windows“ darbalaukyje ar nešiojamame kompiuteryje, jums reikės „Blu-ray“ optinio įrenginio (nebent išplėšėte turinį iš disko). Jums taip pat reikės „Blu-ray“ medijos leistuvo programinės įrangos, kuri visiškai palaiko disko formatą.

„Blu-ray“ grotuvai yra programinės įrangos įrankiai, skirti žaisti „Blu-ray“ filmus, kai juos įdedate į optinį įrenginį.

Tai yra programinės įrangos įrankiai, kurie tiesiogiai palaiko „Blu-ray“ formatą ir apima visas atkūrimo parinktis, kurių jums reikės žiūrint vaizdo įrašus. Tai yra vieni geriausių „Blu-ray“ grotuvų, skirtų „Windows 10“, su kuriais galima groti savo filmus.

Reklama

Kokie yra geriausi „Windows 10“ „Blu-ray“ grotuvai?

„PowerDVD 20“

„CyberLink“ svetainėje puikuojasi, kad „ PowerDVD 20“ yra numeris vienas pasaulyje filmas ir medijos leistuvas,  o leidėjo rinkodaros ažiotažui netrūksta esmės.

„PowerDVD 20“, be abejo, yra vienas geriausių „Blu-ray“ grotuvų pasaulyje, nes jis palaiko tiek „4K Ultra HD“, tiek „Full HD Blu-ray“ diskus.

Naujausia versija suteikia vartotojams galimybę atkurti „Blu-ray“ filmus per visą ekraną plačiaekraniuose televizoriuose su 21: 9 formato santykiu.

Be to, programinės įrangos „TrueTheater“ patobulinimo technologija dar labiau padidina „Blue-ray“ ir HD atkūrimo kokybę, padidindama apšvietimą ir optimizuodama spalvas.

„PowerDVD 20“ taip pat palaiko naujausius „Dolby“ ir DTS garso formatus, užtikrinančius kino garso kokybę.

Be žvaigždinio „Blu-ray“ atkūrimo, „PowerDVD 20“ yra puikus funkcijų rinkinys. „PowerDVD 20users“ gali perduoti vaizdo įrašus į savo televizorius naudodamiesi „Roku“, „Apple TV“, „Chromecast“ ir „Amazon FireTV“ skaitmeninės medijos leistuvais.

Programinė įranga palaiko VR ir 360 laipsnių turinį, be to, jame yra unikalus „VR“ režimas, skirtas „HTV Vive“ ir „Oculus Rift“ ausinėms.

„PowerDVD“ taip pat yra vienas geriausių medijos leistuvų žiūrint internetinius vaizdo įrašus, nes jo vartotojai gali leisti HDR, 360 laipsnių, „Full HD“ ir 4K „YouTube“ vaizdo įrašus ir prisegti juos žiūrėti neprisijungus.

Gerai išmetus medijos biblioteką, „PowerDVD 20“ beveik viskas, ko jums reikės iš medijos leistuvo.

Štai keletas „PowerDVD 20“ naudojimo privilegijų:

 • Galite susieti jį su savo namų tinklu ir perduoti vaizdo įrašus iš bet kurio įrenginio
 • Geriausias žiniasklaidos centras ir vaizdo grotuvas pasaulyje
 • Yra keli kainų planai, pagrįskite savo poreikius
 • Gali palaikyti visus naudojamus vaizdo failų formatus
„PowerDVD 20“

„PowerDVD 20“

Leiskite „Blu-ray“ diskus neprilygstamai naudodamiesi programa, kuri yra filmų grotuvas ir medijos centras, sujungtas į vieną. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

GOM grotuvas

Antrasis įrašas mūsų sąraše yra labai populiarus žiniasklaidos grotuvas tarp vartotojų, greičiausiai todėl, kad jis taip pat yra nemokamas variantas, kurį beveik visi gali naudoti be jokių apribojimų.

„GOM Player“ taip pat yra populiarus, nes turi labai intuityvią ir įprastą sąsają, ir visi, kurie kada nors naudojo kitą vaizdo grotuvą, gali lengvai apeiti ir šį.

Jis yra labai universalus, kalbant apie tai, kokius formatus jis gali palaikyti, ir jis netgi turi įmontuotą subtitrų biblioteką, todėl bet kas bet kur gali mėgautis bet kokiu filmu.

