5 „viskas viename“ emuliatoriai, skirti žaisti retro ir arkadinius žaidimus asmeniniame kompiuteryje

„viskas viename“ emuliatoriai

Čia, „WindowsReport“, pasidalijome daugybe išteklių, skirtų „Windows“ ir kitiems platformos vartotojams žaisti senus retro ir naujus „Android“ žaidimus savo kompiuteryje. Norėdami žaisti „Android“ žaidimus asmeniniame kompiuteryje, galite išbandyti vieną iš daugelio „Android“ emuliatorių, tokių kaip „BlueStacks“, „Nox Player“, „Memu Play“, „LD Player“ ir „Genymotion“ ir kt.

Be to, mes taip pat pasidalijome keliais ištekliais, kad galėtumėte žaisti mėgstamus „Nintendo GameBoy“ ir „DS“ žaidimus asmeniniuose ir „iOS“ įrenginiuose. Nors šie emuliatoriai yra geri ir dažniausiai atlieka pagrindinę užduotį, kiekvieną kartą norint įdiegti naują platformą, reikia įdiegti naują emuliatorių - tai ne tik nelengva užduotis, bet ir daug laiko reikalaujanti užduotis.

Čia pradeda veikti „viskas viename“ „Windows“ emuliatorius. Viskas viename emuliatoriai yra ne kas kita, o kelių platformų emuliatoriai, kurie gali imituoti ir paleisti skirtingų platformų žaidimus iš vieno šaltinio. Laikykite juos savo šveicarišku peiliu žaisdami senus retro žaidimus.

Dabar, jei esate iš tos kartos, kuri žaidė senus „retro Mario“ ir „Legend of Zelda“ „GameBoy“ ar DOS žaidimuose, pvz., „Alien Carnage“ asmeniniame kompiuteryje, tikriausiai ieškote būdo, kaip žaisti tuos senus „retro“ žaidimus ir moderniose, galingose ​​„Windows“ mašinose.

Kaip jau minėjau anksčiau, galite žaisti senus retro žaidimus iš kelių platformų, naudodami „viskas viename“ emuliatorių.

Taigi, šiame straipsnyje šiandien apžvelgiame geriausius „Windows PC“ „viskas viename“ emuliatorius, kad galėtume žaisti mėgstamą retro žaidimą, kuris sukels gryną nostalgiją.

 • Taip pat skaitykite: 3 „Android“ emuliatoriai be skelbimų, kuriuos norite įdiegti „Windows 10“
Reklama

Kokie yra geriausi „viskas viename“ emuliatoriai, skirti „Windows“?

Bizhawk

Bizhawk

 • Kaina - nemokama

„Bizhawk“ yra pagrindinis „viskas viename“ emuliatorius, kurį sukūrė „TASVideos“ kūrėjai. Jis yra nemokamas naudoti ir veikia „Windows OS“, kuriame veikia kompiuteriai. Pagrindinis „Bizhawk“ funkcionalumas yra pasiūlyti tikslumo ir galios vartotojams įrankį, neapsunkinant darbo proceso.

„Bizhawk“ gali „Windows“ kompiuteryje mėgdžioti ir paleisti „Neo Geo Pocket“, „Nintendo DS“, „Sega 32X“, „PlayStation“, „Sega Saturn“, „Sega Master System“, „Virtual Boy“, „Uzebox“ ir „ZX Spectrum“ ROM. Oficialioje svetainėje galite patikrinti visą suderinamų ROM sąrašą.

Bizghawk palaiko pilną įrašymą ir „Lua“ scenarijus. Be to, jis taip pat turi tokias funkcijas kaip viso ekrano palaikymas, valdiklio ir sparčiųjų klavišų susiejimo palaikymas, žaidimų valdiklio palaikymas žaidimų valdymams ir automatinio greitojo paleidimo valdymo funkcija.

Profesionaliems vartotojams teikiama pagrindinė perrašymo ir neperšaunamo įrašymo pagalba, įvesties ekranas, automatinis palaikymas, RAM žiūrėjimo ir pokymo įrankiai, „Lua“ scenarijų, „Rewind“, „Frame lag“ ir perrašymo skaitikliai.

Norint įdiegti „Bizhwak“ reikia daugiau nei kelių paspaudimų ant kito ir priimti mygtuko. Jums gali tekti perkelti kai kuriuos failus aplink, kad būtų įdiegtas „Bizhawk“ ir jame paleisti žaidimo ROM. Žemiau pateiktame „YouTube“ vaizdo įraše rasite įdiegimo procedūrą.

Atsisiųskite „Bizhawk“ 

 • Taip pat skaitykite: 4 puikūs „Linux“ emuliatoriai, skirti jūsų „Windows 10“ kompiuteriui

„RetroArch“

Retroarchas

 • Kaina - nemokama

„RetroArch“ yra šiek tiek kitoks nei „Bizhawk“. Tai yra emuliatorių, žaidimų variklių ir medijos leistuvų sąsaja, leidžianti žaisti žaidimus iš kelių platformų „Windows“ kompiuteryje.

