5 geriausia kompiuterio palyginimo programinė įranga, skirta „Windows 10“

 • Kompiuterių palyginimo programinės įrangos sprendimai jūsų kompiuteryje atlieka streso testus, kad pamatytų, kaip gerai jis tvarko didelį išteklių naudojimą. Pavyzdžiui, galite paleisti grafikos plokštės testavimą nepalankiausiomis sąlygomis, norėdami sužinoti, ar jūsų kompiuteryje galima paleisti mėgstamus žaidimus.
 • Šiame sąraše pridėjome 4 nemokamus kompiuterio etalono programinės įrangos įrankius ir, mūsų manymu, geriausiai apmokamą programą, skirtą vykdyti kompiuterio etalonus ir pateikti vertingų įžvalgų apie jos aparatinę ir programinę įrangą.
 • Jei esate žaidėjas, patikrinkite geriausią žaidimų etalono programinę įrangą.
 • Apsilankykite mūsų „Benchmark“ centre ir skaitykite daugiau nuostabių vadovų!
Kompiuterio palyginimo programinė įranga, skirta „Windows 10“

Kompiuterių palyginimo programinės įrangos įrankiai padeda įvertinti jūsų kompiuterio našumą ir išsiaiškinti, ar jis pakankamai galingas, kad būtų galima paleisti daug išteklių reikalaujančius žaidimus ar programas.

Kiekvienas darbalaukis ar nešiojamas kompiuteris turi savo sistemos specifikacijų rinkinį, kuris leidžia apytiksliai suprasti, kaip jūsų kompiuteris yra lyginamas su kitais.

Standartinės, išvardytos specifikacijos paprastai apima procesoriaus ir laikrodžio greitį, RAM kiekį, HDD saugojimo vietą, platformą ir grafikos plokštės duomenis.

Tačiau šios specifikacijos ne visada suteikia ypač puikią įžvalgą apie jūsų sistemos bendrą našumą.

Taigi yra įvairių „Windows 10“ kompiuterio palyginimo programinės įrangos sprendimų, leidžiančių vartotojams išsamiau palyginti savo aparatinę įrangą su kitomis architektūromis.

Kompiuterio palyginimo programinė įranga paprastai suteikia vartotojams galimybę pritaikyti atskirų etalonų testų seriją įvairiems savo nešiojamojo kompiuterio ar darbalaukio aparatinės įrangos komponentams, tokiems kaip procesorius, RAM, GPU ir kt.

Tada programinė įranga pateikia palyginamojo komponento balą arba įvertinimą, kad būtų galima palyginti su alternatyvia aparatine įranga.

Tai leidžia vartotojams pamatyti, kaip aparatinė įranga lyginama su likusia dalimi, ir tai gali būti neįkainojamas vadovas atnaujinant aparatūrą. Komponentai, kurių etaloniniai balai yra žemesni, yra tie, kuriuos reikia atnaujinti.

Taigi, jei norite sužinoti, kaip padidėja jūsų darbalaukio ar nešiojamojo kompiuterio našumas, patikrinkite šiuos „Windows“ palyginimo įrankius.

Reklama

Čia yra 5 geriausi kompiuterio palyginimo įrankiai

Prieš pasirinkdami gerą įrankį, kad paleistumėte etaloną savo kompiuteryje, turėtumėte paklausti savęs:
 • Kaip pasirinkti gerą kompiuterio palyginimo programinę įrangą?
 • Ar tai mokama, ar turi nemokamą bandomąją versiją?
 • Ar galite pritaikyti savo etaloną?
 • Ar jis stebi jūsų aparatūrą?
 • Ar galite palyginti savo periferinius įrenginius (pvz., Spausdintuvą)?
 • Ar lengva naudoti?
 • Ar galite palyginti ir analizuoti skirtingus rezultatus?
Visus atsakymus rasite žemiau.
Įvertinimas (nuo 1 iki 5) Kaina Tinkinti etaloną Aparatinės įrangos stebėjimas Periferinių įrenginių stebėjimas Lengva naudoti
„PC Mark 10“ 4 Mokama Taip Taip Taip Taip
„3DMark“ 4.5 Mokama (bandoma) Taip Ne Taip Taip
„SiSoft Sandra Lite“ 3.5 Laisvas Taip Taip Taip Taip
„PassMark“ našumo testas 4 Mokama (bandoma) Taip Ne Ne Taip
Nauja diagnozė 4.5 Laisvas Taip Nėra Nėra Taip

Kokia yra 5 geriausia nemokama kompiuterio palyginimo programinė įranga?

„PCMark 10“

„Futuremark“ „ PCMark 10“ yra standartinė kompiuterio etalonų programinė įranga, suteikianti vartotojams išsamią jų sistemų apžvalgą.

