NUSTATYTI: Nepasiekiamo įkrovos įrenginio klaida sistemoje „Windows 10“

 • Tvarkyklės yra gana svarbios, nes jos leidžia „Windows 10“ naudoti jūsų aparatinę įrangą, tačiau jei jūsų tvarkyklės yra pasenusios ir todėl nesuderinamos su „Windows 10“, tai gali sukelti įvairiausių problemų, viena iš jų yra NEPIEIGIAMA BATO ĮRENGINIO „BSoD“ klaida.
 • Jei atnaujinus tvarkykles problema neišsisprendė, eikite ir išbandykite „Windows 10“ integruotą trikčių šalinimo įrankį. Galite naudoti šį įrankį spręsdami įvairiausias problemas, įskaitant BSOD problemas, tokias kaip ši klaida.
 • „BSoD“ klaidas gali sukelti įvairiausios programinės ir aparatinės įrangos problemos, tačiau tikrai rasite sprendimą, jei apsilankysite mūsų „BsoD“ klaidų trikčių šalinimo centre.
 • Jūs nežinote, kaip ištaisyti „Windows 10“ klaidas? Parašėme daugybę straipsnių apie šias problemas. Visus mūsų sprendimus rasite „Windows 10“ klaidų centre.
Nepasiekiamas įkrovos įrenginys

„Blue Screen of Death“ klaidas gali sukelti probleminė programinė įranga arba sugedusi aparatinė įranga.

Įprasta, kad visos „BSoD“ klaidos sugadina „Windows 10“ ir iš naujo paleidžia kompiuterį, kad būtų išvengta žalos.

Kadangi šių tipų klaidos gali būti gana rimtos, šiandien mes parodysime, kaip ištaisyti PRIEIGIAMOS BATO ĮRENGINIO klaidą.

 • Nepasiekiamas įkrovos įrenginys po BIOS atstatymo, BIOS atnaujinimas - Pasak vartotojų, ši klaida dažniausiai atsiranda po BIOS iš naujo arba BIOS atnaujinimo. Šią problemą sukelia jūsų konfigūracija, tačiau ją galima lengvai išspręsti.
 • Nepasiekiamas įkrovos įrenginio išorinis kietasis diskas - keli vartotojai pranešė apie šią problemą naudodami išorinį standųjį diską. Tai yra neįprasta problema, tačiau turėtumėte sugebėti ją išspręsti naudodamiesi vienu iš mūsų sprendimų.
 • Nepasiekiama įkrovos įrenginio perkrovimo kilpa - pasak vartotojų, kartais dėl šios problemos galite įstrigti iš naujo paleisties cikle. Tai gali būti didelė problema, nes apskritai negalėsite pasiekti „Windows“.
 • „Windows to Go“ neprieinamas įkrovos įrenginys - keli vartotojai pranešė apie šią problemą naudodami „Windows to Go“. Jei įvyksta ši klaida, negalėsite paleisti OS iš USB atmintinės.
 • Nepasiekiamas įkrovos įrenginys AHCI, RAID, IDE - kartais aparatūros nustatymai gali sukelti šią problemą. Norėdami tai išspręsti, turite patikrinti kietojo disko nustatymus BIOS.
 • Nepasiekiamas įkrovos įrenginys, diegiantis „Windows 10“ - Pasak vartotojų, kartais ši problema gali kilti diegiant „Windows 10“. Keletas vartotojų pranešė, kad dėl šios klaidos apskritai negali paleisti „Windows“.
 • Nepasiekiamas įkrovos įrenginio persijungimas - kai kuriais atvejais ši klaida gali atsirasti dėl persijungimo. Jei neseniai įjungėte savo prietaisą, būtinai pašalinkite „overclock“ nustatymus ir patikrinkite, ar problema vis dar rodoma.
 • Nepasiekiamas įkrovos įrenginio SSD - pasak vartotojų, kartais ši problema gali pasirodyti su SSD. Tai gali būti didelė problema, tačiau turėtumėte sugebėti ją išspręsti naudodamiesi mūsų sprendimais.

Kaip aš galiu ištaisyti neprieinamą įkrovos įrenginio BSoD klaidą sistemoje „Windows 10“?

