NUSTATYTI: Nuotolinis darbalaukis nebus prijungtas prie „Windows 10“

  • Nuotolinis darbalaukis yra labai naudinga funkcija, leidžianti valdyti kompiuterį iš kito įrenginio. Kai kurie veiksniai gali nutraukti nuotolinio darbalaukio veikimą, tačiau perskaitykite toliau pateiktą straipsnį, kad rastumėte daugybę sprendimų.
  • Jei nepavyksta išspręsti nuotolinio darbalaukio problemos, galite išbandyti kitą nuotolinio darbalaukio programinę įrangą.
  • Mes parašėme daug daugiau apie nuotolinio darbalaukio ryšį, todėl jums būtų naudinga pažymėti puslapį, jei dažnai susiduriate su šio įrankio problema.
  • Jei patyrėte kitų „Windows 10“ klaidų, turite patikrinti mūsų „Windows 10“ klaidų centrą.
Kaip pataisyti nuotolinį darbalaukį nebus prisijungta prie „Windows 10“

Nuotolinis darbalaukis yra labai naudinga „Windows 10“ funkcija, leidžianti valdyti kompiuterį iš kito įrenginio.

Žinoma, norint veikti, reikia interneto ryšio, taigi, jei jūsų kompiuteris nėra tinkamai prijungtas prie interneto, negalėsite naudotis šia funkcija.

Tačiau net dėl ​​kai kurių kitų veiksnių nuotolinis darbalaukis gali nustoti veikti, o apie šias problemas ir jų sprendimus kalbėsime šiame straipsnyje.

Kalbėdamas apie problemas, daugelis vartotojų pranešė apie šias problemas:

  • Nuotolinis darbalaukis negali prisijungti prie nuotolinio kompiuterio dėl vienos iš šių priežasčių „Windows 10“ - kartais šį klaidos pranešimą galite gauti savo kompiuteryje. Jei susiduriate su šia problema, būtinai išbandykite visus šio straipsnio sprendimus.
  • Neveikia „Windows 10“ RDP klientas - kartais RDP klientas jūsų kompiuteryje visiškai neveiks. Taip gali nutikti dėl jūsų sistemos konfigūracijos. Norėdami tai išspręsti, įsitikinkite, kad naudojatės privačiu tinklu.
  • RDP šis kompiuteris negali prisijungti prie nuotolinio kompiuterio - tai dar viena dažna RDP problema. Norėdami išspręsti šią problemą, būtinai patikrinkite ir antivirusinę, ir užkardą.
  • Nuotolinis darbalaukis neveikia atnaujinus „Windows 10“ - kartais įdiegus „Windows“ naujinimą gali kilti nuotolinio darbalaukio problemų. Norėdami išspręsti problemą, tiesiog pašalinkite naujinimą ir problema bus išspręsta.
  • Nepavyksta prisijungti prie nuotolinio kompiuterio , patikrinkite, ar nuotolinis darbalaukis įjungtas - tai dar viena dažna nuotolinio darbalaukio problema. Tačiau turėtumėte sugebėti išspręsti problemą naudodami vieną iš mūsų sprendimų.
  • „Windows 10“ nuotolinio darbalaukio kredencialai neveikė - jei jūsų kompiuteryje pastebėsite šią klaidą, galbūt galėsite ją išspręsti paprasčiausiai pašalindami išsaugotus kredencialus.
  • Nuotolinis darbalaukis negali prisijungti per klaidą, sertifikatas nebegalioja per nustatytą laiką - bandant naudotis nuotolinio darbalaukio funkcija, gali atsirasti įvairių klaidų. Tačiau turėtumėte sugebėti juos išspręsti naudodami vieną iš mūsų sprendimų.
  • Nuotolinis darbalaukis neprisijungs per internetą - tai dar viena problema, susijusi su nuotolinio darbalaukio funkcija. Jei nepavyksta prisijungti prie nuotolinio darbalaukio, būtinai patikrinkite užkardos ir antivirusinės programos nustatymus.

„Windows 10“ yra kelios nuotolinio darbalaukio problemų priežastys: tai yra ribotas tinklo ryšys, nepakankama atmintis ir neteisingi užkardos nustatymai.

Taigi, jei negalite prisijungti prie nuotolinio darbalaukio sistemoje „Windows 10“, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje nėra aukščiau paminėtų problemų.

Kaip išspręsti nuotolinio darbalaukio problemas sistemoje „Windows 10“?


„Windows Update“ blokuoja nuotolinį darbalaukį? Viskas nėra taip baisu, kaip atrodo! Norėdami išspręsti problemą, patikrinkite mūsų vadovą!


1 sprendimas - patikrinkite interneto ryšį

Kaip sakiau, internetas reikalingas, kad nuotolinis darbalaukis galėtų prisijungti prie kito įrenginio. Taigi, patikrinkite, ar viskas gerai su jūsų interneto ryšiu.

Jei nustatysite, kad turite kokių nors problemų prisijungiant prie interneto, peržiūrėkite mūsų straipsnius apie interneto problemas ir ribotą interneto ryšį sistemoje „Windows 10“ ir galbūt rasite sprendimą.

2 sprendimas - pakeisti ugniasienės nustatymus

„Windows“ ugniasienė taip pat yra viena iš dažniausių nuotolinio darbalaukio problemų priežasčių. Jei ugniasienė blokuoja nuotolinį darbalaukį, negalėsite jo prijungti prie kito įrenginio.

Norėdami patikrinti, ar „Windows“ užkarda užblokavo nuotolinį darbalaukį, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Eikite į Paiešką , įveskite ugniasienę ir atidarykite „ Windows Defender“ užkardą .

    Nuotolinis darbalaukis negali prisijungti prie nuotolinio kompiuterio dėl vienos iš šių priežasčių: „Windows 10“

  2. Eikite į Leisti programą ar funkciją per „Windows“ užkardą .

    Neveikia „Windows 10“ KPP klientas

  3. Spustelėkite Keisti nustatymus .

    RDP šis kompiuteris negali prisijungti prie nuotolinio kompiuterio

  4. Suraskite nuotolinį darbalaukį , patikrinkite jį ir spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

    Nuotolinis darbalaukis neveikia atnaujinus „Windows 10“

Dabar pabandykite prijungti kompiuterius per nuotolinį darbalaukį, ir tai turėtų veikti.

Nuotolinis darbalaukis ugniasienėje pagal numatytuosius nustatymus neįgalintas, todėl jei nuotolinį darbalaukį naudojate pirmą kartą, leisti jį per „Windows“ užkardą yra būtina.

Be ugniasienės, svarbu patikrinti, ar antivirusinė programa neužblokuoja nuotolinio darbalaukio funkcijos.

Kartais antivirusinė programa gali trukdyti jūsų sistemai ir neleisti tinkamai veikti šiai funkcijai.

Kai kuriais atvejais, norint išspręsti šią problemą, gali tekti pašalinti antivirusinę programą.

Jei ieškote naujos antivirusinės programos, suderinamos su nuotoliniu darbalaukiu, siūlome apsvarstyti „ Bitdefender“ .

Ši antivirusinė programa šiuo metu yra Nr.1 ​​pasaulyje ir siūlo puikią apsaugą bei gausybę funkcijų, todėl primygtinai rekomenduojame apsaugoti savo kompiuterį.

Jis taip pat puikiai veikia su „Windows 10“, todėl netrukdys kitiems procesams ir programoms, taip sukeldamas problemų.

  • Gaukite „Bitdefender 2019“ (35% speciali nuolaida)

3 sprendimas - patikrinkite, ar leidžiami nuotoliniai ryšiai

Lygiai taip pat, kaip jums reikia leisti nuotolinį darbalaukį per užkardą, taip pat turite leisti nuotolinius ryšius kompiuteryje, jei šią funkciją naudojate pirmą kartą.

Norėdami įgalinti nuotolinį ryšį „Windows 10“ kompiuteryje, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Eikite į Paiešką, įveskite nuotolinius nustatymus ir atidarykite Leisti nuotolinius ryšius su kompiuteriu .

    Nepavyko prisijungti prie nuotolinio kompiuterio, patikrinkite, ar nuotolinis darbalaukis įjungtas

  2. Pažymėkite Leisti nuotolinius ryšius su šiuo kompiuteriu ir spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

    Neveikė „Windows 10“ nuotolinio darbalaukio kredencialai

Nuotoliniai ryšiai dabar įgalinti ir turėtumėte pabandyti prisijungti dar kartą. Mes taip pat pastebėjome dar vieną galimą problemą, kuri gali užkirsti kelią naudoti nuotolinį darbalaukį.

Jei kompiuteris, prie kurio norite prisijungti nuotoliniu būdu, yra pristabdytosios veiksenos arba užmigdymo režimu, ryšys nebus galimas, todėl patikrinkite, ar kompiuteris „budrus“, tada bandykite prisijungti dar kartą.


Nuotolinis ryšys užblokuotas? Čia yra geriausi patarimai, kaip išspręsti problemą!


4 sprendimas - naudokite trečiosios šalies programą

Jei vis tiek negalite išspręsti nuotolinio darbalaukio problemos savo kompiuteryje, galbūt jus domina trečiosios šalies sprendimas.

Yra daugybė puikių trečiųjų šalių nuotolinio valdymo pulto programų, kurios yra patogios ir patogios naudoti.

Jei ieškote trečiosios šalies nuotolinio valdymo programinės įrangos, būtinai išbandykite „ Mikogo“ .

Šią programą paprasta naudoti, ji leidžia bendrinti ekraną su keliais dalyviais ir tinkinti sesijas įvairiais būdais, pradedant nuo perdavimo greičio pasirinkimo iki sesijų pristabdymo.

  • Atsisiųskite dabar „Mikogo“ iš oficialaus tinklalapio

5 sprendimas - pašalinkite kredencialus iš nuotolinio darbalaukio

Pasak vartotojų, kartais nuotolinis darbalaukis neprisijungs dėl problemų, susijusių su jūsų kredencialais. Tačiau galite išspręsti šią problemą paprasčiausiai pašalindami išsaugotus kredencialus. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite nuotolinį darbalaukį . Meniu spustelėkite Nuotolinio darbalaukio ryšys .

    Nuotolinio darbalaukio sertifikato galiojimo laikas baigėsi

  2. Kai atidaromas nuotolinio darbalaukio ryšio langas, eikite į skirtuką Išplėstinė ir spustelėkite Nustatymai .

    Nuotolinis darbalaukis neprisijungs per internetą

  3. Dabar spustelėkite Ištrinti kredencialus .

Ištrynę savo duomenis patikrinkite, ar problema vis dar išlieka. Daugelis vartotojų pranešė, kad šis sprendimas jiems išsprendė problemą, todėl būtinai išbandykite.

6 sprendimas - išjunkite pasirinktinį mastelį

Jei nuotolinis darbalaukis neprisijungs, problema gali būti susijusi su pasirinktiniu masteliu. Daugelis vartotojų naudoja pasirinktinį mastelį didesniuose monitoriuose, tačiau kartais ši funkcija gali sukelti nuotolinio darbalaukio problemų.

Tačiau galite tai išspręsti paprasčiausiai išjungdami pasirinktinį mastelį. Norėdami tai padaryti, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

  1. Atidarykite programą „Nustatymai“ . Tai galite padaryti tiesiog paspausdami „ Windows“ klavišą + I spartųjį klavišą.
  2. Kai atsidarys programaNustatymai“ , eikite į sistemos skiltį.

    RDP šis kompiuteris negali prisijungti prie nuotolinio kompiuterio

  3. Jei įjungtas pasirinktinis mastelio keitimas, turėtumėte pamatyti pranešimą Pasirinktinis mastelio koeficientas nustatytas . Spustelėkite Išjungti pasirinktinį mastelį ir atsijunkite .

    Nuotolinis darbalaukis neveikia atnaujinus „Windows 10“

Kai vėl prisijungsite, mastelis turėtų būti nustatytas kaip numatytasis ir visos nuotolinio darbalaukio problemos bus išspręstos.

Daugelis vartotojų pranešė, kad šis sprendimas jiems pasiteisino, todėl primygtinai rekomenduojame išbandyti.

7 sprendimas - atlikite pakeitimus savo registre

Pasak vartotojų, galbūt galėsite išspręsti šią problemą atlikę vieną nedidelį pakeitimą savo registre. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite regedit . Norėdami paleisti registro rengyklę, paspauskite „ Enter“ arba spustelėkite Gerai .

    Nuotolinis darbalaukis negali prisijungti prie nuotolinio kompiuterio dėl vienos iš šių priežasčių: „Windows 10“

  2. Kairiojoje srityje pereikite prie HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Terminal Server Clientklavišo. Dešinėje srityje dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tuščią vietą ir pasirinkite Naujas> DWORD (32 bitų) reikšmė. Įveskite RDGClientTransport kaip naujo DWORD pavadinimą.

    Neveikia „Windows 10“ KPP klientas

  3. Dukart spustelėkite naujai sukurtą RDGClientTransport DWORD, kad atidarytumėte jo ypatybes. Nustatykite reikšmės duomenis į 1 ir spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Atlikę šiuos pakeitimus, patikrinkite, ar problema vis dar išlieka. Tai gali būti šiek tiek pažangus sprendimas, tačiau daugelis vartotojų pranešė, kad tai jiems tinka, todėl galbūt norėsite tai išbandyti.


Negalite pasiekti registro rengyklės? Viskas nėra taip baisu, kaip atrodo. Peržiūrėkite šį vadovą ir greitai išspręskite problemą.


8 sprendimas - pridėkite IP adresą ir serverio pavadinimą prie kompiuterio failo

Keletas vartotojų pranešė, kad jie negalėjo naudoti nuotolinio darbalaukio dėl savo kompiuterio failo.

Pasak jų, norėdami išspręsti problemą, turite rankiniu būdu pridėti IP adresą ir serverio pavadinimą prie kompiuterio kompiuterio failo.

Norėdami tai padaryti, eikite į C : WindowsSystem32Driversetc katalogą ir redaguokite pagrindinio kompiuterio failą naudodami „ Notepad“ .

Nepavyko prisijungti prie nuotolinio kompiuterio, patikrinkite, ar nuotolinis darbalaukis įjungtas

Atminkite, kad „hosts“ failas yra sistemos failas, taigi, jei norite jį modifikuoti, jums reikės administratoriaus teisių.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip modifikuoti pagrindinio kompiuterio failą ir gauti administratoriaus teises, primygtinai rekomenduojame pažymėti prieigą uždrausta, kai redaguojate kompiuterio failo straipsnį.

Kai atliksite pakeitimus pagrindiniame kompiuteryje, nuotolinio darbalaukio problema turėtų būti išspręsta.

9 sprendimas - patikrinkite, ar įjungtas 3389 prievadas

Jei nuotolinis darbalaukis neprisijungs, problema gali būti jūsų užkarda. Užkarda gali užblokuoti tam tikrus prievadus, kad apsaugotų jūsų kompiuterį, tačiau kartais užkarda per klaidą gali blokuoti tam tikrus prievadus.

Pvz., 3389 prievadą naudoja nuotolinis darbalaukis, ir jei jūsų ugniasienė blokuoja šį prievadą, jūs negalėsite visiškai naudotis šia funkcija.

Jei šis prievadas įgalintas, bet problema vis tiek rodoma, pabandykite išjungti ir įgalinti užkardą. Kartais greitai pašalinus užkardą galima išspręsti problemą, todėl galbūt norėsite tai išbandyti.


Negalite iš naujo nustatyti užkardos? Mes atsigavome jums išsamų vadovą, kaip tai padaryti!


10 sprendimas - pakeiskite ryšį iš viešo į privatų

Jei norite apsaugoti savo kompiuterį, nuotolinis ryšys išjungiamas, jei naudojate viešąjį ryšį. Tačiau galite lengvai pereiti prie privataus ryšio atlikdami šiuos veiksmus:

  1. Apatiniame dešiniajame užduočių juostos kampe spustelėkite tinklo piktogramą ir spustelėkite tinklo ryšį. Mūsų atveju tinklo ryšio pavadinimas yra Tinklas , tačiau jūsų kompiuteryje jis gali būti kitoks.

    Neveikė „Windows 10“ nuotolinio darbalaukio kredencialai

  2. Spustelėkite savo tinklo ryšio pavadinimą.

    Nuotolinio darbalaukio klaida negali prisijungti

  3. Pasirinkite privatų kaip savo tinklo profilį.

    Nuotolinis darbalaukis neprisijungs per internetą

Tai padarius, nuotolinio darbalaukio problema turėtų būti visiškai išspręsta.

Viskas apie tai, tikiuosi, kad bent kai kurie iš šių sprendimų jums padėjo išspręsti ryšio problemas naudojant nuotolinį darbalaukį sistemoje „Windows 10“.

Jei turite kokių nors komentarų ar klausimų, tiesiog kreipkitės į toliau pateiktą komentarų skiltį ir mes stengsimės jums padėti toliau.

DUK: Skaitykite daugiau apie „Remode Desktop Connection“

  • Kaip naudoti nuotolinio darbalaukio ryšį?

Atidarykite nuotolinio darbalaukio jungtį, laukelyje Kompiuteris įveskite kompiuterio, prie kurio norite prisijungti, pavadinimą ir spustelėkite Prisijungti. Jei tai tampa sudėtinga, perskaitykite visą mūsų vadovą, kaip naudotis nuotolinio darbalaukio ryšiu.

  • Kaip nustatyti nuotolinį darbalaukį sistemoje „Windows 10“?

Norėdami įjungti nuotolinį darbalaukį, sistemos parinktyse spustelėkite Įgalinti nuotolinį darbalaukį. Jei negalite jo rasti, perskaitykite mūsų puikų vadovą, kaip jį įjungti „Windows 10“.

  • Ar nuotolinis darbalaukis yra saugus?
Nuotolinis darbalaukis yra saugesnis nei kai kurie administravimo įrankiai. Tačiau bet kuriuo metu pridedant administratoriaus prieigą prie sistemos kyla akivaizdi rizika. Taip pat galite patikrinti mūsų sąrašą naudodami geriausią „Windows 10“ nuotolinio valdymo programinę įrangą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Vasario mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.