[Išspręsta] Administratorius užblokavo jums vykdyti šią programą

 • Žvelgiant iš privilegijų perspektyvos, sistemoje „Windows“ yra tik dviejų tipų vartotojo abonementai: administratorius ir standartinis. Kiekvieno tipo galite turėti tiek, kiek jums patinka.
 • Paleidžiant ar diegiant programą gali pasirodyti klaidos pranešimas, kuriame sakoma, kad administratorius ją užblokavo. Tokiu atveju išjunkite antivirusinę programą arba pakeiskite grupės strategijas. Toliau skaitykite, kad sužinotumėte daugiau.
 • Šį straipsnį ir kitus gana panašius dalykus galite rasti skyriuje „Vartotojo abonementai“.
 • Domina būdai, kaip ištaisyti „Windows“ nesklandumus? Tada turite patikrinti „Windows 10“ klaidų trikčių šalinimo centrą mūsų svetainėje.
atidarykite komandų eilutę kaip administratorius

„Windows 10“ daro viską, kad apsaugotų jus nuo kenksmingos programinės įrangos, tačiau kartais „Windows 10“ apsauga yra pernelyg drastiška ir tai gali trukdyti diegti programas.

Vartotojai pranešė, kad jūsų administratorius užblokavo šią programos klaidą sistemoje „Windows 10“, ir šiandien mes pabandysime ją išspręsti.

Kaip išspręsti problemą administratorius užblokavo jus paleisti šią programą?

Administratorius užblokavo šią programą klaidos pranešimas kartais gali pasirodyti jūsų kompiuteryje ir neleisti paleisti ar įdiegti tam tikrų programų. Kalbėdami apie šią klaidą, vartotojai pranešė apie šias problemas:

 • Administratorius užblokavo šią programą, nes ji gali kelti pavojų saugumui - tai gana dažna problema, kuri gali pasirodyti jūsų kompiuteryje. Šią temą išsamiau aptarėme skyrelyje „Kaip atblokuoti leidėjo straipsnį“, todėl raginame patikrinti daugiau informacijos.
 • Administratorius užblokavo jus paleisti šią programą „Windows 10“ - ši klaida gali atsirasti, jei neturite reikiamų teisių paleisti tam tikrą programą. Tačiau galite lengvai tai išspręsti naudodamiesi vienu iš mūsų sprendimų.
 • Sistemos administratorius užblokavo šią programą. Grupės strategija, GPO, „Regedit“ - Šis klaidos pranešimas gali būti rodomas jūsų kompiuteryje dėl tam tikros saugos politikos. Norėdami pakeisti šias strategijas, turite naudoti grupės strategijos rengyklę arba registro rengyklę.
 • Jūsų sistemos administratorius užblokavo šią programą „uTorrent“, „Avast“, AVG - ši klaida kartais gali pasirodyti bandant įdiegti tam tikras programas. Tokiu atveju galite laikinai išjungti antivirusinę programą ir patikrinti, ar tai padeda.

Kaip ir daugumoje operacinių sistemų, „Windows 10“ tik administratoriai gali įdiegti programinę įrangą ir tai yra pagrindinė „Windows 10“ klaidos „Jūsų administratorius užblokavo šią programą“ priežastis.

Jei nesate sistemos administratorius, bet turite įdiegti tam tikrą programinę įrangą, šiandien mes jums parodysime, kaip išspręsti šią klaidą sistemoje „Windows 10“.


1. Patikrinkite antivirusinę programinę įrangą

Pasak vartotojų, kartais jūsų antivirusinė programinė įranga gali įgyvendinti tam tikrą politiką, kuri gali trukdyti įdiegti ar paleisti tam tikras programas.

Norėdami tai išspręsti, turite patikrinti antivirusinės programos nustatymus ir pamatyti, ar antivirusinė programa blokuoja programą.

Jei nerandate šių parinkčių, galite pabandyti išjungti antivirusinę programą. Arba galite laikinai pašalinti antivirusinę programinę įrangą ir patikrinti, ar tai išsprendžia problemą.

