NUSTATYTI: OS nėra sukonfigūruota vykdyti šią programą

 • Kai diegiate naują programą „Windows 10“, visada turėtumėte įsitikinti, ar dokumentai yra suderinami su jūsų OS, ar ne.
 • Kartais dėl programinės įrangos problemų būsite paraginti pateikti klaidos pranešimą, kuriame teigiama, kad OS nėra sukonfigūruota paleisti tos programos, tada turėtumėte atlikti šiame vadove išvardytus veiksmus.
 • Šis vadovas yra tik vienas iš daugelio, kuriuos įtraukėme į mūsų centrą, skirtą „Windows 10“ problemoms išspręsti, todėl įsitikinkite, kad jį išsaugojote, nes gali prireikti dar kartą.
 • Norėdami rasti daugiau puikių įprastų „Windows 10“ problemų sprendimų, apsilankykite mūsų taisymo puslapyje.
OS nėra sukonfigūruota vykdyti šią programą

Ar neseniai atnaujinote savo OS į „Windows 10“? Tada tikriausiai matėte erzinantį . Operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota vykdyti šią programos  klaidą, kai norite paleisti bet kurią „Microsoft Office 365“ programą.

Šis pranešimas padės jums išspręsti šią problemą.

Ši klaida neleidžia „Windows 10“ vartotojams sėkmingai paleisti savo programų. Tuo tarpu mes sukūrėme sprendimus, kuriuos galite naudoti norėdami greitai pašalinti šią klaidą.


Ką daryti, jei OS nėra sukonfigūruota vykdyti tam tikras programas?

 1. Pataisykite failų registrą
 2. Paleiskite „Windows Update“
 3. Pataisykite „Microsoft Office“ diegimą
 4. Iš naujo įdiekite „Microsoft Office“
 5. Paleiskite „Microsoft Office“ diagnostiką
 6. Paleiskite programą suderinamumo režimu
 7. Atnaujinkite tvarkykles

1. Pataisykite failų registrą

 1. Eikite į Pradėti> įveskite cmd> dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Komandų eilutė> pasirinkite Vykdyti kaip administratorius.operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota paleisti šios programos
 2. Dabar be kabučių įveskite sfc / scannow ir paspauskite Enter.operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota paleisti šios programos
 3. Palaukite, kol nuskaitymo procesas bus baigtas, tada iš naujo paleiskite kompiuterį. A
  • Sugadinti failai bus pataisyti perkraunant.

Sugadintas failų registras gali būti atsakingas už klaidos pranešimą „Operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota vykdyti šią programą“. Be to, ši korupcija manipuliuoja „Microsoft Office 365“ programos failo duomenimis; taigi sukelia klaidos pranešimą.

Norėdami patikrinti, ar nėra sugadintų failų, patikrinti visų sistemos failų vientisumą ir ištaisyti probleminius failus, naudokite „Windows“ integruotą sistemos failų tikrinimo priemonę arba trečiųjų šalių įrankius, pvz., „ CCleaner“ .

Jei kyla problemų pasiekiant komandų eilutę kaip administratorius, geriau atidžiau pažvelkite į šį vadovą.


komanda „scannow“ sustabdyta dar nepasibaigus procesui? Nesijaudinkite, mes jums lengvai pataisėme.


2. Paleiskite „Windows Update“

 1. Eikite į Pradėti> paieškos laukelyje įveskite „update“ ir spustelėkite „Windows Update“, jei norite tęsti.
 2. „Windows Update“ lange patikrinkite, ar nėra naujinimų, ir įdiekite galimus naujinimus.operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota paleisti šios programos
 3. Baigę atnaujinti, iš naujo paleiskite „Windows“ kompiuterį.

Kitas klaidos pranešimo taisymo būdas yra „Windows Update“ paleidimas. „Microsoft“ nuolat leidžia „Windows“ naujinimus, kad pagerintų sistemos stabilumą ir išspręstų įvairias problemas bei klaidas; „Microsoft Office 365“ pataisymai taip pat gali būti įtraukti į naujausius naujinimus.

Daugelis vartotojų nežino, ką daryti, kai trūksta „Windows“ paieškos laukelio. Perskaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte, kaip galite jį susigrąžinti atlikdami vos kelis veiksmus.


Ar kyla problemų atnaujinant „Windows“? Peržiūrėkite šį vadovą, kuris padės greitai juos išspręsti.


3. Pataisykite „Microsoft Office“ diegimą

 1. Vienu metu paspauskite „Windows“ ir „R“ klavišus, kad paleistumėte programą „Vykdyti“.
 2. Įveskite appwiz.cpl be kabučių ir spustelėkite Gerai.operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota paleisti šios programos
 3. Slinkite žemyn, norėdami rasti „Microsoft Office“ programą, spustelėkite Keisti, tada pasirinkite Taisyti.operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota paleisti šios programos
 4. Pasirinkite parinktį Visas remontas arba Internetinis remontas ir palaukite, kol baigsis remonto procesas.
 5. Po remonto iš naujo paleiskite kompiuterį ir paleiskite „Microsoft Office“ programą.

Įdiegta „Microsoft Office“ programa gali būti sugadinta dėl perėjimo iš „Windows 10 OS“ proceso. Tačiau „Microsoft Office“ programą galima pataisyti valdymo pulte.

Gali tekti ištaisyti klaidos problemą taisant „Microsoft Office“ diegimą.

Pastaba : Norėdami iš naujo suaktyvinti „Microsoft Office“, turite naudoti išsamią licencijos / aktyvinimo informaciją. Be to, internetiniam remontui reikalingas interneto ryšys; įsitikinkite, kad turite aktyvų interneto ryšį, jei pasirinksite šią parinktį.

Jūs nežinote, ką daryti, kai „Windows“ klavišas nustoja veikti? Peržiūrėkite šį vadovą ir lengvai išspręskite problemą.


Jūs negalite atidaryti valdymo skydo? Pažvelkite į šį išsamų vadovą, kad rastumėte sprendimą.


4. Iš naujo įdiekite „Microsoft Office“

 1. Atsisiųskite „IObit“ čia , įdiekite ir naudokite „Microsoft Office“ paketui pašalinti.
  • Arba galite pašalinti iš valdymo skydo.operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota paleisti šios programos
 2. Apsilankykite šioje svetainėje ir atsisiųskite „Microsoft Office“.
 3. Įdiekite „Microsoft Office“ ir iš naujo paleiskite kompiuterį.

Pastaba : Be to, jums reikės tikros licencijos / aktyvinimo informacijos, kad galėtumėte tęsti naująjį „Microsoft Office“ diegimą.

Be to, galite pašalinti „Microsoft Office“ paketą savo kompiuteryje ir įdiegti naują kopiją „Windows 10“ kompiuteryje. Iš naujo įdiegę „Microsoft Office“ galite atsikratyti klaidos problemos savo kompiuteryje.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip visiškai pašalinti „Office“ iš „Windows“ kompiuterio, peržiūrėkite šį nuostabų straipsnį. Jei norite sužinoti, kaip pašalinti programinės įrangos likučius, peržiūrėkite šį naudingą vadovą.


5. Paleiskite „Microsoft Office“ diagnostiką

 1. Vienu metu paspauskite „Windows“ ir „ Q“ klavišus ir be kabučių įveskite „Microsoft Office“ diagnostiką.
 2. Paieškos rezultate spustelėkite „ Microsoft Office“ diagnostika, kad paleistumėte programą.
 3. Vykdykite nurodymus ir spustelėkite Pradėti diagnostiką .
 4. Po trikčių šalinimo spustelėkite parinktį Uždaryti .

Kitas klaidos problemos sprendimo būdas yra „Microsoft Office“ diagnostikos vykdymas. Šis trikčių šalinimo įrankis nustato problemą ir ją išsprendžia, kad būtų užtikrintas sklandus „Microsoft Office“ veikimas.


6. Paleiskite programą suderinamumo režimu

 1. Darbalaukyje arba ten, kur yra tikroji programa, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programos nuorodą ir spustelėkite „Ypatybės“.operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota paleisti šios programos
 2. Čia pasirinkite skirtuką Suderinamumas ir pažymėkite langelį Paleisti šią programą suderinamumo režimu:
 3. Išskleidžiamajame sąraše pasirinkite bet kurį senesnį „Windows“ leidimą, su kuriuo norite paleisti programą.operacinė sistema šiuo metu nėra sukonfigūruota paleisti šios programos
 4. Galiausiai spustelėkite Gerai, kad paleistumėte programą.

Kai kurios programos, neoptimizuotos naujesnėms operacinėms sistemoms, negali pritaikyti, todėl atsiranda klaidos pranešimas. Paleisdama programą suderinamumo režimu, „Windows 10“ OS leis programai veikti senesnėje „Windows“ versijoje.

Pastaba : Taip pat galite naudoti suderinamumo administratorių; tai yra vienas naujausių „Microsoft“ įrankių, kuris taiso programas, kuriose neveikia „Windows“. Tai leidžia programą suderinti su „Windows“ kompiuteriais. Čia galite atsisiųsti suderinamumo administratorių ir įdiegti jį į „Windows“ kompiuterį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudoti suderinamumo administratorių, apsilankykite oficialioje „Microsoft“ suderinamumo administratoriaus svetainėje.


7. Atnaujinkite tvarkykles

Daugelis vartotojų patvirtino, kad išsprendė šią problemą atnaujindami tvarkykles. Taigi, įdiekite naujausius tvarkyklių atnaujinimus savo GPU, periferiniams įrenginiams ir pan. Iš naujo paleiskite kompiuterį, kad pakeitimai įsigaliotų.


Dauguma „Windows 10“ vartotojų turi pasenusias tvarkykles. Naudokitės šiuo vadovu, būkite žingsnis į priekį.


Apibendrinant, prieš tęsdami bet kurį taisymą, kurį reikia taisyti, įsitikinkite, kad turite tikrą „Microsoft Office“ raktą.


DUK: Sužinokite daugiau apie operacinės sistemos konfigūracijas ir jų problemas

 • Kas gali sukelti tai, kad operacinė sistema nėra sukonfigūruota vykdyti šį programos klaidos pranešimą?

OS konfigūracijos klaidą gali sukelti klaidingi registrai. Jei norite sužinoti, kaip išspręsti tokias problemas, peržiūrėkite šį išsamų ir išsamų vadovą.

 • Kaip išsaugoti operacinės sistemos konfigūraciją?

Vienas iš būdų pasiekti operacinę sistemą yra tiesiog prisijungti prie kompiuterio su „Microsoft“ paskyra. Jei kyla problemų prisijungiant, perskaitykite šį vadovą, jei norite gauti daugiau informacijos.

 • Koks yra operacinės sistemos poveikis, nesukonfigūruotas paleisti šį programos klaidos pranešimą?

Kai atsiras šis klaidos pranešimas, vartotojai negalės paleisti programos, į kurią nurodomas klaidos pranešimas.


Ar turite klausimų dėl šio vadovo? Nedvejodami palikite juos kartu su kitais pasiūlymais toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.