Kaip atidaryti DMP failus sistemoje „Windows 10“ [EASY STEPS]

  • .dmp plėtinys yra susijęs su iškelties failais , kurie automatiškai sukuriami, kai sistemoje įvyksta klaidų ir avarijų.
  • Jų peržiūra gali suteikti naudingos informacijos, kad būtų galima išspręsti pagrindinę problemą. Trečiosios šalies programinės įrangos, tokios kaip WhoCrashed arba BlueScreenView rekomenduojama.
  • Jei jus domina derinimo procesas, galite apsilankyti kituose mūsų straipsniuose apie iškelties failus.
  • Šie failų tipai nėra vieninteliai ypatingi. Mes surinkome didelę „File Openener“ programinės įrangos kolekciją, kad atidarytume bet kokio tipo plėtinius.
atidaryti dmp failus Windows 10

Yra didelė dalis „Windows“ sistemos failų, kurie nėra taip lengvai pasiekiami kaip kai kurie kiti. Vienas iš tų „Windows“ išskirtinių plėtinių yra žinomas kaip DMP (.dmp) arba „Windows Memory Dump“ failai.

Šiandien mes būtinai paaiškinome šių failų vertę ir, svarbiausia, būdus, kaip juos atidaryti sistemoje „Windows 10“. Jei norite pasiekti „DMP“ failą sistemoje „Windows 10“, bet nežinote, kaip tai padaryti, būtinai tęskite skaitymą.

Kaip galiu pasiekti DMP failus sistemoje „Windows 10“?

Kas yra DMP failo plėtinys?

„Windows Memory Dump“ failai su plėtiniu „.dmp“ yra sistemos failai, saugomi dvejetainiu formatu. Jei įvyko klaida arba staiga sugedo trečiosios šalies programa ar net sistemos funkcija, šie failai automatiškai sukuriami.

Jie saugo išsamią informaciją apie gedimą, todėl dauguma patyrusių vartotojų naudos .dmp failus trikdydami paveiktas programas.

Jei yra, tarkime, BSOD („Blue Screen of Death“), išsamią informaciją apie galimas priežastis (tvarkyklės ar kita programinė įranga yra įprasti įtariamieji) rasite automatiškai sugeneruotame .dmp faile.


Mėlynas mirties ekranas atrodo baisus? Ištaisykite visas BSOD klaidas naudodamiesi šiais nuostabiais įrankiais! 


Dėl akivaizdžių priežasčių jie dažniausiai pavadinami „Memory.dmp“ arba „Crash.dmp“. Pagal dydį jie gali būti nedideli atskirai.

Tačiau, kadangi laikui bėgant jie linkę kauptis, DMP failai gali užimti daug vietos saugykloje. Taigi, galite lengvai juos išvalyti naudodami disko valymo įrankį.

Kaip atidaryti DMP failus „Windows 10“?

Dabar atidaryti šiuos failus nėra taip paprasta, nes „Windows 10“ nesiūlo integruoto įrankio. Tam yra rimta priežastis, nes retas vartotojas iš pradžių nori prie jų prisijungti.

Tačiau yra keletas trečiųjų šalių įrankių, kurie turėtų leisti jums atidaryti ir skaityti DMP failus. Jie gali atrodyti pasenę, tačiau šiuo atveju pirmenybę teikiame efektyvumui, o ne išvaizdai.

Pirmoji programa yra „WhoCrashed“, iškeliamų failų analizatorius. Šį įrankį reikia įdiegti, tačiau jis yra gana tinkamas naudoti ir turi visas jums reikalingas funkcijas. Jūs netgi galite imituoti sistemos gedimą (darykite tai atsargiai) naudodami tam tikrus parametrus.kaip atidaryti dmp failus Windows 10


Žinote, kas geriausiai veikia su failo analizatoriumi? Disko analizatorius. Peržiūrėkite šį sąrašą su geriausiais turimais sąrašais.


Antroji programa yra „BlueScreenView“. „Oldtimer“, palaikantis kiekvieną „Windows“ kartojimą. Turėtumėte lengvai ja naudotis.

Tai nešiojama mažo dydžio programa, todėl nereikia jos įdiegti. Gavę, tiesiog ištraukite ir paleiskite EXE failą. Tačiau mes skubame. Pirmiausia turite leisti sistemai, kuriančiai iškelties failus, nuskaityti trečiosios šalies programine įranga.kaip atidaryti dmp failus Windows 10

Tai turėtų tai padaryti. Jei turite alternatyvių būdų atidaryti ir skaityti DMP failus, būtinai pasakykite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje. Mums bus malonu išgirsti iš jūsų.

Jei jus domina, kaip ištrinti sistemos klaidų atminties išvedimo failus sistemoje „Windows 10“, peržiūrėkite šį nuostabų vadovą. Be to, jei norite efektyviai ištaisyti sugadintą atminties sąvartyną, atlikite paprastus šio naudingo vadovo veiksmus.

Jei turite kitų klausimų, palikite juos ir ten.

DUK: Sužinokite daugiau apie failų išmetimą

  • Kur „Windows 10“ saugo „dump“ failus?
C: „Windowsmemory.dmp“

yra numatytoji vieta. Arba kaip taisyklė% SystemRoot% memory.dmp, jei turite pasirinktinį diegimą. Minidump'us taip pat galite rasti aplanke Minidump toje pačioje vietoje.

  • Ar saugu ištrinti sistemos atminties iškelties failus?

Taip, šių failų ištrynimas neturės neigiamo poveikio jūsų kompiuteriui. Jie daugiausia naudojami derinimo tikslams. Galbūt norėsite juos pasilikti klaidų ar klaidų atveju. Jie pateiks informaciją, kas yra atsakingas už avariją ar klaidos pranešimą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.