NUSTATYTI: „Igfxem.exe“ visam laikui naudoja daug procesoriaus

 • „Igfxem.exe“ veikia kaip tarpininkas tarp jūsų „Intel“ vaizdo plokštės ir GUI, todėl įvairius nustatymus galima lengvai pasiekti ir koreguoti iš jo meniu.
 • Daugelis vartotojų pranešė, kad tai kartais sukelia daug procesoriaus naudojimo ir gali sukelti rimtų kompiuterio problemų.
 • Pažvelkite į mūsų nešiojamųjų kompiuterių ir kompiuterių centrą, kad rastumėte naudingų nešiojamojo kompiuterio, asmeninio kompiuterio ir jų komponentų trikčių šalinimo vadovus.
 • Peržiūrėkite mūsų skyrių „Pataisyti“, kur rasite kitų naudingų mūsų patikimų technologijų ekspertų vadovų.
igfxem exe aukštas procesorius

„Igfxem.exe“ yra susijęs su „Intel“ bendrosios vartotojo sąsajos moduliu ir nustato, kaip reikalingos konfigūracijos bus pasiekiamos kitomis programomis.

Tačiau kartais tai kyla prieštaravimų su ta kita programine įranga ir bandant užimti daugiau procesoriaus laiko, stengiantis įvykdyti tai, ko iš jo reikalaujama, galiausiai tai sukelia CPU perkrovą.

Be to, kai kurios kenkėjiškos programos yra įžūliai pavadintos tuo pačiu ir tai gali būti faktinės nuolatinio „Igfxem“ didelio procesoriaus naudojimo priežastys.

Tai gali būti rimta problema, ir šiandieniniame straipsnyje mes parodysime, kaip saugiai išspręsti šią problemą.

Kaip išspręsti „Igfxem.exe“ didelio procesoriaus naudojimo problemą?

1. Nuskaitykite, ar sistemoje nėra kenkėjiškų programų

Pirmiausia pašalinkite tikimybę, kad jūsų Igfxem.exe kopija tikrai yra virusas, atlikdami išsamų virusų nuskaitymą savo kompiuteryje.

Norint atlikti nuskaitymą, rekomenduojame patikimą antivirusinę programą, tokią kaip „ Bitdefender Antivirus Plus“, kuri apsaugo jūsų kompiuterį nuo virusų.

Programa yra klasikinio virusų skaitytuvo, elgsena pagrįsto reklaminių programų aptikimo ir debesies funkcijų derinys, užtikrinantis tikslumą ir užkertantis kelią „Igfxem“ dideliam procesoriaus naudojimui.

Ši puiki programinė įranga naudoja pažangias dirbtinio intelekto technologijas, kad numatytų, aptiktų ir akimirksniu blokuotų net naujausias grėsmes, Trojos arklius, kenkėjiškas programas, šnipinėjimo programas ir kitus interneto pavojus.

„Bitdefender Antivirus Plus“

„Bitdefender Antivirus Plus“

Naudodami „Bitdefender Antivirus Plus“ programinę įrangą, užtikrinkite visišką savo kompiuterio apsaugą nuo kenkėjiškų programų grėsmių! 74,99 USD Gaukite tai dabar

2. Atnaujinkite „Intel“ vaizdo plokščių tvarkyklę

 1. Atsisiųskite tinkamą tvarkyklę iš „ Intelatsisiuntimo centro .
 2. Išpakuokite failą į norimą vietą ar aplanką.
 3. Paspauskite Windows Key + R .
 4. Įveskite devmgmt.msc ir spustelėkite Gerai .
 5. Spustelėkite, kad išplėstumėte  skyrių Ekrano adapteriai .
 6. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „  Intel“ grafikos  parinktį ir pasirinkite  Atnaujinti tvarkyklės programinę įrangą.
 7. Pasirinkite  Naršyti mano kompiuteryje, kad rastumėte tvarkyklės programinę įrangą .
 8. Pasirinkite  Naršyti  ir eikite į katalogą, kuriame išpakavote tvarkyklės failus.
 9. Spustelėkite Gerai, tada  Pirmyn .
 10. Iš naujo paleiskite kompiuterį.