Turinys:

 1. Atnaujinkite tvarkykles
 2. Paleiskite BSOD trikčių šalinimo įrankį
 3. Paleiskite SFC nuskaitymą
 4. Paleiskite DISM
 5. Patikrinkite standųjį diską
 6. Iš naujo įdiekite grafikos plokštės tvarkyklę
 7. Įeikite į saugųjį režimą
 8. Įgalinti AHCI režimą BIOS
 9. Patikrinkite, ar nėra atsilaisvinusių laidų
 10. Atlikite „Windows 10“ atstatymą
 11. Patikrinkite, ar nėra sugedusios aparatūros
 12. Patikrinkite standųjį diską
 13. Pertvarkykite BIOS

1. Atnaujinkite tvarkykles

Tvarkyklės yra gana svarbios, nes jos leidžia „Windows 10“ naudoti jūsų aparatinę įrangą.

Bet jei jūsų tvarkyklės yra pasenusios ir todėl nesuderinamos su „Windows 10“, tai gali sukelti įvairiausių problemų, viena iš jų yra NEPIEIGIAMAS PASIRENKIMO ĮTAISO BSoD klaida.

Norint ištaisyti tokio tipo klaidas, labai patartina atnaujinti tvarkykles. Norėdami tai padaryti, tiesiog apsilankykite aparatūros gamintojo svetainėje, raskite naujausias tvarkykles ir atsisiųskite jas.

Kai kurie vartotojai teigia, kad šią klaidą sukelia IDE ATA / SATA valdiklio tvarkyklė, ir, jų teigimu, BSoD klaida buvo ištaisyta atsisiųsdami ir įdiegę naujausią šios tvarkyklės versiją.


Ar žinojote, kad dauguma „Windows 10“ vartotojų turi pasenusias tvarkykles? Naudokitės šiuo vadovu, būkite žingsnis į priekį.


Automatiškai atnaujinkite tvarkykles

Vairuotojų paieška savarankiškai gali užtrukti. Taigi, patariame naudoti įrankį, kuris tai padarys už jus automatiškai.

Automatinio tvarkyklės atnaujinimo priemonės naudojimas tikrai sutaupys jus nuo vargo ieškant tvarkyklių rankiniu būdu ir visada atnaujins jūsų sistemą su naujausiomis tvarkyklėmis.

„Tweakbit“ tvarkyklių atnaujinimo priemonė (patvirtinta „Microsoft“ ir „Norton Antivirus“) padės automatiškai atnaujinti tvarkykles ir išvengti kompiuterio pažeidimų, kuriuos sukelia diegiant netinkamas tvarkyklių versijas. 

Po kelių bandymų mūsų komanda padarė išvadą, kad tai yra geriausiai automatizuotas sprendimas.

Čia yra trumpas vadovas, kaip jį naudoti:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „  TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonęNepasiekiamas įkrovos įrenginio tvarkyklės atnaujinimo programos langas
 2. Įdiegus programą, kompiuteris pradės automatiškai ieškoti pasenusių tvarkyklių. „Driver Updater“ patikrins jūsų įdiegtų tvarkyklių versijas pagal naujausių versijų debesų duomenų bazę ir rekomenduos tinkamai atnaujinti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai palaukti, kol bus baigtas nuskaitymas.

  „Tweakbit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonės „Nepasiekiamas įkrovos įrenginys“ nuskaitymo procesas

 3. Baigę nuskaityti, gausite visų jūsų kompiuteryje rastų tvarkyklių ataskaitą. Peržiūrėkite sąrašą ir pažiūrėkite, ar norite atnaujinti kiekvieną tvarkyklę atskirai, ar visas iš karto. Norėdami atnaujinti vieną tvarkyklę vienu metu, spustelėkite nuorodą Atnaujinti tvarkyklę šalia tvarkyklės pavadinimo. Arba tiesiog spustelėkite mygtuką „Atnaujinti viską“ apačioje, kad automatiškai įdiegtumėte visus rekomenduojamus naujinimus.

  Automatiškai atnaujinti visą neprieinamą įkrovos įrenginį

  Pastaba:  Kai kuriuos tvarkykles reikia įdiegti keliais žingsniais, todėl turėsite kelis kartus paspausti mygtuką „Atnaujinti“, kol bus įdiegti visi jo komponentai.


2. Paleiskite BSOD trikčių šalinimo įrankį

Jei tvarkyklių atnaujinimas neišsprendė problemos, eikite ir išbandykite „Windows 10“ integruotą trikčių šalinimo įrankį.

Galite naudoti šį įrankį spręsdami įvairiausias problemas, įskaitant BSOD problemas, pvz., INACCESSIBLE BOOT DEVICE klaidą.

Štai kaip paleisti „Windows 10“ trikčių šalinimo įrankį:

 1. Atidarykite programą „  Nustatymai“  ir eikite į   skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“ .
 2. Kairėje esančiame meniu pasirinkite Trikčių šalinimas  .
 3.  Dešinėje srityje pasirinkite  BSOD ir spustelėkite  Vykdyti trikčių šalinimo įrankį .šalinti mėlyną ekraną Nepasiekiamas įkrovos įrenginys
 4. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte trikčių šalinimo įrankį.

Jei kyla problemų atidarant programą „Nustatymas“, peržiūrėkite šį straipsnį, kad išspręstumėte problemą.


Jei trikčių šalinimo įrankis sustoja prieš užbaigdamas procesą, išspręskite jį naudodamiesi šiuo išsamiu vadovu.


3. Paleiskite SFC nuskaitymą

Kitas trikčių šalinimo įrankis, kuris čia gali būti naudingas, yra SFC nuskaitymas. Tai yra komandinės eilutės įrankis, kuris patikrina jūsų sistemą dėl galimų trūkumų ir, jei įmanoma, juos pašalina.

Taigi, tai taip pat gali išspręsti neprieinamos įkrovos įrenginio klaidą. Štai kaip paleisti SFC nuskaitymą sistemoje „Windows 10“:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mygtuką Pradėti meniu ir atidarykite  komandų eilutę (administratorius).
 2. Įveskite šią eilutę ir paspauskite Enter: sfc / scannow sfc scannow Neprieinamas įkrovos įrenginys
 3. Palaukite, kol procesas bus baigtas (tai gali užtrukti).
 4. Jei sprendimas bus rastas, jis bus automatiškai pritaikytas.
 5. Dabar uždarykite komandų eilutę ir iš naujo paleiskite kompiuterį.

Jei kyla problemų pasiekiant komandų eilutę kaip administratorius, geriau atidžiau pažvelkite į šį vadovą.


komanda „scannow“ sustabdyta dar nepasibaigus procesui? Nesijaudinkite, mes jums lengvai pataisėme.


4. Paleiskite DISM

Trečiasis trikčių šalinimo įrankis, kurį čia naudosime, yra DISM. Dislokavimo vaizdų aptarnavimas ir valdymas (DISM), kaip sakoma jos pavadinime, sistemos diegimą vėl iš naujo įdiegia ir išsprendžia galimas problemas.

Taigi taip pat gali būti, kad bus išspręsta klaida „NEPASIEKIAMAS PASIRENGIMO PRIETAISAS“. Apžvelgsime standartinę ir procedūrą, kurioje naudojamos toliau nurodytos diegimo laikmenos:

 • Standartinis būdas
 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Pradėti ir atidarykite komandų eilutę (administratorius).
 2. Įklijuokite šią komandą ir paspauskite Enter:
   • DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealthDISM cmd Nepasiekiamas įkrovos įrenginys
 3. Palaukite, kol nuskaitymas bus baigtas.
 4. Iš naujo paleiskite kompiuterį ir bandykite dar kartą atnaujinti.
 • Su „Windows“ diegimo laikmena
 1. Įdėkite „Windows“ diegimo laikmeną.
 2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite meniu Pradėti ir meniu pasirinkite komandų eilutę (administratorius).
 3. Komandų eilutėje įveskite šias komandas ir po kiekvienos paspauskite Enter:
  • dism / online / cleanup-image / scanhealth
  • dism / online / cleanup-image / restorehealth
 4. Dabar įveskite šią komandą ir paspauskite Enter:
  • DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth /source:WIM:X:SourcesInstall.wim:1 / LimitAccess
 5. Įsitikinkite, kad pakeisite  X  reikšmę pritvirtinto disko raidę įdiegę „Windows 10“.
 6. Baigę procedūrą, iš naujo paleiskite kompiuterį.

