5 populiariausios nepriekaištingos „Windows 7“ naršyklės

  • Jei jūsų sistemoje vis dar veikia „Windows 7“, būtinai naudokite atitinkamą naršyklę.
  • Pasirinkite iš „Opera“, „UR“ naršyklės, „Google Chrome“ ir kitų patikimų naršyklių, aprašytų toliau.
  • Kadangi esate pasiryžęs šiek tiek ilgiau laikytis šios OS, taip pat peržiūrėkite „Windows 7“ skyrių.
  • Ieškote panašių variantų? Tiesiog ištirkite mūsų naršyklių centrą ir išsirinkite jums labiausiai tinkančius.
Nepriekaištingos „Windows 7“ naršyklės

„Windows 7“ vis dar turi didelę vartotojų bazę, nors dabar ją aplenkė „Windows 10“ ir „Microsoft“ nutraukė.

Nepaisant to, būkite tikri, kad „Windows 7“ suderinamų žiniatinklio naršyklių netrūksta.

Vartotojai gali pasirinkti iš naršymo pasėlių kremo. Tai geriausios „Windows 7“ naršyklės.

Reklama

Kokios yra geriausios naršyklės, suderinamos su „Windows 7“?

Opera

naudotis Opera

„Opera“ yra „Windows 7“ naršyklė, kuri įvertina originalumą ir funkcijas. Nors tai yra „Chromium“ naršyklė, „Opera“ turi unikalų vartotojo sąsajos dizainą su sparčiojo rinkimo puslapiu ir šonine juosta.

Tai leidžia vartotojams prisegti sparčiuosius klavišus ir kitas patogias parinktis. Naršyklėje yra keli patogūs įrankiai, kurių „Chrome“ nėra.

Sąraše yra integruoti keitikliai, nešiojamųjų kompiuterių energijos taupymo parinktis, tiesioginės paieškos juosta ir puslapių ekrano kopijų įrankis.

Be to, „Opera“ integruotas skelbimų blokatorius gali pašalinti daugybę skelbimų, kad pagreitintų naršymą. Be to, vartotojai prie naršyklės gali pridėti tiek „Opera“, tiek „Chrome“ plėtinius.

Be visų šių dalykų, „Opera“ turi šias pagrindines funkcijas :

  • Įmontuotas VPN 
  • Akumuliatoriaus tausojimo priemonės parinktys
  • Įtaisytas naujienų skaitytuvas
  • Pelės gestai
  • Vaizdinės žymės
Opera

Opera

„Opera“ yra geriausias „Windows 7“ pasirinkimas. Tikėtina, kad jūs greitai priprasite prie sparčiojo rinkimo puslapio ir šoninės juostos. Nemokamai apsilankykite svetainėje

UR naršyklė

naudokite UR naršyklę

UR nėra didelė vardų naršyklė, skirta „Windows 7“, tačiau joje yra viskas, ko daugumai vartotojų reikės iš naršyklės ir dar šiek tiek daugiau.

UR yra viena iš nedaugelio naršyklių, kurioje yra įmontuotas antivirusinis skaitytuvas, VPN ir skelbimų blokatorius. Naršyklė taip pat pasižymi greitu atsisiuntimo greičiu dėl pažangios lygiagrečios technologijos.

UR yra „Chromium“ naršyklė, kurios sąsajos dizainas panašus į „Google Chrome“. Tiesą sakant, ši naršyklė yra šiek tiek panaši į pavyzdinės „Google“ naršyklės „Mach 2“ versiją.

Jo dizainas yra panašus ir supaprastintas, o naršyklės skirtukas Nustatymai atrodo panašiai kaip „Chrome“.

Be to, UR taip pat naudojasi didžiule „Chrome“ plėtinių saugykla. Taigi, yra daug priedų, skirtų UR!

UR naršyklė

UR naršyklė

Turėdamas itin intuityvų vartotojo sąsajos dizainą ir „Chrome“ tipo skirtuką Nustatymai, UR naršyklė yra puikus pasirinkimas „Windows 7“. Gaukite nemokamą apsilankymą svetainėje

„Google Chrome“

naudoti „Google Chrome“

„Google Chrome“ yra daugumos vartotojų mėgstamiausia „Windows 7“ ir kitų platformų naršyklė. Pradedantiesiems „Chrome“ yra viena iš greičiausių naršyklių, nors ji gali užkirsti kelią sistemos ištekliams.