Galite išspręsti igfxem.exe didelio procesoriaus naudojimo problemą atnaujindami „Intel“ vaizdo plokštės tvarkyklės versiją.

Procesas yra glaudžiai susijęs su kompiuterio grafinio apdorojimo bloku, todėl gali būti naudinga atnaujinti į naujausius GPU tvarkykles.

„DriverFix“ automatiškai atnaujina tvarkykles

Jei jums atrodo, kad ankstesnis metodas yra per sunkus, visada galite naudoti trečiųjų šalių sprendimus, kad automatiškai atnaujintumėte visus pasenusius tvarkykles vos keliais paspaudimais.

Mes primygtinai rekomenduojame  DriverFix  T ool atnaujinti savo tvarkykles, siekiant išvengti į savo kompiuterį žalą rankiniu būdu atsisiųsti neteisingus tvarkyklių versijas.

Kad jūsų kompiuteris, įskaitant aparatūros komponentus, būtų saugus ir efektyvus, visada turėtų būti įdiegtos naujausios tvarkyklės, pvz., „Intel“ vaizdo plokščių tvarkyklė.

Šis puikus įrankis buvo sukurtas tam, kad jums nereikėtų jaudintis dėl rankinio tvarkyklių atsisiuntimo ir įdiegimo.

Jau įdiegtus tvarkykles taip pat galima laikyti archyve ir naudoti, pavyzdžiui, kai sistema atkuriama.

„DriverFix“

„DriverFix“

Atsisiųskite dabar „DriverFix“, kad lengvai atnaujintumėte „Intel“ grafikos tvarkyklę! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

3. Paleiskite „Igfxem.exe“ procesą iš naujo

 1. Paspauskite „ Ctrl“ + „Shift“ + Esc, kad atidarytumėte užduočių tvarkyklę .
 2. Eikite į sritį „ Procesai“ ir ieškokite igfxem.exe.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite Baigti užduotį.

Jei sistemos dezinfekavimas nepadėjo, ir vis tiek kyla problemų dėl didelio igfxem.exe procesoriaus naudojimo, apsvarstykite galimybę sustabdyti igfxem.exe procesą.


Negalite atidaryti užduočių tvarkyklės? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


4. Užblokuokite „Igfxem.exe“ procesą paleisdami

 1. Paspauskite „  Windows + R“ ir įveskite msconfig .
 2. Paspauskite Enter, kad atidarytumėte sistemos konfigūraciją .
 3. Suraskite skirtuką „  Paslaugos  “ ir suraskite „ igfxem“ modulį .
 4. Nuimkite žymės langelį , paspauskite Taikyti ir Gerai .

Galite išspręsti I gfxem.exe didelio procesoriaus naudojimo problemą paprasčiausiai neleisdami programai veikti paleidimo metu.

Pastaba: Pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus ateityje, kai norite naudoti paslaugą. Tiesiog būtinai įjunkite paslaugą ir išsaugokite pakeitimus.


5. Sustabdykite visus nereikalingus procesus

 1. Grįžkite į „ Task Manager “ skirtuką „ Procesai “ ir ištirkite, kiek procesoriaus išteklių turi kiekviena programa.
 2. Nutraukite kiekvieną programą su dideliu procesoriaus naudojimu.
 3. Norėdami būti saugūs, tai darykite tik išjungę kitas programas.

Nutraukdami programas, naudodami daug procesoriaus, turėtumėte būti atsargūs ir netrukdyti kai kuriems pagrindiniams operacinės sistemos vykdomiems procesams, pvz., „Explorer.exe“ ir „winlogon.exe“.


Tai yra keletas sprendimų, kurie gali padėti išspręsti Igfxem.exe didelę procesoriaus naudojimo problemą, todėl drąsiai išbandykite juos visus.

Jei turite daugiau pasiūlymų šia tema, nedvejodami palikite mums eilutę toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Gegužės mėn. Ir buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.