Jei šios problemos priežastis yra antivirusinė programa, galite apsvarstyti galimybę pereiti prie kito antivirusinio sprendimo. Mes labai rekomenduojame „ Bullguard“ antivirusinę programą . Taip pat galite pamatyti mūsų populiariausių antivirusinių rekomendacijų sąrašą.

Bulius

Bulius

Apdovanojimų pelniusi antivirusinė su mašininio mokymosi galimybėmis, kurios nekels problemų dėl „Windows“ nemokamos bandomosios versijos Atsisiųskite dabar

 2. Norėdami įdiegti programą, naudokite komandų eilutę

Tai yra paprastas sprendimas, kurį turėsite naudoti kiekvieną kartą, kai norite įdiegti naują programinę įrangą ne administracinėje „Windows 10“ paskyroje.

 1. Paieškos juostoje įveskite cmd ir rezultatų sąraše turėtumėte pamatyti komandų eilutę . Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite Vykdyti kaip administratorius .

  Administratorius užblokavo šią programą, nes ji gali kelti pavojų saugumui

 2. Naudodami komandų eilutę turite rasti failą, kurį norite paleisti. Norėdami tai padaryti, įveskite cd ir aplanko, kuriame saugoma programa, vietą.
 3. Sėkmingai pakeitę aplanko vietą, tiesiog įveskite failo, kurį norite paleisti, pavadinimą ir failo plėtinį.
 4. Failas turėtų paleisti dabar be jokių problemų.

Naudodami šį metodą, jūs priversite programą paleisti su administratoriaus teisėmis jūsų kompiuteryje.


Darbas komandų eilutėje bus tarsi pasivaikščiojimas parke perskaičius šį vadovą!


3. Suaktyvinkite paslėptą administratoriaus abonementą

Jei turite administratoriaus abonementą, galite tiesiog pereiti prie jo ir įdiegti programą, bet jei neturite administratoriaus abonemento, galite suaktyvinti paslėptą administratoriaus abonementą ir naudoti jį, kad įdiegtumėte programą.

Norėdami aktyvuoti paslėptą administratoriaus paskyrą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paleiskite komandų eilutę kaip administratorius . Tai galite padaryti atlikdami ankstesnio sprendimo 1 veiksmą .
 2. Kai paleidžiama komandinė eilutė , įveskite šį tekstą ir paspauskite Enter, kad jį paleistumėte:
  • tinklo vartotojo administratorius / aktyvus: taip

   Administratorius užblokavo jus paleisti šią programą „Windows 10“

 3. Atsijunkite nuo dabartinės paskyros.
 4. Turėtumėte pamatyti, kad yra nauja administratoriaus paskyra. Prisijunkite prie jo.
 5. Suraskite programą, kurią norite įdiegti, ir paleiskite ją.
 6. Turėtumėte sugebėti jį įdiegti be jokių problemų.
 7. Baigę grįžkite į įprastą paskyrą.
 8. Jei norite išjungti administratoriaus abonementą, vykdykite komandų eilutę, kaip nurodyta 1 veiksme, ir įveskite:
  • tinklo vartotojo administratorius / aktyvus: ne

Vėlgi, tai nėra nuolatinis sprendimas, nes turėsite pereiti prie administratoriaus paskyros, kai tik norite įdiegti naują programą.


4. Išjunkite „Windows SmartScreen“

 1. Prisijunkite prie administratoriaus paskyros. Jei neturite administratoriaus paskyros, įgalinkite tokią, kokią paaiškinome ankstesniame sprendime.
 2. Atidarykite programą „Nustatymai“ .
 3. Eikite į skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“ .

  Administratorius užblokavo šią programą, nes ji gali kelti pavojų saugumui

 4. Kairėje esančiame meniu pasirinkite „ Windows Defender“ . Dešinėje srityje spustelėkite mygtuką Atidaryti „Windows Defender“ saugos centrą .