Būdamas „viskas viename“ emuliatorius, „RetroArch“ gali paleisti „Nintendo“, „Super Nintendo“, „NES“, „Nintendo 64“ ir kitų vaizdo žaidimų ROM. Jei neturite „Windows“ kompiuterio, „RetroArch“ taip pat suderinamas su „Mac OS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, žaidimų konsolėmis ir kitais įrenginiais.

Vartotojo sąsaja yra labai slidi, ir per meniu galite naršyti žaidimų kolekciją. Tačiau patį emuliatorių naudoti nėra lengviausia.

„RetroArch“ diegimo ir nustatymo procedūra reikalauja tam tikrų pastangų ir laiko. Bet kai tai padarysite, emuliatorius kompensuoja visas pastangas, leisdamas jums žaisti retro žaidimus iš kelių platformų iš vieno pagrindo. Galite stebėti šį vaizdo įrašą, norėdami nustatyti „RetroArch“ savo „Windows“, „Mac“ ar „Linux“ kompiuteriuose.

Sistema yra labai pritaikoma ir leidžia vartotojams pakoreguoti daugumą emuliatoriaus ir žaidimų nustatymų. Be to, jis taip pat gauna žaidimų valdiklių palaikymą ir žemėlapius, „Shaders“ grafinius filtrus, kad pagerintų žaidimo atvaizdavimą, pasiekimų skirtukus, „Netplay“, kad prieglobstų internetinę žaidimų bendruomenę ar prisijungtų prie jos, ir nuolat besiplečiančią biblioteką.

„RetroArch“ naudoja „RertoCores“ žaidimams mėgdžioti iš kitų platformų. Kai kurie iš emuliatoriaus palaikomų branduolių yra „Dolphin“, kad būtų imituojami „Wii“ ir „GameCube“ ROM, „Citra“ - „Nintendo 3DS“, „Redream“ - „Sega Dreamcast“, „Open Lara“, „Tomb Rider“ žaidimų variklis, „melonDS“, „Sameboy“ ir kt.

Atsisiųskite „Retroarch“ 

 • Taip pat skaitykite: 7 žaidimų įrašymo programinė įranga, skirta „YouTube“, kad jūsų žaidimas būtų internetinis

Mednafenas

Mednafinas

 • Kaina - nemokama

„Mednafen“ yra daugiasistema emuliatorius, skirtas „Windows“ kompiuteriui. Tai nešiojamas emuliatorius, kuris naudoja „OpenGL“ ir SDL žaidimams atkurti. Iš pradžių „Mednafen“ buvo pristatytas kaip komandinės eilutės valdomas kelių sistemų emuliatorius; tačiau kūrėjai sukūrė GUI įrankį, kad jis būtų patogus naudoti visiems.

Nors „RetroArch“ ir „Bizhawk“ puikiai palaiko rankinius retro žaidimus, „Mednafen“ yra tinkamesnis tiems, kurie ieško „PlayStation 1“ emuliatoriaus, taip pat palaiko „Nintendo“ ir SNES emuliatorius.

Kai kurios „Mednafen“ palaikomos platformos yra „Apple 11/11 +“, „PlayStation One“, „Sega Genesis“, „Master System“ ir „Game Gear“, „Super Nintendo“, „GameBoy Advanced Neo Geo Pocket“, „WonderSwam“ ir kt.

Panašiai kaip „RetroArch“, „Mednafen“ nesiūlo tiesioginio montuotojo. Jei norite, kad jis veiktų, turite judėti kai kuriuose failuose ir aplankuose. Tačiau skirtingai nei „RetroArch“, „Mednafen“ yra daug lengviau įdiegti.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad suprastumėte „Mednafen“ darbo ir diegimo procesą.

Kitos „Mednafen“ palaikomos funkcijos apima galimybę daryti ekrano kopijas, klavišų sudarymą, „Gamepad“ ir klaviatūros valdiklių palaikymą ir galimybę įrašyti garso ir vaizdo filmus „QuickTime“ failo formatu.

ISO failų palaikymas ir galimybė imituoti „TurboGrafx 16-CD / PC Engine CD“ yra tai, kas daro „Mednafen“ puikų pasirinkimą žaisti kompaktinius žaidimus jūsų kompiuteryje. „Frontend“ GUI galite naudoti „Mednaffe“ arba „MedGui“.

