Atsisiųskite „Windows 10“ indėlį - nemokamą versiją

Indikuoto įvesties logotipas Programos / nemokama programa / „Windows 10“, „Windows 7“, „Windows Vista“ / 3 versija / atsisiųsti dabar

Straipsnius, el. Laiškus ir pranešimus rašyti ne anglų kalba, naudojant klaviatūrą, yra sudėtinga, ypač jei kalboje yra specialių simbolių, kurie nėra prieinami anglų kalba.

Norėdami greitai tai išspręsti, kai kurie vartotojai „Google“ ieško specialių savo gimtosios kalbos simbolių, kad nukopijuotų ir įklijuotų juos į savo tekstą. Bet tai tikrai nėra patogus sprendimas. Vietoj to, praktiškiau įdiegti naują kalbą „Windows“ kompiuteryje, kad akimirksniu pereitumėte į ją naudodami „Alt + Shift“.

Kalbėdami apie hindi kalbą, turėtumėte duoti kadrą į indišką įvestį . „Microsoft“ sukurtas „Indic Input“ yra hindi kalbos spausdinimo programinės įrangos sprendimas, kuris suteikia jums kelias kalbas iš Indijos. Jis integruojamas į klaidos klavišą ir visą jūsų klaviatūrą paverčia hindi kalbos rinkimo įrankiu, nes ji pakartoja visus klavišus.

Ekrano nuotraukos

 • Indų kalbos įvesties kalbos
 • Indikinė įvesties kalbos juosta
 • Indic virtualiosios klaviatūros įvestis
‹›
 • Indų kalbos įvesties kalbos
 • Indikinė įvesties kalbos juosta
 • Indic virtualiosios klaviatūros įvestis
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Palaiko 12 indų kalbų
Integruojamas į „Windows“ kalbos juostą
Veikia su bet kuria programa
Visiškai nemokamai naudoti
Minusai
Palaiko tik QWERTY klaviatūras

Indinis įėjimas yra visiškai nemokamas. Jame pateikiama išsami pagalbos dokumentacija, kurioje paaiškinama viskas, ką reikia žinoti apie indinę įvestį. Pažvelkime į sistemos reikalavimus ir palaikomas „Indic Input“ kalbas, prieš sužinodami, kaip ji veikia, kaip ją naudoti ir kaip gerai, kai kalbama apie hindi rašymo programinę įrangą.

Indikaciniai įvesties sistemos reikalavimai

Prieš atsisiųsdami ir nustatydami „Indic Input“ savo kompiuteryje, patikrinkite, ar atitinkate šias sąlygas:

 • „Windows 10“, 8, 7, „Vista“ (32 ir 64 bitų)
 • „Microsoft Office 2007“ arba naujesnė (įskaitant „Access“)
 • Administracinės teisės

Indų kalbos įvesties kalbos

Indų kalba įvestis palaiko kelias kalbų šeimas iš Indijos: asamiečių, bengalų, gudžaratų, hindi, kannada, malajalių, maratų, nepalų, odijos, pandžabų, tamilų ir telugų.

Galima atsisiųsti atskirus sąrankos failus, atsižvelgiant į pageidaujamą kalbą ir jūsų kompiuterio architektūros tipą: 32 bitų arba 64 bitų. Norėdami sužinoti, ko jums reikia „Windows 10“, eikite į Nustatymai -> Sistema -> Apie ir pažiūrėkite į sistemos tipą.

Kaip veikia indinis įvestis

Kalbant apie diegimo procesą, „Indic Input“ yra nepaprastai paprasta. Galite pasirinkti pageidaujamą sąrankos aplanką ir tęsti įrankio išpakavimą. Verta pažymėti, kad vienu metu galite įdiegti kelias indų kalbos įvesties kalbas.

Indinis įėjimas integruojamas į „Windows“ kalbos nustatymus, kad galėtumėte lengvai jį suaktyvinti spustelėdami kalbos piktogramą sistemos dėkle ir pasirinkdami kalbą. Norėdami tai greitai padaryti, paspauskite „Alt“ + „Shift“, neatsižvelgdami į programą, kurioje šiuo metu esate.

Kaip naudoti indinį įvestį

Visa jūsų klaviatūra bus susieta su kalba, kurią pasirinkote iš „Indic Input“. Taigi galite pradėti rašyti nauja kalba iš karto. Ir tai veikia, nesvarbu, kokį teksto redaktorių naudojate, nesvarbu, ar paleidote „Notepad“, kad parašytumėte keletą užrašų, ar žiniatinklio naršyklėje, kad galėtumėte siųsti el.

Be to, jei norite susipažinti su indinio įvesties klavišų susiejimais, galite suaktyvinti „Windows“ virtualiąją klaviatūrą, kad pamatytumėte, ką rašysite. Tai ypač naudinga perjungiant kelias kalbas, kad būtų lengviau pastebėti skirtumus tarp indų kalbų šeimų.

Puikus spausdinimo programinės įrangos įrankis indų kalboms

Atsižvelgiant į visus aspektus, „Indic Input“ yra lengvai naudojamas programinės įrangos sprendimas, kuris gali padėti jums rašyti indų kalbomis, neatsižvelgiant į naudojamą programą. Jo poveikis yra visuotinis, turintis įtakos visam kompiuteriui ir programoms.

Įrankis veikia kaip ir visos kitos „Microsoft“ įdiegtos kalbos: tereikia ją pasirinkti kalbos juostoje. Tai visiškai neturi įtakos kompiuterio našumui. Be to, tam nereikia aktyvaus interneto ryšio, nes jis veikia neprisijungus. Neigiama yra tai, kad jis palaiko tik QWERTY klaviatūras.

Indikuoti įvesties DUK

 • Ar indinis įvestis nemokama?

Taip, „Indic Input“ yra 100% nemokama programa.

 • Ar indikacinis įvestis yra saugi?

„Indic Input“ yra teisėtas programinės įrangos sprendimas, kurį sukūrė „Microsoft“, ir jame nėra jokių kenkėjiškų programų. Kad būtumėte saugūs, būtinai visada atsisiųskite programas iš jų oficialių šaltinių.

 • Kokia yra geriausia hindi rašymo programinė įranga?

Mes manome, kad „Indic Input“ yra viena iš geriausių hindi rašymo programinės įrangos įrankių, skirtų jūsų „Windows“ kompiuteriui. Tačiau jei norite išbandyti kitus panašius produktus, siūlome pradėti nuo „India Typing Software“, „Hindi Indic IME“ ir „Anop - Hindi Typing Tutor“.

Visos specifikacijos

Programinės įrangos versija
3
Licencija
Nemokama programa
Raktažodžiai
Hindi kalba, klaviatūra, kalba
Indikuoto įvesties logotipas

Indinis įėjimas

Parsisiųsti dabar
 • „Windows 10“
 • Windows 7
 • „Windows Vista“
 • Komunalinės paslaugos ir įrankiai