Tai paprasta naršyklė su supaprastintu ir intuityviu vartotojo sąsajos dizainu, palaikančia visas naujausias HTML5 žiniatinklio technologijas.

„Chrome“ yra viena iš labiausiai pritaikomų naršyklių dėl didžiulio išplėtimo ir temų saugyklos.

Be to, tai taip pat yra viena iš geriausių daugiaplatformių naršyklių, nes vartotojai gali sinchronizuoti „Chrome“ skirtukus, plėtinius ir žymes visuose įrenginiuose.

Taigi, ar tikrai reikia patikrinti kai kurias kitas alternatyvas?

Atsisiųskite „Google Chrome“

Mozilla Firefox

naudoti „Mozilla Firefox“

„Mozilla“ su „Quantum“ atnaujinimu suteikė naują atgaivą „Firefox“. Tai buvo didelis atnaujinimas, kuris „Fox“ pavertė greitesne naršykle, atnaujino savo vartotojo sąsają ir pridėjo prie jos papildomų naujų įrankių.

Vartotojai meniu „Puslapio veiksmai“ gali pasirinkti parinktį Padaryti ekrano kopiją , Kopijuoti nuorodą , El. Pašto nuoroda ir Siųsti skirtuką į įrenginį .

„Firefox“ taip pat buvo viena iš labiausiai pritaikomų naršyklių, nes vartotojai gali pertvarkyti įrankių juostą ir pridėti naujų temų prie naršyklės naudodami skirtuką Tinkinti „Firefox“ ir sukonfigūruoti šriftus iš skirtuko Parinktys.

Be to, yra daugybė puikių „Firefox“ plėtinių, kuriais vartotojai gali toliau tinkinti naršyklę.

Kitas puikus „Mozilla Firefox“ dalykas yra tai, kad tai yra lengvesnė ir sistemos išteklių taupanti naršyklė nei „Chrome“.

„Mozilla“ didžiuojasi, kad jos pavyzdinės naršyklės RAM naudojimas yra 30 procentų mažesnis nei „Chrome“.

Taigi „Firefox“ yra geresnė naršyklė, skirta „Windows 7“ staliniams ir nešiojamiesiems kompiuteriams su žemesnėmis sistemos specifikacijomis.

Atsisiųskite „Mozilla Firefox“

Vivaldi

naudoti Vivaldi

„Vivaldi“ yra naršyklė su panašiu vartotojo sąsajos dizainu, kaip ir „Opera“, kurioje pateikiamos tinkinimo ir skirtukų valdymo parinktys, kurias gali suderinti kelios kitos naršyklės.

„Vivaldi“ naršyklė yra skirta energijos vartotojams, nes joje yra daugumos vaizdinių elementų, sparčiųjų klavišų, pradinio puslapio ir lango pritaikymo parinktys.

Skirtukų valdymui „Vivaldi“ yra skirtukų grupavimo ir išdėstymo parinktys; ir vartotojai taip pat gali perkelti skirtukų juostą į lango šoną.

Vartotojai taip pat gali pridėti „Chrome“ plėtinius prie „Vivaldi“, o tai yra dar viena didelė premija.

Atsisiųskite „Vivaldi“

Tai yra penkios geriausios „Windows“ naršyklės, kurias gali naudoti „Win 7“ vartotojai. Nė viena iš naujausių šių naršyklių versijų nėra suderinama su XP.

Kalbant apie „Windows 7“, prieš atnaujindami OS turite atsižvelgti į daugelį dalykų.

Pavyzdžiui, „Microsoft“ teigia, kad neturėtumėte įdiegti „Windows 10“ sename „Windows 7“ kompiuteryje dėl aparatūros apribojimų. Vietoj to bendrovė siūlo įsigyti visiškai naują kompiuterį.

Be to, perkėlimo procesas yra skirtingas kiekvienam vartotojui, ypač verslo vartotojams.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip saugiai pereiti iš „Windows 7“ į „Windows 10“, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Balandžio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.