Parsisiųsti Madden 

 • Taip pat skaitykite: 7 geriausios žaidimų įrašymo programinės įrangos žemos klasės kompiuteriams

„FinalBurn Alpha“

„FinalBurn Alpha“

 • Kaina - nemokama

„FB Alpha“ (populiariai vadinama „FinalBurn Alpha“) yra daugiasisteminis atvirojo kodo emuliatorius, skirtas „Windows“ vartotojams. Emuliatoriaus tikslas yra mėgdžioti populiarią „Arcade“ žaidimų sistemą, nors dabar ji palaiko ne tik „Arcade“ žaidimus.

Naujausias stabilus „Windows“ kompiuterio leidimas buvo išleistas 2018 m. Balandžio mėn., Todėl jis yra palyginti atnaujintas emuliatorius. Emuliatorius palaiko visas „Windows“ versijas nuo „Vista“ tiek 32, tiek 64 bitų leidimams.

Kai kurios populiarios platformos, kurias palaiko „FB Alpha“, yra „Capcom CPS-1-3“, „cave“, „Irem M62“ ir naujesnės versijos, „Konami“, „Kaneko 16“, „Neo-Geo“, NMK16, „Pacman“ pagrįsta aparatinė įranga, PGM, „Sega System 1“ ir „16 Toaplan 1-2“. ir dar. Oficialioje svetainėje galite perskaityti visą suderinamumo sąrašą. Jei norite paleisti „FB Alpha“ savo PSP, galite sekti šį „YouTube“ vaizdo įrašą, kad sužinotumėte išsamų problemos sprendimo būdą.

Norėdami įdiegti „FinalBurn Alpha“ kompiuteryje, atlikite tolesnio „YouTube“ vaizdo įrašo veiksmus.

Atsisiųskite „FinalBurn Alpha“ 

 • Taip pat skaitykite: Kaip žaisti senus žaidimus „Windows 10“, 8.1

„LaunchBox“

„LaunchBox“

 • Kaina - nemokama / „Premium“ 20 USD

„LunchBox“ nėra „viskas viename“ emuliatorius, bet emuliacijos, DOSBox, „Arcade“ spintelių, nešiojamųjų žaidimų paleidimo priemonės ir duomenų bazės sąsaja. Iš pradžių ji buvo išleista kaip patraukli „DOSBox“ sąsaja, tačiau šiuo metu programinė įranga veikia su šiuolaikiniais žaidimais ir retro imitacija. Tai gali rodyti žaidimus iš jūsų kompiuterio, „Steam“ ir suderinamus su „viskas viename“ emuliatoriais, tokiais kaip „RertoArch“.

„LaunchBox“ suteikia priekinei programai galimybę atrodyti estetiškai, automatiškai atsisiunčiant vaizdus ir kitą informaciją kartu su nuostabia vartotojo sąsaja. Pridėti „ROM“ į „LaunchBox“ taip pat nėra sunki užduotis. Galite paleisti bet kokią emuliaciją paprasčiausiai įkeldami vykdomuosius failus ir liepdami paleisti žaidimus per emuliatorių ar DOSBox.

„LaunchBox“ yra dviejų versijų. Nemokama versija veikia nepriekaištingai, netrukdydama žaidimų patirčiai. Tačiau aukščiausios klasės versija, vadinama „BigBox“, gali suteikti jums daugiau funkcijų, tokių kaip viso ekrano palaikymas, pasirinktiniai šriftai, spalvų temos, papildomi filtrai, „Gamepad“ palaikymas ir dar daugiau.

„LaunchBox“ kūrėjai turi daug išteklių, kurie demonstruoja programinės įrangos veikimą „YouTube“.

„LaunchBox“ reikalauja, kad vieną kartą nustatytumėte kiekvieną emuliatorių, tačiau jis taip pat leidžia valdyti žaidimų biblioteką, neatsižvelgiant į platformą, iš vienos sąsajos.

Atsisiųskite „LaunchBox“

Laikas keliauti laiku atgal!

Visi šie „viskas viename“ emuliatoriai yra visiškai nemokami, ir aš bandžiau tik rekomenduoti emuliatorius, kurie nuolat gauna atnaujinimus iš kūrėjų.

Jei norite žaisti visus mėgstamus žaidimus nuo vaikystės, šie „viskas viename“ emuliatoriai siūlo palaikymą paleisti „Nintendo GB Advance“, „Arcade“, SNES ir daugiau emuliatorių kompiuteryje.

Koks tavo pasirinkimas? Ar anksčiau bandėte kurį nors iš šių emuliatorių? Ar žinote geresnę šių emuliatorių alternatyvą, kurios tikriausiai praleidome atlikdami tyrimus? Praneškite mums savo mintis toliau pateiktose pastabose.

Susijusios istorijos, kurios jums gali patikti:

 • 4 geriausi „Game Boy“ emuliatoriai, skirti „Windows 10“
 • Pagaliau galite žaisti „PlayStation 4“ žaidimus savo kompiuteryje
 • 5 ir daugiau geriausių „iPhone“ ir „iPad“ emuliatorių, skirtų „Windows 10“