Kalbant apie išteklius, „GOM Player“ yra labai lengvas, net kai žaidžiate formatus, kuriuos tikitės labai apmokestinti, šiuo atveju tai yra „Blu-ray“ diskai.

Štai keletas privilegijų, susijusių su „GOM Player“ naudojimu:

 • Nėra jokių problemų su „Blu-ray“ disko vaizdo atkūrimu
 • Gali tvarkyti daugumą vaizdo formatų
 • Lengvas ir labai nešiojamas
 • Ateina ir laisva forma
 • Intuityvi sąsaja
GOM grotuvas

GOM grotuvas

Mėgaukitės nuostabia vaizdo įrašų atkūrimo patirtimi naudodami „Blu-ray“ vaizdo įrašus naudodami šį nuostabų vaizdo grotuvą. 15 USD nemokamai

„Aiseesoft“ „Blu-ray“ grotuvas

„Aiseesoft Blu-ray“ grotuvas yra geros kokybės medijos leistuvas, kurį galite naudoti atkurdami įvairius vaizdo ir garso formatus.

„Aiseesoft Blu-ray“ grotuvas yra suderinamas su „Windows“ platformomis nuo XP iki „MacOS Mojave“ ir „High Sierra“.

„Aiseesoft Blu-ray“ grotuvas yra paprastas ir lengvai naudojamas vaizdo grotuvas su aptakiu ir stilingu vartotojo sąsajos dizainu.

Geriausias „Aiseesoft Blu-ray“ grotuvo dalykas yra tai, kad jis palaiko 4K atkūrimą MP4, MKI, MOV, FLV, H.265, TS ir FLV formatais, kad galėtumėte leisti vaizdo įrašus viena iš didžiausių skiriamųjų gebų.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad programinė įranga leidžiama tik 1080p „Blu-ray“ atkūrimui. „Aiseesoft Blue-ray“ taip pat pasižymi aukščiausios kokybės garso kokybe, nes palaiko „Dolby TrueHD“ be nuostolių garsą ir DTS-HD erdvinį garsą.

Ši programinė įranga neapima daugybės konfigūravimo parinkčių, tačiau jos vartotojai vis tiek gali koreguoti kai kuriuos vaizdo įrašų grojimo efekto nustatymus.

Gaukite „Aiseesoft Blu-ray“ grotuvą

„Aurora Blu-ray Media Player“

„Auroro Blu-ray Media Player“

„Aurora Blu-ray Media Player“ yra paprastas ir patogus vaizdo grotuvas, palaikantis platų laikmenų formatų spektrą. Programinė įranga suderinama su „Windows 10“, „Windows XP“ ir „Mac“ platformomis.

Galite išbandyti programinę įrangą su neregistruota versija, kuri prideda vandens ženklą prie „Blu-ray“ atkūrimo, spustelėdami Atsisiųsti toliau pateiktoje nuorodoje.

Keletas vaizdo grotuvų gali suderinti „Aurora Blu-ray Media Player“ įvairialypę medijos atkūrimo palaikymą. Be „Blu-ray Disc“, programinė įranga leidžia VCD, DVD, CD ir daugybę vaizdo ir garso failų formatų.

Programinė įranga apima kontrastą, sodrumą, gama, atspalvį ir kitas reguliavimo parinktis, kuriomis vartotojai gali pagerinti vaizdą.

„Aurora Blu-ray Media“ taip pat teikia patogius takelių sinchronizavimo valdiklius, kuriais vartotojai gali sinchronizuoti vaizdus, ​​garsą ir subtitrus.

Be to, vartotojai gali pritaikyti vaizdo įrašų subtitrų tekstą per programinės įrangos langą „Nuostatos“.

Taigi „Aurora Blu-ray Media Player“ yra niekam nereikalingas „Blu-ray“ grotuvas, kuriuo galite atkurti beveik bet kokį laikmenos formatą ir optimizuoti vaizdo įrašus, paveikslėlius ir garsą.

⇒ Gaukite „Aurora Blu-ray Media Player“

„DVDFab Player 5 Ultra“

„DVDFab Player 5“ yra daugialypės terpės grotuvas, kuris buvo įvertintas daugeliu atvejų. Tai „Blu-ray“ grotuvas, palaikantis „4K Ultra HD Blu-ray Disc“ atkūrimą, taip pat DVD, BDAV ir AVCHD.