Jei neturite „Windows“ diegimo laikmenos, vos keliais žingsniais galite sukurti įkrovos USB diską su „Windows 10“. Pažvelkite į šį nuostabų vadovą, kuris padės jums tai padaryti.

5. Patikrinkite standųjį diską

 1. Įveskite išplėstinį paleidimą (paleiskite kompiuterį iš naujo, laikydami nuspaudę klavišą „ Shift“ ).
 2. Pasirinkite  Trikčių šalinimas> Išplėstinės parinktys .
 3.  Parinkčių sąraše pasirinkite  Komandinė eilutė .
 4. Kai pasirodys komandinė eilutė, įveskite šias eilutes ir paspauskite Enter po kiekvienos eilutės, kad ją paleistumėte:
  • bootrec.exe / rebuildbcd
  • bootrec.exe / fixmbr
  • bootrec.exe / fixboot
 5. Kai kurie vartotojai taip pat siūlo, kad taip pat turite paleisti papildomas „  chkdsk“  komandas. Norėdami atlikti šias komandas, turite žinoti visų kietojo disko skaidinių disko raides. Komandų eilutėje turėtumėte įvesti šiuos duomenis (bet nepamirškite naudoti raidžių, atitinkančių kietojo disko skaidinius kompiuteryje):
  • chkdsk / rc:chkdsk cmd Neprieinamas įkrovos įrenginys
  • c hkdsk / rd:

  Tai tik mūsų pavyzdys, todėl nepamirškite, kad turite atlikti komandą chkdsk kiekvienam kietajame diske, kurį turite.

 6. Iš naujo paleiskite kompiuterį ir patikrinkite, ar problema išspręsta.

Norite automatiškai patikrinti savo HDD būklę? Peržiūrėkite šiuos nuostabius įrankius, kurie padės išsaugoti kietąjį diską.


6. Iš naujo įdiekite grafikos plokštės tvarkyklę

grafikos plokštės gigabaitų nepasiekiamo įkrovos įrenginio BSOD klaida

Kai kurie vartotojai teigia, kad atnaujinę savo grafikos plokštės tvarkykles pradėjo gauti „INACCESSIBLE BOOT DEVICE“ klaidą.

Norėdami išspręsti šią problemą, turite pašalinti dabartinius vaizdo plokštės tvarkykles ir iš naujo jas įdiegti.

Norėdami pašalinti grafikos plokštės tvarkyklę, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite „Display Driver Uninstaller“.
 2. Atsisiuntę įrankį, paleiskite jį ir vykdykite instrukcijas.

Pašalinus grafikos plokštės tvarkyklę, kompiuteris turėtų būti paleistas iš naujo.

Paleidus iš naujo, eikite į savo grafikos plokštės gamintojo svetainę ir atsisiųskite naują grafikos plokštės tvarkyklę.

Atminkite, kad „Nvidia“ vartotojai pranešė apie šią problemą, tačiau net jei neturite „Nvidia“ vaizdo plokštės, vis tiek galite išbandyti šį sprendimą.

Jei norite alternatyvų, galite peržiūrėti šį sąrašą su geriausiais pašalintuvais, kuriuos galite naudoti dabar.


Norite naujausių GPU tvarkyklių? Pažymėkite šį puslapį ir visada atnaujinkite naujausius bei geriausius.


7. Įeikite į saugųjį režimą

Saugusis režimas sukurtas paleisti tik su reikalingomis tvarkyklėmis ir tik pačia pagrindine programine įranga.

Todėl, jei NEPASIEKIAMOS PAVADINIMO ĮTAISO klaidą sukelia tam tikra trečiosios šalies programinė įranga, turėtumėte be jokių problemų naudoti saugųjį režimą.

Norėdami įeiti į saugųjį režimą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paleiskite kompiuterį iš naujo, kol jis paleidžiamas. Darykite tai, kol nepradėsite automatinio taisymo.
 2. Pasirinkite Trikčių šalinimas> Išplėstinės parinktys> Paleisties nustatymai . Spustelėkite mygtuką Paleisti iš naujo .

  išplėstinis paleidimas Nepasiekiamas įkrovos įrenginys mėlyname ekrane

 3. Kai jūsų kompiuteris bus paleistas iš naujo, pamatysite parinkčių sąrašą. Paspauskite 5 arba F5, kad įjungtumėte saugųjį režimą naudodami tinklą .

Patikrinkite, ar jūsų kompiuteris veikia tinkamai saugiuoju režimu. Jei nėra problemų, galite naudoti saugųjį režimą, kad atnaujintumėte arba pašalintumėte tam tikrus tvarkykles ar programas, kurios gali sukelti šią klaidą.

Vartotojai teigia, kad norint ištaisyti PRIEINAMĄ PAVADINIMO ĮTAISO klaidą reikia tik įvesti saugųjį režimą ir klaida turėtų būti automatiškai ištaisyta iš naujo paleidus kompiuterį.

8. Įgalinkite AHCI režimą BIOS

Pasak vartotojų, galite lengvai ištaisyti PRIEINAMĄ PAVADINIMO ĮTAISO klaidą paprasčiausiai įgalindami AHCI režimą BIOS. Norėdami tai padaryti, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Kol jūsų kompiuterio įkrovos langai nuolat spaudžia F2 arba Del, kad patektumėte į BIOS.
 2. Įvedę BIOS, eikite į skyrių „ Išplėstinė“ ir pakeiskite „ Nustatyti AHCI režimą“ į „ Įjungta“ .
 3. Pasirenkama : nustatykite AHCI režimo valdymą į „ Auto“ .
 4. Išsaugokite pakeitimus ir iš naujo paleiskite kompiuterį.

Verta paminėti, kad jūsų BIOS gali skirtis, ir norėdami sužinoti, kaip įvesti BIOS ir pakeisti AHCI režimą, būtinai patikrinkite pagrindinės plokštės vadovą, kur rasite išsamių instrukcijų.

9. Patikrinkite, ar nėra atsilaisvinusių kabelių

kabelinio kompiuterio neprieinamos įkrovos įrenginio klaida

Nedaugelis vartotojų pranešė, kad atsilaisvinę kabeliai gali sukelti neprieinamą įkrovos įrenginio klaidą.

Todėl turite išjungti kompiuterį, jį atjungti, atidaryti kompiuterio dėklą ir patikrinti, ar viskas tinkamai prijungta.

Verta paminėti, kad nedaugeliui vartotojų pavyko išspręsti šią problemą, prijungus kietąjį diską prie kito pagrindinės plokštės prievado, todėl būtinai išbandykite.


10. Atlikite „Windows 10“ atstatymą

Jei KLAIDĄ „NEPASIEKIAMAS PAVADINIMAS“ sukelia tam tikra programinė įranga, galite lengvai ištaisyti šią klaidą atlikdami „Windows 10“ atstatymą.

Atminkite, kad šis procesas ištrins visus failus iš jūsų C skaidinio, todėl būtinai sukurkite atsarginę kopiją.


Sukurkite atsarginę duomenų kopiją kaip profesionalas atlikdami vos kelis veiksmus. Viskas, ką reikia žinoti, yra čia!


Sukūrus atsarginę kopiją, norint užbaigti šį procesą, gali prireikti „Windows 10“ diegimo laikmenos.

Naudodamiesi medijos kūrimo įrankiu, galite lengvai sukurti įkrovos USB atmintinę su „Windows 10“.

Jei kyla problemų dėl medijos kūrimo įrankio ir negalite jo tinkamai paleisti sistemoje „Windows 10“, peržiūrėkite šį straipsnį, kuriame pateikiami keli puikūs problemos sprendimo būdai.

Norėdami atlikti „Windows 10“ atstatymą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paleiskite kompiuterį iš naujo, kol jis paleidžiamas. Tai turėtų paleisti automatinio taisymo režimą.
 2. Pasirinkite Trikčių šalinimas> Atstatyti šį kompiuterį> Pašalinti viską .
 3. Jei jūsų paprašys įdėti „Windows 10“ diegimo laikmeną, atlikite tai.
 4. Pasirinkite Tik diskas, kuriame įdiegta „Windows“> Tiesiog pašalinkite mano failus ir spustelėkite mygtuką Atkurti .
 5. Atlikite nurodytus veiksmus ir palaukite, kol bus baigtas atstatymo procesas.

Jei problema išlieka net iš naujo nustatius „Windows 10“, turėtumėte patikrinti, ar kompiuteryje nėra sugedusios aparatūros.

Reikia daugiau informacijos, kaip atkurti gamyklinius kompiuterio duomenis? Perskaitykite šį straipsnį ir sužinokite viską, ką reikia žinoti.

11. Patikrinkite, ar nėra sugedusios aparatūros

pagrindinė plokštė

„BSoD“ klaidas kartais gali sukelti tam tikra aparatinė įranga, dažniausiai RAM, taigi, jei gaunate klaidų su neprieinamu įkrovos įtaisu, įsitikinkite, kad patikrinote savo RAM.

Jei jūsų RAM veikia tinkamai, patikrinkite kitus pagrindinius komponentus, pvz., Standųjį diską ar pagrindinę plokštę.

Sugedusio komponento radimas gali būti keblus ir turėsite atlikti išsamią aparatūros apžiūrą, kad ją rastumėte.

Taip pat turime paminėti, kad neseniai įdiegta aparatūra taip pat gali sukelti tokio tipo klaidas.

Taigi, jei neseniai įdiegėte naują aparatinę įrangą, būtinai ją pašalinkite arba pakeiskite ir patikrinkite, ar jūsų kompiuteris veikia be jos.


12. Patikrinkite standųjį diską

Kai kuriais atvejais šią klaidą galite gauti dėl failų sugadinimo. Tačiau problemą galite išspręsti paprasčiausiai atlikdami „chkdsk“ nuskaitymą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + X, kad atidarytumėte „Win + X“ meniu. Pasirinkite komandų eilutę (administratorius) arba „ PowerShell“ (administratorius) .

  cmd administratorius

 2. Kai atsidarys komandinė eilutė , įveskite chkdsk / r C: ir paspauskite Enter .

  chkdsk cmd

 3. Jūsų bus paprašyta iš naujo paleisti kompiuterį ir suplanuoti nuskaitymą. Įveskite Y ir paspauskite Enter .

Kai kompiuteris bus paleistas iš naujo, „chkdsk“ nuskaitymas bus automatiškai paleistas. Jei dėl šios klaidos negalite pasiekti „Windows“, galite pereiti į „ Advanced Boot Menu“ ir naudoti komandų eilutę iš ten.

13. Perkraukite BIOS

Kai kuriais atvejais dėl sugadintos BIOS gali pasirodyti NEPASIEKIAMOS BATO ĮRENGINIO klaida.

Jei kyla ši problema, galbūt norėsite pabandyti atnaujinti BIOS ir patikrinti, ar tai išsprendžia problemą.

Turėkite omenyje, kad BIOS atnaujinimas yra pažangi procedūra, o tinkamai nepadarius, galite pakenkti visam laikui.

Nepasiekiama įkrovos įrenginio klaida gali būti varginanti, tačiau vartotojai pranešė, kad ją galima lengvai pašalinti įvesdami saugųjį režimą arba atnaujindami tvarkykles.

Jei šie sprendimai neveikia, išbandykite kelis kitus šio straipsnio sprendimus.

Jei turite kitų pasiūlymų ar klausimų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje ir būtinai juos patikrinsime.

DUK: Sužinokite daugiau apie KLAIDĄ „NEPASIEKIAMA BATO ĮRANGA“?

 • Kas yra neprieinama įkrovos įrenginio klaida?
Nepasiekiamo įkrovos įrenginio klaida yra BSoD klaida, kuri atsiranda, kai „Windows 10“ bandant paleisti nepavyksta pasiekti sistemos skaidinio. Taip nutinka dėl sugadintų, pasenusių ar netiksliai sukonfigūruotų tvarkyklių.
 • Kaip pataisyti nepasiekiamą įkrovos įrenginį naudojant CMD?

Komandų eilutėje turite naudoti komandą chkdsk C: / f . Jei kovojate, nesijaudinkite, nes mes turime išsamų vadovą, kaip išspręsti šią problemą.

 • Kaip pataisyti įkrovos įrenginį?

Turėsite pakeisti įkrovos tvarką iš BIOS. Jei „Windows 10“ nepaiso įkrovos tvarkos, perskaitykite šį vadovą, kaip išspręsti problemą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.