Kopijavimo pasta neveikia sistemoje „Windows 10“ [Visas pataisymas]

 • Nėra daug dalykų, kurie gali būti pagrindiniai, atliekant kopijavimo ir įklijavimo darbą. Kad ir kaip paprasta atrodo, tai yra gyvybiškai svarbi funkcija, palengvinanti mūsų gyvenimą.
 • Galite atsidurti erzinančioje situacijoje, kai negalite nukopijuoti ir įklijuoti teksto. Tam yra daugybė priežasčių, taigi ir daugybė būdų, kaip išspręsti šią problemą. Mes surinkome geriausius metodus, kaip išspręsti su kopijavimu / įklijavimu susijusias problemas toliau pateiktame straipsnyje, kad nereikėtų apimti daugybės patarimų ir gudrybių puslapių.
 • Skaitykite daugiau „avout“ sistemos klaidų ir kaip jas išspręsti mūsų skirtame skyriuje.
 • Jaučiatės įkvėptas? Pasinerkite dar giliau į trikčių šalinimo pasaulį ir sužinokite viską, ką reikia žinoti apie „Windows 10“ klaidas iš mūsų specialiojo centro.
„Windows 10“ kopijavimo įklijavimas neveikia

Kopijavimas ir įklijavimas yra kelios pagrindinės „Windows“ funkcijos ir jis veikia nuo pirmųjų „Windows“ versijų, tačiau dėl kažkokių keistų priežasčių vartotojai praneša, kad negali atlikti kopijavimo ir įklijavimo funkcijų sistemoje „Windows 10“.

Viena šios problemos priežasčių gali būti antivirusinė programinė įranga. Norėdami išspręsti problemą, pabandykite išjungti antivirusines funkcijas arba visiškai išjunkite antivirusinę programą.

Kita paplitusi problema, apie kurią praneša vartotojai, yra negalėjimas nukopijuoti „Excel“, „Microsoft Word“, „Autocad“, nuotolinio darbalaukio ar „Vmware“. Paprastai problemą sukelia tam tikras papildinys ar funkcija.

Jei susiduriate su bet kuriuo iš aukščiau išvardytų dalykų, mes sudarėme patvirtinto sprendimo, kurį galite išbandyti, sąrašą. Būtinai atlikite veiksmus ta pačia tvarka, kokia juos pateikiame.

Kaip išspręsti kopijavimo įklijavimo problemas sistemoje „Windows 10“?

1. Įsitikinkite, kad jūsų „Windows 10“ yra atnaujinta

paleiskite „Windows“ naujinimus

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + I, kad atidarytumėte programą „Nustatymai“
 2. Eikite į skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“
 3. Spauskite Check for Updates mygtuką

„Windows“ dabar patikrins, ar yra naujinimų, ir atsisiųs juos fone.

Atsisiuntę naujinius, jie bus įdiegti iškart paleidus kompiuterį. Kai jūsų sistema bus atnaujinta, problema su kopijavimu turėtų būti išspręsta.

Jei kyla problemų atidarant programą „Nustatymas“ atlikę keletą paprastų veiksmų, tai padės išspręsti.


Jei kyla problemų atnaujinant „Windows 10“, patikrinkite mūsų vadove pateiktus veiksmus


2. Naudokite „Comfort Clipboard Pro“

10 neveikiančių kopijavimo įklijų trikčių šalinimas

„Comfort Clipboard Pro“ yra nuostabi iškarpinių tvarkyklė, leidžianti greitai atlikti teksto redagavimo kopijavimo ir įklijavimo užduotis. galite redaguoti bet kokį teksto fragmentą, nustatyti norimą spalvą arba nustatyti greitąjį klavišą, kad greitai įklijuotumėte fragmentą. Ir jei galvojate apie saugumą, naudodami šį įrankį galite priskirti rodomą pavadinimą kiekvienam fragmentui, kuris slepia jo turinį.

Šis įrankis taip pat turi istorijos funkciją, kuri leidžia jums pažvelgti į tai, ką nukopijavote. Tai leidžia redaguoti teksto fragmentus, pasirinkti ir nustatyti spartųjį klavišą bei galimybę turėti spalvų kodus.

Kitas puikus variantas yra galimybė vilkti ir numesti tiesiai iš mainų srities prietaisų skydelio į šiuo metu redaguojamą tekstą. Šis nuostabus įrankis turi kainą, tačiau jis taip pat turi nemokamą versiją, kurią galite rasti žemiau esančioje nuorodoje.

Jei ieškote pažangaus mainų srities valdytojo, primygtinai rekomenduojame „Comfort Clipboard Pro“. Pagal numatytuosius nustatymus jame saugoma 500 elementų, leidžiama padidinti ar sumažinti šią ribą ir prisiminti jūsų mainų srities istoriją tol, kol norite.

„Comfort Clipboard Pro“

„Comfort Clipboard Pro“

Geriausias mainų srities tvarkyklė, kad jūsų duomenys būtų visada paruošti naudoti. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

3. Patikrinkite antivirusinę programą

Neveikia kopijavimo pasta

Geros antivirusinės programinės įrangos naudojimas yra svarbus, tačiau kartais antivirusinė programa gali sukelti šią problemą. Norėdami išspręsti problemą, patariama išjungti tam tikras antivirusines funkcijas ir patikrinti, ar tai padeda. Jei tai neveikia, turite visiškai išjungti antivirusinę programą.

„Norton“ vartotojams turime specialų vadovą, kaip jį visiškai pašalinti iš kompiuterio. Taip pat yra panašus vadovas „McAffe“ vartotojams.

Jei naudojate bet kokį antivirusinį sprendimą ir norite jį visiškai pašalinti iš savo kompiuterio, būtinai patikrinkite šį nuostabų sąrašą su geriausia pašalintuvo programine įranga, kurią galite naudoti dabar.

Keletas vartotojų pranešė, kad jiems pavyko išspręsti „copy-paste“ problemą pašalinus savo antivirusinę programinę įrangą. Jei pašalinus antivirusinę programą problema išspręsta, turėtumėte apsvarstyti galimybę pereiti prie kito antivirusinio sprendimo.

Rinkoje yra daugybė puikių antivirusinių įrankių, tačiau jei norite, kad antivirusinė programa netrukdytų jūsų sistemai, tačiau pasiūlytų puikią apsaugą, turėtumėte apsvarstyti galimybę pereiti prie „ BullGuard“ .


=>  Atsisiųskite „BullGuard“ 


Norite pakeisti antivirusinę geresne? Pateikiame sąrašą su mūsų populiariausiais pasirinkimais.


4. Paleiskite „Check Disk“ įrankį

pataisyti kopijavimo pasta neveikia "Windows 10"

 1. Eikite į šį kompiuterį ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite standųjį diską
 2. Meniu pasirinkite Ypatybės
 3. Kai atsidaro langas Ypatybės, eikite į skirtuką Įrankiai ir spustelėkite mygtuką Tikrinti, esantį skyriuje Klaidų tikrinimas, kad patikrintumėte, ar standžiajame diske nėra klaidų
 4. Be to, galite paleisti „Check Disk“ iš komandų eilutės
 5. Paspauskite „ Windows“ klavišą + X, kad atidarytumėte „Win + X“ meniu.
 6. Iš sąrašo pasirinkite Komandų eilutė (Administratorius) arba „ Powershell“ (Administratorius)
 7. Kai atsidarys komandinė eilutė, įveskite komandą chkdsk X: / f . Būtinai pakeiskite X sistemos disko raide. Pagal numatytuosius nustatymus tai turėtų būti C
 8. Jūsų bus paprašyta suplanuoti nuskaitymą. Norėdami tai padaryti, paspauskite Y

Paleidus kompiuterį iš naujo, „chkdsk“ nuskaitymas paleidžia ir taiso sugadintus failus. Ištaisę failus patikrinkite, ar problema vis dar išlieka.

Jei kyla problemų pasiekiant komandų eilutę kaip administratorius, pirmiausia turėtumėte patikrinti antivirusinę programą.


chkdsk jums kelia galvos skausma? Peržiūrėkite šį greitąjį vadovą, kad išspręstumėte visas su juo susijusias problemas.


5. Išjunkite „Send to Bluetooth“ priedą

taisyti kopijuoti įklijuoti biurą neveikia

Šis priedas paprastai yra susietas su „Microsoft Office“ ir „Office“ programinėje įrangoje galite rasti skyriuje „Priedas“. Gali tekti patikrinti kiekvieną įdiegtą „Office“ įrankį, ar nėra „Siųsti į„ Bluetooth “priedą, ir išjungti jį iš kiekvieno įrankio.

Išjungus šį priedą iš visų „Office“ įrankių, kopijavimo / įklijavimo funkcijos turėtų veikti normaliai.


6. Patikrinkite „Webroot Security Software“ nustatymus

taisyti neveikia kopijuoti įklijuoti žiniatinklio šaknis

 1. Atidarykite „ Webroot“ kaip administratorių.
 2. Spustelėkite tapatybės apsaugos savybes arba krumpliaračio piktogramą.
 3. Eikite į skirtuką Programos apsauga .
 4. Dabar turėtumėte pamatyti programų sąrašą.
 5. Dabar raskite programas, kuriose neveikia kopijavimas / įklijavimas, ir nustatykite ją į Leisti .

Be to, galite tiesiog išjungti parinktį Apsaugoti mainų srities duomenis ir viskas turėtų vėl veikti.

=> Gaukite „Webroot Security“ programinę įrangą


7. Paleiskite rdpclip.exe

Kopijuoti įklijuoti-

 1. Norėdami paleisti užduočių tvarkyklę, paspauskite „ Ctrl“ + „Shift“ + Esc .
 2. Kai atidaroma užduočių tvarkyklė , eikite į skirtuką Išsami informacija ir
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite procesą rdpclicp.exe .
 4. Meniu pasirinkite Baigti užduotį .

Dabar jums reikia eiti į „Windows / system32“ aplanką. Čia turėtumėte rasti rdpclip.exe . Tiesiog paleiskite jį ir pažiūrėkite, ar problema išspręsta.

Ši programa turėtų būti paleista automatiškai, tačiau jei taip nėra, turėsite ją paleisti rankiniu būdu kiekvieną kartą, kai paleidžiate „Windows 10“. Be to, galite ją pridėti prie aplanko „Startup“ ir ji bus paleista kiekvieną kartą, kai paleidžiama „Windows 10“.


Negalite atidaryti užduočių tvarkyklės? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


8. Paleiskite kompiuterį iš naujo

„Windows“ naujinimo klaida 0x8024a11a

Daugelis vartotojų pranešė, kad kopijavimo įklijavimo funkcija neveikia jų kompiuteryje, ir, jų teigimu, paprasčiausias būdas ją išspręsti yra iš naujo paleisti kompiuterį.

Jei nenorite iš naujo paleisti kompiuterio, taip pat galite atsijungti nuo savo vartotojo abonemento, palaukti kelias sekundes ir tada vėl prisijungti.

Atminkite, kad tai tik problemos sprendimas, todėl turėsite tai pakartoti, kai tik iškils problema.


9. Išjunkite „Virtualbox“ bendrąją iškarpinės funkciją

Kopijavimas neveikia „Windows 10“

„Virtualbox“ yra puikus įrankis, jei norite paleisti virtualią mašiną savo kompiuteryje, tačiau tam tikros funkcijos gali sukelti problemų jūsų sistemoje.

Pasak vartotojų, „Virtualbox“ bendrinamos iškarpinės funkcija gali sukelti problemų dėl kopijavimo įklijavimo funkcijos jūsų kompiuteryje, o norint išspręsti šią problemą, turite išjungti šią funkciją „Virtualbox“.

Kai išjungsite šią funkciją, problema turėtų būti visiškai išspręsta ir vėl galėsite naudoti kopijavimo įklijavimo funkciją.


10. Patikrinkite „Advanced System Care“ nustatymus

Neveikia „Advanced System care“ kopijavimo pasta

 1. Atidarykite „ Advanced System Care“ programinę įrangą
 2. Eikite į „ Speed ​​up RAM“> „Smart RAM“> „Deep Clean“
 3. Dabar spustelėkite „ Nustatymai“ ir panaikinkite žymėjimą „ Išvalyti iškarpinę

=> Gaukite išplėstinę sistemos priežiūros programinę įrangą


11. Pašalinkite „Skype“, jei norite skambinti

Kopijuoti „Excel“ problemas

Pasak vartotojų, kopijavimo ir įklijavimo funkcija gali neveikti jūsų kompiuteryje dėl „Skype“ skambučio papildinio. Tai yra paprastas naršyklės papildinys, leidžiantis skambinti „Skype“, naršyklėje spustelėjus telefono numerį.

Norėdami išspręsti problemą, patariama pašalinti šį priedą iš savo naršyklės. Pašalinus priedą, turėtumėte turėti galimybę nukopijuoti ir įklijuoti be jokių problemų.


Jei negalite pašalinti „Skype“ skambučio, atlikite mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijas.


12. Sukurkite naują vartotojo abonementą

sukurti naują vartotojo abonementą

 1. Atidarykite programąNustatymai“ ir eikite į skyrių „ Paskyros“ .
 2. Kairiojoje srityje eikite į Šeima ir kiti žmonės .
 3. Dešinėje srityje pasirinkite Pridėti ką nors kitą prie šio kompiuterio .
 4. Pasirinkite Neturiu šio asmens prisijungimo informacijos .
 5. Pasirinkite Pridėti vartotoją be „Microsoft“ paskyros .
 6. Dabar įveskite norimą vartotojo vardą ir spustelėkite Pirmyn .

Sukūrę naują paskyrą, pereikite prie jos ir patikrinkite, ar problema atsiranda. Jei problema nerodoma, turėsite perkelti asmeninius failus į naują paskyrą ir pradėti naudoti naują, o ne seną.

Negalėjimas atlikti kopijavimo ir įklijavimo funkcijos gali būti didelė problema, tačiau tikimės, kad jums pavyko išspręsti šią problemą vienu iš mūsų sprendimų.

Kaip visada, jei turite kitų pasiūlymų ar klausimų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje.


 Atlikite šiuos paprastus veiksmus ir sukurkite arba pridėkite norimų paskyrų!


DUK: Sužinokite daugiau apie „Windows 10“ kopijavimo ir įklijavimo funkciją

 • Kodėl neveikia mano kopijų įklijavimas?

Dažniausios priežastys yra sistemos failų sugadinimas. Šią problemą galite išspręsti atlikdami SFC nuskaitymą.

 • Kaip rasti „Windows 10“ kopijų įklijavimo istoriją?

Tai turėtų būti galima rasti mainų srityje. Norėdami jį pasiekti, atidarykite skirtuką Nustatymai -> Sistema -> mainų sritis . Tiesiog įjunkite jį ir, jei neveikia mainų srities istorija, patikrinkite mūsų sprendimus.

 • Kaip įklijuoti iš mainų srities?

Nukopijuokite tekstą ir palaikykite. Parodytame meniu palieskite ir palaikykite toje vietoje, kur ketinate įklijuoti tekstą. Galiausiai įklijuokite tekstą į pasirodžiusį meniu.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn.