Geriausi įrankiai, norint rasti ir pašalinti pasikartojančius failus sistemoje „Windows 10“

  • „Windows 10“ įrenginyje saugomų pasikartojančių failų radimas ir pašalinimas ilgainiui gali padėti išvengti kai kurių su kompiuteriu susijusių problemų.
  • Yra keli būdai, kaip tai padaryti, ir šiame straipsnyje mes tyrinėjame, kuriuos įrankius geriausia naudoti.
  • Būtinai apsilankykite mūsų specialiajame „How-To Hub“, kur rasite daugiau susijusių straipsnių ir rekomendacijų.
  • Apsilankykite mūsų programinės įrangos centre ir peržiūrėkite daugiau šaunių vadovų!
rasti pašalinti pasikartojančius failus Windows 10

Yra kompiuterio problemų, kurios gali atsinaujinti priklausomai nuo aparatūros komponentų raidos būdo. Vienas iš jų yra „Windows 10“ kompiuteryje saugomų pasikartojančių failų radimas ir pašalinimas.

Daugiau nei prieš dešimtmetį standieji diskai buvo gana brangūs, ypač didesnės talpos, todėl žmonės pasirinko mažesnius, kurių kainos buvo tinkamos.

Tai reiškė, kad turėjote stebėti laisvą vietą ir reguliariai valyti, kad pašalintumėte nereikalingus failus, saugomus kietajame diske.

Pirmas dalykas, ko žmonės ieškojo, buvo failų kopijos, nes tai buvo akivaizdžiausias vietos atlaisvinimo būdas.

Tačiau laikui bėgant didesni standieji diskai tapo labiau prieinami masėms. Laisva vieta tapo praeities problema. Daugelis iš mūsų negalėjo nesijaudinti tvarkydami failų biblioteką.

Kuriant atsargines kopijas failų kopija taip pat gali būti problema, nes procesas užtruks ilgiau, o galutiniam rezultatui reikės daugiau vietos atsarginės kopijos paskirties vietoje.

Tai taip pat gali sulėtinti atsarginės kopijos atkūrimo procesą.

Šiame straipsnyje išvardysime keletą „Windows 10“ suderinamų programų, kurias galite naudoti norėdami rasti, palyginti ir pašalinti pasikartojančius failus, taip atlaisvindami brangų vietos saugykloje.

Reklama

Koks yra geriausias įrankis norint rasti ir pašalinti pasikartojančius failus sistemoje „Windows 10“?

„Copernic“ darbalaukio paieška

Jei ieškote įrankio, kuris padėtų ieškoti failų per kelis vidinius ar išorinius diskus, tuo pačiu metu, rekomenduojame naudoti „Copernic Desktop Search“.

Programinė įranga baigia paiešką per trumpą laiką, todėl nereikės ilgai laukti, kol pamatysite rezultatus.

„Copernic“ darbalaukio paieškoje yra peržiūros funkcija, leidžianti pirmiausia pamatyti rastą failą prieš pradedant bet kokį veiksmą. Jei reikia, programinę įrangą galite laikyti fone.

Jei yra konkretūs failai, kurių ieškote, pasirinktinė funkcija leidžia filtruoti rezultatus, kad galėtumėte matyti tik norimus failus.

„Copernic“ darbalaukio paieška

„Copernic“ darbalaukio paieška

Raskite visus paslėptus aplankus ir greitai juos atidarykite naudodami „Copernic Desktop Search“. Gaukite geriausią pasiūlymą dabar! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

Pasikartojantis valiklis

"Windows 10" valiklio kopija

Paprasta „Duplicate Cleaner“ sąsaja leidžia lengvai pradėti ieškoti pasikartojančių failų kompiuteryje. Galite tinkinti paiešką pagal failo tipą, dydžius, datas ir dar daugiau.

Galite nurodyti, kuriuose diskuose ir aplankuose ieškoti, ir netgi gausite galimybę ieškoti „Zip“ archyvuose.

Ši programinė įranga padės jums pasirinkti, kuriuos pasikartojančius failus norite ištrinti. „Selection Assistant“ leidžia pasirinkti failus pagal datas, diskus, aplankus ir dar daugiau.

Galite pasirinkti mėgstamą aplanką ir pašalinti failus, nukopijuojančius jį kitoje vietoje, arba pasirinkti mažiausius vaizdus arba žemiausios kokybės mp3. Jei sukūrėte katalogo kopiją, tai nėra problema.

„Duplicate Cleaner“ gali nuskaityti populiarius muzikos formatus, kad rastų kopijas pagal atlikėją, vardą ar pavadinimą. Jis palaiko tokius formatus kaip MP3, OGG, WMA, M4A, AAC, FLAC ir WAV.

Jis gali išvardyti išsamią informaciją apie rastus garso failus, įskaitant bitų spartą, imties greitį ir ilgį.

„Duplicate Cleaner“ jums tai parodys naršyklėje „Duplicate Folder“. Greitai peržiūrėkite pasikartojančius katalogus ir lengvai atsikratykite tų, kurių nenorite laikyti.

Taip pat turite galimybę nustatyti įvesties aplanką ne „Nuskaityti prieš save“. Tai reiškia, kad galite palyginti „švarius“ sektorius (archyvus, kompaktinius diskus) su kitais sektoriais, nesudarant nereikalingų pasikartojančių failų sąrašų.

Taip pat galite išsaugoti nuskaitymo profilius (kaip ir „Winamp“ išankstinius nustatymus) ir pakartotinai naudoti skirtingus skirtingų darbų nustatymus.

Be to, jums nereikia jaudintis dėl svarbių sistemos failų: siūlomos kelios apsaugos priemonės, užtikrinančios, kad šie failai nebus paliesti.

⇒ Gaukite „Duplicate Cleaner“

CCleaner

Esame įsitikinę, kad dauguma jūsų jau girdėjote apie „ CCleaner“ , galbūt „Windows“ programą Nr. 1, kai reikia išvalyti šiukšles iš kompiuterio.

Tačiau dauguma jūsų nežinote, kad jame yra įmontuotas failų skaitytuvas, kuris tikrai gerai atlieka savo darbą.

Kaip rasti ir pašalinti pasikartojančius failus sistemoje „Windows 10“ - „CCleaner“

Ji turi galimybę nuskaityti failus, ar nėra failų dublikatų, atitinkančių dydžių, turinio ar jų modifikuotų datų.

Jei jau esate „CCleaner“ vartotojas, ši naujiena gali būti jums naudinga, nes jums nereikia ieškoti ir diegti kitų programų, kurios sunaudos daugiau vietos jūsų diske.

„CCleaner“ kopijų ieškiklį galima lengvai rasti skirtuke Įrankiai.

„CCleaner“ problema yra ta, kad jame yra daugybė kitų papildomų funkcijų, man nereikalingų funkcijų, kurių niekada nenaudojau ir kurios užima tik vietą.

Nauja „CCleaner“ funkcija yra automatinis programinės įrangos atnaujinimas. Pasenusi programinė įranga leis jūsų kompiuterį labiau paveikti kibernetinėmis grėsmėmis.

„CCleaner“ yra komercinė programinė įranga, tačiau ji siūlo nemokamą versiją su ribotomis funkcijomis.

⇒ Gaukite „CCleaner Professional“

dupeGuru

„dupeGuru“ tapo pramonės standartu ieškant pasikartojančių failų naudojant „Microsoft Windows“. Siūlomos 3 programos versijos - „Standard“ leidimas, „Music“ leidimas ir viena skirta „Pictures“.

Kaip rasti ir pašalinti pasikartojančius failus sistemoje „Windows 10“ - „dupeGuru“

Standard Edition "Aš s numatytasis vienas, kad gali ieškoti per visus failus, arba pagal failo arba failų turinį.

Jame yra neryškus algoritmas, kuris gali aptikti failus, net jei pavadinimas buvo pakeistas arba jei dalis turinio atitinka kitus failus.

Muzikos leidimas (ME) skirtas rasti pasikartojančius muzikos failus naudojant šiuos failų formatus: MP3, WMA, AAC, OGG ir FLAC. Jis gali nuskaityti failų pavadinimus, žymas ir net muzikos failų turinį.

Pagrindinis šio leidimo pranašumas yra tai, kad jis gali aptikti pasikartojančius muzikos failus, net jei jie naudoja kitą kodavimo priemonę arba yra išsaugoti kitu bitų greičiu, suteikdami galimybę surasti ir išsaugoti kokybiškesnius failus.

Trečioji versija vadinama „Picture Edition“ (PE) ir, kaip rodo pavadinimas, ją galima naudoti ieškant pasikartojančių vaizdo failų, kuriuose naudojami JPG, PNG, TIFF, GIF ir BMP failų formatai.

Paveikslėlių leidimo paieškos variklis gali suderinti vaizdo failus, net jei jie naudoja skirtingus failų formatus arba yra pakeisti ar pakeisti.

Jis netgi gali atitikti failus, kurie buvo šiek tiek redaguoti, padedant rasti redaguoto vaizdo šaltinį.

Visi „dupeGuru“ leidimai yra nemokami ir atviri, juos galima atsisiųsti iš jų oficialios svetainės.

⇒ Gaukite dupeGuru

Pasikartojančių failų ieškiklis

Kaip rasti ir pašalinti pasikartojančius failus sistemoje „Windows 10“ - „Duplicate Files Finder“

Tai dar vienas lengvas įrankis, skirtas rasti ir pašalinti pasikartojančius failus, saugomus jūsų kompiuteryje.

Ši programa veikia jau keletą metų ir netgi turi versiją, suderinamą su senesnėmis, ankstesnėmis nei NT versijos „Microsoft Windows“ versijomis.

Jis nebuvo atnaujintas labai seniai, nes gerai, jo nereikia. Tai atlieka savo darbą tikrai gerai, labai paprastai ir greitai, o tai, kad galite jį naudoti net senose „Windows“ versijose, yra vienintelis įrankis, kurį kada nors turėsite turėti.

Pasikartojančių failų ieškiklis yra saugomas „Sourceforge“.

⇒ Gaukite „Duplicate FilesFinder“

Yra daug daugiau programinės įrangos sprendimų, kuriuos galite naudoti norėdami rasti ir pašalinti pasikartojančius failus. Tai yra keletas iš tų, kuriuos naudojau praeityje ir kuriuos rekomenduojame išbandyti visiems.

Jei turite patirties su kitais, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Gegužę ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugpjūčio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.

[wl_navigator}