Norėdami lengvai gauti geriausius daiktus, naudokite šį „Terraria“ išsaugojimo redaktorių

 • Praėjus beveik dešimtmečiui, „Terraria“ gavo paskutinį atnaujinimą, kuris papildo naują turinį elementų ir naujo įvykio pavidalu.
 • Jei ilgą laiką negrojote „Terraria“ ir kuo mėgautis naujausiu turiniu, naudodami išsaugojimo rengyklę kelias valandas nuskusite ankstyvąjį žaidimą.
 • Jei ieškote geriausių „Steam“ žaidimų pasiūlymų arba bandote pataisyti jau turimus žaidimus, peržiūrėkite mūsų kruopščiai kuruojamą „Steam“ žaidimų puslapį.
 • Norėdami gauti daugiau aukščiausio lygio žaidimų aprėpties, rekomenduojame apsilankyti mūsų žaidimų centre, kur aptariama karščiausi žaidimai.
kaip naudotis teraria išsaugojimo redaktoriumi

„Terraria“ gavo paskutinį atnaujinimą, kuris dešimtmetį trukusią kelionę užbaigia liūdna, tačiau patenkinama. Naujausiame atnaujinime buvo pridėti elementai, klaidų taisymai ir žemėlapių optimizavimas. Bet be „Terraria“ išsaugojimo rengyklės bus sunku pasiekti visus daugiau nei 5000 elementų.

Ši programinė įranga leis naujiems ir sugrįžusiems žaidėjams naršyti daiktų katalogą ir suteikti sau postūmį žaidime. Žinoma, tai atims retų daiktų ūkininkavimo patirtį.

Kokį „Terraria“ išsaugojimo redaktorių turėčiau naudoti?

Terrasavr

geriausia išsaugoti terariumo redaktorių

„Terrasavr“ yra internetinis „Terraria“ išsaugojimo redaktorius, kuriame vartotojai gali redaguoti savo charakterį ir aprašą. Šią platformą lengva naudoti ir ji neturi jokių atlyginimų, laikydamasi „Terraria“ filosofijos.

Norėdami redaguoti savo personažą, jums tereikia pereiti į „Terrasavr“ puslapį ir įkelti simbolį spustelėdami mygtuką Įkelti grotuvą viršutinėje kairėje ekrano pusėje.

Naršymo lange turėsite rasti savo grotuvą ir jį atidaryti. Numatytoji įrašymo vieta bus C:> Vartotojai> [Jūsų vartotojo vardas]> Dokumentai> Mano žaidimai> „Terraria“> Žaidėjai.

Leistuvo failas turės tą patį pavadinimą kaip jūsų žaidimo grotuvas ir plėtinys .plr .

rasti terariumo išsaugojimo žaidimą

Kai jūsų simbolis bus įkeltas, galėsite naršyti per antrosios eilutės skirtukus. Čia galite redaguoti:

 • Simbolio išvaizda
 • Įranga (įskaitant kosmetikos daiktus)
 • Augintiniai, tvirtinimai ir įvairūs daiktai
 • Žaidėjų inventorius
 • Bankas, seifas, „Forge“ ir „Void“
 • Mėgstamieji ir tyrimai

Kaip pridėti elementų prie savo inventoriaus

Norėdami pridėti elementų prie savo inventoriaus, galite spustelėti mygtuką Biblioteka, kuris atvers kategorijų sąrašą. Čia galite naršyti arba naudoti paieškos funkciją, jei ieškote konkretaus elemento.

Elementai, kuriuos galite pridėti prie savo atsargų, bus rodomi apatinėje atsargų dalyje. Jei kažkas pritraukia jūsų įmantrumą, paprasčiausiai nuvilkite jį į savo žaidėjų sąrašą ir jis jūsų.

Be to, kad pakeisite savo charakterį ir inventorių, galite sukurti prekių aprašus, kai reikia redaguoti kelis simbolius. Tiesiog pridėkite visus norimus daiktus prie savo atsargų ir spustelėkite „ Išsaugoti elementus“ .

terrasavr išsaugoti redaktorių

Tai atsisiųs inventoriaus failą į jūsų kompiuterį ir galėsite jį įkelti į kitą simbolį nei „Terrasavr“.

Baigę atnaujinti „Terraria“ simbolį, galite išsaugoti spustelėdami mygtuką Išsaugoti grotuvą ekrano viršuje. Tai atsisiųs grotuvo failą. Viskas, ką jums reikia padaryti dabar, tai pakeisti originalų grotuvo failą nauju ir viskas.

„Terrasavr“ puikiai dirbo atliekant bandymus, tačiau mes raginame jus padaryti savo grotuvo atsarginę kopiją prieš pradėdami pridėti elementus ir redaguoti išsaugojimą. Be to, šis „Terraria“ išsaugojimo redaktorius veikia su visomis žaidimo versijomis: „Windows“, „MacOS“, „Linux“ ir mobiliaisiais.

Be to, „Terrasavr“ buvo atnaujintas, kad veiktų su „ Terraria 1.4“, ir apima visus elementus, kurie buvo pridėti prie žaidimo. Kai kurie kiti „Terraria“ išsaugojimo redaktoriai nebuvo atnaujinti, todėl neveiks, kaip „Terraria InvEdit“ atveju.


Norite atskleisti savo „Terraria“ žemėlapio paslėptas paslaptis? Pašalinkite karo miglą su šiais „Terraria“ žemėlapių žiūrovais


Jei dar nežinote, „Terraria“ yra vienas geriausių išlikimo žaidimų. Dalydamasi tam tikrais panašumais su „Minecraft“, „Terarria“ išsiskyrė savo didžiule veikla ir daiktais, kuriuos galima sukurti.

Be to, kūrėjas „Re-Logic“ sulaukė didžiulio pagyrimo už savo vartotojus palaikantį požiūrį. Mokamo DLC, mikrotransakcijų, grobio dėžių ir agresyvaus kovos su apgaule pasaulyje kūrėjų, kurie beveik dešimtmetį palaikys visiškai nemokamą žaidimą, yra nedaug.

Štai kodėl tiek „Terraria“, tiek „Re-Logic“ nusipelno gausių aplodismentų kiekvienam žaidėjui visame pasaulyje, nepaisant to, ar jie jiems patinka, ar ne. Skrybėlės nuo devų!

Ar jums patiko žaisti „Terraria“? Ar sutinkate su „Terraria“ įrašymo redaktorių naudojimu? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.


DUK: „Terratia Save Editors“

 • Kaip pakeisti „Terraria“ išsaugojimą?

Jei norite pakeisti tam tikrus pasaulio aspektus, kai kurie „Terraria“ žemėlapių žiūrovai jums leis tai padaryti. Norėdami pakeisti žaidėją ar jo inventorių, galite naudoti „Terrasavr“.

 • Kur yra „Terraria“ išsaugojimo failas?

„Terraria“ išsaugojimo failai yra čia:

C:> Vartotojai> [Jūsų vartotojo vardas]> Dokumentai> Mano žaidimai> „Terraria“.

Šioje vietoje rasite ir „ Players“, ir „ Worlds“ aplankus.

 • Kaip naudoti „Terraria“ redaktorių?
 1. Eikite į Terrasavr
 2. Įkelkite grotuvo failą
 3. Pakeiskite savo išvaizdą ir inventorių
 4. Išsaugokite failą
 5. Pakeiskite originalų grotuvo failą

Kaip parodėme šiame vadove, labai lengva redaguoti „Terraria“ išsaugojimą.