5 geriausi RAM optimizavimo įrankiai, skirti greitesniam „Windows 10“ kompiuteriui

 • Jei skaitote šį straipsnį, jūsų kompiuteris greičiausiai tampa vis lėtesnis.
 • Tai gali lemti neefektyvus RAM naudojimas, o žemiau pateiktos programos jums tai padės.
 • Mūsų dedikuotame „Windows“ programinės įrangos centre yra daugybė panašių straipsnių.
 • Daugiau straipsnių apie tai, kaip suderinti savo kompiuterį, rasite mūsų optimizavimo ir valymo puslapyje.
RAM optimizatorius

Jei skaitote šį straipsnį, tikriausiai kyla klausimas, kodėl jūsų kompiuteris palaipsniui tampa vis lėtesnis ir kaip galite tai išspręsti.

Kompiuteriai paprastai kaupia duomenis standžiajame diske ir RAM, todėl jūsų kompiuteris gali veikti lėčiau. Jei esate tokioje situacijoje, galbūt norėsite išbandyti vieną iš „ Windows 10“ RAM optimizatorių , pateiktą žemiau pateiktame sąraše.

Svarbu pažymėti, kad ši optimizavimo programinė įranga stebuklingai nepridės daugiau atminties jūsų RAM ir nepadarys jos galingesnės. Greičiau operatyviosios atminties optimizavimas gali būti vertinamas kaip tam tikras valymo, priežiūros darbas.

Šios programos padės pagerinti jūsų kompiuterį, be kita ko, ištrinant nereikalingą atmintį. Tiesa, šios programos nėra būtinos, nes „Windows 10“ jau turi integruotas funkcijas ir įrankius, skirtus šiam dalykui.

Nepaisant to, šių integruotų įrankių naudojimas yra ne tik nepatogus, bet ir painus žmonėms, kurie nėra išmanantys kompiuterio. Kita vertus, operatyviosios atminties optimizatoriai paprastai yra lengvai naudojami ir patogūs, o dauguma jų yra visiškai nemokami.

Žemiau pateiktame sąraše pateikiami keli geriausi „Windows 10“ operatyviosios atminties optimizatoriai.


Operatyviosios atminties optimizavimo programinė įranga, skirta „Windows“ kompiuteriams

1. Restoro

Mūsų sąrašo papildymas yra programinės įrangos įrankis, kuris gali būti laikomas universaliu sprendimu beveik visoms problemoms, kurias galite sugalvoti, susijusias su „Windows“ OS.

„Restoro“ yra lengvas ir ypač patogus programinės įrangos įrankis, kurį geriausiai galima apibūdinti kaip lengvai naudojamą ir nepaprastai efektyvų.

Kalbant apie RAM optimizavimą, tai yra viena iš nedaugelio aparatūros tobulinimo funkcijų, kuriomis gali pasigirti ši programa, kartu su kietojo disko greičiu, procesoriaus galia ir temperatūra.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti programą, paleisti pradinį nuskaitymą ir leisti „Restoro“ atlikti visa kita už jus, kol tai grąžins jūsų kompiuterį į geriausią būklę.

Be operatyviosios atminties optimizavimo, ši programa pašalins kenkėjiškas programas, taip pat bet kokią galimą žalą, taip pat taisys registrus ir sutvarkys sugedusius ar trūkstamus DLL.

Be to, galite užprogramuoti „Restoro“, kad jis realiuoju laiku stebėtų jūsų sistemą, leisdamas jai išspręsti problemas ir optimizuoti jūsų kompiuterį, kai tik iškils problemų.

Apskritai, jei ieškote kompiuterio taisymo ir optimizavimo įrankio ir jaučiate, kad perkate 4 produktus už vieno kainą, jokiu būdu negalite to suklysti su „Restoro“.

 • Gaukite dabar „Restoro“

2. „Iolo“ sistemos mechanikas (rekomenduojama)

„Iolo System Mechanic“ suteikia galimybę lengvai užblokuoti ir išjungti nepageidaujamas programas, išvalyti žurnalus, išvalyti nepageidaujamus duomenis, užkemšusius jūsų RAM, ir netgi padėti ištrinti interneto talpyklą ir istoriją.