Programinė įranga turi „Ultra“, „Standard“ ir „Free“ versijas, kurių mažmeninė prekyba kainuoja 99 ir 59 USD.

Atminkite, kad nemokamos programinės įrangos versija nepalaiko „Blu-ray“ disko, o norint atkurti 4K „Blu-ray“ jums reikės „Ultra“ versijos.

Galite pridėti nemokamą programinę įrangą „DVDFab Player 5“ prie „Windows 10“, „8.1“, „8“ ir „7“, spustelėdami žemiau esančioje nuorodoje esančią programinės įrangos nemokamo atsisiuntimo mygtuką.

„DVDFab Player 5“ gali būti ne pats ekonomiškiausias medijos leistuvas, tačiau jis leidžia žiūrėti „Blu-ray“ diską ir DVD tiek asmeniniuose kompiuteriuose, tiek televizoriuose aukščiausios kokybės 4K vaizdo kokybe ir apima HDR10 atkūrimo režimą.

Be to, „DVDFab Player 5“ yra vienas iš nedaugelio medijos leistuvų, palaikantis 3D „Blu-ray“ diską 3D filmams su keturiais 3D išvesties režimais.

Medijos leistuvas taip pat palaiko „Dolby TrueHD“, „DTS-HD“ ir „Atmos“, kad garso išvestis būtų aukščiausio lygio.

Be to, kad palaiko naujausias vaizdo ir garso technologijas, „DVDFab Player 5“ turi keletą patogių funkcijų. Norėdami optimizuoti atkūrimą televizoriams ar VDU, vartotojai gali pasirinkti TV režimą arba kompiuterio režimą .

Medijos leistuvas palaiko „Blu-ray“ meniu, o vartotojai gali pasirinkti meniu režimą, norėdami leisti diską su meniu, arba paprastą režimą, kad tik leistų filmą.

Jame yra pritaikomas grojaraščio įrankis, kuriuo galite nustatyti filmų grojaraščius.

Vaizdo įrašų miniatiūrų peržiūros leidėjas patvirtino, kad netrukus jos bus pridėtos prie „DVDFab Player 5“. Taigi, „DVDFab Player 5“ tikrai yra kylanti medijos leistuvo žvaigždė, į kurią verta atkreipti dėmesį.

⇒ Gaukite „DVDFab Player 5 Ultra“

Geriausi „Blu-ray“ grotuvai, skirti „Windows 10“ (nemokama versija)

Dabar pažiūrėkime, kokie yra geriausi rinkoje esantys „Blu-ray“ grotuvai. Šie įrankiai suteikia papildomų funkcijų ir galimybių, palyginti su aukščiau išvardyta nemokama programine įranga.

„Leawo Blu-ray“ grotuvas

„Leawo Blu-ray“ grotuvas yra vienas iš geriausių nemokamų „Blu-ray“ grotuvų.

Taigi, neabejotinai tai yra geriausios vertės „Blue-ray“ grotuvas. Programinė įranga leidžia 1080p „Blu-ray“ diską, „Blu-ray“ ISO failus, DVD ir dažniausiai naudojamus vaizdo ir garso failų formatus.

„Leawo Blu-ray“ grotuvą galite pridėti prie „Windows“ platformų nuo XP iki 10 spustelėdami Atsisiųsti šiame tinklalapyje. Taip pat yra „OS X 10.9“ suderinama „Leawo Blu-ray Player“ versija, kurią vartotojai gali paleisti „Mac“.

„Leawo Blu-ray“ grotuvas turi daugiau vaizdo, garso, atkūrimo ir subtitrų nustatymų, nei dauguma alternatyvių programinės įrangos.

Vartotojai gali konfigūruoti kontrastą, gama, pikselius, vaizdo mastelio keitimo metodus, mastelio dydį, ekrano atnaujinimo dažnį, pateikimo būdą, peržiūros režimą, garso išvestį, garsumo taikymą, garso srautą, subtitrų tekstą ir dar daugiau.

Programinė įranga nepalaiko 4K vaizdo atkūrimo, tačiau palaiko pažangias garso technologijas, tokias kaip DTS5.1 ir „TrueHD“, kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės garsas.

