6 geriausi „Windows 10“ vaizdo kodekų paketai, skirti atkurti visus formatus

 • Vaizdo įrašų grojimas kartais gali būti sunkus, jei trūksta tinkamų kodekų.
 • Norėdami išvengti tokių situacijų, pateikite geriausių kodekų paketų, kuriuos galite gauti, sąrašą!
 • Jei jus apskritai domina vaizdo grotuvai, mūsų vaizdo įrašų puslapyje yra daugybė straipsnių.
 • Tačiau, jei norite pasirinkti pasirinktus programinės įrangos sąrašus, apsilankykite mūsų programinės įrangos puslapyje.

Geriausi „Windows 10“ vaizdo kodeko paketai gali padėti vartotojams veiksmingai išspręsti nepalaikomų vaizdo įrašų atkūrimo failo formato problemas. „Windows 10 Media Player“ palaiko įvairiausius daugialypės terpės failų formatus, įskaitant MP3, MP4, WMV, AVI ir kt.

Tačiau šiuo metu rinkoje yra daugybė garso ir vaizdo failų formatų. Todėl visi failų formatai gali neveikti efektyviai su visais „Windows 10“ medijos leistuvais. Taigi, vartotojo patirtis, kodekas nepalaikomas ar failo formato problemos.

Norėdami išspręsti šias problemas, vartotojai tikrai reikalauja geriausio vaizdo kodeko paketo glaudinimui, „Android“, „After Effect“, „QuickTime“ ir „Plex“. Kiti apima „Windows 10“ vaizdo kodekų paketą, skirtą „PowerPoint“, „Adobe“ premjerai, „Facebook“, „YouTube“, „Instagram“, MP4, redagavimui, srautui ir kt.

Dėl didelio turimų kodekų paketų kiekio vien apsisprendus dėl bet kokio vaizdo kodeko gali atsirasti kenkėjiškų programų, reklaminių programų ir kitų kenksmingų virusų ar infekcinių failų. Todėl šiame straipsnyje vartotojams pateikiami 6 populiariausi „Windows 10“ vaizdo kodekų paketai, suderinami su 32 ir 64 bitų sistemomis.

Kas yra kodekas? Kaip veikia kodekai?

Kodekas leidžia apdoroti garso ir vaizdo signalus koduojant ir dekoduojant skaitmeninius duomenų srautus. Tai gali būti programa arba įrenginio paketas, kuris padeda interpretuoti skirtingą medijos failo formatą.

Reklama

Kokie yra geriausi „Windows 10“ vaizdo kodekų paketai?

„WinX HD Video Converter Deluxe“

geriausi „Windows 10“ vaizdo kodeko paketai

Nors „WinX HD Video Converter“ nėra kodų paketas, o ypač universalus medijos leistuvas, tai yra mūsų sąrašo karalius.

Per pastaruosius 10 metų turėdami daugiau nei 90 milijonų vartotojų, galime lengvai suprasti, kaip ši programinė įranga išpopuliarėjo.

Įrankis konvertuoja ir apdoroja laikmenas bet kokiu įmanomu formatu, įskaitant hevc, h.264, mp4, mkv, avi, wmv, m2ts, avchd ir bet kokia skiriamąja geba ar kodeku.

Be to, galite importuoti, redaguoti, saugoti, bendrinti ar tiesiog leisti savo laikmeną iš daugybės įrenginių, įskaitant veiksmo, dronų, stebėjimo kamerų ar vaizdo kamerų.

Dėl įspūdingos 3 lygio aparatinės įrangos greitinimo technologijos vaizdo įrašų perkodavimo greitis labai padidėja, nepakenkiant vaizdo kokybei.

Ta pati technologija naudojama norint sumažinti bet kokį failo dydį iki 90%, nedarant jokio poveikio vaizdo įrašo kokybei, tik tam, kad jūsų laikmeną būtų galima bendrinti.

