5 geriausios „Windows 10“ naršyklės [Greičiausia ir saugiausia]

 • Ar žinojote, kad kiekvienas interneto vartotojas kasdien vidutiniškai atlieka 5 paieškas?
 • Rinkoje yra daugybė naršymo sprendimų, tačiau ne visos naršyklės yra lygios greičio ar saugumo požiūriu.
 • Jei jūsų dabartinė naršyklė pastaruoju metu jums kelia galvos skausmą, toliau skaitykite šį vadovą, kad sužinotumėte, kokias naršykles geriausia įdiegti „Windows 10“.
 • Nepamirškite pažymėti mūsų interneto naršymo centro, kad gautumėte daugiau naudingų patarimų.
kokios yra geriausios „Windows 10“ naršyklės?

Kokią programinę įrangą tikrai rasite kiekvieno vartotojo kompiuteryje? Nenuostabu, kad tai interneto naršyklė.

Norėdami praleisti valandas internete, naršyti socialiniuose tinkluose ar užsisakyti daiktus iš „Amazon“, tikrinti el. Pašto adresus ar tiesiog nuolat persiųsti kačių vaizdo įrašus „YouTube“ - tvirta naršyklė yra tai, ko reikia kiekvienam.

„Windows 10“ yra įvairių naršyklių, todėl ją pasirinkti gali būti gana sunku.

Kiekviena moderni naršyklė tam tikru mastu turėtų atitikti jūsų įprastus poreikius. Dabar tinklalapių įkėlimas nėra raketų mokslas. Tačiau kai kurie iš jų labiau rūpinasi vartotojų privatumu, o kiti sutelkia dėmesį į trečiųjų šalių plėtinius, skirtus pritaikymui ir funkcionalumui.

Dauguma linkę būti visų sandorių domkratu, bet ne visada sėkmingai. Štai kur šis sąrašas turėtų būti naudingas. Pateikėme jums žemiau pateiktus 5 geriausius pasirinkimus, kurie padės jums pasirinkti pagrįstą informaciją.

Geriausios naršyklės, skirtos „Windows 10“ kompiuteriams

Opera

„Opera“ interneto naršyklė

Sunku sudaryti išsilavinusį trečiųjų šalių naršyklių, skirtų „Windows 10“, sąrašą ir vengti paminėti „Opera“. Ši lengva naršyklė užėmė „Internet Explorer“ vietą „Big 3“ grupėje kartu su „Chrome“ ir „Firefox“.

Per daugelį metų jis patobulėjo, tačiau didžiausias ir saugiausias našumas net ir lėtai veikiant internetu, kartu su privatumu, vis dar išlieka.

„Opera“ yra su įmontuotu VPN, tokiu pačiu kaip „UR Browser“. Tai paprasta naudoti ir turi daugiausiai pritaikymo galimybių.

Tiesą sakant, jis yra toks universalus, kad jūs galite lengvai pasakyti, kad tai yra atvira žaidimų aikštelė, jei nuspręsite skirti šiek tiek laiko tam, kad „Opera“ atrodytų taip, kaip norite.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • „Opera“ pagerina tinklalapių įkėlimo greitį, suglaudindama žiniatinklio srautą, o tai iš tikrųjų yra puikus pasirinkimas turintiems lėtą pralaidumą ar nebrangų mobilųjį tinklą.
 • Be to, verta paminėti puikią funkciją yra patobulinta akumuliatoriaus naudojimo optimizacija, todėl tai gana geras pasirinkimas nešiojamųjų kompiuterių vartotojams.
 • Atsižvelgus į tai, „Opera“ yra tame pačiame lygyje kaip „Chrome“ ar „Firefox“ pagal našumą ir yra aukštesnė už atminties naudojimą, įkrovimo greitį ir pritaikymo parinktis.
 • Svarbu pažymėti ir sinchronizuoti „Opera“ nustatymus visuose įrenginiuose, naudojant specialią „Opera“ paskyrą.
Opera

Opera

Suderinkite savo „Windows 10“ kompiuterį su tinkama naršykle, kuri yra tokia pat moderni ir turtinga kaip jūsų OS! Nemokamai apsilankykite svetainėje

UR naršyklė

jūsų naršyklė

„UR Browser“ yra atviro kodo „Chromium“ naršyklės projektas. Tačiau ne tik dar viena „Chrome“ kopija, bet ir pateikiami įvairūs įmontuoti įrankiai prie stalo ir ypatingas dėmesys skiriamas privatumui ir saugumui.

Dėmesys privatumui yra tai, kas padarė „UR“ naršyklę geriausiu pasirinkimu mums, ir mes esame tikri, kad jums tai atrodys taip pat svarbu šią interneto dieną.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Integruotas VPN, stebėjimas ir profiliavimas, skirtas tvarkytis su įkyriomis svetainėmis
 • Virusų skaitytuvas ir patobulintas šifravimas, siekiant užtikrinti saugumą naršant ar atsisiunčiant failus
 • Pritaikoma vartotojo sąsaja (galite išjungti skiltį Naujienos arba sumažinti temas, grupuoti mėgstamas svetaines skirtingose ​​skiltyse, pridėti temų ir fono paveikslėlių ir dar daugiau)
 • Jis pateikiamas su 12 skirtingų paieškos sistemų ir norint pakeisti paieškos programą reikia vieno paspaudimo
 • Jis palaiko visus „Chrome“ plėtinius, tik jei jums reikia papildomo papildinio, kad pagerintumėte naršymo patirtį
 • Lengvai valdo keliasdešimt atvirų skirtukų be vėlavimo
UR naršyklė

UR naršyklė

Mėgaukitės aukščiausio lygio naršymo sprendimu, 100% pritaikytu jūsų „Windows 10“ kompiuteriui. Nemokamai apsilankykite svetainėje

„Google Chrome“

geriausia „Google“ dokumentų naršyklė

„Google Chrome“ nereikia specialaus įvado. Tai suverenus lyderis interneto naršyklių rinkoje ir pats kalba daug.

Tai yra amžiams, o žmonės jau yra gerai pripratę. Taip pat gana akivaizdūs „Google Chrome“ naudojimo „Windows 10“ pranašumai.

Dėl „Chrome“ daugialypės platformos tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta sinchronizuoti savo naršyklę visuose įrenginiuose. Viena „Google“ paskyra, kad galima būtų juos visus valdyti.

Tačiau negalime sakyti, kad maloniai žiūrime į „Chrome“, kai kalbama apie privatumą. „Google“ duona ir sviestas yra jų renkami duomenys.

Profiliavimas ir stebėjimas yra keletas dalykų, apie kuriuos dažnai kalbama ir dėl rimtų priežasčių, kurie neigiamai veikia „Google“ politiką.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Reguliarus vartotojo sąsajos ir našumo tobulinimas
 • Puikus plėtinių palaikymas ir nesuskaičiuojamos pritaikymo galimybės per priedus
 • Greitas, daug mažiau reikalaujantis išteklių nei anksčiau, ir siūlo neribotas galimybes
 • Įtaisyti įrankiai, užtikrinantys jūsų saugumą naršant

Atsisiųskite „Google Chrome“

Mozilla Firefox

„Mozilla Firefox“ istorija yra feniksas, iškilęs iš pelenų. Didžiausias „Chrome“ varžovas neveikė, pasenusi platforma ir optimizavimo trūkumas.

Tačiau nuo tada, kai „Mozilla“ pristatė „Firefox Quantum“, viskas pradėjo klostytis jiems palankiai. Vis dar sunku tinkamai mesti iššūkį „Chrome“, bet daugiau nei pakankamai, kad būtų vertinga alternatyva.

„Mozilla Firefox“ visomis šio žodžio prasmėmis yra vertinga „Google Chrome“ alternatyva. Garsusis „Firefox“ šiais laikais yra visų amatų domininkas ir niekieno meistras. Ypač kalbant apie našumą, kuris, be abejo, kartais pranoksta „Chrome“.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Greitas ir patikimas, turi visko, ko jums gali prireikti dėl nuolat augančio plėtinio palaikymo
 • Privatumas yra kažkas, į kurį „Mozilla Firefox“ atkreipė dėmesį, nes jis buvo atnaujintas
 • Galimas kortelių konteinerių plėtinys, kad būtų išvengta stebėjimo
 • Puiki pusiausvyra tarp patogios naudoti sąsajos ir optimalaus našumo net kai kuriuose pažangiuose kompiuteriuose

Atsisiųskite „Mozilla Firefox“

„Microsoft Edge Chromium“

geriausios naršyklės, siekiant taupyti baterijos veikimo laiką

Galiausiai, kadangi jis jau yra, iš anksto įdiegtas „Windows 10“, turime paminėti „Microsoft Edge“. „Microsoft“ norėjo neatsilikti nuo jau sukurtų naršyklių, pakeisdama pasenusią „Internet Explorer“ slidžiu kraštu.

Tačiau iki šios dienos vartotojai vargu ar sužavėti tuo, ką siūlo „Edge“.

Visai neseniai „Edge“ buvo kažkas, ko reikia norint įdiegti kitas naršykles iš naujo įdiegus „Windows 10“. „Chromium“ pagrindu sukurtas „Edge“ jau yra čia ir įdėjo jį į daug geresnę vietą.

Vienintelis faktas, kad „Edge“ turės prieigą prie „Chrome“ plėtinių, suteikia daug vilties. Be to, visada yra privalumų, susijusių su pirmosios šalies programos paleidimu sistemoje, dėl geresnės integracijos su visomis visos sistemos funkcijomis.

Atsisiųskite „Microsoft Edge Chromium“


Tai buvo mūsų naršyklių, kurias reikia naudoti sistemoje „Windows 10“, sąrašas. Tikimės, kad tai padėjo jums pasirinkti. Galų gale, žmonės yra įpročio padarai ir nėra visiškai įprasta perjungti iš naršyklės, kurią naudojate daugelį metų.

Geriausia tai, kad visi jie yra nemokami, todėl galite išbandyti juos ne ilgiau kaip per 10 minučių ir priimti pagrįstą sprendimą.

Kokia jūsų mėgstamiausia naršyklė, kurią norite naudoti „Windows 10“? Pasakykite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie naršymą internete „Windows 10“

 • Ar „Google Chrome“ yra geriausia „Windows 10“ naršyklė?

„Google Chrome“ yra pats populiariausias pasirinkimas, tačiau tai nereiškia, kad tai yra geriausia OS naršyklė. „UR“ naršyklė ir „Opera“ geriau rūpinasi jūsų privatumu. Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų.

 • Kaip pakeisti naršyklę sistemoje „Windows 10“?

Eikite į Pradėti -> Numatytosios programos -> Žiniatinklio naršyklė ir pasirinkite dabartinę naršyklę, tada naršyklę, kuria norite ją pakeisti. Nepavyksta rasti numatytųjų programų „Win 10“? Peržiūrėkite šį nuostabų vadovą.

 • Kuri naršyklė naudoja mažiausiai atminties?

Labiausiai atmintį naudojanti naršyklė yra „Opera“, naudojanti vidutiniškai 200 MB mažiau atminties nei „Chrome“, po kurios seka „Firefox“ ir „UR Browser“.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.