Programinė įranga turi tris versijas, kurias sudaro „Basic“, „Advanced“ ir „Professional Edition“.

„Basic“ leidimas yra nemokamas, jame yra ribotesnis etalonų skaičius. Tuo tarpu „Advanced Edition“ apima papildomus etalonus, išsamius aparatūros grafikus ir pasirinktinius paleidimus.

„PCMark“ yra suderinamas su „Windows“ platformomis nuo 7 iki 10, o nemokamą versiją galite atsisiųsti iš toliau pateiktos nuorodos.

Pagrindinis „PCMark 10“ etalonas skirstomas į tris kategorijas: pagrindai, produktyvumas ir skaitmeninio turinio kūrimas. Pagrindai išbando naršymą internete, vaizdo konferencijas ir programų paleidimo laiką.

„Produktyvumo“ kategorijoje yra skaičiuoklių ir teksto apdorojimo funkcijos. „Digital Content Creation“ yra bandomoji nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimo ir pateikimo grupė.

Apskritai, imituojant scenarijus, „PCMark 10“ yra vienas realiausių palyginimo įrankių.

Atsisiųskite nemokamą „PCMark 10“ versiją


Jei jums taip pat reikia išbandyti kietąjį diską, patikrinkite šį sąrašą su geriausiais HDD etalono įrankiais.


„3DMark“

„3DMark“ yra „Futuremark“ lyginamoji programinė įranga, skirta „Windows“, „Android“ ir „iOS“ žaidimams. Tai yra viena iš labiausiai įvertintų programų, skirtų kompiuterio ir planšetinio kompiuterio 3D grafikos atvaizdavimui palyginti.

Naudodamiesi „3DMark“ galite sužinoti, ar jūsų sistemoje bus paleisti visi naujausi žaidimai. Kaip ir „PCMark 10“, „3DMark“ taip pat turi nemokamą „Basic“, „Advanced“ ir „Professional Edition“ versiją.

„3DMark“ yra vertas tik dėl kai kurių žandikaulį nuleidžiančių grafikų, kurie pasklido per etalonus. Aukštesnės specifikacijos sistemoms „3DMark“ turi „Fire Strike Ultra“ etaloną, kuris pateikiamas 4K raiška.

„Time Spy“ ir „Sky Driver“ yra programinės įrangos „DirectX 12“ ir „11“ etalonai. Juose yra „Ice Storm“, skirtas planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams palyginti. Kai etalonai bus baigti, programinė įranga pateikia vartotojams išsamius grafikus, kuriuose pateikiama daugiau informacijos apie kadrų dažnį, laikrodžio greitį ir GPU tempus.

„Futuremark“ taip pat reguliariai papildo „3DMark“ naujus etalonus, o jūs galite atnaujinti programinę įrangą su naujausiais etalonais.

Atsisiųskite nemokamą „3DMark“ versiją


Ieškote naujos žaidimų įrangos, kad galėtumėte žaisti naujausius pavadinimus? Geriausius žaidimų nešiojamus kompiuterius rasite čia.


„SiSoft Sandra Lite“

„SiSoft Sandra Lite “ nėra pati paprasčiausia palyginimo programinė įranga, tačiau ji daug ką įdeda . Be lyginamosios analizės parinkčių, ši programinė įranga taip pat pateikia išsamią sistemos specifikacijų apžvalgą su aparatūros moduliu.

Yra penkios „Sandra Lite“ versijos, kuriose yra nemokamos programos įvertinimas, kurį galite atsisiųsti iš toliau pateiktos nuorodos. Asmeninė versija yra mažmeninė prekyba 49,99 USD.

„SiSoft Sandra Lite“ gali pasigirti racionaliu ir intuityviu vartotojo sąsajos dizainu, kuriame visi komponentai suskirstyti į aiškias kategorijas. Tačiau geriausias dalykas „Sandra Lite“ yra įvairus standartų asortimentas, kurį vartotojai gali pasirinkti.

Vartotojai gali palyginti grafikos procesorių, RAM, procesorių, kietuosius diskus, virtualią mašiną, tinklą ir dar daugiau.

Programinė įranga pateiks komponento balą ir palyginimo tikslais parodys jums alternatyvius aparatinės įrangos etalonų balų grafikus.

„Sandra Lite“ taip pat gali pateikti bendresnius nešiojamųjų kompiuterių ar stalinių kompiuterių įvertinimus, o ne tik pasirinktus komponentus.

Atsisiųskite nemokamą „SiSoft Sandra Lite“ versiją


Suporuokite savo etalono įrankį su sistemos optimizatoriumi. Geriausius rasite čia.


Nauja diagnozė

„Fresh Diagnose“ yra nemokama programinės įrangos palyginimo programinė įranga, kurią galite pridėti prie „Windows“, paspausdami mygtuką „ Atsisiųsti nemokamai “, esančią žemiau esančioje nuorodoje.

