„PUBG Lite“ jūsų regione nepasiekiama Kaip pataisyti?

 • Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, dėl kurių skundžiasi „PUBG Lite“ žaidėjai, yra tai, kad „ PUBG Lite“ nėra jūsų regione . Labiausiai erzina tai, kad tai atsitinka atsitiktinai.
 • Galite išspręsti problemą naudodami VPN paslaugą, kad apeitumėte regiono apribojimo klaidą, arba atlikdami rankinę konfigūraciją „Windows 10“ datos ir laiko nustatymuose.
 • Jei žaidimo metu norite padidinti privatumą, turime geriausius „PUBG“ ir „PUBG Lite“ VPN.
 • Apsilankykite puslapyje Kaip sužinoti daugiau apie įvairių VPN klaidų šalinimą jūsų sistemoje.
„PUBG Lite“ taisymas jūsų regione nepasiekiamas

Kas yra „PUBG Lite“?

„PUBG Lite“ yra nemokama populiaraus žaidimo „PlayerUnknown's Battlegrounds“ versija. „Lite“ leidimas yra atvirai tariant geriausias būdas patirti PUBG nemokant nė cento.

Nors nemokamos paslaugos yra puikus rėmas didinant vartotojų bazę, pagrindinis dėmesys joms nėra skirtas. Todėl kartais nemokami vartotojai gali susidurti su problemomis, kurių neturi „premium“ / mokami vartotojai.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių „PUBG Lite“ žaidėjų klaidų yra tai, kad „ PUBG Lite“ nėra jūsų regione . Jį labiau erzina tai, kad jis pasirodo visiškai atsitiktinis.

Kai kurie žaidėjai patiria tai paleidę, kiti turi šią problemą iškart po žaidimo pabaigos arba konfigūruodami savo nustatymus. Atrodo, kad tai taip pat nesilaiko modelio. Laimei, jūs galite tai lengvai išspręsti ir mes jums tiksliai parodysime, kaip tai padaryti.

Kaip pataisyti „PUBG Lite“ negalima jūsų regiono klaidoje?

1. Naudokite VPN

 1. Atsisiųskite VIP ir įdiekite jį į savo kompiuterį
 2. Paleiskite VPN ir prisijunkite prie saugaus serverioVIP yra prijungtas prie Nyderlandų
 3. Paleiskite „PUBG Lite“ savo kompiuteryje ir patikrinkite, ar jis veikia

PIA yra stabilus, efektyvus „Kape Technologies“ VPN, kuris gali padėti apsaugoti jūsų privatumą žaidžiant „PUBG Lite“. Be to, tai gali padėti pašalinti ar pažaboti pingo problemas ir netgi suklaidinti savo vietą, kad būtų išvengta liūdnai pagarsėjusios „PUBG Lite“ klaidos jūsų regione negalima.

Privati ​​interneto prieiga

Privati ​​interneto prieiga

Ar sužinojote, kad „PUBG Lite“ negalima jūsų regiono klaidoje? VIA gali padėti to išvengti, suklaidindamas savo vietą. 2,85 USD / mėn. Pirkite dabar

Ši VPN paslauga turi daugiau nei 3000 serverių, paskirstytų visame pasaulyje, tinklą, apimančią 66 vietas 46 šalyse.

Pastaba: jei įjungę VPN matote tą pačią klaidą, atsijunkite nuo pasirinkto serverio ir pasirinkite kitą. Galbūt norėsite naudoti kitą vietą, nes klaida, matyt, yra susijusi su vieta.

2. Teisingai sukonfigūruokite laiko juostą

 1. Paspauskite  klaviatūros „ Win“ klavišą
 2. Įveskite vietos privatumo nustatymus ir meniu pasirinkite parinktį
 3. Įsitikinkite, kad įgalinote „ Location “ savo kompiuteryje ir programoms leidžiama ją pasiektiVieta įgalina „Windows 10“
 4. Hit Win dar kartą klavišą klaviatūroje
 5. Įveskite Keisti datą ir laiką ir spustelėkite parinktį tuo pačiu pavadinimu„Windows 10“ keičia datą ir laiką
 6. Perjunkite šias parinktis į ĮJUNGTA:
  1. Nustatykite laiką automatiškai
  2. Automatiškai prisitaikykite prie vasaros laiko
  3. Laiko juostą nustatyti automatiškaiKonfigūruoti datos ir laiko nustatymus
 7. Patikrinkite, ar automatiškai nustatyta laiko juosta yra tikra ir tiksli
 8. Paleiskite „PUBG Lite“ ir patikrinkite, ar vis tiek gaunate klaidą

Pastaba: laiko juostos konfigūravimo metodas neveiks naudojant VPN. VPN paprastai suklaidina jūsų vietą ir priskiria skirtingus laikus (o kartais net datas), atsižvelgiant į jūsų virtualią vietą.

Norėdami išvengti „PUBG Lite“ regiono klaidos, naudokite VPN

Apibendrinant galima pasakyti, kad jei žaidžiant „PUBG Lite“ jums užteko regiono klaidų, naudingiausias VPN, pvz., PIA, gali būti jūsų geriausias statymas. Ši paslauga gali padėti suklaidinti jūsų buvimo vietą, kad žaidimas nesukeltų klaidų dėl kliento ir serverio laiko juostos / datos neatitikimų.

Net jei „PUBG Lite“ pradeda veikti, kai esate prisijungę prie savo mėgstamo VPN serverio, vis tiek galite lengvai išspręsti problemą pasirinkdami kitą serverį. Šis procesas neužtrunka per ilgai, be to, jis yra labai intuityvus ir patogus naudoti.

Be to, naudojant VPN gali būti net pašalintos su pingais susijusios problemos, o tai taip pat suteiks jums daugiau privatumo.

DUK: Sužinokite daugiau apie tai, kad „PUBG Lite“ jūsų regione nėra

 • Kaip pakeisti „PUBG Lite“ regioną?

Galite pakeisti „PUBG Lite“ regioną naudodami VPN, pvz., PIA. Paleiskite VPN, iš serverio / regiono sąrašo pasirinkite kitą regioną, prisijunkite prie jo, tada paleiskite žaidimą. Turėtumėte prisijungti prie regiono, kurį priskyrė jūsų VPN.

 • Ar galiu naudoti VPN norėdamas sumažinti „PUBG Lite“ pingą?

Jei naudojate patikimą VPN paslaugą, „PUBG Lite“ galite patobulinti savo pingą ir žaidimą. Mes pasirinkome 6 geriausius žaidėjams skirtus VPN, kurie padės sumažinti ping.

 • Ar „PUBG Lite“ galima įsigyti visame pasaulyje?

Kurį laiką „PUBG Lite“ tapo visuotine, tačiau galbūt negalėsite prieiti prie tam tikrų regionų. Tokiu atveju galite naudoti VPN, kad lengvai apeitumėte geografinį apribojimą.