„Iolo“ yra populiari RAM optimizavimo programinė įranga, kurią giria tiek kritikai, tiek klientai. Atlikę kelis šios programos bandymus, padarėme išvadą, kad tai tikrai veiksminga didinant kompiuterio našumą.

Be to, programa taip pat skirta žymiai padidinti interneto greitį. Jie automatiškai optimizuoja nustatymus, kad vartotojas galėtų greičiau įkelti tinklalapius, greičiau atsisiųsti elementus ir pagerinti internetinius žaidimus.

Kitas unikalus „Iolo“ bruožas yra tai, kad jis tariamai gali automatiškai ištaisyti daugybę klaidų ir su programine įranga susijusių problemų, rastų jūsų kompiuteryje. Programa nuolat atnaujinama, kad jūsų kompiuteris išliktų stabilus ir be problemų.

„Iolo System Mechanic“ taip pat yra privatumo apsauga ir kitos saugos funkcijos. Iš esmės tai suteikia visą kompiuterio priežiūros paketą.

Vienintelis tikrasis „Iolo System Mechanic“ trūkumas yra tai, kad nėra nemokamo leidimo. Tačiau kai kurie leidimai leidžia vartotojams įdiegti programą keliuose kompiuteriuose, todėl ji gali būti ideali darbo vietoje.

Taigi, jei jūs ieškote RAM optimizatoriaus, kuriame yra daugybė kitų priežiūros funkcijų, tuomet norėsite tai išbandyti.

„Iolo System Mechanic“ yra vienas iš 7 programinės įrangos produktų, įtrauktų į visapusišką saugumo, privatumo ir optimizavimo paketą „Phoenix 360“.

Jei jus domina, tikrai turėtumėte pasinaudoti dabartine nuolaida  nuo 79,95 iki 39,95 USD .

 • Atsisiųskite „Iolo System Mechanic Pro“ ( naudokite 60% nuolaidos kodą: „backtoschool“)
 • Gaukite „Phoenix 360“ paketą: „System Mechanic“ + „Privacy Guard“ + kenkėjiškų programų žudikas - 50% nuolaida

3. Išmintingas atminties optimizavimo įrankis

nemokama atminties optimizavimo priemonė

„Wise Memory Optimizer“ yra lengva, nešiojama programa, kuri greitai ir efektyviai atlaisvina bet kokią fizinę atmintį, kurią užima kompiuterio sistema ar nereikalingos programos.

Ši programa puikiai tinka žmonėms, norintiems ką nors lengvai naudoti. Sąsaja yra labai patogi vartotojui, kad galėtumėte lengvai ja naršyti.

Programa parodys skritulinę diagramą, kiek RAM atlaisvinote ir paspaudę RAM optimizuotą parinktį.

„Wise Memory Optimizer“ turi nešiojamąjį leidimą, o tai reiškia, kad galite naudoti programą nereikalaudami jos įdiegti. Tai taip pat labai patogu ištrinti.

Vartotojai turi galimybę leisti šiam RAM optimizavimo įrankiui atlaisvinti bet kokią atmintį jūsų kompiuteryje, kai atmintis pablogėja žemiau tam tikro taško. Žinoma, jei norite rankiniu būdu pradėti optimizavimo procesą, tereikia spustelėti mygtuką programoje.

 • Atsisiųskite ją dabar iš oficialios svetainės

Ši programa yra visiškai nemokama ir veikia beveik visose „Windows“ versijose.


Peržiūrėkite mūsų išsamų vadovą, kad sužinotumėte, ką reikia daryti, jei jūsų kompiuteryje yra lėtai atminties.


4. „Razer Cortex“ 

Pirmasis yra „ Razer Cortex“ . „Razer“ yra labai populiari įmonė, kuri pirmiausia parduoda su žaidimais susijusias prekes. Atsižvelgdamas į tai, „Razer Cortex“ yra specialiai sukurtas padėti žaidėjams padidinti savo kompiuterio našumą.