Atminkite, kad pirmiausia turėsite pateikti el. Pašto ID, kad jie galėtų jums atsiųsti registracijos raktą. „Fresh Diagnose“ suderinama su daugeliu „Windows“ platformų ir suteikia vartotojams sunkvežimio informacijos apie sistemą.

Nauja diagnostika suteikia beveik enciklopedinę jūsų aparatinės ir programinės įrangos komponentų apžvalgą. Jame yra informacijos apie sistemos aparatinę ir programinę įrangą, įrenginius, tinklą, daugialypę terpę, duomenų bazių sistemą ir aparatūros išteklius.

Vartotojai gali pasirinkti iki kelių etalonų, įskaitant procesoriaus, RAM, ekrano adapterio, standžiojo disko ir daugialypės terpės bandymus.

Programinė įranga pateikia palyginamuosius rezultatus juostų diagramose, kuriose yra jūsų pačių aparatinė įranga ir dešimt kitų alternatyvų.

Nors „Fresh Diagnose“ neturi pačių išsamiausių palyginimo įrankių, jį naudoti paprasta ir jame yra daugybė sistemos detalių.

⇒  Atsisiųskite nemokamą „Fresh Diagnose“ versiją


Jei norite išbandyti žaidimų kompiuterį, šiame straipsnyje rasite geriausius žaidimų etalono įrankius.


Geriausia kompiuterio palyginimo programinė įranga (mokama versija)

Dabar pažiūrėkime, kokia yra geriausia rinkoje siūloma aukščiausios kokybės mokama kompiuterio etalono programinė įranga.

„PassMark PerformanceTest“

„PassMark PerformanceTest“ yra programinė įranga, leidžianti vartotojams palyginti savo stalinių kompiuterių procesorių, 2D ir 3D grafiką, standųjį diską, RAM ir dar daugiau.

Tačiau, skirtingai nuo kitos alternatyvios programinės įrangos, „PassMark“ atlieka etalonų testus tik darbalaukyje. Aš nesuderinamas su „Windows 10“ ir senesnėmis versijomis, įskaitant „Windows 7“ ir „Windows XP“.

Viena iš „PassMark PerformanceTest“ naujovių yra jos 3D besisukantis pagrindinės plokštės modelis, suteikiantis sistemos komponentų apžvalgą. Norėdami spustelėti daugiau informacijos, galite spustelėti kiekvieną komponentą.

Apskritai programinėje įrangoje yra 32 standartiniai etalonai, tačiau ji taip pat turi dar aštuonis langus, per kuriuos galite nustatyti pasirinktinius etalonus.

„Passmark“ apima bazinius rezultatus, kad galėtumėte lengvai palyginti savo darbalaukį su kitomis sistemomis.

Be to, „PassMark PerformanceTest“ pateikia pasaulinius kiekvieno etalono duomenis, o tai įdomiai palygina jūsų pačių komponentų balus.

Atsisiųskite mokamą „PassMark PerformanceTest“ versiją


Išvada

Tai yra keletas žymesnių „Windows 10“ lyginamosios analizės programinės įrangos. Šie įrankiai suteikia neįkainojamą įžvalgą apie nešiojamąjį kompiuterį ar darbalaukį. Galite sužinoti, kaip jūsų mašina kainuoja su naujausia aparatine įranga.

Jie taip pat apima išsamią sistemos informaciją ir specifikacijas.

Jei turite daugiau klausimų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje, ir mes tikrai juos patikrinsime.


DUK: Sužinokite daugiau apie kompiuterio palyginimo programinę įrangą

 • Kokia yra geriausia kompiuterio palyginimo programinė įranga?

Manome, kad „PCMark“ yra geriausia kompiuterio etalonų programinė įranga, skirta „Windows PC“, dėl išsamių etalonų testų ir patogios vartotojo sąsajos. Bet jūs taip pat galite patikrinti kitus šiame sąraše esančius įrankius.

 • Kokia yra geriausia nemokama kompiuterio palyginimo programinė įranga?

„PCMark“ vėlgi yra geriausias pasirinkimas, nes jis turi nemokamą versiją. Tačiau, jei ieškote 100% nemokamos kompiuterio palyginimo programinės įrangos, naudokite CPU-Z.

 • Kaip palyginti savo kompiuterį ?

Norėdami palyginti kompiuterį, naudokite kompiuterio palyginimo programinę įrangą, pvz., Aukščiau pateiktus įrankius. Jie rodo instrukcijas ekrane. Uždarykite visas atidarytas programas, pasirinkite norimo atlikti bandymo tipą ir nieko nedarykite savo kompiuteryje, kol testai nebus baigti, kad nepakreiptumėte rezultatų.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.