Trūksta MSVCR71.dll: 3 greiti sprendimai, kaip ją išspręsti

 • MSVCR71.dll apraše sakoma, kad tai „Microsoft C Runtime“ biblioteka. Tai reiškia, kad tai yra žemo lygio instrukcijų rinkinys, nuo kurio priklauso kitos programos.
 • Pirmasis sprendimas yra įdiegti „Microsoft Visual C ++ 2010“ perskirstomą paketą (x86). Po to iš naujo paleiskite kompiuterį ir bandykite dar kartą naudodami programą.
 • DLL klaidos yra gana dažnos. Tiesiog eikite į mūsų „DLL 10 klaidų ištaisymas“ skyriuje „Windows 10“ ir tikrai rasite sprendimą.
 • Parengėme „Windows 10“ klaidų centrą su bet kokių „Windows 10“ klaidų, su kuriomis galite susidurti, sprendimais.
Trūksta kaip ištaisyti MSVCR71.dll

Msvcr71.dll buvo įtraukta į "Windows" operacinės sistemos, nes pirmosios versijos "Windows XP".

Nenuostabu, kad kai kurios programos priklauso nuo DLL, ir aptikę kokių nors problemų, jos sukels klaidą. Tai yra keli būdai, kaip galite tai išspręsti.

Kaip galiu ištaisyti MSVCR71.dll klaidą kompiuteryje?

1. Pataisykite atsisiųsdami „VC ++“ Redistributable Package

MSVCR71.dll apraše sakoma, kad tai „Microsoft C Runtime“ biblioteka. Tai reiškia, kad tai yra žemo lygio instrukcijų rinkinys, nuo kurio priklauso kitos programos.

„Microsoft“ dažnai sujungia šias vykdymo laiko bibliotekas ir išleidžia jas plačiajai visuomenei kaip paprastą diegimo programą.

Daugelis šaltinių teigė, kad ši klaida dingo įdiegus „Microsoft Visual C ++ 2010“ perskirstomą paketą (x86).

Spustelėkite nuorodą, atsisiųskite ir įdiekite programą. Po to iš naujo paleiskite kompiuterį ir bandykite dar kartą naudodami programą.

2. Pataisykite MSVCR71.dll naudodami SFC

Sistemos failų tikrintuvas (SFC) yra įmontuotas „Windows“ įrankis, kuris tikrina, ar sistemos failai nėra sugadinti, ir juos taiso. Be abejo, sistemos failuose taip pat yra trūkstamų DLL.

Norėdami naudoti SFC, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paleiskite komandų eilutę (CMD) su administratoriaus teisėmis įvesdami CMD į Pradėti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite CMD piktogramą ir spustelėkite Vykdyti kaip administratorius .
 2. Po to vykdykite šią komandą DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth,  jei naudojate „Windows 8“ arba „Windows 10“.DISM CMD
 3. Galiausiai paleiskite, sfc / scannow  ir palaukite, kol nuskaitymas pasieks 100% .SFC nuskaitymas

Viskas. Baigus nuskaityti, jei gausite, „ Windows“ išteklių apsauga nerado vientisumo pažeidimų , tai reiškia, kad nuskaitymas nerado klaidų su jūsų failais.

Taigi galite patikrinti kitus metodus, kaip ištaisyti klaidą, arba patikrinti, ar problema kyla ne dėl programos, kurią naudojate, o ne „Windows“.

Jei gavote, „Windows“ išteklių apsauga rado sugadintus failus ir juos sėkmingai taisė.

Išsami informacija yra įtraukta į CBS.Log   % WinDir% LogsCBSCBS.log žurnalą, tai reiškia, kad SFC ištaisė visas rastas klaidas ir turėtumėte patikrinti, ar jūsų problema išspręsta.

Bet koks kitas pranešimas reiškia, kad šis metodas neveikė, todėl turėtumėte išbandyti kitus metodus.

3. Ištaisykite klaidą pakeisdami DLL failą

Kadangi tokio tipo klaidos yra įprastos, yra keletas svetainių, kurios sukuria „Windows DLL“ failų atsargines kopijas.

Tai reiškia, kad galite paprasčiausiai pašalinti klaidą MSVCR71.dll , atsisiųsdami ją iš interneto ir įdėdami į tinkamą vietą.

 1. Jei žinote patikimą svetainę, atsisiųskite iš jų DLL. Jei ne, galite atsisiųsti jos versiją. Tiesiog norėdamas būti saugus, paleisti virusą ir kenkėjiškas programas nuskaityti atsisiųstus failus, nes DLL failai internete nėra saugūs.
 2. Palaukite, kol atsisiuntimas bus baigtas, tada eikite į atsisiuntimo aplanką ir nukopijuokite DLL failą.
 3. Jei turite 32 bitų „Windows“, eikite į aplanką C: WindowsSystem32. Kompiuteriuose, kuriuose yra 64 bitų „Windows“, turite pereiti į C: WindowsSysWOW64. Įklijuokite ten DLL, bet jei DLL egzistuoja, jo nepakeiskite. Tai reiškia, kad jūsų sistemoje „Windows“ jau yra, bet dėl ​​kažkokių priežasčių jis buvo išregistruotas.
 4. Užregistruokite arba iš naujo užregistruokite nukopijuotą DLL, kad „Windows“ sužinotų, kad jis egzistuoja, atidarydamas CMD padidinto režimo režimu (su administratoriaus teisėmis) ir paleisdamas komandą „regsvr32 msvcr71.dl“. 

Tai viskas. Turėtumėte iš naujo paleisti kompiuterį, kad įsitikintumėte, jog registracija baigta, ir bandykite dar kartą naudodami programą, kuri kėlė klaidą.

Išvada

Trūksta MSVCR71.dll klaidos, atsiradusios dėl sugadintų ar trūkstamų DLL failų jūsų kompiuteryje.

Šiame straipsnyje mes apžvelgėme, kaip galite tai išspręsti atsisiųsdami paketą, kuriame yra DLL, naudodami SFC sugadintiems failams taisyti kompiuteryje, gaudami juos iš neoficialios svetainės.

Tikimės, kad vienas iš šių sprendimų ištaisė klaidą. Jei ne, papasakokite daugiau apie savo patirtį toliau pateiktame komentarų skyriuje. Praneškite mums, jei radote kitą būdą.

DUK: Skaitykite daugiau apie Msvcr71.dll

 • Kas yra Msvcr71.dll?

Msvcr71.dll yra „Microsoft“ sukurtas DLL failas, kuris vadinamas esminiu „Windows“ operacinės sistemos sistemos failu. Sužinokite, kaip pašalinti sistemoje trūkstantį DLL.

 • Kam naudojamas Msvcr71.dll?

Msvcr71.dll failas, taip pat žinomas kaip „Microsoft C Runtime Library“ ir susietas su „Microsoft Visual Studio .NET“.

 • Kaip pašalinti MSVCR71.dll trūksta?
Pirmasis sprendimas yra atsisiųsti „VC ++ Redistributable Package“. Jei tai neveikia, vadovaukitės išsamiu vadovu, kad išspręstumėte šią klaidą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Rugsėjo mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.