„WinX HD Video Converter Deluxe“

„WinX HD Video Converter Deluxe“

Galingiausias vaizdo keitiklis, skirtas redaguoti bet kurį 4k medijos failą ir leisti jį sistemoje „Windows 10“. Nemokama bandomoji versija Apsilankykite svetainėje

„CyberLink PowerDVD“

Antroji vieta mūsų sąraše yra ne kodekų paketas per se, o veikiau vaizdo grotuvas, galintis beveik palaikyti visus vartotojo lygio vaizdo įrašų formatus.

Atsižvelgiant į tai, kad jums reikės tik kodeko paketo, nes turite vaizdo įrašą, kurio negalite paleisti, vaizdo grotuvas, kuriame galima paleisti bet ką, yra tiesiog geresnis pasirinkimas.

Žinoma, „Cyberlink Power DVD“ nėra tik jūsų įprastas DVD ar „Blu-Ray“ grotuvas, tai yra visas daugialypės terpės rinkinys, leidžiantis valdyti visą vaizdo įrašų, muzikos ir nuotraukų kolekciją viename meniu.

Be to, galite sinchronizuoti savo turinį, leisdami mėgautis ir dalytis filmais, TV laidomis ir nuotraukomis bet kur ir bet kuriame įrenginyje.

Štai keletas „CyberLink Power DVD“ naudojimo privilegijų:

 • Leidžia mėgautis daugialypės terpės turiniu bet kuriame įrenginyje
 • Neįtikėtini garso ir vaizdo kokybės patobulinimai
 • Visiškas vaizdo įrašų, muzikos ir nuotraukų valdymas
 • Gaukite prieigą prie „CyberLink“ debesies
 • Paprastas daugialypės terpės failų bendrinimas
„CyberLink PowerDVD“

„CyberLink PowerDVD“

Ši vienintelė programa yra visas daugialypės terpės rinkinys, kuris iškart padidins jūsų pramogų lygį! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

GOM grotuvas

Kitas įrašas mūsų sąraše laikosi tos pačios tendencijos, kai „GOM Player“ yra labai patikimas vaizdo grotuvas, galintis palaikyti beveik visus standartinius vartotojo lygio vaizdo įrašų formatus.

Tačiau net jei pavyksta paleisti failą, kurio jis negali atidaryti, jis iškart nuskaitys ir vis tiek atsisiųs atitinkamus kodekus kaip savęs tobulinimo formą.

Kalbant apie vaizdo įrašų grojimo dalį, „GOM Player“ yra nepaprastai lengvas ir greitas, ir jūs nejausite jokios įtampos savo kompiuteryje, net kai naudojate didelės raiškos formatus, tokius kaip „Blu-ray“ ar 4K turinys.

Be to, jame taip pat yra daugybė vaizdo įrašų patobulinimo įrankių, galimybė perjungti garsą, prenumeratą ir dar daugiau.

GOM grotuvas

GOM grotuvas

Žiūrėkite beveik bet kokį norimą vaizdo įrašą, nesijaudindami, kad trūksta kodekų, naudodamiesi šiuo savaime atsinaujinančiu vaizdo grotuvu. Nemokamai apsilankykite svetainėje

„K-Lite“ vaizdo kodeko paketai, skirti „Windows 10“

Ieškodama geriausio „Windows 10“ vaizdo kodeko paketo, kurį šiandien galima rasti rinkoje, „ K-Lite “ siūlo populiariausią ir išskirtinį paketą. Tai programa be virusų, leidžianti beveik bet kokius failų formatus, naudojant tiesioginį šou filtrą.

„K-Lite“ vaizdo kodekų paketo kūrėjai reguliariai atnaujina programą, kad vartotojai gautų geriausią patirtį. Jį lengva įdiegti su įdomia grafine vartotojo sąsaja ir daugiau nei 1 milijonu atsisiuntimų.

„K-Lite“ yra keturios skirtingos pakuotės:

 • Pagrindinis paketas:  jame yra pagrindiniai įrankiai, leidžiantys vaizdo kodekų failus.
 • Standartinė pakuotė: „  K-Lite“ standartinė pakuotė siūlo geriausią pasirinkimą įprastam vartotojui. Tačiau jame yra papildomų funkcijų vaizdo formatams leisti, kurių nėra pagrindiniame pakete.
 • Pilna pakuotė:  pilna pakuotė yra turtingesnė ir turi didesnes ir geresnes vartotojų funkcijas, tokias kaip filtrai ir kiti įrankiai.
 • „Mega Pack“: „  K-Lite“ yra būtinas paketas sunkiems vartotojams, norintiems turėti visas galimas parinktis. Tai leidžia užkoduoti vaizdo ir garso failus.

⇒ Atsisiųskite „K-Lite“ kodekų paketą

„Media Player“ vaizdo kodekų paketai, skirti „Windows 10“

„Media Player“ vaizdo kodeko paketas taip pat yra dar vienas labai naudingas vaizdo kodeko paketas vidutiniam / vidutiniam ir sunkiam vartotojui. „Media“ leistuvo kodekas palaiko bet kokio tipo ar garso ir vaizdo failų glaudinimą. Jis gali palaikyti iki 4k garso ir vaizdo srautą.

„Media Player“ kodeką sudaro du „ lengvo diegimo “ ir „ ekspertinio įdiegimo “ paketai . Lengvas diegimas suteikia vartotojams pagrindinį paketą, o ekspertiniame diegime yra pažangių funkcijų sunkiems vartotojams.

„Media Player“ kodekų paketas siūlo geriausią vaizdo įrašų formatą ir dydį „Real“, VLC, DVD, MP4, Xvid ir kt. Tai vėl suteikia galimybę pasirinkti geriausius „Windows 10“ vaizdo kodekų paketus.

⇒ Atsisiųskite „Media Player Codec“ paketą

„VLC Media Player“

„VLC Media“ grotuvą sukūrė „Video LAN“. „Media“ leistuvas yra puiki programa, geriausiai tinkanti žiūrėti vaizdo įrašus, naudojančius skirtingus failų formatus. Vartotojai naudojasi nemokamu, bet atviro kodo programinės įrangos daugialypės terpės grotuvu ir sistema, leidžiančia garso, vaizdo kompaktinių diskų ir DVD failus per įvairius srautinio perdavimo protokolus.

VLC puikiai veikia su įvairiausiais kodekais, net nereikia kodekų paketų. Tokie formatai yra „DivX“, „WebM“, MP3, H.264, MKV, MPEG-2 ir kt. Keletas kitų puikių priežasčių suteikti „VLC Media Player“ šūvį yra ta, kad ją galima atsisiųsti nemokamai.

Nuo 2018 m. Rugsėjo mėn. „VLC Media Player“ buvo atsisiųstas 8,2 milijono kartų, kad būtų parodytas jo populiarumas. Reguliarus VLC atnaujinimas padėjo išspręsti klaidų ir strigčių problemas.

Kaip universalų medijos leistuvą galima turėti VLC kaip vienintelį medijos leistuvą vartotojo sistemoje. Nors programuotojai galėtų sukurti kitus priedus, plėtinius, skirtus prijungti prie VLC. Tai ir dar daugiau daro „VLC media player“ vieną geriausių „Windows 10“ vaizdo kodekų paketų.


Geriausių „Windows 10“ vaizdo kodekų paketų sąrašas negali būti baigtas viename straipsnyje.

Tačiau vienas dalykas išlieka labai svarbus bandant išsirinkti geriausią nemokamą vaizdo kodeko paketą. Būtent, vartotojas turi apsvarstyti, ko jis tikisi iš tokios programinės įrangos.

Tačiau aukščiau išvardyti vaizdo įrašų kodekų rinkiniai neabejotinai užima aukščiausią vietą ir yra tinkami įvairiausiems failų formatams. Mėgaukitės malonia srautinio, muzikos ar vaizdo grojimo patirtimi!


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Gruodžio mėn., O atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.