Kaip ištaisyti vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinę klaidą sistemoje „Windows 10“

 • „Blue Screen of Death“ (BSoD) klaidos yra bendras terminas, skirtas klaidų pranešimams, rodomiems, kai kompiuteris susiduria su lemtinga klaida dėl programinės ar aparatinės įrangos problemų.
 • Nors BSoD pranešimų priežastis niekada nėra visiškai aiški, tam tikri rodikliai gali padėti suprasti, kur pradėti nuo trikčių šalinimo.
 • Kalbant apie trikčių šalinimą, šis straipsnis yra mūsų dedikuoto centro, skirto BSoD klaidoms taisyti, dalis, todėl įsitikinkite, kad pažymėjote ją, jei jums nesiseka vėl jas paleisti.
 • Norėdami gauti dar daugiau naudingų straipsnių, apsilankykite mūsų specialiame „Fix“ puslapyje.
pataisyti vidinę vaizdo įrašų planavimo priemonės klaidą

Jei turite vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinių klaidų kartu su mėlynu mirties ekranu, turėtumėte žinoti, kad tai yra dažna problema, su kuria susiduria „Windows 8“ ir „10“ vartotojai. „Windows“ kompiuteris užstrigs kelioms minutėms, kai atsiras ši klaida, ypač paleidus iš naujo.

Vaizdo planavimo priemonės vidinė klaida atsirado dėl klaidų, susijusių su grafikos plokšte, ir turi sustabdymo klaidos kodą. Kitos šios klaidos priežastys yra sugadintas sistemos failas, naujausi programinės ir aparatinės įrangos pakeitimai, sugadintas „Windows“ registras, kenkėjiškų programų ar virusų infekcija ir pasenusios grafikos tvarkyklės.

Tačiau mes sukūrėme sprendimus, kurie taikomi sprendžiant vaizdo įrašų planavimo priemonės klaidų problemą jūsų „Windows“ kompiuteryje.


Kaip ištaisyti vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinę klaidą „Windows 10“ kompiuteryje

 1. Paleiskite visą sistemos nuskaitymą
 2. Pataisykite savo registrą
 3. Atnaujinti vaizdo tvarkykles
 4. Iš naujo įdiekite vaizdo plokštės tvarkykles
 5. Pašalinkite naujausią įdiegtą techninę ar programinę įrangą
 6. Atnaujinkite „Windows“ OS

1. Paleiskite visą sistemos nuskaitymą

 1. Eikite į meniu Pradėti, įveskite „Windows Defender“ be kabučių ir dukart spustelėkite „Windows Defender“, kad paleistumėte antivirusinę programą.
 2. Kairiajame „Windows Defender“ programos skydelyje pasirinkite skydo piktogramą.langų gynėjų santrauka
 3. Naujame lange spustelėkite parinktį „Išplėstinis nuskaitymas“.
 4. Norėdami pradėti pilną sistemos nuskaitymą, pažymėkite viso nuskaitymo parinktį.

Vidinę vaizdo įrašų planavimo priemonės klaidą gali sukelti virusų ar kenkėjiškų programų infekcijos. Dėl šių klaidų gali kilti keletas problemų, susijusių su vaizdo įrašų planavimo priemonės vidine klaida.

Paleiskite visą sistemos nuskaitymą, kad aptiktumėte virusus ar kenkėjiškas programas, esančias jūsų „Windows“ kompiuteryje. Galite naudoti bet kurią trečiosios šalies antivirusinę programą arba „Windows“ integruotą antivirusinę programą „Windows Defender“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie geriausius antivirusinius sprendimus, naudojamus „Windows 10“, peržiūrėkite šį sąrašą.


2. Pataisykite savo registrą

 1. Eikite į Pradėti> įveskite cmd> dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Komandų eilutė> pasirinkite Vykdyti kaip administratorius.
 2. Dabar įveskite sfc / scannow be kabučių ir paspauskite „Enter“.vaizdo planuoklio vidinė klaida cmd sfc scannow
 3. Palaukite, kol nuskaitymo procesas bus baigtas, tada iš naujo paleiskite kompiuterį, kad pataisytumėte visus sugadintus failus.

Kitas būdas pašalinti vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinės klaidos problemą yra registro taisymas. Galite naudoti nepriklausomą įrankį, pvz., „CCleaner“ arba „Microsoft“ sistemos failų tikrinimo priemonę, kad patikrintumėte, ar nėra sugadintų failų, patikrina visų sistemos failų vientisumą ir pataiso visus failus su problemomis.


3. Atnaujinkite vaizdo tvarkykles

 1. Paspauskite „Windows“ ir „R“ klavišus, kad paleistumėte programą „Vykdyti“.
 2. Vykdyti languose įveskite devmgmt.msc ir spustelėkite Gerai, kad atidarytumėte Įrenginių tvarkytuvę.paleisti vaizdo planuoklio vidinę klaidą
 3. Kairiajame „Device Manager“ skydelyje išplėskite „Display adapter“ kategoriją ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite vaizdo plokštę.įrenginių tvarkyklė
 4. Pasirinkite „Atnaujinti tvarkyklę“ ir vykdykite nurodymus, kad pritaikytumėte naujinimą.
 5. Galiausiai, atnaujinę vaizdo tvarkyklę kompiuteryje, iš naujo paleiskite kompiuterį.

Be to, atnaujinus seną ar pasenusią grafikos tvarkyklę, gali būti išspręsta vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinės klaidos problema.


4. Iš naujo įdiekite vaizdo plokštės tvarkykles

 1. Paspauskite „ Windows“ ir „ R“ klavišus, kad paleistumėte programą „ Vykdyti “.
 2. Vykdymo languose įveskite devmgmt.msc ir spustelėkite „ Gerai “, kad atidarytumėte „ Device Manager“ .vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinė klaida
 3. Kairiajame „Device Manager“ skydelyje išplėskite „Display adapter“ kategoriją ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite vaizdo plokštę.
 4. Pasirinkite Pašalinti tvarkyklę  ir iš naujo paleiskite kompiuterį.
 5. Paleidus kompiuterį iš naujo, atsisiųskite ir įdiekite naujausią vaizdo plokštės tvarkyklę iš „Windows“ atsisiuntimo centro.

Be to, galite išspręsti vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinės klaidos problemą pašalindami dabartinę vaizdo tvarkyklę ir įdiegdami naujausią versiją iš „Windows“.


5. Pašalinkite naujausią įdiegtą techninę ar programinę įrangą

 1. Eikite į Pradėti> įveskite Programos ir programos, tada paspauskite klavišą Enter.
 2. Programų sąrašo lange spustelėkite išskleidžiamajame meniu įdiegta.įrenginių tvarkyklė
 3. Pasirinkite naujausią įdiegtą programą savo kompiuteryje, spustelėkite Pašalinti ir vykdydami nurodymus visiškai pašalinkite programą.

Be to, vaizdo planavimo priemonės vidinę klaidą gali sukelti įdiegus naujausią techninę ar programinę įrangą. Šiai pataisai reikės pašalinti aparatinę arba programinę įrangą, kuri neseniai buvo įdiegta jūsų „Windows“ kompiuteryje.

Tačiau aparatinės įrangos pašalinimo atveju; atjunkite įdiegtą aparatinę įrangą iš „Windows“ kompiuterio ir iš naujo paleiskite sistemą, kad pašalintumėte vidinę vaizdo įrašų tvarkyklės klaidą.


6. Atnaujinkite „Windows“ OS

 1. Eikite į Pradėti> paieškos laukelyje įveskite „update“ ir spustelėkite „Windows Update“, jei norite tęsti.vaizdo planuoklio vidinė klaida „Windows“ naujinimas patikrina, ar nėra naujinių
 2. „Windows Update“ lange patikrinkite, ar nėra naujinimų, ir įdiekite galimus naujinimus.
 3. Baigę atnaujinti, iš naujo paleiskite „Windows“ kompiuterį.

Taip pat galite išspręsti vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinės klaidos problemą atnaujindami „Windows“ OS į naujausią versiją. Pažymėtina, kad „Microsoft“ nuolat išleidžia „Windows“ naujinimus, kad pagerintų sistemos stabilumą ir išspręstų įvairias problemas ir klaidas, pavyzdžiui, vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinę klaidą.


DUK: Sužinokite daugiau apie BSoD

 • Ar grafikos plokštė gali būti atsakinga už BSoD?

Taip, bet koks aparatinės įrangos konfliktas ilgainiui gali sukelti BSoD. Taigi atnaujinus GPU, ypač jei jis yra datas, tikrai gali sumažėti tokių klaidų tikimybė.

 • Ar dėl BSoD gali prarasti savo duomenis?

Išskyrus atvejus, kai BSoD atsitinka, kai ką nors darėte, viskas, kas jau yra jūsų kietajame diske, teoriškai turėtų būti saugi nuo žalos.

 • Kaip mano sistemos failai gali būti sugadinti?

Laikui bėgant, failai sugadinami dėl nuolatinio programinės įrangos diegimo ir pašalinimo bei kenkėjiškų programų įtakos. Jei kamuojate vėliau, apsvarstykite galimybę įsigyti patikimą antivirusinę priemonę.


Tikimės, kad aukščiau išvardyti sprendimai padėjo išspręsti vaizdo įrašų planavimo priemonės vidinę problemą. Jei turite klausimų, pakomentuokite žemiau.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.