Nesantaika vis užšąla? Štai kaip tai ištaisyti visam laikui

 • „Discord“ yra programa, sukurta daugiausia žaidėjams bendrauti žaidžiant, tačiau daugelis vartotojų pranešė, kad „Discord“ vis užšąla.
 • Išjunkite suderinamumo režimą, jei „Discord“ vis užšąla, taip pat galite išjungti aparatūros pagreitį.
 • Žinoma, kad nesantaika sukelia problemų kai kuriose sistemose, todėl, jei norite likti priekyje kreivės, laikykite skirtukus mūsų nesantaikos trikčių šalinimo puslapyje.
 • Jei naudojate nesantaiką, didelė tikimybė, kad esate žaidėjas. Jei taip, turėtumėte peržiūrėti mūsų platų „Gaming Hub“, kuriame rašome apie naujausius žaidimus ir juos lydinčią programinę įrangą.
nesantaika vis užšąla

„Discord“ yra programa, sukurta daugiausia žaidėjams bendrauti žaidžiant, tačiau daugelis vartotojų pranešė, kad „Discord“ vis užšąla. Tai gali būti didelė problema, tačiau šiandieniniame straipsnyje mes parodysime, kaip ją išspręsti.

Nesantaikos užšalimo priežastys

 • Raktų susiejimas: raktų susiejimas yra funkcija, kurią palaiko įvairios programos. Jei dviem ar daugiau programų yra tie patys spartieji klavišai, galite susidurti su šia ir kitomis panašiomis problemomis.
 • Šaldymo problema gali iškilti, kai programa veikia suderinamumo režimu. Tai kyla dėl suderinamumo problemų programoje.
 • Aparatinės įrangos pagreitis: ši funkcija gali pagerinti jūsų našumą, tačiau taip pat gali užšalti, todėl galbūt norėsite ją laikinai išjungti.

Ką daryti, jei nesantaika vis užšąla? Šią problemą dažniausiai sukelia jūsų klavišų susiejimas, ir, norėdami ją išspręsti, būtinai išjunkite visus nesantaikos susiejimus. Jei tai neišsprendžia problemos, išjunkite aparatūros pagreitį „Discord“ programoje.

Ką aš galiu padaryti, jei nesutarimai užšąla dėl autentifikavimo?

 1. Išjungti raktų susiejimą
 2. Išjunkite suderinamumo režimą
 3. Išjunkite aparatūros pagreitį

1. Išjunkite klavišų susiejimą

nesantaika užšaldo klaviatūrą

Pagrindiniai susiejimai kartais gali sukelti nesantaiką. Tai galima lengvai išspręsti ištrinant pagrindinius susiejimus, todėl atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 1. Atidarykite „ Discord“ programą .
 2. Spustelėkite Parametrai .
 3. Paieškos klavišas susieja ir jį pažymi. Pasirodys sąrašas ir ant kiekvieno klavišo pamatysite raudoną kryžių. Norėdami ištrinti klavišų susiejimą, spustelėkite raudonos kryžiaus piktogramą. Atlikite tai visiems raktų surišimams. Problema bus išspręsta ištrynus pagrindinius susiejimus.

2. Išjunkite suderinamumo režimą

Jei nesantaika vis užšąla, problema gali būti susijusi su suderinamumo režimu. Norėdami išspręsti problemą, pabandykite išjungti nesuderinamumo suderinamumo režimą.

 1. Uždarykite programą.
 2. Tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „ Discord“ programą.
 3. Pasirinkite Ypatybės ir spustelėkite skirtuką Suderinamumas .
 4. Išjungti Paleiskite šią programą suderinamumo režimu .

  suderinamumo režimo nesantaika užšąla

 5. Spustelėkite Taikyti ir Gerai .

Dabar iš naujo paleiskite nesantaikos programą ir, jei užšaldymas tęsiasi, dar kartą atlikite nurodytus veiksmus ir pažiūrėkite, ar jis sustoja.


3. Išjunkite aparatūros pagreitį

Aparatinės įrangos pagreičio išjungimas taip pat gali padėti, jei nesantaika vis užšąla. Taigi, atlikite šiuos veiksmus, kad išjungtumėte programinės įrangos pagreitį.

 1. Atidarykite „ Discord“ programą .
 2. Tada spustelėkite Parametrai .
 3. Po to pasirinkite Išvaizda.
 4. Dešinėje srityje spustelėkite Išplėstinė , tada pasirinkite Aparatūros pagreitis.
 5. Išjunkite aparatūros pagreitį , jūsų gali paprašyti patvirtinti; jei taip, paspauskite Gerai .
 6. Po 5 veiksmo programa bus paleista iš naujo ir problema bus išspręsta.

Tai tik keli sprendimai, kurie gali jums padėti, jei „Discord“ vis užšąla jūsų kompiuteryje. Jei radote naudingus mūsų sprendimus, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.


DUK: nesantaika nereaguoja

 • Kodėl nesantaika vis užšąla?

Tai gali atsitikti po to, kai „Discord“ bus atnaujinta dėl žinomos klaidos ar sistemos nesuderinamumo. Norėdami pašalinti problemas, atlikite šiame vadove išvardytus veiksmus.

 • Kaip išspręsti nesutarimų nereagavimą?

Pakeiskite nustatymus, kaip parodyta aukščiau, kad nesantaika nenutrūktų. Be to, eikite į šias vietas ir ištrinkite aplankų turinį:

  • C:> Vartotojai> Jūsų vartotojo vardas> „AppData“> „Roamin“> nesantaika> Talpykla
  • C:> Vartotojai> Jūsų vartotojo vardas> „AppData“> „Roamin“> nesantaika> Vietinė saugykla
 • Ar nesantaika lėtina kompiuterį?

Nesantaika neturėtų sulėtinti jūsų kompiuterio. Jei susiduriate su šia problema, vadovaukitės mūsų vadovu, kad pagreitintumėte lėtą kompiuterį, ir apsvarstykite galimybę naudoti specializuotą programinę įrangą, kad ji veiktų sklandžiai.

 • Kodėl nesantaika juoda?

„Discord“ ekrane galite pamatyti juodą ekraną, jei jūsų grafikos tvarkyklės nėra atnaujintos arba kyla problemų dėl pačios programos. Kadangi juodo ekrano variantų yra daug, konkrečios problemos galite ieškoti mūsų juodojo ekrano saugykloje.


Redaktoriaus pastaba:   Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Gegužės mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.