  Administratorius užblokavo jus paleisti šią programą „Windows 10“

 5. Dabar spustelėkite Programos ir naršyklės valdymas .

  Administratorius užblokavo šią programą, nes ji gali kelti pavojų saugumui

 6. Nustatykite visas parinktis į Išjungta . Norėdami išjungti SmartScreen funkcija, jums reikia nustatyti Patikrinkite programas ir failus , SmartScreen Microsoft Edge, ir SmartScreen "Windows Store apps į Išjungta .

Tai yra nuolatinis sprendimas, tačiau jei dėl kokių nors priežasčių nenorite, kad ne administratoriaus vartotojai įdiegtų programinę įrangą, galbūt norėsite grįžti ir įjungti „Windows SmartScreen“.

Taip pat turime paminėti, kad išjungus „SmartScreen“ gali sumažėti sistemos saugumas, todėl turėkite tai ir omenyje.


5. Konvertuokite paveiktą paskyrą į administratoriaus paskyrą

Jei gaunate klaidos pranešimą, kad administratorius užblokavo šią programą , problema gali būti ta, kad jūsų dabartinė paskyra neturi reikiamų teisių programoms įdiegti.

Taip gali atsitikti, jei kompiuteryje nenaudojate administratoriaus paskyros.

Norėdami išspręsti šią problemą, vartotojai siūlo konvertuoti paveiktą paskyrą į administratoriaus abonementą. Tai yra gana paprasta ir galite tai padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Įsitikinkite, kad esate prisijungę naudodami administratoriaus paskyrą. Jei neturite administratoriaus paskyros, visada galite prisijungti naudodamiesi paslėpta administratoriaus paskyra.
 2. Atidarykite programą „Nustatymai“ . Jūs galite padaryti, kad greitai spausdami "Windows klavišas + I .
 3. Kai atsidarys programaNustatymai“ , eikite į skyrių „ Paskyros“ .

  Administratorius užblokavo jus paleisti šią programą „Windows 10“

 4. Kairėje srityje spustelėkite Šeima ir kiti žmonės . Dešinėje srityje spustelėkite savo paskyrą, tada spustelėkite Keisti paskyros tipą .

  Sistemos administratorius užblokavo šią grupės grupės politiką

 5. Dabar pasirodys langas Keisti paskyros tipą . Nustatykite paskyros tipą Administratorius ir spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  Jūsų sistemos administratorius užblokavo šią programą „uTorrent“

Pakeitę vietinę paskyrą į administracinę paskyrą, turėtumėte turėti visas privilegijas ir turėti galimybę įdiegti programas be jokių problemų.

Atminkite, kad šis sprendimas jums gali būti netinkamas, jei norite, kad kompiuteryje būtų tik viena administratoriaus paskyra.


6. Prisijunkite ir vėl prisijunkite prie savo paskyros

Pasak vartotojų, kartais jūsų administratorius užblokavo šią programą gali pasirodyti klaidos pranešimas, jei kurį laiką neatsijungiate iš savo paskyros.

Jei esate vienas iš tų vartotojų, kurie niekada neuždaro savo kompiuterio, galite patirti šią problemą.

Miego ir užmigdymo funkcijos yra puikus būdas taupyti energiją, tačiau kartais gali kilti problemų, jei kurį laiką neišsijungsite iš savo kompiuterio.

Vienas iš šių klausimų yra Jūsų administratorius užblokavo Ši programa pranešimą , bet jūs galite lengvai išspręsti šią problemą, tiesiog atsijungti iš paveiktoje sąskaitą. Dabar palaukite 10 sekundžių, vėl prisijunkite ir patikrinkite, ar problema išspręsta.


7. Perkelkite sąrankos failą į kitą vietą

Daugelis vartotojų susidūrė su šia problema bandę įdiegti tam tikras programas.

Pasak jų, diegimui reikalingi sąrankos failai buvo ištraukti į „Temp“ katalogą, todėl vartotojai negalėjo įdiegti norimos programos.

Norėdami tai išspręsti, patariama rasti probleminį sąrankos failą ir perkelti jį į kitą vietą. Tai atlikę, pabandykite dar kartą paleisti sąrankos failą.