Tačiau beveik bet kuris „Windows 10“ vartotojas gali naudoti šią programą, kad jų kompiuteriai veiktų sklandžiau.

Kaip tai veikia?

Na, ši didinimo programa padeda defragmentuoti jūsų kompiuterio sistemas, sustabdyti nepageidaujamus sistemos procesus ir, žinoma, išvalo jūsų RAM atmintį. Ši programa prieinama ne tik „Windows 10“, bet ir „Windows 7“ bei „Windows 8“.

Kaip jau minėjau aukščiau, daugelį šių programų funkcijų galima atlikti rankiniu būdu. Pavyzdžiui, nereikalingų paslaugų ir programų uždarymas gali būti vykdomas be „Razer Cortex“.

Nepaisant to, naudodamiesi šia programa, tereikia spustelėti mygtuką, kuris bus jūsų kompiuteryje.

Kiek jūsų kompiuteris bus patobulintas?

Našumo pokyčių nebus daug. Tačiau greičiausiai jūsų programos bus atidarytos greičiau ir sklandžiau, nes jūsų RAM nėra užimta kitais duomenimis.


Sužinokite, kaip naudoti visą RAM atmintį „Windows 10“ kompiuteryje, naudodami mūsų puikų vadovą!


5. „CleanMem“

Kita lengva programa, kurią galima naudoti norint optimizuoti jūsų RAM. Tačiau „CleanMem“ yra unikalus, nes jis optimizuoja jūsų kompiuterį kas 15 minučių. Tai reiškia, kad jūsų kompiuteris visada veiks optimaliu lygiu.

Be sklandaus kompiuterio veikimo, „ CleanMem“ turi keletą kitų pažangių funkcijų, kurias galite naudoti patobulindami savo kompiuterį. Jie taip pat siūlo „pro / premium“ versiją, kuri turi dar daugiau funkcijų.

Apskritai, „CleanMem“ idealiai tinka tiems, kurie nenori vėl nerimauti dėl užsikimšusios RAM. Tai turbūt patogiausias RAM sąrašas šiame sąraše.

Žinoma, turėsite nuolat vykdyti programą, tačiau ji užima labai mažai procesoriaus ir skaičiavimo galios.


DUK: Sužinokite daugiau apie RAM

 • Kaip padaryti, kad operatyvioji atmintis būtų greitesnė „Windows 10“?

Iš naujo paleiskite kompiuterį, atlikite OS atnaujinimą, išjunkite nereikalingas paleidimo programas, periodiškai atlikite disko valymą, pašalinkite nenaudotą programinę įrangą, išjunkite „Windows“ specialiuosius ir skaidrumo efektus bei atnaujinkite savo RAM.

Visa tai gali būti padaryta rankiniu būdu arba automatiškai, jei naudojote specialius optimizavimo įrankius.

 • Ar daugiau RAM pagreitins mano kompiuterį?

Antras dalykas yra tik HDD pakeitimas SDD. Jei norite pridėti daugiau RAM, svarbiausias ir pastebimas poveikis jūsų kompiuterio veikimui yra vienintelis aparatinės įrangos atnaujinimas. Tačiau dėl tam tikrų problemų jūsų kompiuteris gali nenaudoti visos jūsų RAM.

 • Ar svarbu RAM greitis?

Nors greitesnė operatyvioji atmintis iš tikrųjų pagerina jūsų kompiuterio greitį daugumoje etalonų, daugiau RAM visada suteiks didžiausią našumą, kiek tai susiję su ekonomiškumu.


Žinoma, geriausias būdas pagerinti kompiuterio našumą yra kompiuterio atnaujinimas pridedant daugiau RAM. Tačiau kartais viskas, ko reikia jūsų kompiuteriui, yra „RAM 10“ optimizavimo priemonės, skirtos „Windows 10“, kad padėtų geriau veikti.

Aukščiau paminėtos programos nebūtinai išvardytos iš viršaus į blogiausią. Greičiau kiekviena iš šių programų siūlo skirtingus pranašumus ir trūkumus, todėl turėsite daugiau pasirinkimo galimybių.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn.