4 geriausios virtualios mašinos, skirtos „Windows 10“ [2020 m. Virtualizavimas]

  • Dėl smėlio dėžės programinės įrangos funkcijų daugelis žmonių naudoja OS virtualizavimo įrankius, kad pagerintų savo saugumą
  • Virtuali mašina visiškai neapsaugo jūsų nuo įsilaužėlių, todėl jums vis tiek reikalingi antilaužimo sprendimai
  • Kai kurie privatumo reikalaujantys vartotojai naudoja VPN ryšius virtualioje mašinoje, kad apsaugotų savo internetinę tapatybę
  • Apsilankykite mūsų Virtualizacijos skyriuje ir peržiūrėkite daugiau nuostabių vadovų!
geriausios virtualios mašinos

Virtuali mašina programinės įrangos programos leidžia paleisti kelias operacines sistemas tame pačiame kompiuteryje. Tai puiki alternatyva dvigubam paleidimui, nes jums tereikia pasikliauti specializuota programa.

OS virtualizavimas taip pat yra pigesnis nei daugelio stalinių ar nešiojamųjų kompiuterių pirkimas, kad tik kiekviename būtų galima įdiegti tam tikrą operacinę sistemą. Jums nereikia ir didesnių biuro patalpų. Ne tada, kai tereikia atsisiųsti ir įdiegti virtualų staklių įrankį, kuris išlaisvina visą jūsų kompiuterio potencialą.

Paleiskite kelias OS su virtualizavimo programine įranga

Naudojant virtualias mašinas nereikia jokios specialios patirties. Jums tereikia sukonfigūruoti keletą nustatymų programinės ir aparatinės įrangos lygiu, pvz., Pasirinkti vietos diske ir RAM kiekį, skirtą kiekvienai OS. Kita vertus, jūsų kompiuteris turi būti pakankamai galingas, kad išlaikytų šią konfigūraciją.

Šiame straipsnyje mes paruošėme, mūsų manymu, 4 geriausias virtualių mašinų programinės įrangos programas, kurios pavers jūsų kompiuterį kelių operacinių sistemų pagrindiniu kompiuteriu.

Reklama

Kurios yra 4 geriausios „Windows“ kompiuterio virtualiosios staklės?

„VMware“ darbo vieta (rekomenduojama)

„VMware Workstation“ sąsaja

„VMware Workstation“ yra vienas geriausių OS virtualizavimo įrankių rinkoje dėl savo universalumo ir greičio. Galite lengvai jį nustatyti paleisti kelias operacines sistemas tame pačiame pagrindiniame kompiuteryje, neatsižvelgiant į jūsų kompiuterio įgūdžius.

Jis pateikiamas dviem pagrindinėmis versijomis, kurios tenkina visus jūsų poreikius.

„VMware Workstation Player“: nemokama namų vartotojams

Po 20 metų aktyvios plėtros „VMware Workstation Player“ yra brandus ir stabilus vietinis virtualizacijos sprendimas, kurį galima naudoti ir kaip asmeninę švietimo, ir kaip supaprastintą įrankį verslui. Tai daugiausia buvo sukurta kaip galimybė atsitiktiniams vartotojams, kuriems reikia paleisti virtualias mašinas.

Čia pateikiamos pagrindinės „VMware Workstation Player“ savybės:

  • Paprasta vartotojo sąsaja
  • Lengvas virtualios mašinos kūrimas
  • Aparatinės įrangos optimizavimas
  • Svečių OS spausdinimas be diskų
  • Izoliacijos ir smėlio dėžės galimybės (leidžia vartotojams ištirti programinės įrangos ir programų kūrimą „realaus pasaulio“ aplinkoje, nepaveikiant pagrindinio kompiuterio darbalaukio)
  • Išskirkite įmonės stalinius kompiuterius iš BYO įrenginių (neleisdami kopijuoti, įklijuoti, nuvilkti, bendrinamus aplankus)
  • Prieiga prie USB įrenginių
  • Galimybė paleisti ribotus ir šifruotus VM (tik įgalioti vartotojai gali sąveikauti su įmonės duomenimis)

→ Atsisiųskite „VMware Workstation Player“


Štai kaip galite sukurti virtualią mašiną be administratoriaus teisių!


„VMware Workstation Pro“: profesionaliems vartotojams

Profesionali „VMware Workstation“ versija nustato pramonės standartą, skirtą kelioms operacinėms sistemoms valdyti kaip virtualioms mašinoms (VM) viename „Windows“ kompiuteryje. Jis buvo sukurtas IT specialistams, kūrėjams ir įmonėms kurti ir išbandyti programinę įrangą bet kuriame įrenginyje.

Čia pateikiamos papildomos „VMware Workstation Pro“ teikiamos funkcijos :

  • Įmonės lygio sprendimai
  • Gebėjimas klonuoti mašinas
  • Padarykite keletą svečių OS nuotraukų
  • Galimybė pakartoti svečių OS pakeitimus, kad būtų galima išbandyti programinę įrangą
  • Suderinamas su debesų ar konteinerių technologijomis, tokiomis kaip „Docker“ ir „Kubernets“
  • Gebėjimas saugiai prisijungti prie „vSphere“, „ESXi“ ar kitų „Workstation“ serverių
  • Maksimaliai padidina produktyvumą
  • Leidžia lengvai perkelti VM į ir iš jūsų vietinio kompiuterio
  • Turi saugiausius pramonės hipervizorius
  • Galingos funkcijos IT saugumo specialistams
  • Didelio našumo 3D grafika (palaiko „DirectX 10.1“ ir „OpenGl 3.3“)
  • Galimybė kurti sudėtingus „Ipv4“ arba „IPv6“ virtualiuosius tinklus

→ Atsisiųskite „VMware Workstation Pro“


„VirtualBox“

„VirtualBox“ sąsaja

„VirtualBox“ yra patogi virtualių mašinų programinė įranga, turinti daug funkcijų. Kuriant ir valdant VM jaučiasi kaip pasivaikščiojimas parke.

Svečių papildymo funkcija yra neprivaloma, tačiau turėtų būti privaloma, nes ji suteikia papildomas teises pagrindiniam kompiuteriui. Pvz., Galite bendrinti failus, diskus ir išorinius įrenginius, įgalinti „drag and drop“ palaikymą tarp pagrindinio kompiuterio ir svečio įrenginio, taip pat kopijuoti turinį tuo pačiu būdu.

Visi virtualiosios mašinos parametrai saugomi paprasto teksto XML failuose. Dėl šio požiūrio galite lengvai bendrinti aplankus ir juos naudoti kelyje.

„VirtualBox“ palaiko „Windows“, daugelį „Linux“ versijų, „Mac OS X“, „Solaris“ ir „OpenSolaris“.

Daugiau informacijos apie jo funkcijas ir galimybes rasite oficialiame vadove čia, o palaikomų operacinių sistemų sąrašą rasite čia.

→ Atsisiųskite „VirtualBox“


Jei turite problemų su vaizdo įrašų tvarkyklėmis dėl „Virtualbox“, naudokitės mūsų greitais taisymais!


„Hyper-V“

„Hyper-V VM Microsoft“

„Hyper-V“ buvo išleista 2008 m. „Microsoft Visual PC“ kaip integruota galimybė kurti virtualias mašinas. Šis OS virtualizavimo programinės įrangos sprendimas yra tvirtas. Jame yra visiems vartotojams prieinama sąsaja ir intuityvios funkcijos.

„Hyper-V“ gali virtualizuoti ne tik operacines sistemas, bet ir kietuosius diskus, jungiklius, išorinius laikmenos diskus ir kitus įrenginius. Kita vertus, jis neveikia su garso plokštėmis ar grafinėmis plokštėmis. Jis veikia tik su 64 bitų „Windows“ ir jį galima rasti „Windows 10 Pro“, „Enterprise“ ir „Education“ leidimuose.

→ Atsisiųskite „Hyper-V“


Negalite įdiegti „Hyper-V“ į „Windows 10“? Štai ką galite padaryti!


„Citrix Hypervisor“

„Citrix Hypervisor“ geriausių virtualių mašinų „Windows 10“„Citrix Hypervisor“ yra virtualizacijos valdymo platforma, optimizuota programų, darbalaukio ir serverio virtualizacijos infrastruktūroms.

Jame yra išsamūs valdymo įrankiai, suteikiantys jums galimybę lengvai automatizuoti ir platinti tiesioginę aplinką.

„Citrix Hypervisor“ taip pat palaiko didelio našumo patobulintą 3D grafiką su daugybe GPU perdavimo ir virtualių GPU tiekėjų parinkčių. Tai apima „Intel“ virtualiosios grafikos technologijos (GVT-g) ir „NVIDIA GRID vGPU“ palaikymą.

Su sudėtingu serverių konsolidavimu ir izoliavimu „Citrix Hypervisor“ leidžia padidinti procesoriaus branduolių našumą ir pajėgumą. Ji integruota su „Microsoft Windows Update Services“, skirta automatiniams „Windows VM“ tvarkyklių naujinimams, taip pat pagrindinio kompiuterio RAM, VM RAM ir virtualiesiems diskams, tenkantiems kiekvienai VM.

→ Atsisiųskite „Citrix Hypervisor“


Išvada

Šis straipsnis turėtų būti geras visų tipų „Windows 10“ naudotojų virtualizavimo parinkčių vadovas.

Šie VM padengs jūsų virtualizavimo poreikius tiek pažangių verslo programų požiūriu, tiek ir jūsų asmeninius virtualizavimo poreikius. 

 Jei ko nors praleidome arba turite kokių nors pasiūlymų šia tema, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.


DUK: Sužinokite daugiau apie virtualias mašinas

Ar virtualios mašinos yra saugios?

  • Virtualios mašinos gali padėti pagerinti jūsų saugumą paleisdamos įtartiną programinę įrangą arba atidarydami nežinomus failus virtualioje OS, kuri yra izoliuota (smėlio dėžės) nuo jūsų pagrindinės OS. Kitaip tariant, jei jūs užsikrėsite kenkėjiška programa, ji nebus išplitusi į jūsų pagrindinę OS. Tačiau virtualios mašinos nėra 100% saugios.

Ar virtualios mašinos veikia našumą?

  • Taip, virtualios mašinos neabejotinai turi įtakos našumui. Kiekvienam svečiui turite atidėti RAM, vietos diske, procesoriaus šerdis ir kitus pagrindinio kompiuterio išteklius. Kol virtualios OS veikia, jūsų pagrindinė OS sulėtėja. Tačiau ištekliai atkuriami, kai neveikia virtualiosios OS. Vis dėlto jums reikia galingo kompiuterio.

Kiek RAM reikia virtualiosioms mašinoms?

  • Tai priklauso nuo OS ir architektūros tipo, nes 64 bitų reikia daugiau RAM nei 32 bitų. Patartina laikytis VM programinės įrangos pateiktos RAM rekomendacijos. Pvz., „VirtualBox“ rekomenduoja 192 Mb RAM, jei naudojate 32 bitų „Windows XP“, 512 Mb, „Windows XP“ - 64 bitų, ir 2048 Mb, - „Windows 7“ ir „10“, 64 bitų.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Kad būtų aiškus, tikslus ir visapusiškas.