Vartotojai pranešė, kad sugebėjo išspręsti šią problemą paprasčiausiai perkeldami sąrankos failą į savo darbalaukį. Jei sąrankos failui įdiegti reikalingi kiti failai, turėsite ir tuos failus perkelti į naują vietą.


Išmokite pakeisti programos failo vietą kaip tikras technikas naudodamiesi mūsų išsamiu vadovu!


8. Atlikite pakeitimus grupės politikoje

Jei gaunate klaidos pranešimą, kad administratorius užblokavo šią programą , problemą gali sukelti jūsų grupės strategijos nustatymai. Tačiau atlikdami keletą pakeitimų, galite lengvai tai išspręsti.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite gpedit.msc . Paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai . Tai paleis grupės politikos redaktorių jūsų kompiuteryje. Atminkite, kad ši funkcija negalima „Windows“ namų versijose, tačiau keletu gudrybių galite įgalinti grupės strategijos rengyklę „Windows 10“ namų versijoje.

  Jūsų sistemos administratorius užblokavo šios programos GPO

 2. Kai atidaromas grupės strategijos rengyklė , kairiajame skydelyje eikite į Kompiuterio konfigūracija> „Windows“ nustatymai> Saugos parametrai> Vietinė politika> Saugos parinktys . Dešinėje srityje dukart spustelėkite Vartotojo abonemento valdymas: paleiskite visus administratorius administratoriaus patvirtinimo režimu .

  Jūsų sistemos administratorius užblokavo šią programą „Avast“

 3. Kai atsidarys langas Ypatybės , pasirinkite Išjungtas ir spustelėkite Taikyti ir Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  Administratorius užblokavo šią programą, nes ji gali kelti pavojų saugumui


Nepavyko prisijungti prie grupės politikos redaktoriaus? Štai kaip išspręsti problemą!


Jei negalite pasiekti grupės strategijos rengyklės, šiuos pakeitimus taip pat galite atlikti naudodami registro rengyklę atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite regedit . Norėdami paleisti registro rengyklę, paspauskite „ Enter“ arba spustelėkite Gerai .

  Administratorius užblokavo jus paleisti šią programą „Windows 10“

 2. Kai atidaromas registro rengyklė, kairėje srityje spustelėkite DWORD.ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem key. In the right pane, double click on EnableLUA

  Jūsų sistemos administratorius užblokavo šią programą „Regedit“

 3. Pakeiskite reikšmės duomenis į 0 ir spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  Jūsų sistemos administratorius užblokavo šią programą AVG

Tai atlikę iš naujo paleiskite kompiuterį ir problema turėtų būti išspręsta. Turime paminėti, kad šis sprendimas gali šiek tiek sumažinti jūsų kompiuterio saugumą, todėl turėkite tai omenyje.

Jūsų administratorius užblokavo šią programą klaidos pranešimas gali neleisti paleisti ar įdiegti tam tikrų programų savo kompiuteryje, tačiau tikimės, kad jums pavyko išspręsti šią problemą naudojant vieną iš mūsų sprendimų.


DUK: Sužinokite daugiau apie administratorių užblokuotas programas

 • Kaip paleisti programą, kurią užblokavo administratorius?

Pirmiausia įsitikinkite, kad nėra rimtų priežasčių, kodėl ji blokuojama. Tai gali pažeisti įmonės politiką. Jei tai gerai, pabandykite išjungti „Windows SmartScreen“ arba paleiskite programą naudodami komandų eilutę.

 • Ką reiškia užblokuotas administratorius?

Tai reiškia, kad IT administratorius įgyvendino grupės strategijos pakeitimus, kad neleistų jums keisti sistemos diegiant programas.

 • Kaip patekti į valdymo skydą, kai jį užblokuoja administratorius?

Valdymo skydas yra tik dar viena „Windows“ programa. Atlikite šio vadovo veiksmus, kad išspręstumėte Administravimo blokuotą valdymo skydą.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Sausio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.