„Windows 10 HomeGroup“ pašalinta / jos nėra [atgaukite]

  • Kai „Windows“ gauna naujų funkcijų, tikrai sužinosite apie tai. Mažiau, kai funkcija pašalinama. Vartotojai sužinojo, kad namų grupei trūksta sunkių būdų.
  • Nors namų grupės koncepcijos nebėra, vadovaudamiesi šiame straipsnyje pateiktomis instrukcijomis, galėsite pasiekti tą pačią funkciją, tarsi namų grupė veiktų ir veiktų.
  • Šis straipsnis yra mūsų „Windows 10“ vadovų centro dalis, kur galite sužinoti apie įvairius dalykus, kuriuos galite padaryti naudodami „Windows“.
  • Jei norite perskaityti daugiau vadovų ir patarimų, sekite mūsų svetainės skyrių „Kaip“.
Namų grupė pašalino „Win 10“, kaip ją susigrąžinti

„HomeGroup“ yra „Microsoft“ išleista funkcija „Windows 7“ operacinėje sistemoje, kad vartotojai galėtų lengvai dalytis failais ir aplankais. „HomeGroup“ iš tikrųjų yra virtualus tinklas, sukurtas tarp kompiuterių, prijungtų prie vieno namų tinklo, serijos.

„Microsoft“ pašalino šią funkciją iš „Windows 10“, nes mano, kad ji nebėra naudinga. Bendrinimo funkcijas, kurioms buvo taikoma „HomeGroup“ funkcija, galima atlikti naudojant „OneDrive“ arba jūsų OS rastą funkciją „Bendrinti“.

Nors šios funkcijos naudojimui yra alternatyvų, pašalinus ją, daugelis žmonių suklaidino, kaip dalytis failais, kaip paprastai tai darė ankstesnėse „Windows“ versijose.

Ką daryti, jei nerandate „HomeGroup Windows 10“?

„Windows 10 HomeGroup“ pakeitimas

  1. Atidarykite šį kompiuterį.
  2. Patikrinkite kairįjį langą, jei yra namų grupė. Jei taip, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „ HomeGroup“ ir pasirinkite „ Change HomeGroup settings“ .
  3. Naujame lange spustelėkite Išeiti iš namų grupės .

Dabar patikrinkite tinklo ir atradimo nustatymus atlikdami šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite „ Cortana“ paieškos laukelį > įveskite valdymo skydelyje> pasirinkite pirmąją rezultatų parinktį.valdymo skydelio paieškos namų grupė pašalinta iš „Windows 10“
  2. Pasirinkite Tinklų ir bendrinimo centrą .tinklas ir dalijimosi centras gauna namų sugrįžimo langus 10
  3. Pasirinkite parinktį Išplėstiniai bendrinimo nustatymai .pakeisti išplėstinius bendrinimo nustatymus namų grupė pašalino „Windows 10“
  4. Į Asmeninis skirtuko, įjunkite tinklo atradimas , o taip pat Failo ir spausdintuvo bendrinimas.įjungti tinklo atradimą pakeisti išplėstinius bendrinimo nustatymus
  5. Į visus tinklus skirtuko, įjunkite Public Folder pasidalijimo.įjunkite namų grupės bendrinimą, pašalintą iš „Windows 10“
  6. Spustelėkite Išsaugoti pakeitimus.

Negalite pinguoti kituose kompiuteriuose jūsų tinkle? Išspręskite šią problemą dabar!


Dabar pakeiskite paslaugų parametrus:

  1. Spustelėkite „ Cortana“ paieškos laukelį> įveskite „ Services“> iš rezultatų pasirinkite pirmąją parinktį.tarnybų paieškos namų grupė pašalinta iš „Windows 10“
  2. Sąraše suraskite šias paslaugas: Funkcijų atradimo teikėjo priegloba, Funkcijų paieškos šaltinių publikacija, SSDP atradimas ir „   UPnP“ įrenginio priegloba.
  3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kiekvieną iš jų> pasirinkite Ypatybės> Nustatykite paleidimo tipą į Automatinis.Funkcijos atradimo teikėjo prieglobos paslauga įgalina namų grupės „Windows 10“
  4. Tai atlikę kiekvienai iš aukščiau paminėtų paslaugų, spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte nustatymus.

Dabar patikrinkite galimas akcijas:

  1. Atidarykite „ File Explorer“ ir adreso juostoje įveskite localhost .
  2. Sukurkite naują aplanką ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį, pasirinkite Ypatybės .
  3. Eikite į Bendrinimas > Išplėstinis bendrinimas .
  4. Pažymėkite parinktį Bendrinti šį aplanką ir spustelėkite Leidimai .

  5. Pasirinkite Full Control ir leiskite stulpelį ir spustelėkite Taikyti ir Gerai .

  6. Dabar turėtumėte pasiekti aplanką, esantį „ PCNAMEFolder_name“ adresu.
  7. Atminkite, kad šis metodas nėra pats saugiausias, todėl galbūt norėsite pakoreguoti nustatymus ir bendrinti failus tik su konkrečiais vartotojais.

Šiame straipsnyje mes ištyrėme geriausią būdą, kaip iš naujo suaktyvinti namų grupės bendrinimo galimybes sistemoje „Windows 10“. Kad išvengtumėte jokių komplikacijų, būtinai atlikite nurodytus veiksmus jų parašymo tvarka.

Norėtume sužinoti, ar šis straipsnis padėjo jums vėl dalytis failais su kompiuterių tinklu. Nedvejodami praneškite mums, naudodamiesi žemiau esančia komentarų skiltimi.

Šiais atvejais taikomos tos pačios instrukcijos:

  • „HomeGroup“ nerodoma „Windows 10“ - jei naujovinote iš ankstesnės versijos, neturite jaudintis, nes tai nėra klaida.
  • Nėra „HomeGroup Windows 10“ - turėtumėte žinoti, kad funkcija buvo pašalinta ir pakeista kitais įrankiais.
  • „Windows“ neberanda namų tinklo šiame tinkle „Windows 10“ - jei negalite bendrinti failų, galite perskaityti šiame straipsnyje pateiktus sprendimus.

DUK: Sužinokite daugiau apie „HomeGroup“

  • Kodėl „HomeGroup“ buvo pašalinta iš „Windows 10“?

„Microsoft“ nusprendė, kad koncepcija buvo per sunki ir yra geresnių būdų pasiekti tuos pačius rezultatus.

  • Ar „HomeGroup“ vis dar yra „Windows 10“?

Nors šios funkcijos nebėra, kaip buvo „Windows 7“ ar „8“, tuos pačius rezultatus galite pasiekti vykdydami šiame straipsnyje pateiktas instrukcijas.

  • Kas pakeitė „HomeGroup“ sistemoje „Windows 10“?

„HomeGroup“ buvo pakeista kitomis kitomis „Windows 10“ funkcijomis. Vieną funkciją, pvz., Spausdintuvų bendrinimą, galima pasiekti naudojant, pavyzdžiui, skyriuje „Spausdintuvai“ esančias parinktis.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.