Kitas geras „Leawo Blu-ray“ grotuvo dalykas yra tai, kad jame rodomi diskų šaltinių meniu, kad vartotojai galėtų pasirinkti „Blu-ray“ premijos turinį.

Be to, programinėje įrangoje yra keletas naujovių, tokių kaip virtualusis nuotolinis valdymas, momentinių nuotraukų įrankis, baterijos apsaugos parinktis ir pritaikomas fonas.

⇒ Gaukite „Leawo Blu-ray“ grotuvą

DAPlayer

DAPlayer

„DAPlayer“ yra dar vienas „viskas viename“ medijos leistuvas, skirtas 1080p vaizdo įrašų atkūrimui, kuris yra laisvai prieinamas. Programinė įranga palaiko komercinį „Blu-ray“ diskų atkūrimą ir gali leisti tiek AACS apsaugotus, tiek „BD +“ diskus.

„5KPlayer“ yra atnaujinta „DAPlayer“ versija, minima programinės įrangos svetainėje, tačiau tai leidžiama tik iš disko išplėšto „Blu-ray“ turinio atkūrimui.

Jei norite groti „Blu-ray“ tiesiai iš disko, „DAPlayer“ yra geresnis pasirinkimas. Norėdami pridėti programinę įrangą prie „Windows“, spustelėkite toliau pateiktoje nuorodoje Atsisiųsti „DAPlayer“, skirtą „Blu-ray“ groti.

„DAPlayer“ yra daugialypės terpės grotuvas, grojantis daugumą medijos failų formatų, nes jame yra 320 vaizdo ir 120 garso kodekų.

Programinė įranga turi intuityvų vartotojo sąsają, kurioje yra pritaikomas grojaraštis, kuriame vartotojai gali importuoti vaizdo įrašus ir muziką naudodami savo naršyklės medį arba vilkdami ir numesdami failus.

„DAPlayer“ yra vienas iš efektyvesnių išteklius naudojančių „Blu-ray“ grotuvų su minimaliu procesoriaus panaudojimu.

Be to, daugialypės terpės grotuve yra daugybė vaizdo, garso ir subtitrų nustatymų, kuriais vartotojai gali reguliuoti atspalvį, kontrastą, formato santykį, sodrumą, persijungimo režimą, stereofoninį režimą, ekvalaizerį, mastelį ir kampą, garso įrenginį, subtitrų tekstą ir dar daugiau.

Kadangi tai nemokama programinė įranga, „DAPlayer“ tikrai verta pasidomėti, prieš išbandant kai kurias kitas alternatyvas.

Gaukite „DAPlayer“

Taigi rinkitės bet kurį iš šių „Blu-ray“ grotuvų, skirtų „Windows 10“. Jie teikia geriausius „Blu-ray“ diskų atkūrimus 4K arba 1080p raiška.

Net jei jums nereikia leisti „Blu-ray“ turinio, jie vis tiek yra puikūs medijos leistuvai, kuriuos galite naudoti DVD, vaizdo ir muzikos failams.


Aukščiau paminėti įrašai taip pat naudingi, jei jus domino šios temos:

Leiskite „Blu-ray“ sistemoje „Windows 10“ - visi aukščiau išvardyti įrašai puikiai veikia „Windows 10“ ir nekelia jokių problemų atkuriant „Blu-ray“ vaizdo įrašus.


DUK: Sužinokite daugiau apie „Blu-ray“ grotuvus

 • Kokį vaizdo kodeką gali leisti vyresni „Blu-ray“ grotuvai?

Senesni „Blu-ray“ grotuvai gali leisti bet kokį kodeką, palaikomą žemesnės nei „Blu-ray“ kokybės vaizdo formatų.

 • Ar „Blu-ray“ gros DVD grotuvuose?

Ne, net geriausi DVD grotuvai negali paleisti „Blu-ray“ grotuvų.

 • Koks „Blu-ray“ grotuvas leidžia „HBO GO“?

Deja, „HBO GO“ pašalino „Blu-ray“ grotuvų palaikymą dar 2016 m.

 • Ar „Blu-ray“ grotuvas gali atkurti DVD diskus?

Taip, „Blu-ray“ grotuvai gali leisti DVD diskus, tačiau tik tuo atveju, jei tai parašyta funkcijų sąraše.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn.