PATVIRTINIMAS: „Hulu“ mane nuolat atjungia nuo savo paskyros

  • „Hulu“ vartotojai skundėsi nuolatiniu abonementų atsijungimu įvairiose naršyklėse, operacinėse sistemose ar įrenginiuose.
  • Šiame straipsnyje kartu su kai kuriais taisymais bandoma aptarti galimas priežastis, kodėl taip nutinka.
  • Mes turime specialų „Hulu Hub“, užpildytą vadovais, tokiais kaip žemiau, todėl būtinai apsilankykite ir tame.
  • Peržiūrėkite specialų skyrių „Video Streaming Fix“, kuriame rasite galimų problemų ir rekomendacijų.
„hullu“ sąskaitos klausimas

Kaip ir bet kurios mokamos paslaugos atveju, užsakomoji vaizdo transliacijos paslauga „Hulu“ yra privaloma sąskaita. Nepriklausomai nuo to, ar esate vieno mėnesio bandomajame laikotarpyje, ar pagal bet kurį pasirinktą mokamą planą, reikia prisiregistruoti.

Tai pasakius, atrodo, kad viena iš dažniausiai pasitaikančių su „Hulu“ susijusių problemų yra ta, kad paslauga nuolat registruoja vartotoją.

Apie pakartotinius abonementų atsijungimus buvo pranešta naudojant įvairias naršykles, operacines sistemas ar įrenginius (pvz., Išmaniuosius televizorius ar „Xbox“ žaidimų konsolę).


Kodėl Hulu vis atsijungia nuo manęs ir kaip tai sustabdyti?

1. Atnaujinkite „Hulu“ programąhulu sąskaita

Jei srautiniu būdu perduodate vaizdo įrašus naudodami „Hulu“ „ Android“ įrenginyje, gali atsirasti pakartotinė atsijungimo problema, nes programa yra pasenusi. Norėdami tai išspręsti, eikite į „ Play Store“ , raskite „Hulu“ programą ir spustelėkite „ Atnaujinti“ , jei yra.


2. Atnaujinkite savo interneto naršyklę

Panašiai „Hulu“ gali ir toliau ištrinti jūsų paskyros informaciją, nes trūksta svarbių atnaujinimų žiniatinklio naršyklėje, kurią naudojate savo mobiliajame įrenginyje.

Norėdami atnaujinti savo žiniatinklio naršyklę, išbandykite tas pačias rekomendacijas, kaip nurodyta aukščiau.


3. Išvalykite slapukus ir talpyklątaisyti „hulu“ paskyros atsijungimą

Jei naujinimai nebuvo įdiegti automatiškai, kai jie buvo prieinami, arba naudojant ankstesnį sprendimą, įrenginyje gali būti mažai vietos. Nepamirškite išvalyti vietos, išvalydami talpykloje esančius duomenis meniu „ Nustatymai“ skyriuje „ Saugykla“ .

Norėdami būti dar atsargesni, ieškokite programos ir įsitikinkite, kad dar nėra išsaugotos talpyklos datos.

Tas pats pasakytina, jei naudojatės savo kompiuteriu ar nešiojamuoju kompiuteriu. Daugumos naršyklių slapukus ir talpyklą galite rasti pagrindiniame meniu (viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe)> Nustatymai> Privatumas ir sauga.


4. Pakeiskite naršyklęhulu vis atsijungia

Kai klaida išlieka pritaikius kai kuriuos taisymus, rekomenduojame ją atkurti panašioje aplinkoje, šiuo atveju - kitoje žiniatinklio naršyklėje.

Taigi pabandykite perjungti iš „Chrome“ į „Mozilla“ arba tarp bet kokių naršyklių, kurias patogiai naudojate, ir patikrinkite, ar problema išspręsta.


5. Atsijunkite nuo „Hulu“ paskyros bet kuriame kitame įrenginyje

„Hulu“ leidžia ne daugiau kaip du prisijungimus vienu metu naudoti skirtinguose įrenginiuose. Taigi atsijunkite nuo „Hulu“ paskyros bet kuriame kitame įrenginyje.

Jei taip pat prisijungėte naudodamiesi socialinės žiniasklaidos paskyra, pvz., „Facebook“, paslauga bus rodoma kaip aktyvi atitinkamos paskyros nustatymuose, ir jūs turite ją pašalinti.


6. Nuskaitykite savo įrenginį dėl galimų kitų problemųar galiu ištaisyti hulu atsijungimą

Tikimės, kad jums nereikės naudoti šio sprendimo, tačiau mes paminėjame jį tik tuo atveju. Gerai žinoma, kad kenkėjiškos programos gali paveikti jūsų įrenginio veikimą. Todėl mes rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programinę įrangą.

Šioje konkrečioje situacijoje atlikite nuskaitymą ir patikrinkite, ar jis sužino ką nors įtartino. Reikėtų pašalinti nepageidaujamus failus, o jūsų programos ir paslaugos vėl veikti sklandžiai.


Nežinote, kokią antivirusinę programinę įrangą pasirinkti? Perskaitykite šį straipsnį, kuriame rasite 6 nemokamus antivirusinius sprendimus


DUK: Sužinokite daugiau apie dažniausiai pasitaikančias „Hulu“ paskyrų problemas

  • Kaip likti prisijungęs prie „Hulu“?

Paprastai po pirminio prisiregistravimo ir prisijungimo proceso „Hulu“ prisimena jūsų kredencialus, kad ir koks būtų įrenginys. Be to, naudodamiesi žiniatinklio naršyklėmis, taip pat galite išsaugoti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kad jų pakartotinai neįvedę kitą kartą.

  • Kodėl negaliu pasiekti savo „Hulu“ paskyros?

Jei negalite prisijungti ar pasiekti „Hulu“ paskyros, turėtumėte patikrinti, ar, be kita ko, galioja prisijungimo duomenys, aprašymo būsena arba skaičiaus aktyvinimo būsena.

  • Kaip atkurti „Hulu“ paskyros slaptažodį?

„Hulu“ vartotojams siūlo prieigą prie paskyros atkūrimo įrankio. Jūs turite 3 galimybes atkurti slaptažodį; jei nepavyks, turėsite sukurti naują paskyrą.