Negalite pašalinti „Chromium“? Išbandykite šiuos greitus sprendimus

 • Vartotojai dažnai daro klaidą atsisiųsdami „Chrome“ iš kitų vietų nei oficiali „Google“ svetainė.
 • Patraukus iš sukčių iškylančiųjų langų ar skelbimų svetainės, tai sugadina įmontuotą pašalinimo programą.
 • Jei norite perskaityti daugiau susijusių straipsnių, būtinai pažymėkite skyrių „Trikčių šalinimas“.
 • Panašias problemas galima išspręsti vadovaujantis mūsų specialiojo naršyklių centro sprendimais.
Negalima pašalinti „Chromium“

„Chromium“ yra „Google“ atvirojo kodo žiniatinklio naršyklė, kurią iš pradžių gavome 2008 m. Tačiau ji vis dar naudojama iki šios dienos dėl savo greičio ir minimalistinės sąsajos.

Be to, „Chromium“ kodas yra prieinamas ir dažnai naudojamas kitų kūrėjų kuriant įvairias naršykles. Kartais tas naršykles kuriantys asmenys jas naudoja kaip kenkėjiško turinio platformą.

Tai sukelia daugybę „Windows 10“ kompiuterio saugumo rizikų.

Jei negalite pašalinti „Chromium“, yra tikimybė, kad atsisiuntėte „Chromium“ iš kitų vietų nei oficiali „Google“ svetainė.

Apsimetinėjant „Chromium“ ekrano viršuje įdiegiama įrankių juosta ir ji sugadina įmontuotą pašalinimo programą taip, kad negalite jos pašalinti.

Mes turime keletą sprendimų, kaip pašalinti „Chromium“. Tačiau norint pasiekti ilgalaikį efektą, patariame naudoti gerą antivirusinę programinę įrangą, kad išvalytumėte užkrėstus failus, kai baigsite „Chromium“ pašalinimą.

Kaip atsikratyti chromo?

1. Naudokite pašalinimo programos programinę įrangą

revo pašalinimo programa

Prieš atlikdami bet kurį iš toliau išvardytų veiksmų, galite įdiegti specialų įrankį, kuris automatiškai pašalins „Chromium“ iš jūsų kompiuterio.

„Revo Uninstaller“ yra viena populiariausių programų pašalinimo programų ir turi daugybę labai praktiškų funkcijų. Įdiegę šią programinę įrangą savo prietaise, ji atpažins visas įdiegtas programas ir galėsite pasirinkti, kurias turite pašalinti.

Naudotis programine įranga yra labai paprasta. Meniu galite pasirinkti greito pašalinimo funkciją, kuri pašalins pasirinktas programas be jūsų įsikišimo ir automatiškai ištrins visus likusius failus.

„Revo Uninstaller Pro“

„Revo Uninstaller Pro“

Visiškai pašalinkite bet kokią programinę įrangą ir įsitikinkite, kad naudojant „Revo Uninstaller“ neliko jos pėdsakų. Nemokamai apsilankykite svetainėje

2. Išbandykite kitą naršyklę

pereiti nuo chromo prie operos

Kalbant apie naršykles, kurios nesumažina jūsų kompiuterio greičio ar naudoja per daug atminties, „Opera“ yra galimybė apsvarstyti.

Tai greita ir patikima naršyklė su daugybe papildomų nemokamų funkcijų, kurios yra įtrauktos į sprendimą. Viena iš nuostabiausių „Opera“ funkcijų yra „Speed ​​Dial“, kuris, kaip rodo pavadinimas, leidžia lengviau ir greičiau nei bet kada pasiekti savo mėgstamas svetaines.

Įmontuotas „adblocker“ apsaugos nuo skelbimų, kurie ne tik gali jus varginti, bet ir blaško dėmesį ir netgi neleidžia greičiau įkelti puslapių. Naudojant šį blokavimą, puslapiai bus įkeliami 90% greičiau.

O jei norite dar didesnio greičio, spartieji klavišai yra kitas „Opera“ elementas, sukurtas jums. Galite nustatyti visų naršymo metu atliktų veiksmų nuorodas.

Opera

Opera

Jei norite patikimos naršyklės, greito ryšio su lanksčia ir lengvai pritaikoma sąsaja, tai yra geriausias jūsų pasirinkimas! Nemokamai apsilankykite svetainėje

3. Pašalinkite „Chromium“ naudodami valdymo skydą

 1. Atidarykite valdymo skydą ir pasirinkite Pašalinti programą .pašalinti programos valdymo skydo langus 10
 2. Programų sąraše pasirinkite „ Chromium“ .
 3. Spustelėkite mygtuką Pašalinti sąrašo antraštėje.
 4. Patvirtinimo dialogo lange spustelėkite Pašalinti .
 5. Tada eikite į „ AppData“ aplanką ir visiškai pašalinkite „Chromium“ aplanką.pašalinti chromo appdata
 6. Ištuštinkite šiukšliadėžę, kad įsitikintumėte, jog visi „Chromium“ failai ir aplankai buvo visiškai pašalinti.
 7. Iš naujo paleiskite kompiuterį.

4. Pašalinkite „Chromium“ naudodami visas programas

 1. Spustelėkite meniu Pradėti.
 2. Raskite „ Chromium“ .
 3. Spustelėkite aplanką „Chromium“, tada pasirinkite Pašalinti „Chromium“ .
 4. Patvirtinimo dialogo lange spustelėkite Pašalinti .

Jei turite abejotinų papildinių ar plėtinių dėl „Chromium“, palikome keletą patarimų, kaip greitai jų atsikratyti įvairiose naršyklėse.

Greitas naršyklės saugumo patarimas

Nepaisant naršyklės sprendimo, kurį pasirenkate naudoti savo kompiuteryje, atminkite, kad hakeriai dažnai naudoja naršyklės plėtinius ar priedus, kad pavogtų informaciją iš jūsų kompiuterio ar įgytų jos kontrolę.

Todėl suraskite visus neseniai įdiegtus įtartinus naršyklės priedus, pasirinkite įtariai atrodančius ir paprasčiausiai juos pašalinkite. Prevencija yra geriau nei gydymas, todėl visada geriausia pašalinti plėtinius, kurie atrodo nesaugūs.

Ar pirmiau nurodytos procedūros turėjo kokių nors pokyčių? Praneškite mums naudodamiesi žemiau esančia komentarų sritimi.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Chromium“ / programų pašalinimą

 • Ar „Chromium“ naršyklė yra virusas?

Iš tiesų yra „Chromium“ virusas, dėl kurio vartotojai nerimauja. Tai kenkėjiška interneto naršyklė, sukurta naudojant „Chromium“ kodą, o pati „Chromium“ yra visiškai saugi.

 • Kaip aš galiu pašalinti „Chromium“?

„Chromium“ pašalinti naudojant valdymo skydą visai nebaisu. Šis vadovas parodys, kaip pašalinti pašalintas „Chromium“ problemas.

 • Kaip priversti programą pašalinti iš komandų eilutės?

Norėdami tai padaryti, atidarykite komandų eilutę kaip administratorius, tada įveskite msiexec / x   ir vardą .msi failo, kurį naudoja programa, kurią norite pašalinti.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Gegužę ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugpjūčio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.